De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - G.P. Costa degli Etruschi - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - G.P. Costa degli Etruschi - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2015

G.P. Costa degli Etruschi 2015

ItaliëItalië - 8 Februari 2015


G.P. Costa degli Etruschi - 8 Februari 2015


1ITAManuel Belletti (ITA)Southeast4:29:28 
2ITADavide Viganò (ITA)Idea 2010 ASDzt
3ITANiccolo Bonifazio (ITA)Lampre - Meridazt
4GBRRussell Downing (GBR)Cult Energyzt
5ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
6ITAOscar Gatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
7ITASimone Consonni (ITA)zt
8ITADavide Martinelli (ITA)zt
9ITAFrancesco Reda (ITA)Idea 2010 ASDzt
10ITASimone Petilli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
11ITAAntonio Santoro (ITA)zt
12AUTGregor Mühlberger (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
13ITANicola Gaffurini (ITA)Mg.kvis - Vegazt
14COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombiazt
15CROMatija Kvasina (CRO)Felbermayr - Simplon Welszt
16AUTFelix Großschartner (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
17ITASimone Ponzi (ITA)Southeastzt
18LUXAlex Kirsch (LUX)Cult Energyzt
19RUSIlar Arslanov (RUS)Rusvelozt
20ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
21ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
22POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
23ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
24ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
25ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeast0:09 
26ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Merida0:11 
27ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantini0:13 
28ITASimone Stortoni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:18 
29ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:21 
30ITASimone Andreetta (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:23 
31GERFabian Wegmann (GER)Cult Energy0:27 
32ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:46 
33DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Cult Energy0:53 
34ITAMarco D'Urbano (ITA)GM1:16 
35ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
36AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels1:30 
37ITAStefano Nardelli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani1:42 
38ITAStefano Verona (ITA)zt
39RUSIvan Balykin (RUS)Rusvelozt
40AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
41ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Mg.kvis - Vegazt
42ITAMatteo Spreafico (ITA)Idea 2010 ASD2:19 
43ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantinizt
44COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Team Colombiazt
45COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Team Colombiazt
46RUSPetr Ignatenko (RUS)Rusvelozt
47DENMarc Christian Garby (DEN)Idea 2010 ASDzt
48ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
49ITAMarco Tecchio (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
50ITADaniele Cavasin (ITA)GMzt
51RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
52ITAFabio Taborre (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
53FRARomain Lemarchand (FRA)Cult Energyzt
54ITAFabio Chinello (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
55LUXJoel Zangerle (LUX)Cult Energyzt
56AUTMichael Gogl (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
57SLOJure Golcer (SLO)Felbermayr - Simplon Welszt
58ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:10 
59ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
60ITADavide Ballerini (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
61ITAGiovanni Carboni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
62AUTLukas Zeller (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
63SRBMilos Borisavljevic (SRB)Roth - Skodazt
64ITAElia Favilli (ITA)Southeastzt
65COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombia4:05 
66CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
67ITAAlessandro Pettiti (ITA)Idea 2010 ASDzt
68ITAEugenio Bani (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
69ITAMatteo Rotondi (ITA)GM5:02 
70ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Meridazt
71DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Cult Energyzt
72RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelozt
73ITAAlessandro Petacchi (ITA)Southeastzt
74ITAMatteo Malucelli (ITA)Idea 2010 ASDzt
75ITAMoreno Giampaolo (ITA)Mg.kvis - Vegazt
76CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Meridazt
77ITALuca Muffolini (ITA)Mg.kvis - Vegazt
78ITAAlessandro Ferrarotti (ITA)zt
79ITAMichele Gazzarra (ITA)Mg.kvis - Vegazt
80RUSArtem Nych (RUS)Rusvelozt
81CROBruno Maltar (CRO)Meridiana - Kamen5:37 
82HUNBalázs Rózsa (HUN)Utensilnord6:16 
83ROUZoltan Sipos (ROU)Utensilnordzt
84HUNDaniel Moricz (HUN)Utensilnordzt
85HUNJános Pelikán (HUN)Utensilnordzt
86ITAMarco Tizza (ITA)Idea 2010 ASD7:10 
87ITALuca Cappelli (ITA)Idea 2010 ASDzt
88ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth - Skodazt
89ITASebastian Stamegna (ITA)GMzt
90DENMads Pedersen (DEN)Cult Energyzt
91ITAAlessio Bottura (ITA)Roth - Skoda8:16 
92RUSIgor Boev (RUS)Rusvelozt
93ITAEmiliano Faieta (ITA)Mg.kvis - Vegazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden