De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour du Limousin - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour du Limousin - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

Tour du Limousin 2015

FrankrijkFrankrijk - 18 Augustus 2015 - 21 Augustus 2015


Algemeen klassement - 21 Augustus 2015


1ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox17:55:41 
2ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
3FRARudy Molard (FRA)Cofidis0:02 
4FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:07 
5NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot0:11 
6FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:13 
7ITAAndrea Pasqualon (ITA)0:14 
8BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
9FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
10ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:16 
11FRARomain Combaud (FRA)Armée de Terrezt
12FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terre0:18 
13FRAGuillaume Levarlet (FRA)zt
14FRAClément Saint-Martin (FRA)Marseille 13 - KTM0:20 
15ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:22 
16BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
17BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
18NEDMichel Kreder (NED)Roompotzt
19POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
20FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
21FRAMaxime Renault (FRA)Auber 93zt
22ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
23ITAMauro Finetto (ITA)Southeastzt
24COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
25AHOMarc De Maar (AHO)Roompotzt
26BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
27BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
28NEDMike Terpstra (NED)Roompotzt
29LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Marseille 13 - KTMzt
30FRAThomas Damuseau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
31ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
32FRAJulien Guay (FRA)Auber 93zt
33FRAJohn Gadret (FRA)Movistarzt
34FRAThéo Vimpere (FRA)Auber 93zt
35FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:29 
36FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:38 
37ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
38FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:43 
39FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terrezt
40FRADavid Menut (FRA)Auber 930:48 
41SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
42CRCCarlos Jiménez (CRC)zt
43ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
44BELArthur Vanoverberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
45FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcarzt
46FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
47ITAAndrea Vaccher (ITA)Roth - Skoda0:52 
48FRABryan Nauleau (FRA)Europcar0:57 
49BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:05 
50ITASimone Ponzi (ITA)Southeast1:22 
51FRAMatthieu Boulo (FRA)Bretagne - Séché Environnement1:29 
52FRAJulien El Farès (FRA)Marseille 13 - KTMzt
53FRAJimmy Raibaud (FRA)Armée de Terre1:37 
54FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar1:45 
55FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeux1:58 
56FRAVincent Jerome (FRA)Europcar2:03 
57FRAMaxime Mederel (FRA)Europcar2:18 
58COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar2:27 
59FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnement2:38 
60FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux2:44 
61FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale2:46 
62ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini3:04 
63FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terre3:18 
64FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis3:29 
65ITAAndrea Fedi (ITA)Southeast3:43 
66FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale4:02 
67FRASteven Tronet (FRA)Auber 934:12 
68FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux4:15 
69FRAYannick Martinez (FRA)Europcar4:22 
70FRAFlorent Pereira (FRA)4:24 
71BELJan Ghyselinck (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:11 
72NEDReinier Honig (NED)Roompot5:19 
73LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Marseille 13 - KTM5:24 
74FRAFrançois Bidard (FRA)6:04 
75ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros Rga6:19 
76ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Nippo - Vini Fantini6:27 
77FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux6:33 
78FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
79FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnement7:23 
80NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert7:35 
81BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille7:37 
82ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini7:50 
83BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille8:33 
84ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert8:38 
85FRAGregoire Tarride (FRA)Marseille 13 - KTM9:36 
86FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre10:09 
87FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnement10:40 
88ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantini11:24 
89ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox11:47 
90POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice11:49 
91FRAChristophe Laborie (FRA)Bretagne - Séché Environnement11:53 
92FRAYohann Gène (FRA)Europcar11:55 
93ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar11:58 
94NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot12:34 
95NEDRaymond Kreder (NED)Roompot12:36 
96FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux13:29 
97BELLouis Verhelst (BEL)Cofidis15:02 
98FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcar16:15 
99VENTomás Aurelio Gil Martinez (VEN)Southeast16:49 
100ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox17:17 
101POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice18:14 
102ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar19:35 
103POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice20:52 
104ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar20:59 
105ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox21:05 
106SUILukas Jaun (SUI)Roth - Skoda21:28 
107ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox21:58 
108ITAGiorgio Cecchinel (ITA)Southeast23:59 
109FRACésar Bihel (FRA)Auber 9324:18 
110FRAClément Penven (FRA)Marseille 13 - KTM24:30 
111ITAChristian Delle Stelle (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice25:46 
112FRAEtienne Tortelier (FRA)Armée de Terre28:33 
113SUINico Brüngger (SUI)Roth - Skoda32:27 

Etappe 1 - Limoges - Saint-Yrieix-la-Perche - 18 Augustus 2015Sprint


1ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:38:59 
2ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
3BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
4ITASimone Ponzi (ITA)Southeastzt
5ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistarzt
6POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
7ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
8FRADavid Menut (FRA)Auber 93zt
9NEDMaurits Lammertink (NED)Roompotzt
10FRASteven Tronet (FRA)Auber 93zt
11FRAYannick Martinez (FRA)Europcarzt
12FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
13BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
14BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidiszt
15NEDMichel Kreder (NED)Roompotzt
16SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
17FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
18ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
19FRAFlorent Pereira (FRA)zt
20FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
21ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
22ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
23BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
24BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
25BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
26FRAMaxime Renault (FRA)Auber 93zt
27FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
28BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
29ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
30LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Marseille 13 - KTMzt

Etappe 2 - Arnac-Pompadour - Lissac-sur-Couze - 19 Augustus 2015Ontsnapping


1ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar4:50:03 
2ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:10 
3BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
4NEDMaurits Lammertink (NED)Roompotzt
5ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
6ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
7FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
8FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
9ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
10ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
11BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
12FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terrezt
13ITAMauro Finetto (ITA)Southeastzt
14ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
15AHOMarc De Maar (AHO)Roompotzt
16FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
17NEDMike Terpstra (NED)Roompotzt
18BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
19FRAThéo Vimpere (FRA)Auber 93zt
20ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistarzt
21FRASteven Tronet (FRA)Auber 93zt
22COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
23NEDMichel Kreder (NED)Roompotzt
24FRAGuillaume Levarlet (FRA)zt
25FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
26FRAJohn Gadret (FRA)Movistarzt
27FRAClément Saint-Martin (FRA)Marseille 13 - KTMzt
28FRAThomas Damuseau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
29COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistarzt
30ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt

Etappe 3 - Saint-Dizier-Leyrenne - Aigurande - 20 Augustus 2015Sprint


1FRARudy Molard (FRA)Cofidis4:24:51 
2FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
3FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
4FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terrezt
5FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
6ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
7POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
8FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
9FRAClément Saint-Martin (FRA)Marseille 13 - KTM0:04 
10ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
11ITASimone Ponzi (ITA)Southeastzt
12FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
13FRASteven Tronet (FRA)Auber 93zt
14NEDRaymond Kreder (NED)Roompotzt
15ITAAndrea Fedi (ITA)Southeastzt
16BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
17CRCCarlos Jiménez (CRC)zt
18BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
19FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
20LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Marseille 13 - KTMzt
21FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidiszt
22FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terrezt
23ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
24ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
25ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
26FRADavid Menut (FRA)Auber 93zt
27SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
28FRAYannick Martinez (FRA)Europcarzt
29ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
30ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt

Etappe 4 - Aixe-sur-Vienne - Limoges - 21 Augustus 2015Sprint


1NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot4:01:56 
2ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
3BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
4ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
5FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
6BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
7ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
8FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
9FRAMaxime Renault (FRA)Auber 93zt
10BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
11FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
12FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
13ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
14ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
15ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
16FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terrezt
17FRAGuillaume Levarlet (FRA)zt
18BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
19FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidiszt
20NEDMichel Kreder (NED)Roompotzt
21FRADavid Menut (FRA)Auber 93zt
22CRCCarlos Jiménez (CRC)zt
23LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Marseille 13 - KTMzt
24ITAMauro Finetto (ITA)Southeastzt
25FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
26FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
27SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
28NEDMike Terpstra (NED)Roompotzt
29ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
30FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden