De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Nokere Koerse - Danilith Classic - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Nokere Koerse - Danilith Classic - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2015

Nokere Koerse - Danilith Classic 2015

BelgiëBelgië - 18 Maart 2015


Nokere Koerse - Danilith Classic - 18 Maart 2015


1BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal4:26:50 
2FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ekoizt
3ENGScott Thwaites (ENG)Bora - Argon 18zt
4GERPhil Bauhaus (GER)Bora - Argon 18zt
5BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
6NEDDanny Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
7NEDBarry Markus (NED)Lotto NL - Jumbozt
8BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
9NEDRemco Te Brake (NED)Metec - TKHzt
10BELNikolas Maes (BEL)Etixx - Quick Stepzt
11ITAChristian Delle Stelle (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
12BELGerry Druyts (BEL)Vastgoedservice - Golden Palacezt
13GERRick Zabel (GER)BMC Racing Teamzt
14BELFrederique Robert (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
15BELEdward Theuns (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
16BELBenjamin Verraes (BEL)Cibelzt
17BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
18FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeuxzt
19BELRobin Steenuit (BEL)Veranclassic - Ekoizt
20USAJohn Murphy (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
21BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
22FRAMelvin Rulliere (FRA)Veranclassic - Ekoizt
23BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
24BELKevyn Ista (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
25BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willemszt
26NEDRaymond Kreder (NED)Roompotzt
27NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbozt
28DENMads Pedersen (DEN)Cult Energyzt
29DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Cult Energyzt
30FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeuxzt
31NORDaniel Hoelgaard (NOR)Jokerzt
32NEDJaap De Man (NED)3Mzt
33BELXandro Meurisse (BEL)AN Post - Chainreactionzt
34SWEEdvin Wilson (SWE)Jokerzt
35BELTim Vanspeybroeck (BEL)3Mzt
36NEDMike Teunissen (NED)Lotto NL - Jumbozt
37BELKlaas Lodewyck (BEL)BMC Racing Teamzt
38BELJens Vandenbogaerde (BEL)AN Post - Chainreactionzt
39GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Argon 18zt
40BELTimothy Stevens (BEL)Vastgoedservice - Golden Palacezt
41ITADavide Frattini (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
42GBRAlistair Slater (GBR)AN Post - Chainreactionzt
43BELBoris Vallée (BEL)Lotto - Soudalzt
44BELSander Cordeel (BEL)Vastgoedservice - Golden Palacezt
45BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Etixx - Quick Stepzt
46BELGorik Gardeyn (BEL)Veranclassic - Ekoizt
47NEDJesper Asselman (NED)Roompotzt
48JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racingzt
49NEDMike Terpstra (NED)Roompotzt
50NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Jokerzt
51USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Teamzt
52POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
53NORVegard Stake Laengen (NOR)Jokerzt
54NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)Metec - TKHzt
55BELWouter Leten (BEL)Metec - TKHzt
56DENMichael Reihs (DEN)Cult Energyzt
57ITAMatteo Trentin (ITA)Etixx - Quick Stepzt
58LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Teamzt
59ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
60URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rgazt
61BELJef Van Meirhaeghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
62LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Colba - Superano Hamzt
63BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
64DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Cult Energyzt
65BELKevin Peeters (BEL)Vastgoedservice - Golden Palacezt
66POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx - Quick Stepzt
67BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
68BELDaan Myngheer (BEL)Verandas Willemszt
69BELIljo Keisse (BEL)Etixx - Quick Stepzt
70ITAAlessandro Bazzana (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
71BELGert Steegmans (BEL)Trek Factory Racingzt
72NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Jokerzt
73BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
74ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
75BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
76NORAdrian Aas Stien (NOR)Jokerzt
77NEDMoreno Hofland (NED)Lotto NL - Jumbozt
78BELKenny Dehaes (BEL)Lotto - Soudalzt
79BELJan Ghyselinck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
80BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
81BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Stepzt
82NEDHuub Duyn (NED)Roompotzt
83BELNiels De Rooze (BEL)Veranclassic - Ekoizt
84BELDimitri Claeys (BEL)Verandas Willemszt
85BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
86BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
87NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jokerzt
88FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
89BELOlivier Pardini (BEL)Verandas Willemszt
90NEDMichael Vingerling (NED)3Mzt
91BELSébastien Rosseler (BEL)Veranclassic - Ekoizt
92POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
93BELJimmy Janssens (BEL)3Mzt
94FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
95SVKMartin Velits (SVK)Etixx - Quick Stepzt
96BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
97BELNicolas Vereecken (BEL)3Mzt
98NEDNick Van Der Lijke (NED)Lotto NL - Jumbozt
99NEDMaurits Lammertink (NED)Roompotzt
100NEDBoy Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
101DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cult Energyzt
102GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Argon 18zt
103GERRalf Matzka (GER)Bora - Argon 18zt
104BELDries Hollanders (BEL)Metec - TKHzt
105BELKévin Suarez Marinez (BEL)Colba - Superano Hamzt
106BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
107BELStef Van Zummeren (BEL)Verandas Willemszt
108FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
109NEDBrian Bulgac (NED)Lotto NL - Jumbozt
110NEDKai Reus (NED)Verandas Willemszt
111BELStijn Devolder (BEL)Trek Factory Racingzt
112NEDBert-Jan Lindeman (NED)Lotto NL - Jumbozt
113AHOMarc De Maar (AHO)Roompotzt
114BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Teamzt
115BELAlphonse Vermote (BEL)Vastgoedservice - Golden Palacezt
116PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Trek Factory Racingzt
117BELStijn Van Couter (BEL)Colba - Superano Hamzt
118USAThomas Gibbons (USA)Cibelzt
119IRLJack Wilson (IRL)AN Post - Chainreactionzt
120BELGert Dockx (BEL)Lotto - Soudalzt
121NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKHzt
122BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willemszt
123NEDMichel Kreder (NED)Roompotzt
124BELGaëtan Pons (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
125BELLouis Vervaeke (BEL)Lotto - Soudalzt
126BELJasper Stuyven (BEL)Trek Factory Racingzt
127BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
128BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudalzt
129BELSean De Bie (BEL)Lotto - Soudalzt
130GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Argon 18zt
131FRADavid Boucher (FRA)La Française des Jeuxzt
132USADaniel Summerhill (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
133BELKevin Hulsmans (BEL)Vastgoedservice - Golden Palacezt
134BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
135BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racingzt
136NEDRick Ottema (NED)Colba - Superano Hamzt
137DENRasmus Christian Quaade (DEN)Cult Energyzt
138LUXAlex Kirsch (LUX)Cult Energyzt
139FRARomain Pillon (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
140BELTim De Troyer (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
141BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
142BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
143BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
144BELJulien Stassen (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
145NEDGeert Van Der Weijst (NED)3Mzt
146BELKevin Callebaut (BEL)Cibelzt
147GBRRussell Downing (GBR)Cult Energyzt
148NEDStefan Kreder (NED)Metec - TKHzt
149BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
150BELJelle Donders (BEL)Colba - Superano Hamzt
151NEDRob Ruijgh (NED)Vastgoedservice - Golden Palacezt
152USATanner Putt (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
153LTUPaulius Siskevicius (LTU)AN Post - Chainreactionzt
154IRLConor Dunne (IRL)AN Post - Chainreactionzt
155NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Jokerzt
156AUSCampbell Flakemore (AUS)BMC Racing Teamzt
157GBRHugh Carthy (GBR)Caja Rural - Seguros Rgazt
158CZEJan Hirt (CZE)CCC - Sprandi - Polkowicezt
159BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
160POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
161POLJaroslaw Marycz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
162FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeuxzt
163BELKurt Geysen (BEL)Vastgoedservice - Golden Palacezt
164BELJoeri Stallaert (BEL)Cibelzt
165NZLShane Archbold (NZL)Bora - Argon 18zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden