De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Route du Sud - la Dépêche du Midi - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Route du Sud - la Dépêche du Midi - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2014

Route du Sud - la Dépêche du Midi 2014

FrankrijkFrankrijk - 20 Juni 2014 - 22 Juni 2014


Algemeen klassement - 22 Juni 2014


1IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bank13:47:07
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:45
3AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:49
4BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Ineos0:53
5ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubeka0:55
6FRAStéphane Rossetto (FRA)Bigmat - Auber 93zt
7FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeuxzt
8ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:25
9USAIan Boswell (USA)Team Ineos1:32
10FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale1:49
11FRARémy Di Grégorio (FRA)VC La Pomme Marseille1:58
12AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:04
13FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
14LTUIgnatas Konovalovas (LTU)MTN - Qhubekazt
15PORFrederico Figueiredo (POR)Radio Popular - Ondazt
16COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)zt
17FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
18FRARudy Molard (FRA)Cofidis, Solutions Crédits2:09
19COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombia2:36
20COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombia2:59
21FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar3:07
22FRAGregoire Tarride (FRA)VC La Pomme Marseille3:11
23FRARomain Hardy (FRA)Cofidis, Solutions Crédits3:37
24RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:55
25ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar4:09
26COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)Team Colombia4:11
27FRAGuillaume Levarlet (FRA)Cofidis, Solutions Crédits4:17
28ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:40
29ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
30FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale4:48
31FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux5:46
32DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank6:18
33PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Radio Popular - Onda7:33
34FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Séché Environnement7:40
35FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar7:58
36JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcar8:08
37FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale8:27
38FRAThéo Vimpere (FRA)Bigmat - Auber 939:41
39SUIPatrick Schelling (SUI)Iam15:43
40FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeux16:03
41PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Radio Popular - Onda16:41
42FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar16:47
43PORCelio Cristiano Sousa Alves (POR)Radio Popular - Onda17:25
44FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux17:28
45FRAClément Saint-Martin (FRA)VC La Pomme Marseille17:39
46ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale17:44
47ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar17:54
48BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, Solutions Crédits18:29
49AUTBernhard Eisel (AUT)Team Ineos18:34
50ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rga18:49
51GBRJoshua Edmondson (GBR)Team Ineos19:47
52DENJesper Hansen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank19:57
53AUSNathan Earle (AUS)Team Ineos20:07
54FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille20:17
55FRAAntoine Lavieu (FRA)VC La Pomme Marseille21:10
56FRABryan Nauleau (FRA)Europcar21:17
57FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux21:20
58FRAJulien El Farès (FRA)VC La Pomme Marseille21:25
59FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale22:02
60FRATony Hurel (FRA)Europcar22:49
61FRASteven Tronet (FRA)Bigmat - Auber 9322:54
62FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
63FRASylvain Chavanel (FRA)Iam24:28
64PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bank25:20
65ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Cofidis, Solutions Crédits26:21
66ITAAdriano Malori (ITA)Movistar26:43
67FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondiale27:05
68FRASébastien Hinault (FRA)Iam27:09
69COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia27:47
70FRAFlavien Dassonville (FRA)Bigmat - Auber 9328:30
71COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)Team Colombia29:00
72SUIMarcel Aregger (SUI)Iam29:29
73FRAPierre Gouault (FRA)Bigmat - Auber 93zt
74FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale29:38
75COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rga30:39
76FRAYoann Paillot (FRA)VC La Pomme Marseille31:18
77FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux31:29
78FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale32:52
79COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombia32:53
80FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux33:43
81FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnement33:46
82FRAClément Venturini (FRA)Cofidis, Solutions Crédits33:47
83FRAMorgan Lamoisson (FRA)Europcarzt
84AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
85FRAFrédéric Brun (FRA)Bigmat - Auber 93zt
86RSADennis Van Niekerk (RSA)MTN - Qhubekazt
87FRAJérôme Coppel (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
88BELKevyn Ista (BEL)Iam34:21
89ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caja Rural - Seguros Rga36:12
90ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar37:21
91ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga38:35
92FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnement38:38
93ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistarzt
94GERDominik Klemme (GER)Iam39:01
95FRARomain Guillemois (FRA)Europcar41:54
96FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseille42:41
97SUIPirmin Lang (SUI)Iam42:45
98ESPMarc Reynès Mimo (ESP)42:47
99GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
100RSAMartin Wesemann (RSA)MTN - Qhubekazt
101ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rga46:01
102FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux46:03

Etappe 1 - Lectoure - Payolle / Campan - 171,7 km - 20 Juni 2014Ontsnapping


1ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar4:22:07
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:06
3FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
4IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
5FRARomain Hardy (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
6AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
7FRARémy Di Grégorio (FRA)VC La Pomme Marseillezt
8USAIan Boswell (USA)Team Ineoszt
9AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
10FRAStéphane Rossetto (FRA)Bigmat - Auber 93zt
11FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
12FRARudy Molard (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
13ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubekazt
14COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombiazt
15FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
16FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
17FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeuxzt
18FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
19FRAGregoire Tarride (FRA)VC La Pomme Marseillezt
20FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
21PORFrederico Figueiredo (POR)Radio Popular - Ondazt
22BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Ineoszt
23ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
24PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Radio Popular - Ondazt
25COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)zt
26COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombiazt
27LTUIgnatas Konovalovas (LTU)MTN - Qhubekazt
28ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
29JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
30FRAThéo Vimpere (FRA)Bigmat - Auber 93zt
31ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
32DENJesper Hansen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
33FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
34RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
35COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)Team Colombia0:14

Etappe 2 - Bagnères de Bigorre - Val Louron - 178,6 km - 21 Juni 2014Berg


1IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bank5:17:04
2AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:45
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
4FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeuxzt
5ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubekazt
6FRAStéphane Rossetto (FRA)Bigmat - Auber 93zt
7BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Ineoszt
8ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:15
9USAIan Boswell (USA)Team Ineos1:22
10FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale1:39
11AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:54
12COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)zt
13FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
14PORFrederico Figueiredo (POR)Radio Popular - Ondazt
15LTUIgnatas Konovalovas (LTU)MTN - Qhubekazt
16FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
17FRARémy Di Grégorio (FRA)VC La Pomme Marseillezt
18FRARudy Molard (FRA)Cofidis, Solutions Crédits1:59
19COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombia2:26
20SUIPatrick Schelling (SUI)Iam2:45
21COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombia2:49
22FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar2:57
23FRAGregoire Tarride (FRA)VC La Pomme Marseille3:01
24FRARomain Hardy (FRA)Cofidis, Solutions Crédits3:27
25FRAGuillaume Levarlet (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
26RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:45
27COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)Team Colombia3:53
28FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar4:05
29ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar4:15
30ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:30
31ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
32FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux4:38
33FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
34FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
35DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank6:02
36PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Radio Popular - Onda6:35
37JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcar8:01
38FRABryan Nauleau (FRA)Europcar8:19
39FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
40FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt

Etappe 3 - Saint-Gaudens - Castres - 179,4 km - 22 Juni 2014Ontsnapping


1ITAAdriano Malori (ITA)Movistar4:07:55
2FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseille0:05
3FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondialezt
4FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
5FRAClément Venturini (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
6FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
7FRASébastien Hinault (FRA)Iamzt
8AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
9FRASylvain Chavanel (FRA)Iamzt
10COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombiazt
11ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubekazt
12FRAMorgan Lamoisson (FRA)Europcarzt
13FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
14FRAStéphane Rossetto (FRA)Bigmat - Auber 93zt
15FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeuxzt
16ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
17ESPMarc Reynès Mimo (ESP)zt
18FRAThéo Vimpere (FRA)Bigmat - Auber 93zt
19FRASteven Tronet (FRA)Bigmat - Auber 93zt
20LTUIgnatas Konovalovas (LTU)MTN - Qhubekazt
21BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Ineoszt
22FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
23FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
24AUTBernhard Eisel (AUT)Team Ineoszt
25FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden