De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Baltic Chain Tour - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Baltic Chain Tour - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Estland

Uitslagen 2015

Baltic Chain Tour 2015

EstlandEstland - 18 Augustus 2015 - 20 Augustus 2015


Algemeen klassement - 19 Augustus 2015


1UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc12:01:35 
2FINMatti Manninen (FIN)Raleigh - Gac0:06 
3SWEGustav Höög (SWE)Tre Berg - Bianchi0:10 
4LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfin0:13 
5GERHenning Bommel (GER)Radnet - Rose0:15 
6RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelo0:17 
7NORHenrik Sandal (NOR)Fixit.no0:18 
8AUTMario Schoibl (AUT)Tirol0:19 
9LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Löschzt
10GBRJames Spragg (GBR)zt
11UKRPavlo Bondarenko (UKR)Kyiv Capital Racingzt
12UKRAndriy Khripta (UKR)0:23 
13NEDYannick Janssen (NED)zt
14GERKersten Thiele (GER)Radnet - Rose0:42 
15SWEAlexander Gingsjö (SWE)Tre Berg - Bianchi1:19 
16GERTheo Reinhardt (GER)Radnet - Rose1:34 
17ESTKristian Neemela (EST)1:39 
18NZLMatthew Zenovich (NZL)Cct - Champion System1:42 
19GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburg1:45 
20LTUZydrunas Savickas (LTU)1:47 
21LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfin1:48 
22LTUPaulius Siskevicius (LTU)AN Post - Chainreactionzt
23LTUTomas Vaitkus (LTU)1:49 
24LTUAiridas Videika (LTU)zt
25AUTMartin Weiss (AUT)Tirolzt
26LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Colba - Superano Ham1:50 
27BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
28UKRSergiy Kozachenko (UKR)Kyiv Capital Racingzt
29LTUDarijus Dzervus (LTU)Cct - Champion Systemzt
30RUSMaxim Pokidov (RUS)Itera - Katushazt
31SWELudwig Bengtsson (SWE)zt
32AUTPatrick Bosman (AUT)Tirolzt
33POLAdrian Banaszek (POL)Kolls - Bdczt
34LATKaspars Sergis (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
35BLRMikhail Shemetau (BLR)zt
36LTURaimondas Rumsas (LTU)zt
37UKRVasyl Malynivskyi (UKR)Kolls - Bdczt
38UKRKonstyantyn Ashurov (UKR)Kyiv Capital Racingzt
39FINJesse Kaislavuo (FIN)zt
40SWENiklas Gustavsson (SWE)Tre Berg - Bianchizt
41RUSRoman Kustadinchev (RUS)Rusvelozt
42AUTFlorian Schipflinger (AUT)Tirolzt
43ESTPeeter Tarvis (EST)zt
44SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Bianchizt
45RUSDmitry Samokhvalov (RUS)Itera - Katushazt
46FRAPierre Moncorgé (FRA)zt
47UKRYurii Shumilov (UKR)Kyiv Capital Racingzt
48ESTGert Kivistik (EST)zt
49NORKristoffer Madsen (NOR)Fixit.nozt
50SWEAlexander Wetterhall (SWE)Tre Berg - Bianchizt
51RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katushazt
52POLAdam Stachowiak (POL)Kolls - Bdczt
53SWEJohan Svensson (SWE)zt
54FINValtteri Repo (FIN)zt
55JAPYuma Koishi (JAP)Cct - Champion Systemzt
56ESTPeeter Pung (EST)2:02 
57ESTEndrik Puntso (EST)zt
58NORTorstein Stokkenes (NOR)Fixit.no2:18 
59NORAdrian Gjølberg (NOR)Fixit.no2:33 
60ESTJanar Juss (EST)2:43 
61NORJan William Jensen (NOR)Fixit.no2:53 
62GERMaximilian Beyer (GER)Radnet - Rose4:05 
63LTUArunas Lendel (LTU)4:12 
64LTUJonas Alisauskas (LTU)zt
65LATMaris Bogdanovics (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.com4:14 
66LATKristofers Racenajs (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
67ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)zt
68LTUMykolas Raciunas (LTU)zt
69ESTRaul Volmer (EST)zt
70LATKrists Neilands (LAT)Rietumu - Delfinzt
71NORNikolai Tefre Lunder (NOR)Froy - Oslozt
72BLRYauheni Akhramenka (BLR)zt
73ESTGreg Hallop (EST)zt
74LATViesturs Luksevics (LAT)zt
75BLRRaman Tsishkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
76RUSAnton Samokhvalov (RUS)Itera - Katushazt
77AUTMario Stock (AUT)Tirol4:26 
78BLRYauheni Karaliok (BLR)zt
79UKROleksandr Golovash (UKR)Kolls - Bdczt
80FINHiski Kanerva (FIN)zt
81FINSamuel Pökälä (FIN)zt
82ESTSten-Erik Ottender (EST)zt
83UKRMykyta Skorenko (UKR)4:31 
84ESTPeeter Pruus (EST)4:35 
85NZLMichael Vink (NZL)Cct - Champion System4:37 
86FINAleksi Hänninen (FIN)4:42 
87SWERobert Pölder (SWE)4:58 
88LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfin9:15 

Etappe 1 - Tallinn - Pärnu - 18 Augustus 2015Sprint


1FINMatti Manninen (FIN)Raleigh - Gac3:28:53 
2UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdczt
3GERHenning Bommel (GER)Radnet - Rosezt
4NORHenrik Sandal (NOR)Fixit.nozt
5LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfinzt
6RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelozt
7LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Löschzt
8AUTMario Schoibl (AUT)Tirolzt
9GBRJames Spragg (GBR)zt
10UKRPavlo Bondarenko (UKR)Kyiv Capital Racingzt
11SWEGustav Höög (SWE)Tre Berg - Bianchizt
12NEDYannick Janssen (NED)0:04 
13UKRAndriy Khripta (UKR)zt
14GERKersten Thiele (GER)Radnet - Rose0:23 
15ESTKristian Neemela (EST)1:20 
16UKRSergiy Kozachenko (UKR)Kyiv Capital Racing1:31 
17LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Colba - Superano Hamzt
18POLAdrian Banaszek (POL)Kolls - Bdczt
19LTUDarijus Dzervus (LTU)Cct - Champion Systemzt
20BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
21UKRKonstyantyn Ashurov (UKR)Kyiv Capital Racingzt
22NORAdrian Gjølberg (NOR)Fixit.nozt
23BLRMikhail Shemetau (BLR)zt
24GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburgzt
25LTUAiridas Videika (LTU)zt

Etappe 2 - Pärnu - Valga - 19 Augustus 2015Sprint


1UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc4:22:08
2SWEGustav Höög (SWE)Tre Berg - Bianchi+0
3GERMaximilian Beyer (GER)Radnet - Rose+0
4GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburg+0
5LTUDarijus Dzervus (LTU)Cct - Champion System+0
6BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Club+0
7LTUTomas Vaitkus (LTU)+0
8RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelo+0
9AUTMario Schoibl (AUT)Tirol+0
10SWELudvig Bengtsson (SWE)Tre Berg - Bianchi+0
11LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Colba - Superano Ham+0
12LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfin+0
13GERHenning Bommel (GER)Radnet - Rose+0
14POLAdrian Banaszek (POL)Kolls - Bdc+0
15UKRSergiy Kozachenko (UKR)Kyiv Capital Racing+0
16LATMaris Bogdanovics (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.com+0
17NORHenrik Sandal (NOR)Fixit.no+0
18RUSMaxim Pokidov (RUS)Itera - Katusha+0
19LATKristofers Racenajs (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.com+0
20LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Lösch+0
21FINMatti Manninen (FIN)Raleigh - Gac+0
22NORAdrian Gjølberg (NOR)Fixit.no+0
23FINJesse Kaislavuo (FIN)+0
24LTUAiridas Videika (LTU)+0
25UKRVasyl Malynivskyi (UKR)Kolls - Bdc+0

Etappe 3 - Valga - Smiltene - Valmiera - Valga - 20 Augustus 2015Ontsnapping


1SWEAlexander Gingsjö (SWE)Tre Berg - Bianchi4:10:32 
2GERTheo Reinhardt (GER)Radnet - Rose0:15 
3NZLMatthew Zenovich (NZL)Cct - Champion System0:17 
4GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburg0:21 
5LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Colba - Superano Hamzt
6RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelozt
7UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdczt
8LTUTomas Vaitkus (LTU)zt
9BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
10SWEGustav Höög (SWE)Tre Berg - Bianchizt
11UKRSergiy Kozachenko (UKR)Kyiv Capital Racingzt
12AUTPatrick Bosman (AUT)Tirolzt
13LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfinzt
14FINMatti Manninen (FIN)Raleigh - Gaczt
15LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfinzt
16RUSMaxim Pokidov (RUS)Itera - Katushazt
17LATMaris Bogdanovics (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
18NORHenrik Sandal (NOR)Fixit.nozt
19AUTMario Schoibl (AUT)Tirolzt
20LTUAiridas Videika (LTU)zt
21SWENiklas Gustavsson (SWE)Tre Berg - Bianchizt
22GBRJames Spragg (GBR)zt
23LATKristofers Racenajs (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
24UKRPavlo Bondarenko (UKR)Kyiv Capital Racingzt
25LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Löschzt
26AUTMartin Weiss (AUT)Tirolzt
27LTUDarijus Dzervus (LTU)Cct - Champion Systemzt
28NZLMichael Vink (NZL)Cct - Champion Systemzt
29UKRKonstyantyn Ashurov (UKR)Kyiv Capital Racingzt
30ESTGreg Hallop (EST)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden