De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta a Castilla y Leon - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta a Castilla y Leon - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2015

Vuelta a Castilla y Leon 2015

SpanjeSpanje - 17 April 2015 - 19 April 2015


Algemeen klassement - 19 April 2015


1FRAPierre Rolland (FRA)Europcar13:18:36 
2ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:16 
3ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar0:24 
4ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:47 
5ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)W52 - Quinta da Lixa0:57 
6FRARomain Sicard (FRA)Europcarzt
7ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar1:07 
8COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombia1:27 
9ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Efapel1:39 
10ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Skydive Dubai - Al Ahli1:49 
11RUSEvgeny Shalunov (RUS)Lokosphinx1:54 
12FRAMaxime Mederel (FRA)Europcar2:00 
13NEDJetse Bol (NED)Join's - De Rijke2:04 
14PORFrederico Figueiredo (POR)Rádio Popular - Boavista2:30 
15POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)Skydive Dubai - Al Ahli2:33 
16PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Rádio Popular - Boavista2:42 
17COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)Team Colombia2:48 
18ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos - BH2:54 
19PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista3:01 
20RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinx3:06 
21FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Europcar3:08 
22PORJóni Silva Brandão (POR)Efapel3:10 
23ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:30 
24COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombia3:36 
25ESPGustavo César Veloso (ESP)W52 - Quinta da Lixa3:40 
26ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH3:55 
27ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
28ESPAdrián González Velasco (ESP)Murias Taldea4:08 
29ESPOscar Gonzalez del Campo (ESP)4:10 
30COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar4:11 
31ITAAntonio Santoro (ITA)4:14 
32PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)Efapel4:19 
33PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)Tavira4:29 
34ESPAlberto Gallego Ruiz (ESP)Rádio Popular - Boavista4:41 
35DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Inteja - Mmr4:42 
36RUSVladimir Gusev (RUS)Skydive Dubai - Al Ahli5:27 
37ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)5:40 
38PORJoaquim Silva (POR)W52 - Quinta da Lixazt
39ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)5:46 
40COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombia5:52 
41ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Mg.kvis - Vegazt
42RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx5:56 
43ESPIsrael Nuño Argüelles (ESP)Inteja - Mmr6:06 
44GERMario Vogt (GER)Radnet - Rose7:01 
45ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga7:11 
46NEDRobbert de Greef (NED)Join's - De Rijke7:34 
47PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Rádio Popular - Boavista7:40 
48PORRui Vinhas (POR)W52 - Quinta da Lixa8:26 
49ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rga8:45 
50RUSSergey Vdovin (RUS)Lokosphinx8:46 
51ITAMoreno Giampaolo (ITA)Mg.kvis - Vega8:53 
52ESPEneko Lizarralde Delgado (ESP)Murias Taldea9:29 
53PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)W52 - Quinta da Lixa9:41 
54FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcar10:27 
55RUSAleksey Rybalkin (RUS)Lokosphinx10:59 
56PORRicardo Ferreira (POR)Rádio Popular - Boavista11:00 
57PORDaniel José Mestre Pereira (POR)Tavira11:13 
58ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar11:23 
59RUSDmitriy Sokolov (RUS)Lokosphinx11:42 
60NEDIke Groen (NED)Join's - De Rijke11:53 
61PORDavid Da Silva Livramento (POR)Tavira12:12 
62ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros Rga12:57 
63PORJoão Mendonça Pereira (POR)Tavira13:00 
64ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar13:32 
65ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH13:43 
66FRARomain Guillemois (FRA)Europcar14:11 
67PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Efapel14:38 
68COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)Team Colombia16:04 
69ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Efapel17:01 
70ESPSebastián Mora Vedri (ESP)17:11 
71ESPJulio Alberto Amores Palacios (ESP)17:14 
72PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Tavira17:42 
73RUSVasily Neustroev (RUS)Lokosphinx18:34 
74ESPPablo Torres Muiño (ESP)19:49 
75ESPCristian Astals (ESP)20:11 
76ESPImanol Estévez Salas (ESP)Murias Taldea20:12 
77ITANicola Gaffurini (ITA)Mg.kvis - Vega20:13 
78PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros Rga20:15 
79ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH20:43 
80DOMAdderlyn Félix Cruz Colón (DOM)Inteja - Mmr20:44 
81PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Tavira21:46 
82ESPRubén Menendez Velasco (ESP)Inteja - Mmr22:06 
83ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Murias Taldea22:19 
84ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)22:59 
85ITAAndrea Palini (ITA)Skydive Dubai - Al Ahli23:23 
86GERFabian Brintrup (GER)Radnet - Rose23:44 
87GERMarco Mathis (GER)Radnet - Rose24:00 
88NEDKobus Hereijgers (NED)Join's - De Rijke25:29 
89COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombia26:30 
90ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Murias Taldea28:06 
91COLJohnatan Fernando Sarmiento Pacheco (COL)Inteja - Mmr28:33 
92ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)28:51 
93PORDiogo Nunes (POR)Tavira30:18 
94PORSamuel Magalhães (POR)Rádio Popular - Boavista31:07 
95NEDDaan Meijers (NED)Join's - De Rijke32:23 
96NEDDex Groen (NED)Join's - De Rijke32:55 
97ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)32:56 
98ESPDario Hernandez Illana (ESP)Burgos - BH33:06 
99PORHélder Fernandes Ferreira (POR)Efapel34:59 
100ITARaffaele Radice (ITA)Mg.kvis - Vega35:28 
101NEDTimon Van Reek (NED)Join's - De Rijke37:18 
102ESPIllart Zuazubiskar Gallastegi (ESP)42:31 
103ITAFabio Tuzi (ITA)Mg.kvis - Vega43:10 

Etappe 1 - Ávila - Alba de Tormes - 17 April 2015Sprint


1ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:35:19 
2ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistarzt
3ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
4FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
5ITAAndrea Palini (ITA)Skydive Dubai - Al Ahlizt
6NEDJetse Bol (NED)Join's - De Rijkezt
7RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinxzt
8ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistarzt
9COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombiazt
10POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)Skydive Dubai - Al Ahlizt
11ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)W52 - Quinta da Lixazt
12PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)Efapelzt
13ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
14PORFrederico Figueiredo (POR)Rádio Popular - Boavistazt
15ESPAdrián González Velasco (ESP)Murias Taldeazt
16PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Rádio Popular - Boavistazt
17COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)Team Colombiazt
18ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
19RUSEvgeny Shalunov (RUS)Lokosphinxzt
20PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)W52 - Quinta da Lixazt
21GERMarco Mathis (GER)Radnet - Rosezt
22ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Efapelzt
23COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombiazt
24FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
25COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombiazt
26RUSSergey Vdovin (RUS)Lokosphinxzt
27FRARomain Sicard (FRA)Europcarzt
28ESPOscar Gonzalez del Campo (ESP)zt
29PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Efapelzt
30ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
31ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Skydive Dubai - Al Ahlizt
32ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistarzt
33ESPGustavo César Veloso (ESP)W52 - Quinta da Lixazt
34PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
35RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinx0:12 
36ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
37RUSDmitriy Sokolov (RUS)Lokosphinx0:16 
38GERMario Vogt (GER)Radnet - Rose0:20 
39PORJóni Silva Brandão (POR)Efapel0:22 
40ESPAlberto Gallego Ruiz (ESP)Rádio Popular - Boavistazt

Etappe 2 - Guarda - Fuentes de Oñoro - 18 April 2015Ontsnapping


1RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinx5:04:52 
2ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
3COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombiazt
4FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
5POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)Skydive Dubai - Al Ahlizt
6NEDJetse Bol (NED)Join's - De Rijkezt
7ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
8ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt
9PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)W52 - Quinta da Lixazt
10DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Inteja - Mmrzt
11ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)W52 - Quinta da Lixazt
12ESPAdrián González Velasco (ESP)Murias Taldeazt
13ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistarzt
14FRAPierre Rolland (FRA)Europcarzt
15ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistarzt
16FRARomain Sicard (FRA)Europcarzt
17ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Efapelzt
18ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
19ESPGustavo César Veloso (ESP)W52 - Quinta da Lixazt
20ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Skydive Dubai - Al Ahlizt
21RUSVladimir Gusev (RUS)Skydive Dubai - Al Ahli0:42 
22PORFrederico Figueiredo (POR)Rádio Popular - Boavistazt
23COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
24FRAMaxime Mederel (FRA)Europcarzt
25RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx0:57 
26GERMario Vogt (GER)Radnet - Rosezt
27COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombiazt
28PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Rádio Popular - Boavistazt
29NEDRobbert de Greef (NED)Join's - De Rijkezt
30ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BHzt
31PORRicardo Ferreira (POR)Rádio Popular - Boavistazt
32ESPAlberto Gallego Ruiz (ESP)Rádio Popular - Boavistazt
33ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
34ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
35ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)Burgos - BHzt

Etappe 3 - Zamora - Alto de Lubián - 19 April 2015Berg


1FRAPierre Rolland (FRA)Europcar4:38:35 
2ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:12 
3ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar0:18 
4COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombia0:20 
5FRAMaxime Mederel (FRA)Europcar0:43 
6RUSEvgeny Shalunov (RUS)Lokosphinx0:47 
7ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)W52 - Quinta da Lixazt
8ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
9FRARomain Sicard (FRA)Europcarzt
10ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos - BH0:54 
11ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar0:57 
12FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Europcar1:02 
13ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Efapel1:29 
14PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavistazt
15RUSAleksey Rybalkin (RUS)Lokosphinxzt
16PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Rádio Popular - Boavista1:35 
17PORFrederico Figueiredo (POR)Rádio Popular - Boavista1:38 
18ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Skydive Dubai - Al Ahli1:39 
19COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)Team Colombia1:41 
20PORJóni Silva Brandão (POR)Efapelzt
21NEDJetse Bol (NED)Join's - De Rijke1:54 
22ITAAntonio Santoro (ITA)1:55 
23ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:23 
24ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
25POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)Skydive Dubai - Al Ahlizt
26PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)Tavirazt
27ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BHzt
28ESPOscar Gonzalez del Campo (ESP)2:29 
29ITAMoreno Giampaolo (ITA)Mg.kvis - Vega2:37 
30COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar2:54 
31RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinxzt
32ESPAlberto Gallego Ruiz (ESP)Rádio Popular - Boavista3:12 
33ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)zt
34PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)Efapelzt
35ESPGustavo César Veloso (ESP)W52 - Quinta da Lixa3:30 
36DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Inteja - Mmrzt
37COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombiazt
38PORJoão Mendonça Pereira (POR)Tavirazt
39ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)3:34 
40PORJoaquim Silva (POR)W52 - Quinta da Lixazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden