De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP du canton d'Argovie - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP du canton d'Argovie - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2014

GP du canton d'Argovie 2014

ZwitserlandZwitserland - 12 Juni 2014


GP du canton d'Argovie - 12 Juni 2014


1GERSimon Geschke (GER)Giant - Shimano4:31:14
2SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Teamzt
3BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
4NEDDanny Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
5SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedgezt
6BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
7GERPaul Voss (GER)Netapp - Endurazt
8ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Astanazt
9RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katushazt
10RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
11BELZico Waeytens (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
12SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iamzt
13SUIMartin Elmiger (SUI)Iamzt
14AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Shimanozt
15COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)Team Colombiazt
16COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)Team Colombiazt
17FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
18ITAValerio Agnoli (ITA)Astanazt
19BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
20ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubekazt
21PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Garmin - Sharpzt
22SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Teamzt
23USABenjamin King (USA)Garmin - Sharpzt
24ESPRafael Valls Ferri (ESP)Lampre - Meridazt
25BELKevin Seeldraeyers (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:05
26COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombiazt
27PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:10
28ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
29GBRSimon Yates (GBR)Orica - Greenedge0:13
30NEDBoy Van Poppel (NED)Trek Factory Racing0:23
31ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
32BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
33SUIPatrick Schelling (SUI)Iamzt
34BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
35SUINino Schurter (SUI)Orica - Greenedgezt
36RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubekazt
37BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
38ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubekazt
39COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
40ITAPatrick Facchini (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1:52
41SUIFabian Lienhard (SUI)1:57
42BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Sharpzt
43USANathan Brown (USA)Garmin - Sharpzt
44NEDTom Jelte Slagter (NED)Garmin - Sharpzt
45BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
46BELArthur Vanoverberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
47SUIMarcel Aregger (SUI)Iamzt
48GERAndreas Schillinger (GER)Netapp - Endurazt
49ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
50NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katushazt
51ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - Meridazt
52ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
53ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Meridazt
54SUISimon Pellaud (SUI)2:36
55SUISimon Zahner (SUI)zt
56BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:05
57BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
58COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Team Colombiazt
59AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
60AUSZakkari Dempster (AUS)Netapp - Endurazt
61AUSCameron Meyer (AUS)Orica - Greenedgezt
62SUIMirco Saggiorato (SUI)Stöltingzt
63IRLSam Bennett (IRL)Netapp - Endurazt
64BELLaurens De Vreese (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
65FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale3:42
66ITADavide Appollonio (ITA)AG2R - La Mondialezt
67SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
68BELEdward Theuns (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
69USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Teamzt
70FRASteve Chainel (FRA)AG2R - La Mondialezt
71RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha4:43
72USAMatthew Busche (USA)Trek Factory Racingzt
73PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Lampre - Meridazt
74AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedgezt
75GERRoger Kluge (GER)Iam6:47
76LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale7:42
77SUITom Bohli (SUI)zt
78SUIThéry Schir (SUI)zt
79SUILukas Spengler (SUI)BMC Developmentzt
80COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)Team Colombiazt
81USAGregory Lawson Craddock (USA)Giant - Shimanozt
82RSAJay Robert Thomson (RSA)MTN - Qhubeka11:13
83FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
84AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Greenedge15:43

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden