De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Europees Kampioenschap U-23 - 2015

Keuze van een seizoen :

Estland

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Europees Kampioenschap U-23 - Uitslagen Heren 2015

EstlandEstland - Tartu - 5 Augustus 2015 - 9 Augustus 2015


Wegwedstrijd - U23 Heren - 9 Augustus 2015


1SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenway3:36:49 
2RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelozt
3ITADavide Martinelli (ITA)zt
4BELKenneth Van Rooy (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
5GREStylianos Farantakis (GRE)zt
6ESTMartin Laas (EST)zt
7SLOGasper Katrasnik (SLO)zt
8GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rosezt
9CROJosip Rumac (CRO)Adria Mobilzt
10POLAdrian Banaszek (POL)Kolls - Bdczt
11NOROscar Landa (NOR)Coop - øster Huszt
12NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sørzt
13SUIThéry Schir (SUI)BMC Developmentzt
14AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
15LATKrists Neilands (LAT)Rietumu - Delfinzt
16POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Awt - Greenwayzt
17ESPDaniel López Parada (ESP)zt
18CZEFrantisek Sisr (CZE)ASC Dukla Prahazt
19SUIDylan Page (SUI)Roth - Skodazt
20LTURaimondas Rumsas (LTU)zt
21SUIPatrick Müller (SUI)BMC Developmentzt
22PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)zt
23RUSIlar Arslanov (RUS)Rusvelozt
24POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
25GERJan Brockhoff (GER)Awt - Greenwayzt
26POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
27AUTDaniel Auer (AUT)WSA - Greenlifezt
28IRLEdward Dunbar (IRL)zt
29LTUPaulius Siskevicius (LTU)AN Post - Chainreactionzt
30SWELudwig Bengtsson (SWE)zt
31BELMaxime Farazijn (BEL)Efc - Etixxzt
32UKRMark Padun (UKR)zt
33BELDries Van Gestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
34GERMaximilian Schachmann (GER)Awt - Greenwayzt
35RUSRuslan Giliazov (RUS)zt
36ITAOliviero Troia (ITA)zt
37AUTAlexander Wachter (AUT)Tirolzt
38UKRMarlen Zmorka (UKR)zt
39SWELucas Eriksson (SWE)Tre Berg - Bianchizt
40BLRKolya Shumov (BLR)zt
41PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)zt
42NORAnders Skaarseth (NOR)Jokerzt
43IRLRyan Mullen (IRL)AN Post - Chainreactionzt
44BELAimé De Gendt (BEL)Efc - Etixxzt
45BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Developmentzt
46BELLaurens De Plus (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
47ESTTimmo Jeret (EST)zt
48SUIFabian Lienhard (SUI)zt
49SUIFrank Pasche (SUI)0:18 
50SWEGustav Höög (SWE)Tre Berg - Bianchizt
51ITAEdoardo Affini (ITA)0:21 
52CZEJosef Cerný (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice0:34 
53GERJan Tschernoster (GER)zt
54SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Bianchizt
55ESTMihkel Räim (EST)zt
56FRAHugo Hofstetter (FRA)CC Etupes Le Doubszt
57BLRDzmitry Zhyhunou (BLR)zt
58BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)zt
59BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)zt
60POLGracjan Szelag (POL)zt
61UKRSergiy Kozachenko (UKR)Kyiv Capital Racingzt
62IRLDaniel Stewart (IRL)zt
63LUXMassimo Morabito (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
64ESTOskar Nisu (EST)zt
65GERJonas Bokeloh (GER)Seg Racing Academyzt
66POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
67FRAFranck Bonnamour (FRA)zt
68CZEMichal Schlegel (CZE)Awt - Greenwayzt
69NOROle Andre Austevoll (NOR)Fixit.nozt
70GERNils Politt (GER)Stöltingzt
71ESPDiego Tirilonte (ESP)zt
72ESTSilver Mäoma (EST)zt
73AUTFlorian Schipflinger (AUT)Tirolzt
74POLWojciech Sykala (POL)zt
75PORLuís Gabriel Silva Gomes (POR)zt
76NORSindre Eid Hermansen (NOR)Fixit.nozt
77BELRuben Pols (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
78RUSEvgeny Zverkov (RUS)zt
79RUSRoman Kustadinchev (RUS)Rusvelozt
80LUXLarry Valvasori (LUX)zt
81BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
82CZEMichael Kukrle (CZE)zt
83SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
84SLORok Korosec (SLO)Radenska Ljubljanazt
85ITARiccardo Minali (ITA)zt
86AUTAndreas Walzel (AUT)Vorarlbergzt
87IRLSean McKenna (IRL)zt
88ESTAksel Nõmmela (EST)zt
89SVKJuraj Bellan (SVK)zt
90ISRGuy Gabay (ISR)Cycling Academyzt
91ALBXhuliano Kamberaj (ALB)zt
92UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISDzt
93LATDeins Kanepejs (LAT)zt
94RUSStepan Kurianov (RUS)zt
95SLOMarko Pavlic (SLO)Radenska Ljubljanazt
96TUROnur Balkan (TUR)zt
97FRARémi Cavagna (FRA)zt
98AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlbergzt
99PORRui Carvalho (POR)zt
100CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academyzt
101CZEPavel Camrda (CZE)Whirlpool - Authorzt
102LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
103RUSNikolay Cherkasov (RUS)zt
104LTUAiridas Videika (LTU)zt
105UKRKonstyantyn Ashurov (UKR)Kyiv Capital Racingzt
106LTULinas Rumsas (LTU)zt
107FINSasu Halme (FIN)zt
108SVKJuraj Lajcha (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
109BULNako Georgiev (BUL)zt
110SWEHampus Anderberg (SWE)zt
111UKRIllya Klepikov (UKR)ISDzt
112CZEMarek Sipos (CZE)Skc Tufo - Prostejovzt
113BLRAleh Ahiyevich (BLR)Minsk Cycling Clubzt

Individuele Tijdrit - U23 Heren - 7 Augustus 2015


1NEDSteven Lammertink (NED)Seg Racing Academy38:32 
2UKRMarlen Zmorka (UKR)0:04 
3GERMaximilian Schachmann (GER)Awt - Greenway0:16 
4IRLRyan Mullen (IRL)AN Post - Chainreaction0:18 
5ITAEdoardo Affini (ITA)0:19 
6BELRuben Pols (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
7ITADavide Martinelli (ITA)0:27 
8FRARémi Cavagna (FRA)0:34 
9IRLEdward Dunbar (IRL)0:54 
10ITAGiovanni Carboni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:58 
11BLRRaman Tsishkou (BLR)Minsk Cycling Club1:01 
12GERNils Politt (GER)Stölting1:05 
13SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Bianchi1:07 
14POLSzymon Rekita (POL)1:13 
15RUSNikolay Cherkasov (RUS)1:16 
16LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling1:20 
17NORSindre Eid Hermansen (NOR)Fixit.no1:25 
18PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)zt
19CZEJosef Cerný (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice1:26 
20CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academyzt
21NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Joker1:33 
22GERJan Tschernoster (GER)1:34 
23RUSDenis Zhuykov (RUS)1:36 
24RUSEvgeny Zverkov (RUS)1:38 
25FINSasu Halme (FIN)1:43 
26NORAnders Skaarseth (NOR)Joker1:53 
27LTUPaulius Siskevicius (LTU)AN Post - Chainreactionzt
28ESTSilver Mäoma (EST)2:01 
29ESPDiego Tirilonte (ESP)2:05 
30PORJosé Fernandes (POR)2:10 
31CZEMichal Schlegel (CZE)Awt - Greenway2:11 
32POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice2:15 
33BELAimé De Gendt (BEL)Efc - Etixx2:19 
34BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development2:21 
35ESTTimmo Jeret (EST)2:22 
36BLRAleh Ahiyevich (BLR)Minsk Cycling Club2:28 
37AUTPatric Schultus (AUT)Tirol2:38 
38SUIThéry Schir (SUI)BMC Development2:41 
39SLOMarko Pavlic (SLO)Radenska Ljubljana2:44 
40SWEHampus Anderberg (SWE)2:45 
41FRAFranck Bonnamour (FRA)2:48 
42FINJuho Hänninen (FIN)2:55 
43SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil3:00 
44POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Awt - Greenwayzt
45ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)3:01 
46SUIFrank Pasche (SUI)3:12 
47LATKrists Neilands (LAT)Rietumu - Delfin3:15 
48LTURaimondas Rumsas (LTU)3:19 
49UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD3:22 
50ESTOskar Nisu (EST)3:52 
51FRAHugo Hofstetter (FRA)CC Etupes Le Doubs3:59 
52UKRMark Padun (UKR)zt
53TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor4:02 
54AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project4:11 
55CYPAndreas Miltiadis (CYP)4:17 
56MONVictor Langelotti (MON)4:24 
57SVKAndrej Strmiska (SVK)4:27 
58TUROnur Balkan (TUR)4:36 
59LTUJonas Alisauskas (LTU)4:38 
60LATAleksandrs Rublevskis (LAT)4:42 
61LUXMassimo Morabito (LUX)Leopard Pro Cycling4:44 
62LATDeins Kanepejs (LAT)5:18 
63FINNiklas Henttala (FIN)5:34 
64GEOGiorgi Nareklishvili (GEO)5:44 
65AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project7:52 

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden