De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Slovénie - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Slovénie - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Uitslagen 2015

Tour de Slovénie 2015

SloveniëSlovenië - 18 Juni 2015 - 21 Juni 2015


Algemeen klassement - 21 Juni 2015


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobil13:42:16 
2ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Ineos0:05 
3SLOJure Golcer (SLO)Felbermayr - Simplon Wels0:08 
4ITAMauro Finetto (ITA)Southeastzt
5ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida0:14 
6CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:15 
7ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos0:32 
8SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida0:44 
9ITASimone Stortoni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:51 
10RUSAlexander Foliforov (RUS)Rusvelo0:53 
11CROMatija Kvasina (CRO)Felbermayr - Simplon Welszt
12RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha0:56 
13ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:08 
14ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:22 
15AUSNathan Earle (AUS)Team Ineos1:30 
16SLODomen Novak (SLO)Adria Mobil1:40 
17ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:03 
18RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelozt
19ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:04 
20BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:06 
21ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini2:38 
22ITAPaolo Ciavatta (ITA)d'Amico - Bottecchia2:49 
23BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise5:01 
24COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombia5:09 
25SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamen5:20 
26ITASimone Ponzi (ITA)Southeast5:30 
27RUSArtem Nych (RUS)Rusvelo5:39 
28ITAGiorgio Cecchinel (ITA)Southeast6:56 
29SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobil7:34 
30RUSIlar Arslanov (RUS)Rusvelo8:11 
31COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Team Colombia9:01 
32SLOMarko Pavlic (SLO)Radenska Ljubljana9:26 
33ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec12:58 
34ITAElia Favilli (ITA)Southeast13:12 
35ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Merida13:13 
36ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeast13:16 
37COLDidier Alonso Chaparro Lopez (COL)13:36 
38ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini14:55 
39SLOZiga Groselj (SLO)18:16 
40ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec18:36 
41ITAFabio Taborre (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec20:51 
42RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelo20:54 
43NORSven Erik Bystrøm (NOR)Team Katusha21:01 
44AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels21:08 
45ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec21:15 
46SLOJanez Brajkovic (SLO)United Health Care Presented by Maxxis21:17 
47ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox21:18 
48RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha21:23 
49ITAIuri Filosi (ITA)Nippo - Vini Fantini21:25 
50USAChristopher Jones (USA)United Health Care Presented by Maxxis22:18 
51RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelo22:51 
52BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise25:32 
53ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos26:18 
54RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha29:00 
55ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)29:28 
56ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini29:34 
57ITAOscar Gatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec30:14 
58ITAAntonio Nibali (ITA)Nippo - Vini Fantini30:26 
59BELArthur Vanoverberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise30:40 
60ITADavide Frattini (ITA)United Health Care Presented by Maxxis30:58 
61SLOMatej Marin (SLO)Felbermayr - Simplon Wels31:07 
62SLOGasper Katrasnik (SLO)31:09 
63COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Team Colombia32:42 
64GBRAndrew Fenn (GBR)Team Ineos33:27 
65ITAFederico Zurlo (ITA)United Health Care Presented by Maxxis33:44 
66AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineos33:48 
67ITAMarco Canola (ITA)United Health Care Presented by Maxxis33:53 
68SLOZiga Rucigaj (SLO)Radenska Ljubljana34:01 
69COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)Team Colombia34:02 
70ITAAlessandro Bazzana (ITA)United Health Care Presented by Maxxis34:03 
71RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha34:19 
72ITALuca Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox34:24 
73ITALuca Wackermann (ITA)Southeast34:32 
74ITAAndrea Manfredi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox35:08 
75ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantini36:55 
76SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil37:24 
77BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Southeast37:35 
78ITAAndrea Fedi (ITA)Southeast38:06 
79ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Merida38:35 
80BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise38:45 
81COLCarlos Mario Ramírez Botero (COL)Team Colombia38:54 
82COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombia38:58 
83BELJef Van Meirhaeghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise38:59 
84ITADaniele Ratto (ITA)United Health Care Presented by Maxxis39:05 
85SLOZiga Groselj (SLO)39:14 
86COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)Team Colombia39:17 
87ITAAdriano Brogi (ITA)d'Amico - Bottecchia39:20 
88SLOTadej Logar (SLO)39:21 
89BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise39:26 
90SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
91SLOUros Repse (SLO)39:27 
92SLOMatic Veber (SLO)39:28 
93SLOMatej Razingar (SLO)39:43 
94BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise39:57 
95SLOGregor Krajnc (SLO)Radenska Ljubljana40:03 
96CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen40:16 
97SLOMiha Poljanec (SLO)46:41 
98SLOMartin Otonicar (SLO)Radenska Ljubljana47:09 
99ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Nippo - Vini Fantini47:10 
100SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobilzt
101GERRobert Förster (GER)United Health Care Presented by Maxxis47:16 
102ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida47:18 
103SLOKlemen Stimulak (SLO)Adria Mobil47:22 
104ITAAndrea Piechele (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox47:27 
105SLOJure Miskulin (SLO)Radenska Ljubljana47:32 
106ITAGiorgio Bocchiola (ITA)d'Amico - Bottecchia47:39 
107BLRIlia Koshevoy (BLR)Lampre - Merida48:03 
108ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - Merida48:14 
109ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox48:17 
110SLORobert Jenko (SLO)Radenska Ljubljana48:19 
111SLOLuka Pajek (SLO)48:37 
112ITASimone Andreetta (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox49:00 
113SLOZan Jerkic (SLO)Radenska Ljubljana49:41 

Etappe 1 - Ljubljana - Ljubljana - 8,8 km - 18 Juni 2015Individuele Tijdrit


1RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelo10:22 
2ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineoszt
3ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida0:02 
4RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha0:04 
5RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha0:05 
6ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:06 
7ITAMarco Canola (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
8SLOJure Golcer (SLO)Felbermayr - Simplon Wels0:07 
9NORSven Erik Bystrøm (NOR)Team Katushazt
10ITAMauro Finetto (ITA)Southeastzt
11GBRAndrew Fenn (GBR)Team Ineos0:09 
12AUSNathan Earle (AUS)Team Ineoszt
13BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:11 
14ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Merida0:12 
15SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Meridazt
16SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobil0:13 
17SLOMarko Pavlic (SLO)Radenska Ljubljanazt
18AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:14 
19ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
20ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini0:15 
21RUSArtem Nych (RUS)Rusvelo0:16 
22RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelozt
23BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
24RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelozt
25ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:17 

Etappe 2 - Skofja Loka - Kocevje - 182 km - 19 Juni 2015Sprint


1ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini4:39:52 
2ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)zt
3ITASimone Ponzi (ITA)Southeastzt
4ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Meridazt
5ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineoszt
6ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
7CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
8BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
9ITAMauro Finetto (ITA)Southeastzt
10AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
11SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamenzt
12ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
13NORSven Erik Bystrøm (NOR)Team Katushazt
14ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
15ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
16AUSNathan Earle (AUS)Team Ineoszt
17RUSIlar Arslanov (RUS)Rusvelozt
18ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Ineoszt
19RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
20BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
21SLOJanez Brajkovic (SLO)United Health Care Presented by Maxxiszt
22SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
23RUSEgor Silin (RUS)Team Katushazt
24ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
25SLOJure Golcer (SLO)Felbermayr - Simplon Welszt

Etappe 3 - Dobrovnik - Trije Kralji - 178,5 km - 20 Juni 2015Berg


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobil5:04:39 
2ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Ineoszt
3CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
4ITAMauro Finetto (ITA)Southeast0:14 
5SLOJure Golcer (SLO)Felbermayr - Simplon Welszt
6ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida0:25 
7ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:37 
8RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha0:45 
9RUSAlexander Foliforov (RUS)Rusvelozt
10CROMatija Kvasina (CRO)Felbermayr - Simplon Welszt
11SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Meridazt
12ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineoszt
13ITASimone Stortoni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
14SLODomen Novak (SLO)Adria Mobil1:07 
15ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:14 
16AUSNathan Earle (AUS)Team Ineos1:34 
17RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelo1:50 
18BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:56 
19ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:59 
20ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
21ITAPaolo Ciavatta (ITA)d'Amico - Bottecchia2:16 
22ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini2:21 
23COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombia4:53 
24ITASimone Ponzi (ITA)Southeast5:03 
25SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamenzt

Etappe 4 - Rogaska Slatina - Novo mesto - 165,5 km - 21 Juni 2015Sprint


1SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil3:47:10 
2ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Meridazt
3AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
4ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
5BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
6ITAAndrea Piechele (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
7GERRobert Förster (GER)United Health Care Presented by Maxxiszt
8BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Southeastzt
9ITAElia Favilli (ITA)Southeastzt
10ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
11ITAFederico Zurlo (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
12NORSven Erik Bystrøm (NOR)Team Katushazt
13ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)zt
14SLOMartin Otonicar (SLO)Radenska Ljubljanazt
15ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Ineoszt
16ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
17SLOGasper Katrasnik (SLO)zt
18ITAAlessandro Bazzana (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
19CROMatija Kvasina (CRO)Felbermayr - Simplon Welszt
20SLOJure Miskulin (SLO)Radenska Ljubljanazt
21BELJef Van Meirhaeghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
22RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
23RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
24ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineoszt
25SLOMatic Veber (SLO)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden