De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Berner Rundfahrt / Tour de Berne - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Berner Rundfahrt / Tour de Berne - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2015

Berner Rundfahrt / Tour de Berne 2015

ZwitserlandZwitserland - 9 Mei 2015


Berner Rundfahrt / Tour de Berne - 9 Mei 2015


1SUITom Bohli (SUI)BMC Development4:04:16 
2ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)0:03 
3ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
4SUIFabian Lienhard (SUI)zt
5FRAClément Koretzky (FRA)zt
6ITAFrancesco Reda (ITA)Idea 2010 ASD0:08 
7ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Vorarlbergzt
8GERNico Denz (GER)Chambéry Cyclisme Formationzt
9ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth - Skodazt
10ITACristiano Monguzzi (ITA)zt
11FRANicolas Baldo (FRA)Vorarlbergzt
12ALBRedi Halilaj (ALB)zt
13SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamenzt
14ITAPaolo Ciavatta (ITA)d'Amico - Bottecchia0:45 
15FRAGuillaume Martin (FRA)CC Etupes Le Doubszt
16SUIValentin Baillifard (SUI)BMC Developmentzt
17ITAMarco D'Urbano (ITA)GM1:04 
18SUIGian Friesecke (SUI)zt
19SUIThéry Schir (SUI)BMC Development1:57 
20SUISimon Pellaud (SUI)Iamzt
21ITAGiorgio Bocchiola (ITA)d'Amico - Bottecchia1:59 
22ERITemesgen Teklehaimanot (ERI)Roth - Skodazt
23ITADavide Viganò (ITA)Idea 2010 ASD2:06 
24ITAMatteo Malucelli (ITA)Idea 2010 ASD9:22 
25ITASilvio Giorni (ITA)d'Amico - Bottecchiazt
26ITAMattia Viel (ITA)Chambéry Cyclisme Formationzt
27FRADamien Touzé (FRA)CC Etupes Le Doubszt
28ITASebastian Stamegna (ITA)GMzt
29FRAHugo Hofstetter (FRA)CC Etupes Le Doubszt
30GERJohannes Weber (GER)Stuttgartzt
31NEDMaarten De Jonge (NED)Bike Aidzt
32SUILukas Jaun (SUI)Roth - Skodazt
33ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Bike Aidzt
34ITAMatteo Rotondi (ITA)GMzt
35SUIJan André Freuler (SUI)zt
36CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
37SUINicolas Winter (SUI)Vorarlbergzt
38GERGeorg Loef (GER)Stuttgartzt
39FRAJulien Roux (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
40SUIPatrick Müller (SUI)BMC Developmentzt
41GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
42SUINico Selenati (SUI)zt
43SUINiels Knipp (SUI)zt
44FRALéo Vincent (FRA)CC Etupes Le Doubszt
45ITAEugenio Bani (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
46SUILukas Müller (SUI)zt
47SUIUeli Rhyner (SUI)zt
48FRABenjamin Jasserand (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
49CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
50SUIAlexandre Mercier (SUI)zt
51FRARemy Rochas (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
52ITAAndrea Ruscetta (ITA)GMzt
53COLEduardo Estrada Celis (COL)zt
54COLJose Tito Hernandez Jaramillo (COL)GMzt
55GERChristoph Springer (GER)Vorarlbergzt
56SUIMaxime Froidevaux (SUI)zt
57SLOUros Repse (SLO)zt
58SUIKilian Frankiny (SUI)BMC Developmentzt
59FRAPierre Idjouadiene (FRA)CC Etupes Le Doubszt
60UKRVolodymyr Kogut (UKR)Amore & Vita - Selle SMPzt
61ITAAdriano Brogi (ITA)d'Amico - Bottecchia9:27 
62FRAThomas Terrettaz (FRA)zt
63GERFlorian Nowak (GER)Stuttgartzt
64CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
65SUINico Brüngger (SUI)Roth - Skodazt
66SUILukas Spengler (SUI)BMC Developmentzt
67NEDJaap De Jong (NED)Chambéry Cyclisme Formationzt
68USAAlexey Vermeulen (USA)BMC Developmentzt
69UKRVolodymyr Fredyuk (UKR)Amore & Vita - Selle SMPzt
70SUIMatteo Badilatti (SUI)zt
71USATaylor 'Timo' Eisenhart (USA)BMC Developmentzt
72SUISimon Brühlmann (SUI)zt
73DENMarc Christian Garby (DEN)Idea 2010 ASDzt
74ITAAlessandro Pettiti (ITA)Idea 2010 ASDzt
75GERMax Walsleben (GER)zt
76ITAAndrea Cacciotti (ITA)GMzt
77GERJulian Schulze (GER)Stuttgartzt
78ITAThomas Capocchi (ITA)d'Amico - Bottecchia9:32 
79SUIMarcel Aregger (SUI)Iamzt
80ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
81SUIOlivier Beer (SUI)zt
82ITALuca Cappelli (ITA)Idea 2010 ASD9:39 
83ITAAndrea Vaccher (ITA)Roth - Skodazt
84SUICyrille Thièry (SUI)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden