De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Paris-Chauny ( classique) - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Paris-Chauny ( classique) - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

Paris-Chauny ( classique) 2015

FrankrijkFrankrijk - 5 Juli 2015


Paris-Chauny ( classique) - 5 Juli 2015


1BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille4:10:04 
2FRARonan Racault (FRA)Guidon Chalettois0:01 
3ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth - Skodazt
4BELMichael Goolaerts (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:03 
5ITAMichael Bresciani (ITA)Roth - Skodazt
6FRABenoit Daeninck (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
7FRALoick Lebouvier (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
8FRAFabien Canal (FRA)Armée de Terrezt
9FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
10FRAEmilien Clère (FRA)Guidon Chalettoiszt
11FRAFlorian Deriaux (FRA)zt
12FRAMelvin Rulliere (FRA)Veranclassic - Ekoizt
13FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
14BELTom Dernies (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
15BELGaëtan Pons (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
16FRAChristophe Masson (FRA)zt
17FRAAlexandre Ricart (FRA)zt
18FRAQuentin Tanis (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
19BELMathias Van Gompel (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
20FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terrezt
21NZLHayden McCormick (NZL)Lotto - Soudal Espoirszt
22ESPJon Ander Insausti Irastorza (ESP)Murias Taldeazt
23FRAAxel Flet (FRA)zt
24GERDirk Finders (GER)Veranclassic - Ekoizt
25BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
26BELNiels Nachtergaele (BEL)zt
27ESTRisto Raid (EST)zt
28BELJonathan Dufrasne (BEL)zt
29FRANicolas Loustaunou (FRA)zt
30FRARenaud Pioline (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
31LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Löschzt
32FRAAnthony Kuentz (FRA)zt
33FRASébastien Harbonnier (FRA)zt
34FRAJimmy Raibaud (FRA)Armée de Terrezt
35ESPAdrián González Velasco (ESP)Murias Taldeazt
36FRAEtienne Tortelier (FRA)Armée de Terrezt
37BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Löschzt
38BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
39FRARomain Pillon (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
40ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Murias Taldeazt
41FRASébastien Foucher (FRA)Guidon Chalettoiszt
42BELBrecht Ruyters (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
43BELSenne Leysen (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
44FRAAdrien Quinio (FRA)Guidon Chalettoiszt
45FRARudy Kowalski (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
46FRAKévin Lalouette (FRA)zt
47ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Murias Taldea0:13 
48BELLoic Pestiaux (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
49GERYannick Eckmann (GER)Roth - Skoda0:19 
50GREPolychronis Tzortzakis (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISne0:41 
51FRARaphael Verini (FRA)AVC Aix-en-Provence0:47 
52ITAGiacomo Tomio (ITA)Roth - Skodazt
53FRARomain Combaud (FRA)Armée de Terre1:29 
54FRAGwénnaël Tallonneau (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISne3:04 
55FRAMaxime Huygens (FRA)5:39 
56FRAKévin Couture (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
57SRBMilos Borisavljevic (SRB)Roth - Skodazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden