De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Slovenie - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Slovenie - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Uitslagen 2018

Tour de Slovenie 2018

SloveniëSlovenië - 13 Juni 2018 - 17 Juni 2018


Algemeen klassement - 17 Juni 2018


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbo15:18:13
2COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapac1:50
3SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida2:14
4SLOTadej Pogacar (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum2:16
5AUSMichael Storer (AUS)Sunweb2:18
6POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe2:21
7CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Author3:09
8SLOJanez Brajkovic (SLO)3:15
9RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo3:15
10NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates3:16
11AUSJai Hindley (AUS)Sunweb4:00
12AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb4:21
13ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini4:22
14ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:26
15CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice4:30
16CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecin4:34
17ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data4:37
18SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil5:12
19RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo5:15
20POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe5:57
21ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen7:20
22ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega7:25
23ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe7:54
24RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - Rusvelo8:40
25ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec8:55
26CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author8:57
27COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec9:01
28SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy10:07
29ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:55
30CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Author12:32
31ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega12:50
32RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - Rusvelo12:59
33SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott13:22
34ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy13:24
35CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil13:26
36SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Merida13:55
37BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin14:56
38NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott15:24
39SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil15:24
40POLPrzemyslaw Niemec (POL)Uae Team Emirates15:33
41SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida16:05
42GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin16:26
43GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo17:21
44RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo17:47
45HUNPéter Kusztor (HUN)Mybike Stevens18:14
46CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy18:27
47ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec18:46
48ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega19:05
49ITAMarco Tizza (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini19:23
50ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega19:24
51ITADavide Ballerini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec19:25
52CROKristijan Durasek (CRO)Uae Team Emirates19:34
53ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini20:05
54BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates20:27
55NEDRoy Curvers (NED)Sunweb20:27
56AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott20:33
57POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice20:43
58SLOMarko Pavlic (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan20:45
59RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelo20:48
60ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Data21:07
61SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum21:21
62SLOMartin Lavric (SLO)21:33
63CZEJirí Polnický (CZE)Elkov - Author21:51
64POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice22:27
65ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec22:46
66ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy22:56
67ITAAntonio Di Sante (ITA)23:06
68SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum23:41
69CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen23:55
70ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida23:57
71CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen24:00
72SLOBorut Bozic (SLO)Bahrain - Merida24:13
73SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica25:10
74SLORok Korosec (SLO)Mybike Stevens25:47
75NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo26:00
76ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy26:16
77AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott26:39
78RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data27:11
79CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author27:24
80SLOAndi Bajc (SLO)Mybike Stevens27:47
81ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini28:05
82ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini28:15
83NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbo28:39
84ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirates28:44
85SLOIzidor Penko (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum28:51
86NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First - Drapac28:57
87ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe29:09
88AUTMaximilian Kuen (AUT)Mybike Stevens29:44
89SLOMatic Veber (SLO)29:47
90NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo30:01
91SLOMatej Drinovec (SLO)30:34
92SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice30:37
93SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum30:43
94NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapac30:46
95POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice30:58
96ITASimone Ponzi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini31:38
97AUTGerd Fidler (AUT)Mybike Stevens32:06
98RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data32:52
99ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates33:03
100SLOJaka Primozic (SLO)33:04
101ITASacha Modolo (ITA)EF Education First - Drapac33:36
102BELTom Van Asbroeck (BEL)EF Education First - Drapac33:59
103CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author34:01
104NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo34:13
105MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academy34:31
106NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academy34:39
107ITALuca Colnaghi (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega35:26
108SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica35:56
109SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice36:07
110SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil36:16
111GERMax Walscheid (GER)Sunweb36:29
112SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil36:29
113SLODavid Per (SLO)Bahrain - Merida36:34
114GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott36:35
115NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo36:38
116ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin36:48
117SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica36:50
118GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin36:57
119HUNJános Pelikán (HUN)Mybike Stevens37:38
120SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica37:45
121CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Author37:47
122GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data37:50
123CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project37:57
124RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo38:01
125GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecin38:04
126UAEYousif Mirza Bani Hammad (UAE)Uae Team Emirates38:06
127SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica38:14
128SVKMichal Kolár (SVK)Bora - Hansgrohe38:21
129GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin38:48
130JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini38:49
131GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe39:09
132AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data39:15
133SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil39:15
134AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum39:25
135ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohe39:28
136SLONik Cemazar (SLO)40:01
137ITAAttilio Viviani (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega40:30
138SLOLuka Cotar (SLO)40:38
139SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica41:01
140SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum41:04
141AUTStefan Mastaller (AUT)Mybike Stevens41:19
142AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scott41:29
143SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica42:07

Etappe 1 - Lendava - Murska Sobota - 13 Juni 2018Sprint


1ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates3:32:05
2ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohezt
3ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Meridazt
4SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scottzt
5GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecinzt
6NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academyzt
7NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbozt
8SLORok Korosec (SLO)Mybike Stevenszt
9ITASacha Modolo (ITA)EF Education First - Drapaczt
10ITALuca Colnaghi (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
11ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
12ITADavide Ballerini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
13POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
14GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Datazt
15SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Meridazt
16ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
17CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Authorzt
18AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
19ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
20ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecinzt
21NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapaczt
22SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Meridazt
23CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
24SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
25GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scottzt
26CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
27SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbozt
28SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobilzt
29CZEFrantisek Sisr (CZE)CCC - Sprandi - Polkowicezt
30RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelozt
31NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbozt
32CZEJirí Polnický (CZE)Elkov - Authorzt
33SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academyzt
34SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
35SLOTadej Pogacar (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
36SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Meridazt
37SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
38SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobilzt
39BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
40ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Datazt
41ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohezt
42ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
43ITAAntonio Di Sante (ITA)zt
44CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecinzt
45SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
46ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academyzt
47RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
48NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
49CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Projectzt
50CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
51ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Datazt
52RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
53ITAMarco Tizza (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
54CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowicezt
55RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
56SLOMatej Drinovec (SLO)zt
57AUTMaximilian Kuen (AUT)Mybike Stevenszt
58SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
59CROKristijan Durasek (CRO)Uae Team Emirateszt
60NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbozt
61SLOJanez Brajkovic (SLO)zt
62HUNPéter Kusztor (HUN)Mybike Stevenszt
63SLOMatic Veber (SLO)zt
64ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
65ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
66ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
67GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecinzt
68CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Authorzt
69BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
70AUSMichael Storer (AUS)Sunwebzt
71UAEYousif Mirza Bani Hammad (UAE)Uae Team Emirateszt
72SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystricazt
73SLOIzidor Penko (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
74SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobilzt
75SLOMartin Lavric (SLO)zt
76SLOJaka Primozic (SLO)zt
77ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
78RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Datazt
79AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
80ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
81ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academyzt
82CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Authorzt
83CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Authorzt
84CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Authorzt
85ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
86POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohezt
87COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
88POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
89RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
90RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
91JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
92CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Authorzt
93ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
94CRODeni Banicek (CRO)zt
95ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
96CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamenzt
97SLOMarko Pavlic (SLO)Meblo Jogi Kult Solkanzt
98ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
99NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First - Drapaczt
100POLPrzemyslaw Niemec (POL)Uae Team Emirateszt
101SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
102ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
103GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecinzt
104ITASimone Ponzi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
105NEDRoy Curvers (NED)Sunwebzt
106BELLouis Vervaeke (BEL)Sunwebzt
107SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
108ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Meridazt
109ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamenzt
110COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapaczt
111POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
112BELTom Van Asbroeck (BEL)EF Education First - Drapaczt
113AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
114SLOLuka Cotar (SLO)zt
115NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbozt
116ITAAttilio Viviani (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
117NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbozt
118SLODavid Per (SLO)Bahrain - Meridazt
119ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
120COLJulián Cardona Tabares (COL)EF Education First - Drapaczt
121SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica0:14
122MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academy0:14
123SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
124SVKMichal Kolár (SVK)Bora - Hansgrohezt
125HUNJános Pelikán (HUN)Mybike Stevens0:52
126GERMax Walscheid (GER)Sunwebzt
127ITAAntonino Pugliese (ITA)Meridiana - Kamen0:58
128SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica0:58
129AUTStefan Mastaller (AUT)Mybike Stevens1:08
130RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
131NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott1:14
132SLOBorut Bozic (SLO)Bahrain - Meridazt
133ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirateszt
134GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo1:28
135RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:28
136POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohezt
137AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott2:01
138SLONik Cemazar (SLO)2:12
139SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica2:12
140SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica2:12
141RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data2:12
142AUTGerd Fidler (AUT)Mybike Stevenszt
143GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
144SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobilzt
145SLOAndi Bajc (SLO)Mybike Stevenszt
146AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scottzt
147AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scottzt
148AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Datazt
149SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica4:39
150GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First - Drapaczt
151GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin13:18

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Maribor - Rogaska Slatina - 14 Juni 2018Sprint


1NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo3:35:43
2ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohezt
3AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scottzt
4ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirateszt
5ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
6GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Datazt
7SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobilzt
8ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
9SLORok Korosec (SLO)Mybike Stevenszt
10ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
11ITADavide Ballerini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
12ITALuca Colnaghi (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
13ITAAttilio Viviani (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
14SLOBorut Bozic (SLO)Bahrain - Meridazt
15SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scottzt
16SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
17GERMax Walscheid (GER)Sunwebzt
18ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
19HUNPéter Kusztor (HUN)Mybike Stevenszt
20SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
21BELTom Van Asbroeck (BEL)EF Education First - Drapaczt
22SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Meridazt
23NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbozt
24CZEJirí Polnický (CZE)Elkov - Authorzt
25NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academyzt
26GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecinzt
27GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecinzt
28CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Authorzt
29GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecinzt
30BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
31SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
32ITAAntonio Di Sante (ITA)zt
33POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
34SLOJaka Primozic (SLO)zt
35NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbozt
36ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Datazt
37ITAMarco Tizza (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
38CZEFrantisek Sisr (CZE)CCC - Sprandi - Polkowicezt
39SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academyzt
40ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohezt
41SLOTadej Pogacar (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
42SLOAndi Bajc (SLO)Mybike Stevenszt
43POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
44AUTMaximilian Kuen (AUT)Mybike Stevenszt
45CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
46SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobilzt
47ITASacha Modolo (ITA)EF Education First - Drapaczt
48SLOIzidor Penko (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
49AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
50SLOJanez Brajkovic (SLO)zt
51ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
52CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
53SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
54CRODeni Banicek (CRO)zt
55CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
56NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
57NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbozt
58ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
59SLOMatic Veber (SLO)zt
60RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelozt
61SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbozt
62AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
63CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecinzt
64SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
65GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scottzt
66SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystricazt
67ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
68GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
69RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Datazt
70SVKMichal Kolár (SVK)Bora - Hansgrohezt
71CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Projectzt
72NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbozt
73SLOMatej Drinovec (SLO)zt
74CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowicezt
75POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohezt
76CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Authorzt
77ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
78POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohezt
79ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
80ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Datazt
81AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
82CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Authorzt
83CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Authorzt
84SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
85ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
86ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
87POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
88ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
89AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Datazt
90ITASimone Ponzi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
91SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
92RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
93SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobilzt
94SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Meridazt
95RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
96SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Meridazt
97ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academyzt
98ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vegazt
99CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Authorzt
100SLOMartin Lavric (SLO)zt
101CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamenzt
102NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First - Drapaczt
103SLOMarko Pavlic (SLO)Meblo Jogi Kult Solkanzt
104COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapaczt
105RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
106NEDRoy Curvers (NED)Sunwebzt
107COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
108RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
109CROKristijan Durasek (CRO)Uae Team Emirateszt
110ITAAntonino Pugliese (ITA)Meridiana - Kamenzt
111ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
112BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
113ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
114GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbozt
115ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecinzt
116SLOLuka Cotar (SLO)zt
117SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystricazt
118BELLouis Vervaeke (BEL)Sunwebzt
119AUTGerd Fidler (AUT)Mybike Stevenszt
120NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scottzt
121SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobilzt
122AUSMichael Storer (AUS)Sunwebzt
123HUNJános Pelikán (HUN)Mybike Stevenszt
124RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
125POLPrzemyslaw Niemec (POL)Uae Team Emirateszt
126SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystricazt
127SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystricazt
128RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
129SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystricazt
130MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academyzt
131ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamenzt
132ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Meridazt
133SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
134UAEYousif Mirza Bani Hammad (UAE)Uae Team Emirateszt
135AUTStefan Mastaller (AUT)Mybike Stevenszt
136RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Datazt
137ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academyzt
138ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirateszt
139JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
140SLONik Cemazar (SLO)zt
141RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
142COLJulián Cardona Tabares (COL)EF Education First - Drapaczt
143ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Merida0:43
144SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica0:51
145NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapac0:51
146CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Author1:17
147SLODavid Per (SLO)Bahrain - Merida1:33
148GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin1:38
149AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott1:42
150AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott1:42
151GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First - Drapac

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Slovenske Konjice - Celje - 15 Juni 2018Medium berg


1COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapac4:00:56
2RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
3SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbo0:04
4POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe0:04
5RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:06
6CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecin0:11
7ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:12
8AUSMichael Storer (AUS)Sunweb0:14
9ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe0:14
10SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida0:17
11SLOTadej Pogacar (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:17
12ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:19
13SLOJanez Brajkovic (SLO)0:24
14ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data0:24
15AUSJai Hindley (AUS)Sunweb0:28
16RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo0:34
17NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates0:35
18SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil0:37
19CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice0:41
20CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Author0:45
21SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida0:49
22RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:03
23RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:22
24ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:27
25ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen2:27
26SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy2:27
27CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author2:27
28POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe2:34
29AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb2:34
30POLPrzemyslaw Niemec (POL)Uae Team Emirates3:22
31ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega3:25
32ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega3:25
33ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega3:25
34ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy3:25
35CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy3:25
36ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega3:25
37ITAMarco Tizza (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini3:25
38ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:25
39RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo3:29
40COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec3:29
41GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin3:35
42HUNPéter Kusztor (HUN)Mybike Stevens3:41
43ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini3:48
44CROKristijan Durasek (CRO)Uae Team Emirates3:52
45CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil3:52
46SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott4:03
47NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott4:03
48BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin4:15
49COLJulián Cardona Tabares (COL)EF Education First - Drapac4:26
50SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Merida5:10
51CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Author5:32
52SLOMartin Lavric (SLO)5:35
53SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica5:35
54NEDRoy Curvers (NED)Sunweb5:35
55ITADavide Ballerini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:37
56BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates5:39
57POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice5:39
58RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelo5:39
59SLOAndi Bajc (SLO)Mybike Stevens5:39
60NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First - Drapac5:42
61SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum5:42
62ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Data5:45
63AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott5:46
64CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen5:48
65CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen5:48
66ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini5:48
67CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author5:48
68SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil5:53
69SLOIzidor Penko (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum5:55
70CZEJirí Polnický (CZE)Elkov - Author6:00
71ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:10
72POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice6:18
73ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy6:31
74GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo6:31
75ITAAntonio Di Sante (ITA)6:42
76SLOMatic Veber (SLO)6:49
77UAEYousif Mirza Bani Hammad (UAE)Uae Team Emirates6:49
78SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum6:49
79SLOMarko Pavlic (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan7:14
80ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida8:00
81ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec8:00
82ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy8:00
83SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum8:00
84SLOBorut Bozic (SLO)Bahrain - Merida8:00
85AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott8:00
86NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapac8:00
87ITASimone Ponzi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini8:00
88SLOMatej Drinovec (SLO)8:22
89SLORok Korosec (SLO)Mybike Stevens8:31
90BELTom Van Asbroeck (BEL)EF Education First - Drapac10:38
91ITASacha Modolo (ITA)EF Education First - Drapac10:38
92SLOJaka Primozic (SLO)11:18
93MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academy11:18
94POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice11:18
95RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo11:18
96SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice11:32
97CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Author12:09
98SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica12:09
99SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica12:09
100AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum12:09
101ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini12:09
102JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini12:09
103GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin12:09
104ITALuca Colnaghi (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega12:09
105SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica12:09
106ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates12:09
107ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirates12:09
108AUTGerd Fidler (AUT)Mybike Stevens12:09
109SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice12:09
110CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author12:09
111SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil12:09
112RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data12:09
113SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica12:09
114NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo12:09
115RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data12:33
116SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil12:33
117SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum12:33
118ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Merida13:07
119NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academy13:12
120SLONik Cemazar (SLO)14:19
121AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scott14:19
122ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe14:19
123CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project14:19
124SVKMichal Kolár (SVK)Bora - Hansgrohe14:19
125SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica14:19
126SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica14:19
127SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil14:19
128ITAAttilio Viviani (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega14:19
129GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data14:19
130NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbo14:19
131AUTMaximilian Kuen (AUT)Mybike Stevens14:19
132AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data14:19
133HUNJános Pelikán (HUN)Mybike Stevens14:19
134ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohe14:19
135SLODavid Per (SLO)Bahrain - Merida14:19
136NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo14:19
137GERMax Walscheid (GER)Sunweb14:19
138NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo14:19
139NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo14:19
140SLOLuka Cotar (SLO)14:19
141AUTStefan Mastaller (AUT)Mybike Stevens14:19
142ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin14:45
143GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin14:45
144GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecin14:45
145GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott14:45
146GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe14:45
147CZEFrantisek Sisr (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice21:31
148ITAAntonino Pugliese (ITA)Meridiana - Kamen22:05
149BELLouis Vervaeke (BEL)Sunweb

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Ljubljana - Kamnik - 16 Juni 2018Medium berg


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbo3:44:53
2SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida0:33
3POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe0:33
4SLOTadej Pogacar (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:33
5COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapac0:33
6AUSMichael Storer (AUS)Sunweb0:33
7RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:33
8AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb0:33
9SLOJanez Brajkovic (SLO)0:33
10COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:33
11POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe1:03
12CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Author1:38
13ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:38
14ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega1:38
15AUSJai Hindley (AUS)Sunweb1:38
16RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo1:38
17NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates1:38
18ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen1:38
19CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice1:38
20ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data1:38
21CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecin1:38
22ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:38
23SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil1:38
24ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:40
25RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - Rusvelo3:40
26SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy3:40
27ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:40
28ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy3:40
29CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Author4:46
30CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author4:46
31ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega5:45
32CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil5:50
33SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil5:50
34SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Merida5:50
35ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe5:53
36SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott6:51
37ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:19
38RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - Rusvelo7:19
39GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo7:19
40BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin8:37
41RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data8:37
42SLOMarko Pavlic (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan9:19
43POLPrzemyslaw Niemec (POL)Uae Team Emirates9:19
44NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott9:19
45NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo9:35
46GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin11:45
47SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica12:05
48BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates12:08
49NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbo12:08
50SLORok Korosec (SLO)Mybike Stevens12:08
51NEDRoy Curvers (NED)Sunweb12:08
52AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott12:08
53ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega12:08
54NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo12:08
55SLOMartin Lavric (SLO)12:08
56AUTMaximilian Kuen (AUT)Mybike Stevens12:08
57ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Data12:08
58SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum12:08
59CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen12:08
60SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum12:08
61ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini12:08
62AUTGerd Fidler (AUT)Mybike Stevens12:08
63CZEJirí Polnický (CZE)Elkov - Author12:08
64POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice12:08
65ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe12:08
66ITADavide Ballerini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec12:08
67ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida12:08
68CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy12:08
69CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen12:08
70SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida12:08
71ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini12:08
72ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy12:08
73POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice12:08
74HUNPéter Kusztor (HUN)Mybike Stevens12:08
75SLOBorut Bozic (SLO)Bahrain - Merida12:08
76CROKristijan Durasek (CRO)Uae Team Emirates12:08
77AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott12:08
78ITAMarco Tizza (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini12:08
79ITAAntonio Di Sante (ITA)12:08
80ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec12:08
81ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega12:08
82RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelo12:08
83RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo12:08
84ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirates12:08
85SLOMatej Drinovec (SLO)16:40
86SLOJaka Primozic (SLO)18:28
87SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica18:28
88SLODavid Per (SLO)Bahrain - Merida18:28
89CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author18:28
90SLOMatic Veber (SLO)18:28
91SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice18:28
92SLOAndi Bajc (SLO)Mybike Stevens18:28
93SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica18:28
94RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data18:28
95ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy18:28
96CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project18:28
97CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author18:28
98NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo18:28
99MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academy18:28
100NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo18:28
101POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice18:28
102ITASimone Ponzi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini18:28
103ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates18:28
104ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini18:28
105ITASacha Modolo (ITA)EF Education First - Drapac18:28
106ITALuca Colnaghi (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega18:28
107NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academy18:28
108CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Author20:19
109HUNJános Pelikán (HUN)Mybike Stevens20:45
110SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil20:51
111SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil20:51
112SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica20:51
113AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum20:51
114SLONik Cemazar (SLO)20:51
115BELTom Van Asbroeck (BEL)EF Education First - Drapac20:51
116ITAAttilio Viviani (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega20:51
117SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica20:51
118SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice20:51
119SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica20:51
120SLOLuka Cotar (SLO)20:58
121JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini20:58
122GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin20:58
123GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin20:58
124SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil20:58
125AUTStefan Mastaller (AUT)Mybike Stevens20:58
126GERMax Walscheid (GER)Sunweb20:58
127RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo20:58
128SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum20:58
129ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin21:01
130SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica21:01
131GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecin21:01
132GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data21:01
133AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data21:01
134NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First - Drapac21:01
135NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapac21:01
136SLOIzidor Penko (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum21:01
137GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe21:01
138SVKMichal Kolár (SVK)Bora - Hansgrohe21:01
139GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott21:01
140AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scott21:01
141ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohe21:01
142UAEYousif Mirza Bani Hammad (UAE)Uae Team Emirates23:50
143SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum23:51
144CZEFrantisek Sisr (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice
145ITAAntonino Pugliese (ITA)Meridiana - Kamen
146ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Merida
147COLJulián Cardona Tabares (COL)EF Education First - Drapac
148RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Trebnje - Novo Mesto - 17 Juni 2018Individuele Tijdrit


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbo24:46
2SLOJan Tratnik (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice0:27
3CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Author0:36
4NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott0:38
5NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapac0:44
6AUSLuke Durbridge (AUS)Mitchelton - Scott0:47
7GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott0:47
8ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin0:52
9NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates0:53
10GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin0:56
11POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:02
12GERMax Walscheid (GER)Sunweb1:02
13AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb1:04
14SLOTadej Pogacar (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum1:16
15COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education First - Drapac1:17
16GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin1:17
17AUSMichael Storer (AUS)Sunweb1:21
18SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida1:22
19ITADavide Ballerini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:30
20HUNJános Pelikán (HUN)Mybike Stevens1:32
21CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author1:34
22ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe1:37
23POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe1:38
24AUSJai Hindley (AUS)Sunweb1:44
25SLOIzidor Penko (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum1:45
26GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo1:53
27BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin1:54
28NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbo1:56
29RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo2:00
30CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice2:01
31NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbo2:02
32NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First - Drapac2:04
33SLODavid Per (SLO)Bahrain - Merida2:04
34CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Author2:04
35RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data2:05
36SLOJanez Brajkovic (SLO)2:08
37POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe2:10
38ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega2:12
39HUNPéter Kusztor (HUN)Mybike Stevens2:15
40GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecin2:15
41SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott2:18
42ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:19
43GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data2:20
44BELTom Van Asbroeck (BEL)EF Education First - Drapac2:20
45ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:22
46ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data2:25
47RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:26
48RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:28
49BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates2:30
50SLONik Cemazar (SLO)2:30
51ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe2:32
52ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates2:34
53CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecin2:35
54NEDRoy Curvers (NED)Sunweb2:35
55AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott2:38
56ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy2:38
57ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:38
58POLPrzemyslaw Niemec (POL)Uae Team Emirates2:42
59SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil2:42
60CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy2:44
61SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Merida2:45
62SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum2:46
63POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice2:46
64SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil2:47
65NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academy2:49
66RUSSergey Lagutin (RUS)Gazprom - Rusvelo2:51
67SVKMichal Kolár (SVK)Bora - Hansgrohe2:51
68RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo2:53
69SLOMarko Kump (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice2:57
70CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author2:58
71SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida2:58
72ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy3:03
73ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Data3:04
74ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen3:05
75SLOJaka Primozic (SLO)3:08
76AUTMaximilian Kuen (AUT)Mybike Stevens3:09
77CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author3:14
78ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:17
79GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe3:17
80SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil3:20
81SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum3:21
82ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega3:22
83SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum3:23
84NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo3:24
85CROKristijan Durasek (CRO)Uae Team Emirates3:24
86NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo3:26
87RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - Rusvelo3:27
88SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica3:29
89SLOAndi Bajc (SLO)Mybike Stevens3:30
90ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega3:30
91SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil3:31
92CZEJirí Polnický (CZE)Elkov - Author3:33
93CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil3:34
94ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini3:38
95RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data3:39
96ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida3:39
97ITAMarco Tizza (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini3:40
98GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin3:40
99SLOMartin Lavric (SLO)3:40
100ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:40
101ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega3:41
102SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica3:42
103AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data3:45
104ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini3:49
105SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)Israel Cycling Academy3:50
106NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo3:51
107POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:51
108SLOBorut Bozic (SLO)Bahrain - Merida3:55
109CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Author3:55
110ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini3:59
111SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil4:02
112SLOMarko Pavlic (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan4:02
113ITAAntonio Di Sante (ITA)4:06
114RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo4:07
115SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica4:11
116ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohe4:13
117ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy4:13
118SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica4:17
119ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirates4:17
120ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:18
121ITASacha Modolo (ITA)EF Education First - Drapac4:20
122MEXLuis Enrique Lemus Davila (MEX)Israel Cycling Academy4:21
123SLOMatic Veber (SLO)4:21
124SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica4:25
125SLOZiga Jerman (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum4:30
126SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica4:31
127ITALuca Colnaghi (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega4:39
128AUTStefan Mastaller (AUT)Mybike Stevens4:44
129COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec4:49
130SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica4:50
131SLORok Korosec (SLO)Mybike Stevens4:58
132ITASimone Ponzi (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini5:00
133CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project5:00
134ITAAttilio Viviani (ITA)Sangemini - Mg.kvis - Vega5:10
135SLOLuka Cotar (SLO)5:11
136SLOMatej Drinovec (SLO)5:22
137AUTGerd Fidler (AUT)Mybike Stevens5:27
138JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini5:32
139CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen5:49
140CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen5:54
141AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scott6:03
142AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum6:30
143UAEYousif Mirza Bani Hammad (UAE)Uae Team Emirates7:17

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden