De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2015

De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne 2015

BelgiëBelgië - 15 April 2015


De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne - 15 April 2015


1BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Team4:45:14 
2AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedge0:02 
3BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
4FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudalzt
5ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
6AUSNathan Haas (AUS)Cannondale - Garminzt
7ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
8NEDMaurits Lammertink (NED)Roompotzt
9POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
10BELDries Devenyns (BEL)Iamzt
11GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbozt
12JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
13FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
14DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Cult Energyzt
15NEDMichel Kreder (NED)Roompotzt
16ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk0:14 
17ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:16 
18ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubeka0:19 
19FRAJulian Alaphilippe (FRA)Etixx - Quick Stepzt
20FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
21BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:24 
22ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
23FRASylvain Chavanel (FRA)Iamzt
24SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team0:28 
25BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:32 
26BELGianni Meersman (BEL)Etixx - Quick Stepzt
27NEDHuub Duyn (NED)Roompot0:38 
28ITAMarco Canola (ITA)United Health Care Presented by Maxxis0:42 
29GERPaul Voss (GER)Bora - Argon 180:47 
30AUSDavid Tanner (AUS)Iamzt
31AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 180:52 
32BELSerge Pauwels (BEL)MTN - Qhubeka0:53 
33BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal1:02 
34BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
35FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidiszt
36ITAMirko Selvaggi (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
37ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
38ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Iam1:05 
39FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
40BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team1:09 
41ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeastzt
42FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnement1:23 
43BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:32 
44BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
45ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:45 
46FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar1:51 
47ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk2:02 
48ITAFabio Taborre (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:06 
49NEDMike Terpstra (NED)Roompotzt
50ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:16 
51BELJulien Vermote (BEL)Etixx - Quick Step2:31 
52ITASimone Ponzi (ITA)Southeast2:53 
53AHOMarc De Maar (AHO)Roompotzt
54GERDominique Nerz (GER)Bora - Argon 18zt
55GERStefan Schumacher (GER)CCC - Sprandi - Polkowicezt
56ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 18zt
57ALGYoucef Reguigui (ALG)MTN - Qhubeka2:58 
58BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racingzt
59NEDWilco Kelderman (NED)Lotto NL - Jumbozt
60ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Garmin3:03 
61CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Quick Stepzt
62FRAClément Venturini (FRA)Cofidiszt
63FRABryan Coquard (FRA)Europcar3:22 
64BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:39 
65FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk5:53 
66BELArthur Vanoverberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
67GERLinus Gerdemann (GER)Cult Energyzt
68FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
69USALucas Euser (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
70NEDReinier Honig (NED)Roompotzt
71BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
72USAKiel Reijnen (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
73JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racingzt
74SUIPatrick Schelling (SUI)Iamzt
75ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)MTN - Qhubekazt
76BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
77BELYannick Eijssen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
78GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Argon 18zt
79FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondialezt
80FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
81POLJaroslaw Marycz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
82POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
83BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowicezt
84AUSMathew Hayman (AUS)Orica - Greenedgezt
85ITAManuel Senni (ITA)BMC Racing Teamzt
86FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
87FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Teamzt
88ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
89NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Alpecinzt
90BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
91SLOMatej Mohoric (SLO)Cannondale - Garmin10:14 
92BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
93ITAAlessandro Bazzana (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
94FRAThierry Hupond (FRA)Giant - Alpecinzt
95NEDBert-Jan Lindeman (NED)Lotto NL - Jumbozt
96ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
97GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecinzt
98NEDNick Van Der Lijke (NED)Lotto NL - Jumbozt
99ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubekazt
100ITAMatteo Busato (ITA)Southeastzt
101USACaleb Fairly (USA)Giant - Alpecinzt
102NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Soudalzt
103BELThomas Degand (BEL)Iamzt
104BELZico Waeytens (BEL)Giant - Alpecin10:35 
105AUSLeigh Howard (AUS)Orica - Greenedgezt
106ITAFederico Zurlo (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden