De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Kampioenschap van Vlaanderen - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Kampioenschap van Vlaanderen - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2018

Kampioenschap van Vlaanderen 2018

BelgiëBelgië - 14 September 2018


Kampioenschap van Vlaanderen - 14 September 2018


1NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo4:14:33
2GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredozt
3BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
4BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
5NEDBram Welten (NED)Fortuneo - Oscarozt
6BELJonas van Genechten (BEL)Vital Conceptzt
7BELBaptiste Planckaert (BEL)Katusha - Alpecinzt
8BELKenny Dehaes (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
9BELSean De Bie (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
10NEDYoeri Havik (NED)Vlasmanzt
11FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energiezt
12BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudalzt
13ITAAlberto Dainese (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fiorzt
14NEDWouter Wippert (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
15BELLouis Verhelst (BEL)Tarteletto - Isorexzt
16BELRoy Jans (BEL)Cibel - Cebonzt
17FRAPierre Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
18ESTAksel Nõmmela (EST)Beat Cycling Clubzt
19BELChristophe Noppe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
20FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
21NEDCees Bol (NED)Seg Racing Academyzt
22ERINahom Desale Kalei (ERI)Beat Cycling Clubzt
23BELAbram Stockman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
24NEDPiotr Havik (NED)Beat Cycling Clubzt
25BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
26NEDFloris Gerts (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
27BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
28NORFridtjof Røinås (NOR)Joker - Icopalzt
29BELJimmy Duquennoy (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
30BELMaxime Farazijn (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
31NEDJan Maas (NED)Seg Racing Academyzt
32BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
33BELMichiel Stockman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
34BELJulien Stassen (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
35BELDaan Hoeyberghs (BEL)zt
36NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academyzt
37BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
38BELMathias De Witte (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
39FRAMorgan Kneisky (FRA)zt
40BELTimothy Stevens (BEL)Cibel - Cebonzt
41PORTiago Antunes (POR)Centre Mondial du Cyclismezt
42FRADavid Boucher (FRA)Tarteletto - Isorexzt
43BELAlexander Maes (BEL)Tarteletto - Isorexzt
44RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecinzt
45FRASimon Sellier (FRA)Direct Energiezt
46BELCédric Raymackers (BEL)Cibel - Cebonzt
47BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbozt
48BELDieter Bouvry (BEL)Cibel - Cebonzt
49BELEmiel Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
50FRASamuel Leroux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
51NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
52BELZico Waeytens (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
53BELLander Seynaeve (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
54NEDDaniel Abraham (NED)zt
55FRAThibault Guernalec (FRA)Fortuneo - Oscarozt
56NORKristoffer Skjerping (NOR)Joker - Icopalzt
57BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
58NEDAlex Mengoulas (NED)Beat Cycling Clubzt
59NEDJesper Rasch (NED)zt
60BELDennis Coenen (BEL)Cibel - Cebonzt
61BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
62NEDRobbert de Greef (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
63NEDDaan Olivier (NED)Lotto NL - Jumbozt
64NEDMelvin Van Zijl (NED)Vlasmanzt
65FRAJérémy Lecroq (FRA)Vital Conceptzt
66BELMaxime Vantomme (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
67NOROle Forfang (NOR)Joker - Icopalzt
68BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
69NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Joker - Icopalzt
70NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
71BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
72FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energiezt
73NEDBoy Van Poppel (NED)Trek - Segafredo0:09
74FRASteven Tronet (FRA)0:12
75BELGianni Marchand (BEL)Cibel - Cebon0:12
76SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect - Veranclassic0:14
77LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems - Crelan0:16
78BELSasha Weemaes (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:18
79NEDLuuc Bugter (NED)Delta Rotterdam0:20
80BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:20
81BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal0:20
82NEDJoost Van der Burg (NED)Vlasman0:20
83DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Fortuneo - Oscaro0:20
84FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept0:20
85BELPierre Goebeert (BEL)AGO - Aquaservice0:20
86NORAndreas Vangstad (NOR)Joker - Icopal0:20
87NORMarkus Hoelgård (NOR)Joker - Icopal0:20
88FRAFlorentin Lecamus Lambert (FRA)0:20
89NEDMinne Verboom (NED)Seg Racing Academy0:20
90ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Cycling Academy0:20
91ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy0:20
92NEDDion Beukeboom (NED)Vlasman0:20
93NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:20
94FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Oscaro0:20
95FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Oscaro0:20
96NORHenrik Evensen (NOR)Joker - Icopal0:20
97ESTKarl Patrick Lauk (EST)0:20
98NEDWim Stroetinga (NED)Vlasman0:20
99FRAJulien Morice (FRA)Vital Concept0:20
100FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie0:20
101NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:20
102FRAAdrien Garel (FRA)Vital Concept0:20
103BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:20
104NEDBeau Duvigneau (NED)Vlasman0:20
105NEDKelvin Van Den Dool (NED)Vlasman0:20
106GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:20
107IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo0:35
108NEDKenny Nijssen (NED)0:35
109BELStijn Steels (BEL)Verandas Willems - Crelan0:35
110NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo0:35
111FRADamien Gaudin (FRA)Direct Energie0:37
112FRAGaëtan Lemoine (FRA)0:39
113GREPolychronis Tzortzakis (GRE)Tarteletto - Isorex0:41
114BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbo0:42
115NEDBram Tankink (NED)Lotto NL - Jumbo0:42
116NEDJeroen Meijers (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:42
117BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal0:44
118BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudal0:44
119BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:44
120BELTom Dernies (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:46
121FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept0:54
122NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:59
123NORAugust Jensen (NOR)Israel Cycling Academy0:59
124LATKrists Neilands (LAT)Israel Cycling Academy0:59
125GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo1:26
126GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo1:26
127BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:52
128BELWesley Van Dyck (BEL)Beat Cycling Club2:52
129RUSDmitriy Strakhov (RUS)3:14
130FRAClément Carisey (FRA)4:26
131FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie4:26
132DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo5:07
133AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin5:07
134BELStijn De Bock (BEL)Cibel - Cebon5:07
135ITAEugenio Alafaci (ITA)Trek - Segafredo5:07

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden