De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Châteauroux Classic de l'Indre Trophée Fenioux - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Châteauroux Classic de l'Indre Trophée Fenioux - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2014

Châteauroux Classic de l'Indre Trophée Fenioux 2014

FrankrijkFrankrijk - 24 Augustus 2014


Châteauroux Classic de l'Indre Trophée Fenioux - 24 Augustus 2014


1BELIljo Keisse (BEL)Omega Pharma - Quick Step4:40:39
2FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
3BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
4BELEdward Theuns (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
5FRAMorgan Lamoisson (FRA)Europcarzt
6FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
7BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
8ITAFrancesco Chicchi (ITA)Neri Sottolizt
9ITAAndrea Piechele (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
10FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
11ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
12AUTMatthias Brändle (AUT)Iamzt
13GERAndreas Stauff (GER)MTN - Qhubekazt
14FRAJulien Simon (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
15FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
16POLJaroslaw Marycz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
17FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondialezt
18FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
19FRAStéphane Poulhies (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
20FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
21FRAChristophe Laborie (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
22BELTom Dernies (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
23BELJulien Stassen (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
24BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
25POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
26FRASteven Tronet (FRA)Bigmat - Auber 93zt
27BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
28FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeuxzt
29BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
30FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
31BELKevyn Ista (BEL)Iamzt
32ITAAndrea Dal Col (ITA)Neri Sottolizt
33BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
34COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombiazt
35POLPawel Charucki (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
36FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeuxzt
37FRAJulien Duval (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
38ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
39BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
40BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
41BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
42BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
43RSADennis Van Niekerk (RSA)MTN - Qhubekazt
44FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
45ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
46BELKevin De Weert (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
47POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Stepzt
48GERNico Denz (GER)zt
49SUISimon Pellaud (SUI)zt
50SUIClaudio Imhof (SUI)zt
51ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
52ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
53FRAThomas Lebas (FRA)Bridgestone Anchorzt
54FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
55JAPTakero Terasaki (JAP)Bridgestone Anchorzt
56PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
57FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
58POLPiotr Gawronski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
59ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
60JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
61POLAdrian Kurek (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
62FRAFrédéric Brun (FRA)Bigmat - Auber 93zt
63FRAMaxime Renault (FRA)Bigmat - Auber 93zt
64NORVegard Stake Laengen (NOR)Bretagne - Séché Environnementzt
65ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)MTN - Qhubekazt
66BELJan Ghyselinck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
67FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
68CZEKarel Hník (CZE)Etixxzt
69FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcarzt
70LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
71ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
72FRAClément Saint-Martin (FRA)VC La Pomme Marseillezt
73BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
74BELSerge Pauwels (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
75ESTAlo Jakin (EST)Bigmat - Auber 93zt
76ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottolizt
77FRAChristophe Kern (FRA)Europcarzt
78ITASamuele Conti (ITA)Neri Sottoli0:10
79BELChristophe Prémont (BEL)Wallonie - Bruxelles0:14
80NEDJohnny Hoogerland (NED)Androni Giocattoli - Venezuela0:15
81BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Polsat - Polkowice0:26
82COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
83COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)Team Colombiazt
84BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
85RWAAdrien Niyonshuti (RWA)MTN - Qhubekazt
86ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottolizt
87POLJacek Tadeusz Morajko (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
88FRARomain Lemarchand (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
89CZEPetr Vakoc (CZE)Omega Pharma - Quick Stepzt
90ITAAndrea Zordan (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:28
91FRAClément Venturini (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
92FRARomain Guillemois (FRA)Europcarzt
93BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
94FRATaruia Krainer (FRA)zt
95URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rgazt
96ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Polsat - Polkowicezt
97ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
98COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombiazt
99ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
100ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:39
101ITAOmar Bertazzo (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:43
102FRAFlavien Dassonville (FRA)Bigmat - Auber 930:49
103FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeuxzt
104FRAYoann Paillot (FRA)VC La Pomme Marseillezt
105RSAJohann Van Zyl (RSA)MTN - Qhubekazt
106BELMaxime Anciaux (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
107FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeuxzt
108COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)Team Colombiazt
109FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
110BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
111BELSander Helven (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
112FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcarzt
113FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Europcarzt
114NEDMichel Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
115BELNico Sijmens (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
116LTUIgnatas Konovalovas (LTU)MTN - Qhubekazt
117FRAAdrien Petit (FRA)Cofidis, Solutions Crédits0:58
118FRAJimmy Raibaud (FRA)Cr4 Chemins/roannezt
119FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
120FRARomain Pillon (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
121ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
122BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
123COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombiazt
124ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1:16
125ITASimone Ponzi (ITA)Neri Sottolizt
126FRAJean-Lou Païni (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille1:23
127FRAGregoire Tarride (FRA)VC La Pomme Marseille1:25
128ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:45
129ITAAndrea Fedi (ITA)Neri Sottolizt
130FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux1:53
131FRASteve Chainel (FRA)AG2R - La Mondialezt
132FRAThéo Vimpere (FRA)Bigmat - Auber 93zt
133COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)Team Colombia2:40
134GBRAndrew Fenn (GBR)Omega Pharma - Quick Step3:31
135BELStijn Vandenbergh (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
136ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
137ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
138AUTStefan Denifl (AUT)Iamzt
139FRAJulien El Farès (FRA)VC La Pomme Marseillezt
140ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela4:34
141ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
142COLDuber Armando Quintero Artunduaga (COL)Team Colombia4:35
143FRABenjamin Le Montagner (FRA)Bretagne - Séché Environnement5:23
144BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie - Bruxelles7:40
145BELEdwig Cammaerts (BEL)Cofidis, Solutions Crédits8:30
146FRADamien Monier (FRA)Bridgestone Anchor11:22
147ITANicola Ruffoni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox11:58

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden