De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Route du Sud - la Dépêche du Midi - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Route du Sud - la Dépêche du Midi - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

Route du Sud - la Dépêche du Midi 2015

FrankrijkFrankrijk - 18 Juni 2015 - 21 Juni 2015


Algemeen klassement - 21 Juni 2015


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank16:53:22 
2COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:17 
3FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:41 
4FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis1:06 
5ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Bretagne - Séché Environnementzt
6COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombia1:31 
7ESPAlberto Gallego Ruiz (ESP)Rádio Popular - Boavista2:08 
8PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Caja Rural - Seguros Rga3:05 
9PORFrederico Figueiredo (POR)Rádio Popular - Boavista3:06 
10FRAJulien Loubet (FRA)Marseille 13 - KTM3:14 
11USANathan Brown (USA)Cannondale - Garminzt
12FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux3:29 
13ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Murias Taldea3:36 
14ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:46 
15FRAThéo Vimpere (FRA)Auber 934:29 
16FRARudy Molard (FRA)Cofidis4:51 
17CZEKarel Hník (CZE)Cult Energyzt
18ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale4:59 
19ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:33 
20COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombia5:41 
21FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
22PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista5:48 
23FRAJohn Gadret (FRA)Movistar5:54 
24DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Cult Energy6:55 
25AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank7:24 
26FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnement7:28 
27FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terre7:36 
28FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale7:49 
29FRAJulien El Farès (FRA)Marseille 13 - KTM7:55 
30FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bretagne - Séché Environnement7:58 
31FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux8:26 
32COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar8:47 
33FRARomain Lemarchand (FRA)Cult Energy9:26 
34NORKristoffer Skjerping (NOR)Cannondale - Garmin10:02 
35ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Murias Taldea10:19 
36FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Europcar10:52 
37ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Garmin10:56 
38FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis12:25 
39FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale12:49 
40ITAIvan Basso (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank13:50 
41FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux13:57 
42COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rga16:06 
43FRAFabien Canal (FRA)Armée de Terre16:34 
44ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Murias Taldea16:35 
45URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga18:17 
46ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Murias Taldea18:47 
47FRAYoann Paillot (FRA)Marseille 13 - KTM20:06 
48COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Team Colombia21:26 
49COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia21:36 
50FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar21:54 
51PORRicardo Ferreira (POR)Rádio Popular - Boavista22:12 
52FRABryan Coquard (FRA)Europcar22:36 
53COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombia23:10 
54PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Rádio Popular - Boavista23:33 
55FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeux23:38 
56FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar23:42 
57ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar23:57 
58FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
59FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux25:12 
60ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Murias Taldea25:15 
61CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garmin26:11 
62DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank27:11 
63ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga27:59 
64FRASteven Tronet (FRA)Auber 9328:58 
65FRAAlexandre Blain (FRA)Marseille 13 - KTM29:01 
66DENMichael Svendgaard (DEN)29:04 
67FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnement29:07 
68ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank29:08 
69FRARomain Hardy (FRA)Cofidis29:10 
70DENLasse Norman Hansen (DEN)Cannondale - Garmin29:11 
71FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terre29:19 
72FRACésar Bihel (FRA)Auber 93zt
73FRAClément Saint-Martin (FRA)Marseille 13 - KTM29:34 
74FRAAnthony Maldonado (FRA)Auber 9329:54 
75FRAJulien Guay (FRA)Auber 9329:58 
76GERJasha Sütterlin (GER)Movistar29:59 
77USAEdward King (USA)Cannondale - Garmin30:16 
78FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre30:32 
79PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Rádio Popular - Boavista31:40 
80FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux32:00 
81FRARomain Combaud (FRA)Armée de Terre32:09 
82FRARémy Di Grégorio (FRA)Marseille 13 - KTM32:27 
83FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale32:45 
84FRAYohann Gène (FRA)Europcar33:20 
85DENMichael Reihs (DEN)Cult Energy33:23 
86COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Team Colombia33:25 
87ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar33:36 
88FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis34:17 
89ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistar34:27 
90RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank35:04 
91FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre35:53 
92GBRAlex Dowsett (GBR)Movistar36:03 
93ESPImanol Estévez Salas (ESP)Murias Taldea36:05 
94ESPEneko Lizarralde Delgado (ESP)Murias Taldea36:33 
95COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)Team Colombia36:58 
96FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre37:28 
97GERChristian Mager (GER)Cult Energy37:47 
98ESPHéctor Saez Benito (ESP)38:54 
99FRAMaxime Renault (FRA)Auber 9340:23 
100JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcar41:53 
101PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bank42:14 
102FRADavid Menut (FRA)Auber 9345:36 
103BELLouis Verhelst (BEL)Cofidis46:26 
104ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros Rga47:06 
105FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcar48:07 
106SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank58:29 

Etappe 1 - Lourdes - Auch - 204 km - 18 Juni 2015Ontsnapping


1FRASteven Tronet (FRA)Auber 934:59:41 
2FRARomain Hardy (FRA)Cofidiszt
3DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Cult Energyzt
4FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terre0:03 
5NORKristoffer Skjerping (NOR)Cannondale - Garminzt
6GERLinus Gerdemann (GER)Cult Energyzt
7FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
8FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
9COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombiazt
10ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
11FRAJulien Loubet (FRA)Marseille 13 - KTMzt
12ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Garminzt
13ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
14PORFrederico Figueiredo (POR)Rádio Popular - Boavistazt
15ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
16FRABryan Coquard (FRA)Europcarzt
17DENLasse Norman Hansen (DEN)Cannondale - Garminzt
18FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
19FRACésar Bihel (FRA)Auber 93zt
20ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Murias Taldeazt
21ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
22FRAClément Saint-Martin (FRA)Marseille 13 - KTMzt
23FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
24FRAAnthony Maldonado (FRA)Auber 93zt
25ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Murias Taldeazt

Etappe 2 - Auch - Saint-Gaudens - 141 km - 19 Juni 2015Sprint


1FRABryan Coquard (FRA)Europcar3:23:25 
2FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondialezt
3FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
4FRARomain Hardy (FRA)Cofidiszt
5FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeuxzt
6DENLasse Norman Hansen (DEN)Cannondale - Garminzt
7FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
8COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombiazt
9ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistarzt
10DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Cult Energyzt
11FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
12FRASteven Tronet (FRA)Auber 93zt
13FRAQuentin Pacher (FRA)Armée de Terrezt
14GERLinus Gerdemann (GER)Cult Energyzt
15COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombiazt
16ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
17ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
18COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
19FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
20FRAYohan Bagot (FRA)Cofidiszt
21FRAJulien Loubet (FRA)Marseille 13 - KTMzt
22COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistarzt
23PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
24PORFrederico Figueiredo (POR)Rádio Popular - Boavistazt
25FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt

Etappe 3 - Izaourt - Bagnères-de-Luchon - 181 km - 20 Juni 2015Berg


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:48:05 
2COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:13 
3FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:35 
4FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:48 
5ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Bretagne - Séché Environnementzt
6COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombia1:03 
7ESPAlberto Gallego Ruiz (ESP)Rádio Popular - Boavista1:58 
8FRAJulien Loubet (FRA)Marseille 13 - KTM2:56 
9PORFrederico Figueiredo (POR)Rádio Popular - Boavistazt
10FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeuxzt
11ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Murias Taldeazt
12USANathan Brown (USA)Cannondale - Garminzt
13PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Caja Rural - Seguros Rga2:59 
14FRAJohn Gadret (FRA)Movistar3:28 
15ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
16FRAThéo Vimpere (FRA)Auber 93zt
17CZEKarel Hník (CZE)Cult Energy4:41 
18FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
19ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
20ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:23 
21COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombiazt
22PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavistazt
23FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
24DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Cult Energyzt
25AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt

Etappe 4 - Revel - Gaillac - 166 km - 21 Juni 2015Sprint


1FRABryan Coquard (FRA)Europcar3:42:18 
2FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeuxzt
3COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombiazt
4FRASteven Tronet (FRA)Auber 93zt
5FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
6ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistarzt
7BELLouis Verhelst (BEL)Cofidiszt
8FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terrezt
9FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
10FRAAnthony Maldonado (FRA)Auber 93zt
11DENMichael Svendgaard (DEN)zt
12COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombiazt
13FRAAlexandre Blain (FRA)Marseille 13 - KTMzt
14FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondialezt
15DENLasse Norman Hansen (DEN)Cannondale - Garminzt
16COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombiazt
17DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Cult Energyzt
18ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
19PORFrederico Figueiredo (POR)Rádio Popular - Boavistazt
20ESPEneko Lizarralde Delgado (ESP)Murias Taldeazt
21FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
22NORKristoffer Skjerping (NOR)Cannondale - Garminzt
23FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
24COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistarzt
25FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden