De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix Královéhradeckého kraje - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix Královéhradeckého kraje - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2014

Grand Prix Královéhradeckého kraje 2014

TsjechiëTsjechië - 16 Augustus 2014


Grand Prix Kralovehradeckeho kraje - 16 Augustus 2014


1POLPawel Cieslik (POL)Bauknecht - Author4:25:14
2NORMarkus Hoelgård (NOR)Etixx0:04
3CZEJan Hirt (CZE)Etixx0:37
4CZEMichal Schlegel (CZE)0:59
5POLLukasz Wisniowski (POL)Etixxzt
6AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol3:32
7CZEMartin Hunal (CZE)Bauknecht - Author3:39
8SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Trencin - Trek4:00
9SLOLuka Pibernik (SLO)Radenska4:05
10POLLeszek Plucinski (POL)BDC - Marcpolzt
11POLRobert Radosz (POL)BDC - Marcpolzt
12AUSSamuel Spokes (AUS)Etixxzt
13CZEJirí Polnický (CZE)Bauknecht - Author4:06
14AUTMarkus Eibegger (AUT)Synergy Baku Cycling Projectzt
15GERSebastian Deckert (GER)LKT Team Brandenburg4:07
16CZETomás Buchácek (CZE)Bauknecht - Author4:11
17ITAMatteo Marcolini (ITA)5:33
18KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever5:35
19KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino 4ever5:36
20CZETomás Okrouhlický (CZE)AC Sparta Praha5:37
21CZEPetr Hampl (CZE)5:40
22CZEMichael Kukrle (CZE)5:43
23CZERadovan Dolezal (CZE)Etixx5:44
24CZEDaniel Turek (CZE)zt
25AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirol5:48
26GERMatthias Wiele (GER)5:51
27ITANicola Martinello (ITA)5:55
28AUTLukas Pöstlberger (AUT)Tirol7:03
29CZEAdam Sekanina (CZE)7:33
30GERStefan Schäfer (GER)LKT Team Brandenburg16:39
31CZEDominik Neumann (CZE)zt
32GERHenner Rödel (GER)zt
33CZEPavel Gonda (CZE)16:40
34CZETomas Kalojiros (CZE)Bauknecht - Author16:41
35CZEMichal Kesl (CZE)zt
36CZEMartin Cervenka (CZE)AC Sparta Prahazt
37KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4everzt
38KAZTimur Kazantsev (KAZ)Vino 4everzt
39CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Praha16:42
40UKRMykhaylo Polikarpov (UKR)16:43
41GERAlexander Tiedtke (GER)16:44
42KAZVitaliy Marukhin (KAZ)Vino 4everzt
43CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Praha16:45
44SVKErik Baska (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
45GERMichael Schweizer (GER)Synergy Baku Cycling Projectzt
46AZETural Isgandarov (AZE)Synergy Baku Cycling Project16:46
47SLOUros Repse (SLO)Radenskazt
48CZEJosef Hosek (CZE)Bauknecht - Authorzt
49GERTobias Knaup (GER)LKT Team Brandenburg16:47
50UKROleksiy Kasyanov (UKR)zt
51SVKRoman Bronis (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
52SVKJán Chalupcík (SVK)Epic Janom Greenwayzt
53SVKFilip Taragel (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
54CZEDavid Dvorsky (CZE)Bauknecht - Author16:48
55SVKMario Dasko (SVK)Dukla Trencin - Trek16:49
56CZEFrantisek Sisr (CZE)ASC Dukla Prahazt
57CZEMartin Hebík (CZE)zt
58CZEJan Kraus (CZE)ASC Dukla Prahazt
59CZEDominik Chlupác (CZE)zt
60SVKLubos Malovec (SVK)Dukla Trencin - Trekzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden