De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Gran Premio Miguel Indurain - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Gran Premio Miguel Indurain - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2015

Gran Premio Miguel Indurain 2015

SpanjeSpanje - 4 April 2015


Gran Premio Miguel Indurain - 4 April 2015


1ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katusha4:56:42 
2ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
3ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:02 
4COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)Cannondale - Garmin0:14 
5ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:39 
6ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
7ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
8ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Skydive Dubai - Al Ahli0:41 
9NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garminzt
10ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:46 
11ESPAlberto Gallego Ruiz (ESP)Rádio Popular - Boavista0:52 
12ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:54 
13URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga0:56 
14USANathan Brown (USA)Cannondale - Garminzt
15SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha1:00 
16RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha1:09 
17RUSEvgeny Shalunov (RUS)Lokosphinx1:31 
18PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista1:33 
19ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Murias Taldea1:34 
20ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)W52 - Quinta da Lixa1:35 
21ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk1:43 
22SLOMatej Mohoric (SLO)Cannondale - Garmin1:44 
23PORCésar Fonte (POR)Rádio Popular - Boavista1:45 
24ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH1:47 
25USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Cannondale - Garmin1:50 
26RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx1:55 
27PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Rádio Popular - Boavista2:14 
28ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar2:21 
29PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garminzt
30ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos - BH2:31 
31RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katusha2:33 
32ESPJaime Roson Garcia (ESP)zt
33CZEMichal Schlegel (CZE)Awt - Greenway2:35 
34PORJoaquim Silva (POR)W52 - Quinta da Lixazt
35COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
36RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinxzt
37PORFrederico Figueiredo (POR)Rádio Popular - Boavista2:40 
38ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:56 
39ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Murias Taldeazt
40ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)3:57 
41ESPImanol Estévez Salas (ESP)Murias Taldeazt
42ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Murias Taldeazt
43RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katusha4:20 
44ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistarzt
45ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Murias Taldea6:01 
46ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga6:12 
47RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha7:13 
48ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)7:55 
49FRAAlexis Guerin (FRA)Awt - Greenway8:13 
50ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)Burgos - BH8:17 
51ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)zt
52RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha8:50 
53GBRHugh Carthy (GBR)Caja Rural - Seguros Rga9:20 
54GERJan Brockhoff (GER)Awt - Greenway12:27 
55RUSVasily Neustroev (RUS)Lokosphinxzt
56ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
57DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Inteja - Mmrzt
58ESPAxel Costa Soria (ESP)Start - Massizt
59ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Awt - Greenwayzt
60RUSSergey Vdovin (RUS)Lokosphinxzt
61ESPIsrael Nuño Argüelles (ESP)Inteja - Mmr12:35 
62FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk12:38 
63FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
64ESPMarc Vilanova Marsa (ESP)Start - Massizt
65ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)zt
66ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BHzt
67COLJohnatan Fernando Sarmiento Pacheco (COL)Inteja - Mmrzt
68GERAndreas Keuser (GER)Start - Massizt
69POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Awt - Greenwayzt
70PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Rádio Popular - Boavistazt
71ESPEneko Lizarralde Delgado (ESP)Murias Taldeazt
72ESPHéctor Saez Benito (ESP)zt
73ESPPablo Torres Muiño (ESP)zt
74ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Murias Taldea12:42 
75ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Murias Taldeazt
76RUSAleksey Rybalkin (RUS)Lokosphinx12:43 
77ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH12:48 
78RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx12:51 
79ESPXavier Pastallé Troyano (ESP)zt
80ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)12:54 
81BELKevin De Mesmaeker (BEL)Novo Nordiskzt
82TUNRafaâ Chtioui (TUN)Skydive Dubai - Al Ahli13:01 
83PORSamuel Magalhães (POR)Rádio Popular - Boavista13:04 
84ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)zt
85ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Awt - Greenway13:28 

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden