De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - La Poly Normande - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - La Poly Normande - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

La Poly Normande 2015

FrankrijkFrankrijk - Saint-Martin-de-Landelles - 2 Augustus 2015


La Poly Normande - 2 Augustus 2015


1BELOliver Naesen (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise4:14:32 
2FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Europcarzt
3CANAntoine Duchesne (CAN)Europcarzt
4FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:06 
5FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:09 
6FRARomain Combaud (FRA)Armée de Terre0:14 
7BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille1:07 
8FRAFrédéric Brun (FRA)Bretagne - Séché Environnement1:09 
9FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis1:29 
10BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
11FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
12FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
13FRAThibault Ferasse (FRA)zt
14RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
15FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
16FRAAnthony Maldonado (FRA)Auber 93zt
17FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeuxzt
18FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
19FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
20BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
21FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
22FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
23RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelozt
24FRASteven Tronet (FRA)Auber 93zt
25BELArthur Vanoverberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
26FRAGuillaume Levarlet (FRA)zt
27FRARémy Di Grégorio (FRA)Marseille 13 - KTMzt
28ESTAlo Jakin (EST)Auber 93zt
29BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
30BELTom Dernies (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
31FRAMaxime Renault (FRA)Auber 93zt
32FRAJulien El Farès (FRA)Marseille 13 - KTMzt
33BELYannick Eijssen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
34FRAJimmy Raibaud (FRA)Armée de Terrezt
35FRAFlorent Pereira (FRA)zt
36BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
37FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terrezt
38FRAEtienne Tortelier (FRA)Armée de Terre1:36 
39FRAFabien Doubey (FRA)CC Etupes Le Doubszt
40FRAJulien Guay (FRA)Auber 931:39 
41GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
42FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
43FRAFrançois Bidard (FRA)zt
44FRAJérôme Cousin (FRA)Europcarzt
45BELKevyn Ista (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
46FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcarzt
47RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelozt
48FRAPierre Gouault (FRA)Auber 931:53 
49FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale2:29 
50FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille2:31 
51FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondiale2:53 
52FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux5:07 
53RUSIvan Balykin (RUS)Rusvelo5:34 
54BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
55FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeuxzt
56FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre5:38 
57FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnement7:23 
58FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terrezt
59FRAAdrien Legros (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon9:45 
60FRACésar Bihel (FRA)Auber 9310:24 
61FRAJimmy Engoulvent (FRA)Europcarzt
62FRAFranck Bonnamour (FRA)zt
63FRAValentin Madouas (FRA)zt
64FRARomain Barraso (FRA)zt
65FRAClement Mary (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
66FRAYoann Paillot (FRA)Marseille 13 - KTMzt
67RUSIgor Boev (RUS)Rusvelozt
68RUSAndrey Solomennikov (RUS)Rusvelozt
69FRAJulien Morice (FRA)Europcarzt
70RUSAlexander Rybakov (RUS)Rusvelozt
71FRAGuillaume Martin (FRA)CC Etupes Le Doubszt
72FRALéo Vincent (FRA)CC Etupes Le Doubs10:28 
73BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
74FRAThomas Rostollan (FRA)AVC Aix-en-Provence15:18 

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden