De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour du Limousin - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour du Limousin - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2014

Tour du Limousin 2014

FrankrijkFrankrijk - 19 Augustus 2014 - 22 Augustus 2014


Algemeen klassement - 22 Augustus 2014


1ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottoli17:27:52
2BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:07
3ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Polsat - Polkowice0:11
4FRACyril Gautier (FRA)Europcar0:20
5FRARémy Di Grégorio (FRA)VC La Pomme Marseille0:29
6ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, Solutions Crédits0:32
7ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:38
8FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux0:44
9FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:50
10ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:51
11FRAChristophe Kern (FRA)Europcar1:00
12ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1:06
13FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnement1:07
14FRAStéphane Rossetto (FRA)Bigmat - Auber 931:08
15BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:28
16PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseille2:47
17COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia3:36
18FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnement3:39
19FRAJulien Simon (FRA)Cofidis, Solutions Crédits6:57
20BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise7:30
21CZEKarel Hník (CZE)Etixx7:34
22ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:41
23COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombia7:53
24FRAJulien El Farès (FRA)VC La Pomme Marseille8:16
25BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert8:58
26URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga9:39
27FRAFlavien Dassonville (FRA)Bigmat - Auber 939:48
28BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobert10:03
29FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnement10:14
30ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga11:16
31ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela12:13
32FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale12:21
33FRAPierrick Fedrigo (FRA)La Française des Jeux13:01
34JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcar13:35
35FRARudy Molard (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
36FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar13:42
37LTUIgnatas Konovalovas (LTU)MTN - Qhubeka13:49
38FRASylvain Chavanel (FRA)Iam14:38
39FRANicolas Edet (FRA)Cofidis, Solutions Crédits15:30
40FRAKévin Réza (FRA)Europcar16:33
41FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux17:12
42NEDJohnny Hoogerland (NED)Androni Giocattoli - Venezuela17:16
43FRAMaxime Renault (FRA)Bigmat - Auber 9317:59
44FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Séché Environnement18:24
45BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert18:38
46FRASteven Tronet (FRA)Bigmat - Auber 9318:52
47FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
48ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga20:05
49RSADennis Van Niekerk (RSA)MTN - Qhubeka20:09
50FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar20:41
51BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Polsat - Polkowice22:25
52AUSHeinrich Haussler (AUS)Iam24:31
53FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux24:42
54ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox25:10
55BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise25:43
56ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)MTN - Qhubeka25:54
57FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale26:39
58NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert26:53
59FRAJérémy Bescond (FRA)Cofidis, Solutions Crédits27:19
60ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox27:21
61ITAAndrea Fedi (ITA)Neri Sottoli27:31
62ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela28:16
63NEDMichel Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert28:23
64ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Bretagne - Séché Environnement28:25
65POLAdrian Kurek (POL)CCC - Polsat - Polkowice29:03
66BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise29:15
67BELKevyn Ista (BEL)Iam29:22
68FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale29:35
69FRAClément Saint-Martin (FRA)VC La Pomme Marseille29:39
70FRAFrédéric Brun (FRA)Bigmat - Auber 9329:40
71COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rga32:36
72FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcar33:44
73ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Caja Rural - Seguros Rga35:22
74ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox36:07
75FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Séché Environnement36:21
76ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela36:22
77FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux36:56
78FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux37:39
79RWAAdrien Niyonshuti (RWA)MTN - Qhubeka39:53
80BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise40:01
81FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille41:16
82POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Polsat - Polkowice41:48
83LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseille42:38
84FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeux43:20
85POLJacek Tadeusz Morajko (POL)CCC - Polsat - Polkowice45:29
86FRAChristophe Laborie (FRA)Bretagne - Séché Environnement45:39
87COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)Team Colombia45:42
88FRAJimmy Raibaud (FRA)Cr4 Chemins/roanne45:54
89ITAAndrea Piechele (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox46:40
90ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Cofidis, Solutions Crédits46:50
91COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)Team Colombia47:41
92ITAOmar Bertazzo (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela47:46
93COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)Team Colombia47:53
94BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert48:32
95ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rga50:27
96FRAJulien Duval (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille50:36
97FRADavid Menut (FRA)51:59
98ITAMatteo Rabottini (ITA)Neri Sottoli52:20
99ITAAndrea Zordan (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela52:39
100FRAThomas Rostollan (FRA)VC La Pomme Marseille53:00
101ITASamuele Conti (ITA)Neri Sottoli56:33
102ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox56:41
103BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise57:57
104POLJaroslaw Marycz (POL)CCC - Polsat - Polkowice1:01:18
105GERAndreas Stauff (GER)MTN - Qhubeka1:04:08
106SUIClaudio Imhof (SUI)1:07:38
107BELMoreno De Pauw (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:13:49
108COLDuber Armando Quintero Artunduaga (COL)Team Colombia1:15:16

Etappe 1 - Limoges - Brive - 174,4 km - 19 Augustus 2014Ontsnapping


1BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:22:23
2FRAStéphane Rossetto (FRA)Bigmat - Auber 930:05
3ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottolizt
4FRAChristophe Kern (FRA)Europcarzt
5FRARémy Di Grégorio (FRA)VC La Pomme Marseillezt
6FRACyril Gautier (FRA)Europcar0:14
7FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
8FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
9FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeuxzt
10PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
11ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, Solutions Créditszt
12ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Polsat - Polkowicezt
13ITASimone Ponzi (ITA)Neri Sottolizt
14ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
15BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
16ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
17ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
18COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia0:49
19FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:56
20FRAJérémy Leveau (FRA)6:54
21FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
22FRASteve Chainel (FRA)AG2R - La Mondialezt
23COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombiazt
24BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Polsat - Polkowicezt
25SUISébastien Reichenbach (SUI)Iamzt
26BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
27BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
28BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
29NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
30BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
31CZEKarel Hník (CZE)Etixxzt
32LTUIgnatas Konovalovas (LTU)MTN - Qhubekazt
33FRAMaxime Renault (FRA)Bigmat - Auber 93zt
34ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
35FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt

Etappe 2 - Trélissac - Grèzes - 171,8 km - 20 Augustus 2014Medium berg


1FRACyril Gautier (FRA)Europcar4:13:59
2ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Polsat - Polkowicezt
3ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, Solutions Créditszt
4ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:02
5ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottolizt
6SUISébastien Reichenbach (SUI)Iamzt
7FRAJulien Simon (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
8BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
9FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeuxzt
10FRARémy Di Grégorio (FRA)VC La Pomme Marseillezt
11BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
12ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
13ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
14CZEKarel Hník (CZE)Etixx0:06
15FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:08
16FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
17ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
18BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
19FRAChristophe Kern (FRA)Europcarzt
20FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:12
21PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseille0:15
22ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
23COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombiazt
24FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
25LTUIgnatas Konovalovas (LTU)MTN - Qhubeka0:22
26BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:30
27FRAStéphane Rossetto (FRA)Bigmat - Auber 930:35
28FRAJulien El Farès (FRA)VC La Pomme Marseillezt
29FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
30FRAKévin Réza (FRA)Europcar0:49
31ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)MTN - Qhubeka0:58
32FRAMaxime Renault (FRA)Bigmat - Auber 931:02
33ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:09
34BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:17
35FRASteve Chainel (FRA)AG2R - La Mondiale1:22
36RSADennis Van Niekerk (RSA)MTN - Qhubeka1:24
37COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia1:31
38BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Polsat - Polkowicezt
39BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
40URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rgazt
41ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
42ITAAndrea Fedi (ITA)Neri Sottolizt
43FRASylvain Chavanel (FRA)Iamzt
44FRARomain Le Roux (FRA)zt
45FRANicolas Edet (FRA)Cofidis, Solutions Crédits1:36

Etappe 3 - Vassivière - Le Maupuy Les Monts de Guéret - 183,2 km - 21 Augustus 2014Ontsnapping


1ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottoli4:28:07
2FRAJulien Simon (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
3ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Polsat - Polkowicezt
4FRACyril Gautier (FRA)Europcar0:09
5ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, Solutions Crédits0:15
6FRARémy Di Grégorio (FRA)VC La Pomme Marseillezt
7ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
8BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
9FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux0:21
10ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:22
11FRAPierrick Fedrigo (FRA)La Française des Jeuxzt
12FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
13BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:27
14FRAStéphane Rossetto (FRA)Bigmat - Auber 93zt
15CZEKarel Hník (CZE)Etixxzt
16FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:34
17COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombia0:37
18ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:38
19FRAChristophe Kern (FRA)Europcar0:40
20FRAJulien El Farès (FRA)VC La Pomme Marseillezt
21ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:43
22ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:45
23ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)MTN - Qhubeka0:50
24FRAFlavien Dassonville (FRA)Bigmat - Auber 930:56
25RSADennis Van Niekerk (RSA)MTN - Qhubekazt
26BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:59
27FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale1:02
28URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga1:07
29COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia1:11
30BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:15
31BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:27
32NEDJohnny Hoogerland (NED)Androni Giocattoli - Venezuela1:36
33BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
34FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar1:53
35JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
36BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:14
37PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
38COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
39FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnement2:26
40FRARudy Molard (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt

Etappe 4 - Meuzac - Limoges - 175,6 km - 22 Augustus 2014Sprint


1ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela4:23:30
2FRAKévin Réza (FRA)Europcarzt
3BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
4FRAJulien Simon (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
5ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
6FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
7FRASteven Tronet (FRA)Bigmat - Auber 93zt
8COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombiazt
9ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
10LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
11BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
12BELKevyn Ista (BEL)Iamzt
13JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
14FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeuxzt
15BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
16ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
17ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Polsat - Polkowicezt
18FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
19ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottolizt
20FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
21FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
22ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
23ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
24ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)MTN - Qhubekazt
25ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
26RSADennis Van Niekerk (RSA)MTN - Qhubekazt
27FRAJulien El Farès (FRA)VC La Pomme Marseillezt
28FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
29FRAFlavien Dassonville (FRA)Bigmat - Auber 93zt
30FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
31FRAMaxime Renault (FRA)Bigmat - Auber 93zt
32FRASylvain Chavanel (FRA)Iamzt
33AUSHeinrich Haussler (AUS)Iamzt
34BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
35COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombiazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden