De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde de l'Oise - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde de l'Oise - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2014

Ronde de l'Oise 2014

FrankrijkFrankrijk - 12 Juni 2014 - 15 Juni 2014


Algemeen klassement - 15 Juni 2014


1DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Cult Energy - Vital Water17:05:03
2FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
3FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
4NORDaniel Hoelgaard (NOR)Etixx0:13
5FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
6FRAMarc Sarreau (FRA)0:18
7FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:20
8NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Jokerzt
9DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Giant - Shimano Continental0:22
10ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Euskadi0:23
11FRADavid Menut (FRA)zt
12NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Developmentzt
13POLLukasz Wisniowski (POL)Etixxzt
14SUIStefan Küng (SUI)BMC Developmentzt
15ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadizt
16FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
17NORMarkus Hoelgård (NOR)Etixxzt
18NORKristoffer Skjerping (NOR)Jokerzt
19GERMaximilian Schachmann (GER)Giant - Shimano Continentalzt
20NORVegard Stake Laengen (NOR)Bretagne - Séché Environnementzt
21FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseillezt
22BELDylan Theuns (BEL)BMC Development0:25
23NOROdd Christian Eiking (NOR)Joker0:28
24FRAValentin Dufour (FRA)0:29
25BELGaëtan Pons (BEL)Color Code - Biowanzezt
26FRAChristopher Piry (FRA)zt
27BELThomas Wertz (BEL)Color Code - Biowanzezt
28FRAGuillaume Thévenot (FRA)zt
29DENMartin Mortensen (DEN)Cult Energy - Vital Water0:30
30DENMads Christensen (DEN)Cult Energy - Vital Water0:36
31FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Lösch0:39
32BELFabio Polazzi (BEL)Josan - Towinzt
33CROJosip Rumac (CRO)Etixxzt
34BELAntoine Warnier (BEL)Color Code - Biowanzezt
35FRARémy Di Grégorio (FRA)VC La Pomme Marseillezt
36FRAAlexis Bodiot (FRA)0:41
37RUSMaxim Razumov (RUS)Itera - Katusha0:59
38NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker1:06
39BELFrederik Vandewiele (BEL)Veranclassic - Doltcini1:12
40GERSascha Weber (GER)Veranclassic - Doltcinizt
41ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadizt
42FRAClément Saint-Martin (FRA)VC La Pomme Marseille1:40
43BELNiels De Rooze (BEL)Josan - Towin1:51
44FRAJérémy Morel (FRA)2:00
45RUSDimitry Ignatiev (RUS)Itera - Katushazt
46SUIArnaud Grand (SUI)BMC Development2:06
47RUSRoman Katyrin (RUS)Itera - Katusha2:13
48ESPJuan Carlos 'Jon' Larrinaga Muguruza (ESP)Euskadizt
49FRARomain Guyot (FRA)zt
50SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano Continental3:02
51NEDLars Van Der Haar (NED)Giant - Shimano Continental3:09
52FRARomain Pillon (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille3:37
53SWEEdvin Wilson (SWE)Joker4:19
54NEDCees Bol (NED)Rabobank Development5:08
55NZLAlex Frame (NZL)Giant - Shimano Continental5:10
56ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskadi5:57
57FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseille6:00
58ITAAlfonso Fiorenza (ITA)Nankang - Fondriest6:12
59GERDirk Finders (GER)Josan - Towin7:16
60FRABenoit Jarrier (FRA)Bretagne - Séché Environnement7:47
61GBROwain Doull (GBR)AN Post - Chainreaction8:34
62GBRMark McNally (GBR)AN Post - Chainreaction8:50
63NZLShane Archbold (NZL)AN Post - Chainreaction12:01
64BELJenthe Biermans (BEL)Giant - Shimano Continental12:24
65NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development12:56
66BELJerome Kerf (BEL)Color Code - Biowanze13:51
67SVKJakub Novák (SVK)13:58
68FRAAlexandre Delétang (FRA)14:20
69FRASimon Sellier (FRA)16:03
70NEDBas Tietema (NED)BMC Development16:21
71BELAntoine Leleu (BEL)Color Code - Biowanze16:59
72ESTRisto Raid (EST)18:33
73FRAChristophe Laborie (FRA)Bretagne - Séché Environnement18:47
74ESPVictor Etxebarria Carrasco (ESP)Euskadi20:05
75FRAAntoine Leplingard (FRA)20:27
76NEDRicardo Van Dongen (NED)Rabobank Development21:00
77BELTom Goovaerts (BEL)Veranclassic - Doltcinizt
78FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-Sur-Oise21:57
79FRAFélix Pouilly (FRA)CC Nogent-Sur-Oise22:03
80FRAJustin Mottier (FRA)CC Nogent-Sur-Oise22:41
81SWEPhilip Lindau (SWE)Jokerzt
82NEDMaarten Van Trijp (NED)Rabobank Development23:15
83FRAMathieu Malbert (FRA)23:33
84FRAVadim Deslandes (FRA)CC Nogent-Sur-Oise29:21
85LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Lösch30:39
86CZELubos Pelanek (CZE)Differdange - Lösch31:27
87ITAGiacomo Forconi (ITA)Nankang - Fondriest31:55
88FRAPierre Tielemans (FRA)34:01
89LTUAndrius Peciulis (LTU)40:55
90BELKévin Suarez Marinez (BEL)Differdange - Lösch41:05
91FRAErwan Corbel (FRA)Bretagne - Séché Environnement42:41
92LUXSven Fritsch (LUX)Differdange - Lösch50:59
93LTUDarijus Dzervus (LTU)Veranclassic - Doltcini57:20

Etappe 1 - Clermont - Fitz-James - 127,2 km - 12 Juni 2014Sprint


1FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnement2:56:05
2DENMichael Svendgaard (DEN)Cult Energy - Vital Waterzt
3FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
4ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadizt
5DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Giant - Shimano Continentalzt
6FRASimon Sellier (FRA)zt
7ITAAlfonso Fiorenza (ITA)Nankang - Fondriestzt
8NORDaniel Hoelgaard (NOR)Etixxzt
9BELJenthe Biermans (BEL)Giant - Shimano Continentalzt
10FRAMarc Sarreau (FRA)zt
11FRAValentin Dufour (FRA)zt
12POLLukasz Wisniowski (POL)Etixxzt
13FRADavid Menut (FRA)zt
14NEDMaarten Van Trijp (NED)Rabobank Developmentzt
15BELGaëtan Pons (BEL)Color Code - Biowanzezt
16CROJosip Rumac (CRO)Etixxzt
17NEDBas Tietema (NED)BMC Developmentzt
18NEDBob Schoonbroodt (NED)zt
19FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
20BELFlorent Delfosse (BEL)Color Code - Biowanzezt
21BELAntoine Warnier (BEL)Color Code - Biowanzezt
22SUIStefan Küng (SUI)BMC Developmentzt
23NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Developmentzt
24NORKristoffer Skjerping (NOR)Jokerzt
25GERMaximilian Schachmann (GER)Giant - Shimano Continentalzt

Etappe 2 - Thiverny - Ribecourt-Dreslincourt - 185,4 km - 13 Juni 2014Sprint


1NORDaniel Hoelgaard (NOR)Etixx4:38:53
2FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
3BELDylan Theuns (BEL)BMC Developmentzt
4FRAMarc Sarreau (FRA)zt
5FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
6ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Euskadizt
7DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Cult Energy - Vital Waterzt
8FRADavid Menut (FRA)zt
9FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
10FRAValentin Dufour (FRA)zt
11ITAAlfonso Fiorenza (ITA)Nankang - Fondriestzt
12FRAJérémy Morel (FRA)zt
13FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
14FRAGuillaume Thévenot (FRA)zt
15BELFabio Polazzi (BEL)Josan - Towinzt
16BELNiels De Rooze (BEL)Josan - Towinzt
17DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Giant - Shimano Continentalzt
18CROJosip Rumac (CRO)Etixxzt
19FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Löschzt
20SUIStefan Küng (SUI)BMC Developmentzt
21NORMarkus Hoelgård (NOR)Etixxzt
22ESTRisto Raid (EST)zt
23NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Developmentzt
24ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadizt
25NEDBob Schoonbroodt (NED)zt

Etappe 3 - Crèvecoeur-le-Grand - Nanteuil-le-Haudouin - 210,1 km - 14 Juni 2014Sprint


1DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Cult Energy - Vital Water5:02:24
2NZLShane Archbold (NZL)AN Post - Chainreaction0:01
3FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille0:02
4FRAMarc Sarreau (FRA)zt
5NORDaniel Hoelgaard (NOR)Etixxzt
6ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Euskadizt
7NORDaniel Hoelgaard (NOR)Etixxzt
8FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseillezt
9GERSascha Weber (GER)Veranclassic - Doltcinizt
10NEDStan Godrie (NED)Rabobank Developmentzt
11FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
12NEDBob Schoonbroodt (NED)zt
13NORKristoffer Skjerping (NOR)Jokerzt
14NORVegard Stake Laengen (NOR)Bretagne - Séché Environnementzt
15SUIStefan Küng (SUI)BMC Developmentzt
16POLLukasz Wisniowski (POL)Etixxzt
17FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
18DENMartin Mortensen (DEN)Cult Energy - Vital Waterzt
19FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
20NORMarkus Hoelgård (NOR)Etixxzt
21FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseillezt
22DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Giant - Shimano Continentalzt
23FRADavid Menut (FRA)zt
24NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Developmentzt
25GERMaximilian Schachmann (GER)Giant - Shimano Continentalzt

Etappe 4 - Chambly - Liancourt - 180,3 km - 15 Juni 2014Sprint


1DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Cult Energy - Vital Water4:28:02
2FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
3FRAMarc Sarreau (FRA)zt
4FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
5ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Euskadizt
6NEDMartijn Budding (NED)Rabobank Developmentzt
7NORDaniel Hoelgaard (NOR)Etixxzt
8BELFrederik Vandewiele (BEL)Veranclassic - Doltcinizt
9ITAAlfonso Fiorenza (ITA)Nankang - Fondriestzt
10NEDStan Godrie (NED)Rabobank Developmentzt
11NZLShane Archbold (NZL)AN Post - Chainreactionzt
12BELJerome Kerf (BEL)Color Code - Biowanzezt
13NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Jokerzt
14FRAJérémy Morel (FRA)zt
15BELGaëtan Pons (BEL)Color Code - Biowanzezt
16NORVegard Robinson Bugge (NOR)Jokerzt
17BELFabio Polazzi (BEL)Josan - Towinzt
18BELThomas Wertz (BEL)Color Code - Biowanzezt
19FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
20POLLukasz Wisniowski (POL)Etixxzt
21FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
22DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Giant - Shimano Continentalzt
23FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
24FRADavid Menut (FRA)zt
25FRAValentin Dufour (FRA)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden