De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Cholet - Pays De Loire - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Cholet - Pays De Loire - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

Cholet - Pays De Loire 2015

FrankrijkFrankrijk - 22 Maart 2015


Cholet - Pays De Loire - 22 Maart 2015


1FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bretagne - Séché Environnement5:02:11 
2ESPJon Ander Insausti Irastorza (ESP)Murias Taldea0:21 
3BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
4BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
5LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Marseille 13 - KTMzt
6JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcar0:54 
7FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
8FRARomain Le Roux (FRA)Armée de Terre1:00 
9FRAThéo Vimpere (FRA)Auber 931:18 
10FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ekoizt
11BELKevyn Ista (BEL)Wallonie - Bruxelles1:34 
12FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terrezt
13GERLinus Gerdemann (GER)Cult Energyzt
14FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeux1:40 
15BLRYauheni Hutarovich (BLR)Bretagne - Séché Environnement1:43 
16ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
17FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
18FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terrezt
19BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
20BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
21BELOliver Naesen (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
22BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
23FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
24FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcarzt
25ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
26BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
27FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux1:50 
28FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
29FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale1:53 
30FRAYoann Paillot (FRA)Marseille 13 - KTM7:03 
31ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
32BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis8:31 
33FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
34FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
35FRABenjamin Giraud (FRA)Marseille 13 - KTMzt
36FRADavid Cherbonnet (FRA)Armée de Terrezt
37FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terrezt
38FRAMaxime Renault (FRA)Auber 93zt
39FRAMaxime Cam (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
40LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
41DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Cult Energyzt
42BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
43ESTAlo Jakin (EST)Auber 93zt
44BELSander Helven (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
45SUIRoland Thalmann (SUI)Roth - Skodazt
46FRAFrédéric Brun (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
47ESPEneko Lizarralde Delgado (ESP)Murias Taldeazt
48BELLander Seynaeve (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
49BELGorik Gardeyn (BEL)Veranclassic - Ekoizt
50ESPImanol Estévez Salas (ESP)Murias Taldeazt
51BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
52BELDavid Boucher (BEL)La Française des Jeuxzt
53GERFabian Wegmann (GER)Cult Energyzt
54URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga8:36 
55ESPFernando Grijalba Perez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
56BELSébastien Rosseler (BEL)Veranclassic - Ekoizt
57FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terrezt
58ITAGiacomo Tomio (ITA)Roth - Skodazt
59SWEGustav Erik Larsson (SWE)Cult Energyzt
60BELJames Vanlandshoot (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
61BELArthur Vanoverberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
62ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
63ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
64FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
65FRARomain Guillemois (FRA)Europcarzt
66FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terrezt
67FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidiszt
68FRAMorgan Lamoisson (FRA)Europcarzt
69BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
70FRARomain Lemarchand (FRA)Cult Energyzt
71BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
72FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidiszt
73BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
74LUXJoel Zangerle (LUX)Cult Energyzt
75FRAAlexandre Blain (FRA)Marseille 13 - KTMzt
76FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
77FRAThomas Boudat (FRA)Europcarzt
78BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
79GBRHugh Carthy (GBR)Caja Rural - Seguros Rgazt
80FRARudy Kowalski (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
81ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
82ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
83ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Murias Taldeazt
84ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Murias Taldeazt
85ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Murias Taldeazt
86FRAClément Saint-Martin (FRA)Marseille 13 - KTMzt
87FRAThomas Damuseau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
88ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Murias Taldeazt
89SUINico Brüngger (SUI)Roth - Skodazt
90FRARomain Combaud (FRA)Armée de Terrezt
91ITAAlessio Bottura (ITA)Roth - Skoda8:45 
92FRASteven Tronet (FRA)Auber 93zt
93FRAJulien Guay (FRA)Auber 93zt
94CZEFrantisek Padour (CZE)zt
95BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
96FRASébastien Turgot (FRA)AG2R - La Mondialezt
97BELThomas Wertz (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
98ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
99ERITemesgen Teklehaimanot (ERI)Roth - Skodazt
100FRAGregoire Tarride (FRA)Marseille 13 - KTMzt
101ITAAlberto Nardin (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
102ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
103SUISilvan Dietrich (SUI)Roth - Skodazt
104BELMaxime Anciaux (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
105FRAMartial Roman (FRA)Veranclassic - Ekoizt
106BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
107FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeuxzt
108VENCarlos Johan Gálviz Garcia (VEN)Androni Giocattoli - Sidermeczt
109FRAClément Penven (FRA)Marseille 13 - KTM8:52 
110FRACésar Bihel (FRA)Auber 938:55 
111BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)La Française des Jeuxzt
112ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec8:58 
113LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Marseille 13 - KTM9:05 
114GERChristian Mager (GER)Cult Energy9:41 

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden