De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Porec Trophy - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Uitslagen 2014

Porec Trophy 2014

KroatiëKroatië - 9 Maart 2014


Porec Trophy - 9 Maart 2014


1AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Project3:32:22
2AUTDaniel Biedermann (AUT)Gourmetfein - Simplon Welszt
3SLOMatej Mugerli (SLO)Adria Mobilzt
4GERBenjamin Edmüller (GER)Gebrueder Weiss - Oberndorferzt
5SLOAndrej Rajsp (SLO)Radenskazt
6SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMCzt
7GERPhil Bauhaus (GER)Stöltingzt
8RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katushazt
9CZETomas Kalojiros (CZE)Bauknecht - Authorzt
10ITADavide Mucelli (ITA)Meridiana - Kamenzt
11NORChrister Jensen (NOR)Motiv3zt
12GERErik Bothe (GER)Mlp - Bergstrassezt
13NEDFloris Gerts (NED)Rabobank Developmentzt
14SUIMartin Fanger (SUI)zt
15SLOGasper Katrasnik (SLO)zt
16SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMCzt
17GEROliver Mattheis (GER)Heizomatzt
18HUNKrisztian Lovassy (HUN)Fixit.nozt
19CZEJakub Kratochvíla (CZE)Gebrueder Weiss - Oberndorferzt
20SUILukas Flückiger (SUI)zt
21GERChristopher Hatz (GER)Mlp - Bergstrassezt
22DENMads Pedersen (DEN)Cult Energy - Vital Waterzt
23NOROystein Stake Laengen (NOR)Motiv3zt
24NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sørzt
25SLOGregor Gazvoda (SLO)Gebrueder Weiss - Oberndorferzt
26NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sørzt
27GERFlorenz Knauer (GER)Heizomatzt
28SLORobert Jenko (SLO)Amplatz - BMCzt
29SUIMartin Gujan (SUI)zt
30GERSven Forberger (GER)zt
31SRBJovan Zekavica (SRB)zt
32GERTimur Selvi (GER)Mlp - Bergstrassezt
33AUTPatrick Bosman (AUT)Tirolzt
34SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
35CZEMartin Boubal (CZE)zt
36RUSIgor Frolov (RUS)Itera - Katushazt
37NORFilip Eidsheim (NOR)Fixit.nozt
38GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlifezt
39GERStefan Schäfer (GER)LKT Team Brandenburgzt
40SRBGabor Kasa (SRB)zt
41RUSAlexander Grigoriev (RUS)Russian Helicopterszt
42NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Developmentzt
43SRBMarko Danilovic (SRB)zt
44ITAAntonio Viola (ITA)Vini Fantini - Nippozt
45GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
46CZEJan Svorada (CZE)Bauknecht - Authorzt
47SVKMilan Holomek (SVK)Epic Janom Greenwayzt
48CROMateo Frankovic (CRO)zt
49SVKErik Baska (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
50RUSArtur Shaymuratov (RUS)Team 21zt
51RUSAydar Gareyshin (RUS)Team 21zt
52NORKristoffer Wormsen (NOR)Ringeriks - Kraftzt
53ITAAntonio Santoro (ITA)Meridiana - Kamenzt
54AUTAlexander Wachter (AUT)Tirolzt
55AUTDaniel Auer (AUT)WSA - Greenlifezt
56NORAndreas Vangstad (NOR)Sparebanken Sørzt
57CZEPetr Lechner (CZE)Gebrueder Weiss - Oberndorferzt
58SVKMatej Jurco (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
59IRLPhilip Lavery (IRL)zt
60RUSArtem Nych (RUS)zt
61AUTDaniel Paulus (AUT)Vini Fantini - Nippozt
62SUIFabian Giger (SUI)zt
63RUSRoman Katyrin (RUS)Itera - Katushazt
64SWEMichael Olsson (SWE)Ringeriks - Kraftzt
65GERArnold Fiek (GER)zt
66NORSondre Moen Hurum (NOR)Motiv3zt
67AUTMichael Gaubitzer (AUT)Amplatz - BMCzt
68SRBMilos Borisavljevic (SRB)zt
69NORNiklas Akvik (NOR)Motiv3zt
70AUTMichael Gogl (AUT)Gebrueder Weiss - Oberndorferzt
71RUSDenis Zkuykov (RUS)Team 21zt
72SLOLuka Kovacic (SLO)zt
73GERAlexander Grad (GER)Heizomatzt
74POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Bauknecht - Authorzt
75RUSPavel Chursin (RUS)Russian Helicopterszt
76NEDEmiel Dolfsma (NED)Rabobank Developmentzt
77IRLConnor McConvey (IRL)Synergy Baku Cycling Projectzt
78NORSondre Gjerdevik Sørtveit (NOR)Fixit.nozt
79AUTGregor Mühlberger (AUT)Tirolzt
80NEDEtienne Van Empel (NED)Rabobank Developmentzt
81SVKJuraj Kovacik (SVK)Epic Janom Greenwayzt
82ITAAntonio Testa (ITA)zt
83SLOLuka Pibernik (SLO)Radenskazt
84AUTMaximilian Kuen (AUT)Gebrueder Weiss - Oberndorferzt
85AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
86SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
87SLOAljaz Hocevar (SLO)Adria Mobilzt
88CZEThomas Zechmeister (CZE)Bauknecht - Authorzt
89AUTMarkus Götz (AUT)WSA - Greenlifezt
90SUIClaudio Imhof (SUI)zt
91SLOMatej Razingar (SLO)zt
92SLOZiga Groselj (SLO)zt
93CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
94NEDNino Honigh (NED)Rabobank Developmentzt
95SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMCzt
96RUSRoman Kustadinchev (RUS)Russian Helicopterszt
97NORKristian Aasvold (NOR)Sparebanken Sørzt
98NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Motiv3zt
99CZEDavid Dvorsky (CZE)Bauknecht - Authorzt
100CROMatija Kvasina (CRO)Gourmetfein - Simplon Welszt
101SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Ringeriks - Kraftzt
102NORMorten Mørland (NOR)zt
103SLOTadej Logar (SLO)zt
104GERJonathan Dinkler (GER)zt
105AUTMartin Weiss (AUT)Tirolzt
106SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
107GERJulian Schulze (GER)LKT Team Brandenburgzt
108RUSDimitry Ignatiev (RUS)Itera - Katushazt
109NORStian Remme (NOR)Fixit.nozt
110RUSMatvey Zubov (RUS)Russian Helicopterszt
111RUSAlexandr Stepanov (RUS)Team 21zt
112NORTorstein Stokkenes (NOR)Fixit.nozt
113NORMax Emil Boholm Kørner (NOR)Ringeriks - Kraftzt
114AUTLukas Pöstlberger (AUT)Tirolzt
115RUSMatvei Mamykin (RUS)Team 21zt
116CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
117GERMike Egger (GER)Mlp - Bergstrassezt
118NORErik Borg Kolsung (NOR)zt
119SLOMarko Pavlic (SLO)Radenskazt
120AUTStephan Rabitsch (AUT)Amplatz - BMCzt
121RUSAlexander Foliforov (RUS)Itera - Katushazt
122GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburgzt
123GERRon Pfeifer (GER)zt
124GERJulien Essers (GER)Heizomatzt
125GERPeter Förster (GER)zt
126SVKJuraj Lajcha (SVK)Epic Janom Greenwayzt
127JAPGenki Yamamoto (JAP)Vini Fantini - Nippozt
128GERThomas Koep (GER)Stöltingzt
129AUTMartin Schöffmann (AUT)WSA - Greenlifezt
130GERSilvio Herklotz (GER)Stöltingzt
131SUIMirco Saggiorato (SUI)Stöltingzt
132SVKRoman Bronis (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
133AUTMario Schoibl (AUT)Gourmetfein - Simplon Welszt
134RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katushazt
135SLODejan Bajt (SLO)Amplatz - BMCzt
136AUTDaniel Lehner (AUT)Gourmetfein - Simplon Welszt
137SLODomen Novak (SLO)Adria Mobilzt
138DENRasmus Sterobo Brandstrup (DEN)Cult Energy - Vital Waterzt
139SLOMatej Marin (SLO)Gourmetfein - Simplon Welszt
140DENMads Christensen (DEN)Cult Energy - Vital Waterzt
141DENAndré Steensen (DEN)Cult Energy - Vital Waterzt
142ITAAlessio Marchetti (ITA)Radenskazt
143GERSébastian Baldauf (GER)Mlp - Bergstrassezt
144DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Cult Energy - Vital Waterzt
145DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Cult Energy - Vital Waterzt
146NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Developmentzt
147GERJan-Niklas Droste (GER)Heizomatzt
148SVKMartin Duben (SVK)Epic Janom Greenwayzt
149GERMarius Jessenberger (GER)zt
150AUTAlexander Brus (AUT)WSA - Greenlifezt
151AUTPaul Illenberger (AUT)Gourmetfein - Simplon Welszt
152GERJuriy Vasyliv (GER)Stölting1:30
153AUTJosef Benetseder (AUT)Tirol2:13
154GERTim Schlichenmaier (GER)2:24
155GERMaximilian Werda (GER)Stölting3:22
156GERFranz Schiewer (GER)LKT Team Brandenburgzt
157NORMarius Andre Hafsås (NOR)Fixit.no5:35
158JAPYuya Akimaru (JAP)Vini Fantini - Nippozt
159SLOBlaz Klemencic (SLO)zt
160CROEndi Sirol (CRO)Meridiana - Kamen7:33
161GERFabian Schormaier (GER)Heizomatzt
162SRBMarko Stankovic (SRB)8:25
163NORFrans-Leonard Markaskard Mustaparta (NOR)Motiv3zt
164SRBStefan Stefanovic (SRB)zt
165NOREirik Halvorsen (NOR)9:39
166NORØivind Lukkedal (NOR)Ringeriks - Kraftzt
167NORFrederik Wilmann (NOR)Ringeriks - Kraft10:22
168GERManuel Kaindl (GER)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden