De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of Estonia - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of Estonia - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Estland

Uitslagen 2015

Tour of Estonia 2015

EstlandEstland - 29 Mei 2015 - 30 Mei 2015


Algemeen klassement - 30 Mei 2015


1ESTMartin Laas (EST)7:58:53 
2GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Project0:07 
3SWEGustav Höög (SWE)Tre Berg - Bianchi0:10 
4POLBlazej Janiaczyk (POL)Kolls - Bdc0:11 
5NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordisk0:13 
6RUSIvan Balykin (RUS)Rusvelo0:14 
7NORAnders Kristoffersen (NOR)Froy - Oslozt
8DENKasper Linde Jorgensen (DEN)Riwal Platformzt
9ITAPaolo Lunardon (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:22 
10LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfin0:53 
11GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rose0:54 
12RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelo0:55 
13UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc0:57 
14GERKersten Thiele (GER)Radnet - Rose0:59 
15ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk1:00 
16AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
17ESTNorman Vahtra (EST)zt
18NORNikolai Tefre Lunder (NOR)Froy - Oslozt
19GERJoschka Beck (GER)Bike Aidzt
20ESTPeeter Pruus (EST)zt
21UKRVolodymyr Kogut (UKR)Amore & Vita - Selle SMPzt
22NORJon Sæverås Breivold (NOR)Froy - Oslozt
23LATViesturs Luksevics (LAT)zt
24GERYannick Mayer (GER)Bike Aidzt
25FINMatti Manninen (FIN)Raleigh - Gaczt
26AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
27SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Projectzt
28DENNikola Aistrup (DEN)Riwal Platformzt
29RUSIgor Boev (RUS)Rusvelozt
30AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
31ITARino Zampilli (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
32FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
33SWEKim Magnusson (SWE)Tre Berg - Bianchizt
34SWELucas Eriksson (SWE)Tre Berg - Bianchizt
35ESTJosten Vaidem (EST)zt
36DENRasmus Mygind (DEN)Riwal Platformzt
37ESTRisto Raid (EST)zt
38POLAdrian Banaszek (POL)Kolls - Bdczt
39FINSamuel Pökälä (FIN)zt
40GERTheo Reinhardt (GER)Radnet - Rose1:16 
41RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelo1:23 
42ITAMattia Gavazzi (ITA)Amore & Vita - Selle SMP1:24 
43LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfin1:27 
44GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid1:54 
45GERTim Reske (GER)LKT Team Brandenburg2:22 
46RUSRoman Kustadinchev (RUS)Rusvelo2:34 
47DENMorten Ollegaard (DEN)Riwal Platform2:35 
48GERLouis Rohde (GER)LKT Team Brandenburgzt
49LATDeins Kanepejs (LAT)zt
50LATKrists Neilands (LAT)Rietumu - Delfinzt
51ESTTimmo Jeret (EST)zt
52AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project3:40 
53UKROleksandr Golovash (UKR)Kolls - Bdc5:05 
54FINOskari Vainionpää (FIN)5:06 
55UKRVasyl Malynivskyi (UKR)Kolls - Bdc5:27 
56FINJesse Kaislavuo (FIN)zt
57DENJesper Mørkøv Christensen (DEN)6:06 
58GERChristoph Schweizer (GER)Bike Aid6:27 
59UKRSergii Movchan (UKR)Amore & Vita - Selle SMP6:51 
60GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburg7:18 
61ESTReijo Puhm (EST)zt
62GERJasper Frahm (GER)LKT Team Brandenburg7:50 
63LATMartins Trautmanis (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
64LATMaris Bogdanovics (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
65ESTEkke-Kaur Vosman (EST)7:52 
66ESTMihkel Räim (EST)7:56 
67NEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordisk8:53 
68FINJuho Hänninen (FIN)zt
69RUSArtem Nych (RUS)Rusvelozt
70GERLeon Berger (GER)LKT Team Brandenburgzt
71AZEIsmayil Ilyasov (AZE)Synergy Baku Cycling Project10:50 
72DENKasper Larsen Schjønnemann (DEN)Riwal Platform11:24 
73AUSJames Glasspool (AUS)Novo Nordisk12:08 
74LATKristofers Racenajs (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.com12:14 
75AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project13:09 
76SWEHampus Anderberg (SWE)14:08 
77FINRoope Nurmi (FIN)14:34 
78GERMaximilian Beyer (GER)Radnet - Rose15:06 
79AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk17:29 
80ESTPeeter Pung (EST)20:01 
81DENMads Christensen (DEN)Riwal Platform21:02 
82GERSimon Strobel (GER)Novo Nordisk24:13 
83LATAleksandrs Rublevskis (LAT)zt
84SVKIvan Viglassky (SVK)Banska Bystrica29:57 

Etappe 1 - Tallinn - Tartu - 197 km - 29 Mei 2015Ontsnapping


1ESTMartin Laas (EST)4:30:32 
2GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
3SWEGustav Höög (SWE)Tre Berg - Bianchizt
4NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordiskzt
5NORAnders Kristoffersen (NOR)Froy - Oslozt
6POLBlazej Janiaczyk (POL)Kolls - Bdczt
7RUSIvan Balykin (RUS)Rusvelozt
8DENKasper Linde Jorgensen (DEN)Riwal Platformzt
9ITAPaolo Lunardon (ITA)Amore & Vita - Selle SMP0:08 
10UKROleksandr Golovash (UKR)Kolls - Bdc0:45 
11ESTPeeter Pruus (EST)0:46 
12RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelo0:47 
13DENMorten Ollegaard (DEN)Riwal Platformzt
14UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdczt
15ESTNorman Vahtra (EST)0:48 
16ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
17GERTim Reske (GER)LKT Team Brandenburgzt
18GERLouis Rohde (GER)LKT Team Brandenburgzt
19GERYannick Mayer (GER)Bike Aidzt
20GERJasper Frahm (GER)LKT Team Brandenburgzt
21GERJoschka Beck (GER)Bike Aidzt
22NORNikolai Tefre Lunder (NOR)Froy - Oslozt
23LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfinzt
24FINRoope Nurmi (FIN)zt
25NORJon Sæverås Breivold (NOR)Froy - Oslozt
26UKRVolodymyr Kogut (UKR)Amore & Vita - Selle SMPzt
27LATViesturs Luksevics (LAT)zt
28LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfin0:49 
29UKRVasyl Malynivskyi (UKR)Kolls - Bdczt
30AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
31AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:50 
32AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
33GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aidzt
34SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Projectzt
35LATMartins Trautmanis (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt

Etappe 2 - Tartu Grand Prix - 15 km - 30 Mei 2015Sprint


1ITAMattia Gavazzi (ITA)Amore & Vita - Selle SMP3:28:35 
2GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rosezt
3LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfinzt
4GERKersten Thiele (GER)Radnet - Rosezt
5ESTMartin Laas (EST)zt
6POLBlazej Janiaczyk (POL)Kolls - Bdczt
7ITARino Zampilli (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
8AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
9UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdczt
10RUSIvan Balykin (RUS)Rusvelozt
11ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
12GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburgzt
13DENNikola Aistrup (DEN)Riwal Platformzt
14NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordiskzt
15GERChristoph Schweizer (GER)Bike Aidzt
16SWEGustav Höög (SWE)Tre Berg - Bianchizt
17FINMatti Manninen (FIN)Raleigh - Gaczt
18UKRVolodymyr Kogut (UKR)Amore & Vita - Selle SMPzt
19GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
20NORNikolai Tefre Lunder (NOR)Froy - Oslozt
21NORAnders Kristoffersen (NOR)Froy - Oslozt
22GERJoschka Beck (GER)Bike Aidzt
23NORJon Sæverås Breivold (NOR)Froy - Oslozt
24ESTNorman Vahtra (EST)zt
25LATViesturs Luksevics (LAT)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden