De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Memorial Marco Pantani - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Memorial Marco Pantani - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2015

Memorial Marco Pantani 2015

ItaliëItalië - 19 September 2015


Memorial Marco Pantani - 19 September 2015


1ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida4:39:23 
2ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
3ITAVincenzo Nibali (ITA)Astanazt
4ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubeka0:31 
5SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
6ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
7ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
8RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinxzt
9COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombiazt
10ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
11ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
12ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
13ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
14ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeastzt
15ITAMarco Tizza (ITA)Idea 2010 ASDzt
16ITAAndrea Fedi (ITA)Southeastzt
17AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 18zt
18ITAMarco Tecchio (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
19BELSerge Pauwels (BEL)MTN - Qhubekazt
20CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
21GERStefan Schumacher (GER)CCC - Sprandi - Polkowicezt
22GERDominique Nerz (GER)Bora - Argon 18zt
23COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
24ITAMichele Scartezzini (ITA)zt
25ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
26ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 18zt
27RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelozt
28ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
29ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
30ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
31ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubekazt
32ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
33ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
34ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
35BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
36SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobilzt
37ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
38POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
39ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
40ITAMauro Finetto (ITA)Southeastzt
41ITAAndrea Ruscetta (ITA)GM0:53 
42COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombiazt
43ITASimone Petilli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
44ESPJaime Roson Garcia (ESP)zt
45PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 18zt
46ITAMatteo Busato (ITA)Southeastzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden