De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour du Loir et Cher E Provost - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour du Loir et Cher E Provost - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2018

Tour du Loir et Cher E Provost 2018

FrankrijkFrankrijk - 11 April 2018 - 15 April 2018


Algemeen klassement - 15 April 2018


1DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Virtu19:44:49
2DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Coloquick - Cult0:07
3CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Author0:20
4FRATony Hurel (FRA)1:54
5DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Coloquick - Cult1:58
6DENAlexander Kamp Egested (DEN)Virtu2:00
7DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Ceramicspeed2:07
8ITALeonardo Bonifazio (ITA)2:13
9NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen2:15
10GBRAlistair Slater (GBR)Jlt - Condor2:15
11FRANicolas Debeaumarche (FRA)2:17
12FRAThibault Ferasse (FRA)UC Nantes - Atlantique2:19
13FRANicolas Prodhomme (FRA)Chambéry Cyclisme Formation2:20
14ESTAksel Nõmmela (EST)Beat Cycling Club2:22
15AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang2:23
16SWELucas Eriksson (SWE)2:23
17CZEJirí Polnický (CZE)Elkov - Author2:23
18GBRAlexander Colman (GBR)Lotto - Soudal Espoirs2:23
19NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKH2:23
20FRAVadim Deslandes (FRA)2:25
21DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Virtu2:33
22NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogen2:33
23NEDTom Vermeer (NED)Differdange - Lösch2:37
24NEDThijs De Lange (NED)Metec - TKH2:37
25NEDStef Krul (NED)Metec - TKH2:37
26FRAEmmanuel Morin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon2:58
27FRAAlexandre Jamet (FRA)3:07
28SWEJacob Eriksson (SWE)Destil - Parkhotel Valkenburg3:27
29NORTrond Trondsen (NOR)Coop4:26
30FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale4:27
31DENTroels Rønning Vinther (DEN)Riwal Ceramicspeed4:29
32FRAAdrien Leboucher (FRA)UC Nantes - Atlantique5:01
33DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Ceramicspeed5:27
34DENChris Anker Sørensen (DEN)Riwal Ceramicspeed5:43
35BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirs6:56
36FRAAnthony Jullien (FRA)Chambéry Cyclisme Formation7:10
37BELJonas Castrique (BEL)Lotto - Soudal Espoirs7:44
38GBRMatthew Gibson (GBR)Jlt - Condor8:10
39NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Coop8:26
40AUSJason Lea (AUS)Bennelong - Swisswellness8:42
41LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation8:51
42GBROwen James (GBR)9:14
43FRALucas Papillon (FRA)10:59
44FRAAxel Chatelus (FRA)11:21
45BELSander De Pestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs11:27
46FRAYvan Schmitz (FRA)11:27
47BELAlfdan De Decker (BEL)Lotto - Soudal Espoirs12:44
48FRAFabien Schmidt (FRA)12:44
49MDAMaxim Rusnac (MDA)Differdange - Lösch12:44
50FRASimon Verger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation13:00
51FRAMaxime Urruty (FRA)13:00
52CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author13:04
53DENJulius Johansen (DEN)Coloquick - Cult13:12
54GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleang13:20
55FRAMathieu Pellegrin (FRA)13:20
56FRARudy Fiefvez (FRA)13:38
57SUIReto Müller (SUI)Chambéry Cyclisme Formation13:45
58FRALéo Bouvier (FRA)13:45
59AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - Swisswellness13:49
60CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Author14:11
61DENDaniel Bligaard Lyhne (DEN)Coloquick - Cult14:16
62FRALouis Lapierre (FRA)14:28
63FRAMaxime Renault (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon14:29
64FRAJoris Vincent (FRA)UC Nantes - Atlantique14:30
65AUSScott Bowden (AUS)Bennelong - Swisswellness15:10
66FRAFabio Do Rego Pereira (FRA)15:10
67NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Hydrogen15:11
68CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author15:14
69FRAMathieu Rigolot (FRA)15:25
70NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH15:30
71FRADylan Guinet (FRA)15:40
72FRAFrédéric Guillemot (FRA)16:00
73FRAPierre Terrasson (FRA)16:06
74DENCasper Von Folsach (DEN)Coloquick - Cult16:10
75FRAArthur Troy (FRA)16:31
76FRAAurélien Moulin (FRA)16:39
77AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang16:45
78JAPYudai Arashiro (JAP)Kinan16:45
79DENSebastian Lander (DEN)Riwal Ceramicspeed17:03
80FRAKevin Perret (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon17:28
81BELJelle Donders (BEL)Differdange - Lösch17:31
82AUSAyden Toovey (AUS)Bennelong - Swisswellness17:31
83NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH17:41
84AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang17:44
85JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinan17:44
86FRABaptiste Bleier (FRA)17:51
87SWEVincent Andersson (SWE)18:12
88ESTNorman Vahtra (EST)18:14
89CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Author18:47
90NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH19:07
91FRAMathieu Caramel (FRA)19:31
92GREStylianos Farantakis (GRE)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon19:51
93FRAJimmy Raibaud (FRA)19:56
94ESTKarl Patrick Lauk (EST)21:00
95GBRThomas Moses (GBR)Jlt - Condor21:03
96SWEIsac Lundgren (SWE)21:15
97NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogen21:20
98SWEErik Sandersson (SWE)21:26
99FRAEnzo Boisset (FRA)UC Nantes - Atlantique21:27
100FRANicolas Durand (FRA)22:16
101ESTSimm Kiskonen (EST)23:05
102FRAValentin Bricaud (FRA)UC Nantes - Atlantique23:21
103DENMartin Mortensen (DEN)Riwal Ceramicspeed24:10
104NORSyver Waersted (NOR)Uno-X Hydrogen24:34
105FRADamien Poisson (FRA)24:55
106ITAClaudio Catania (ITA)Differdange - Lösch25:21
107FRAJulien Souton (FRA)26:08
108FRATristan Selivert (FRA)26:46
109NORSondre Kristiansen (NOR)Uno-X Hydrogen26:49
110AUTNils Friedl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang27:29
111DENNiklas Larsen (DEN)Virtu28:22
112DENTorkil Veyhe (DEN)Virtu28:56
113JAPTatsuki Amagoi (JAP)Kinan30:33
114LUXTom Thill (LUX)Differdange - Lösch31:44
115FRAKevin Boyer (FRA)31:58
116BELKevin Verwaest (BEL)Differdange - Lösch39:39
117GBREdward Clancy (GBR)Jlt - Condor41:31

Etappe 1 - Blois - Fougère - 183,5 km - 11 April 2018Sprint


1ITALeonardo Bonifazio (ITA)4:23:02
2NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKHzt
3FRADylan Maldonado (FRA)zt
4BELAlfdan De Decker (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
5DENCasper Von Folsach (DEN)Coloquick - Cultzt
6FRAKevin Boyer (FRA)zt
7GREStylianos Farantakis (GRE)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
8CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Authorzt
9DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
10BELJelle Donders (BEL)Differdange - Löschzt
11ESTKarl Patrick Lauk (EST)zt
12FRAQuentin Grolleau (FRA)zt
13SWEIsac Lundgren (SWE)zt
14SUIReto Müller (SUI)Chambéry Cyclisme Formationzt
15DENJulius Johansen (DEN)Coloquick - Cultzt
16CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Authorzt
17FRALouis Lapierre (FRA)zt
18FRAFabien Schmidt (FRA)zt
19SWEVincent Andersson (SWE)zt
20BELJonas Castrique (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
21NORTrond Trondsen (NOR)Coopzt
22FRAEmmanuel Morin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
23FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondialezt
24DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Virtuzt
25AUSAyden Toovey (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
26ESTSimm Kiskonen (EST)zt
27CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Authorzt
28GBROwen James (GBR)zt
29FRAAnthony Jullien (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
30FRAJoris Vincent (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
31AUSRobert-Jon McCarthy (AUS)Jlt - Condorzt
32NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogenzt
33DENSebastian Lander (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
34ITAClaudio Catania (ITA)Differdange - Löschzt
35FRASimon Verger (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
36NEDThijs De Lange (NED)Metec - TKHzt
37BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
38GBRAlexander Colman (GBR)Lotto - Soudal Espoirszt
39BELSander De Pestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
40FRAMaxime Urruty (FRA)zt
41NEDTom Vermeer (NED)Differdange - Löschzt
42FRAEnzo Boisset (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
43AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
44ESTNorman Vahtra (EST)zt
45AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
46AUSScott Bowden (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
47FRALucas Papillon (FRA)zt
48DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Coloquick - Cultzt
49MDAMaxim Rusnac (MDA)Differdange - Löschzt
50AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
51DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Coloquick - Cultzt
52SWELucas Eriksson (SWE)zt
53CZEJirí Polnický (CZE)Elkov - Authorzt
54NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKHzt
55CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Authorzt
56SWEJacob Eriksson (SWE)Destil - Parkhotel Valkenburgzt
57FRANicolas Durand (FRA)zt
58FRAValentin Deverchère (FRA)zt
59NORAnton Tunset (NOR)Coopzt
60FRAYvan Schmitz (FRA)zt
61SWEErik Sandersson (SWE)zt
62FRAAlexandre Jamet (FRA)zt
63GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
64FRABaptiste Bleier (FRA)zt
65DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
66FRAKillian Evenot (FRA)zt
67FRAThibault Ferasse (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
68GBRGermain Burton (GBR)Jlt - Condorzt
69NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogenzt
70FRARudy Fiefvez (FRA)zt
71NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogenzt
72FRAAdrien Leboucher (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
73FRAJérémy Bescond (FRA)zt
74FRADylan Guinet (FRA)zt
75NEDStef Krul (NED)Metec - TKHzt
76DENSteffen Munk Christiansen (DEN)Coloquick - Cultzt
77AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
78JAPYudai Arashiro (JAP)Kinanzt
79FRAKevin Perret (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
80GBRAlistair Slater (GBR)Jlt - Condorzt
81FRAPierre Terrasson (FRA)zt
82AUSJason Lea (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
83DENAlexander Kamp Egested (DEN)Virtuzt
84DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Virtuzt
85FRAVadim Deslandes (FRA)zt
86FRAFabio Do Rego Pereira (FRA)zt
87FRAAurélien Moulin (FRA)zt
88FRAHugo Brun (FRA)zt
89AUSSean Lake (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
90LUXTom Thill (LUX)Differdange - Löschzt
91FRANicolas Debeaumarche (FRA)zt
92FRAMathieu Pellegrin (FRA)zt
93DENJakob Egholm (DEN)Virtuzt
94DENChris Anker Sørensen (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
95FRAMaxime Renault (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
96FRAFreddie Guilloux (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
97FRAMathieu Caramel (FRA)zt
98FRATony Hurel (FRA)zt
99FRAJimmy Raibaud (FRA)zt
100FRANicolas Prodhomme (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
101DENTroels Rønning Vinther (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
102FRAYoän Verardo (FRA)zt
103GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
104CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Authorzt
105BELKevin Verwaest (BEL)Differdange - Löschzt
106DENMartin Mortensen (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
107DENDaniel Bligaard Lyhne (DEN)Coloquick - Cultzt
108JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinanzt
109AUTNils Friedl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
110FRADamien Poisson (FRA)zt
111FRAMathieu Rigolot (FRA)zt
112ESTPeeter Pung (EST)zt
113GBREdward Clancy (GBR)Jlt - Condorzt
114FRAValentin Bricaud (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
115FRAQuentin Guicheteau (FRA)zt
116NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKHzt
117NORSondre Kristiansen (NOR)Uno-X Hydrogenzt
118NORJoakim Kjemhus (NOR)Coopzt
119NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Coop2:01
120NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Hydrogen2:01
121FRALéo Bouvier (FRA)2:01
122JAPTatsuki Amagoi (JAP)Kinan2:47
123GBRMatthew Gibson (GBR)Jlt - Condor2:47
124DENTorkil Veyhe (DEN)Virtu2:47
125FRAJulien Souton (FRA)2:57
126FRALucien Capot (FRA)2:57
127BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudal Espoirs2:57
128PORMiguel Do Rego (POR)2:57
129FRAAxel Chatelus (FRA)2:57
130NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - Swisswellness2:57
131DENNiklas Larsen (DEN)Virtu3:08
132ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)3:08
133FRAFrédéric Guillemot (FRA)3:08
134FRARémy Gras (FRA)3:08
135FRAArthur Troy (FRA)3:08
136FRATristan Selivert (FRA)3:08
137JAPItsuki Tsukamoto (JAP)3:37
138NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKH3:37
139NORJon-Anders Bekken (NOR)Coop3:37
140SWEGustav Höög (SWE)Coop3:37
141LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation3:37
142NORSyver Waersted (NOR)Uno-X Hydrogen3:37
143ESTAksel Nõmmela (EST)Beat Cycling Club3:37
144GBRThomas Moses (GBR)Jlt - Condor4:54
145SWELudwig Bengtsson (SWE)5:15
146FRAJason Tesson (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon5:15
147JAPHiroshi Tsubaki (JAP)Kinan9:06
148FRARomain Neboit (FRA)
149FRAClément Saint-Martin (FRA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Vernou-en-Sologne - La Ferté-Imbault - 20 km - 12 April 2018Sprint


1CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author4:26:09
2GBRMatthew Gibson (GBR)Jlt - Condorzt
3NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKHzt
4BELAlfdan De Decker (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
5DENCasper Von Folsach (DEN)Coloquick - Cultzt
6DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
7NORTrond Trondsen (NOR)Coopzt
8FRAYoän Verardo (FRA)zt
9GREStylianos Farantakis (GRE)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
10SUIReto Müller (SUI)Chambéry Cyclisme Formationzt
11FRAFabien Schmidt (FRA)zt
12FRAEnzo Boisset (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
13BELJonas Castrique (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
14GBROwen James (GBR)zt
15FRADylan Guinet (FRA)zt
16DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Virtuzt
17FRALéo Bouvier (FRA)zt
18ESTKarl Patrick Lauk (EST)zt
19ITALeonardo Bonifazio (ITA)zt
20SWEVincent Andersson (SWE)zt
21FRAQuentin Grolleau (FRA)zt
22FRAAnthony Jullien (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
23FRATony Hurel (FRA)zt
24BELJelle Donders (BEL)Differdange - Löschzt
25GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
26ITAClaudio Catania (ITA)Differdange - Löschzt
27JAPTatsuki Amagoi (JAP)Kinanzt
28BELSander De Pestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
29FRAKevin Boyer (FRA)zt
30BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
31GBRAlistair Slater (GBR)Jlt - Condorzt
32NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Hydrogenzt
33FRAEmmanuel Morin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
34NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKHzt
35NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogenzt
36FRASimon Verger (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
37NEDTom Vermeer (NED)Differdange - Löschzt
38DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Virtuzt
39AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
40NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKHzt
41NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKHzt
42ESTAksel Nõmmela (EST)Beat Cycling Clubzt
43AUSAyden Toovey (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
44GBRGermain Burton (GBR)Jlt - Condorzt
45CZEJirí Polnický (CZE)Elkov - Authorzt
46DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
47DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Coloquick - Cultzt
48SWEGustav Höög (SWE)Coopzt
49AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
50SWEIsac Lundgren (SWE)zt
51CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Authorzt
52SWELucas Eriksson (SWE)zt
53CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Authorzt
54FRAFrédéric Guillemot (FRA)zt
55NEDThijs De Lange (NED)Metec - TKHzt
56DENTroels Rønning Vinther (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
57FRAAlexandre Jamet (FRA)zt
58AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
59FRAJason Tesson (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
60DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Coloquick - Cultzt
61DENJulius Johansen (DEN)Coloquick - Cultzt
62AUSScott Bowden (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
63AUSSean Lake (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
64NORJon-Anders Bekken (NOR)Coopzt
65SWEJacob Eriksson (SWE)Destil - Parkhotel Valkenburgzt
66FRALucas Papillon (FRA)zt
67NEDStef Krul (NED)Metec - TKHzt
68FRAArthur Troy (FRA)zt
69FRAQuentin Guicheteau (FRA)zt
70NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogenzt
71FRAJérémy Bescond (FRA)zt
72DENSteffen Munk Christiansen (DEN)Coloquick - Cultzt
73FRAThibault Ferasse (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
74FRAAdrien Leboucher (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
75DENSebastian Lander (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
76ESTNorman Vahtra (EST)zt
77NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogenzt
78AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
79FRAFreddie Guilloux (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
80CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Authorzt
81GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
82FRAValentin Deverchère (FRA)zt
83FRAJimmy Raibaud (FRA)zt
84JAPYudai Arashiro (JAP)Kinanzt
85ESTSimm Kiskonen (EST)zt
86AUSJason Lea (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
87FRAMaxime Urruty (FRA)zt
88FRARudy Fiefvez (FRA)zt
89MDAMaxim Rusnac (MDA)Differdange - Löschzt
90CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Authorzt
91FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondialezt
92FRAMathieu Rigolot (FRA)zt
93FRAMathieu Caramel (FRA)zt
94FRANicolas Debeaumarche (FRA)zt
95FRAMaxime Renault (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
96FRANicolas Prodhomme (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
97FRAPierre Terrasson (FRA)zt
98ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)zt
99JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinanzt
100DENTorkil Veyhe (DEN)Virtuzt
101FRAJoris Vincent (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
102FRADamien Poisson (FRA)zt
103LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formationzt
104FRAFabio Do Rego Pereira (FRA)zt
105FRANicolas Durand (FRA)zt
106JAPItsuki Tsukamoto (JAP)zt
107FRAAurélien Moulin (FRA)zt
108FRAMathieu Pellegrin (FRA)zt
109DENAlexander Kamp Egested (DEN)Virtuzt
110FRABaptiste Bleier (FRA)zt
111FRAVadim Deslandes (FRA)zt
112GBRAlexander Colman (GBR)Lotto - Soudal Espoirszt
113DENDaniel Bligaard Lyhne (DEN)Coloquick - Cultzt
114DENChris Anker Sørensen (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
115PORMiguel Do Rego (POR)zt
116FRATristan Selivert (FRA)zt
117FRAYvan Schmitz (FRA)zt
118ESTPeeter Pung (EST)zt
119DENMartin Mortensen (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
120AUSRobert-Jon McCarthy (AUS)Jlt - Condorzt
121AUTNils Friedl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
122FRAAxel Chatelus (FRA)zt
123FRAValentin Bricaud (FRA)UC Nantes - Atlantique0:30
124NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Coop0:30
125SWEErik Sandersson (SWE)0:34
126FRAKevin Perret (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:44
127GBRThomas Moses (GBR)Jlt - Condor0:59
128FRALouis Lapierre (FRA)1:06
129DENNiklas Larsen (DEN)Virtu1:25
130DENJakob Egholm (DEN)Virtu4:03
131FRAJulien Souton (FRA)4:55
132FRAHugo Brun (FRA)5:12
133NORSyver Waersted (NOR)Uno-X Hydrogen5:29
134NORSondre Kristiansen (NOR)Uno-X Hydrogen5:29
135LUXTom Thill (LUX)Differdange - Lösch12:47
136BELKevin Verwaest (BEL)Differdange - Lösch12:47
137GBREdward Clancy (GBR)Jlt - Condor17:47
138BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudal Espoirs
139FRADylan Maldonado (FRA)
140FRARémy Gras (FRA)
141FRALucien Capot (FRA)
142FRAKillian Evenot (FRA)
143SWELudwig Bengtsson (SWE)
144JAPHiroshi Tsubaki (JAP)Kinan
145NZLJoseph Cooper (NZL)Bennelong - Swisswellness
146NORAnton Tunset (NOR)Coop
147NORJoakim Kjemhus (NOR)Coop

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Droué - Vendôme - 178 km - 13 April 2018Ontsnapping


1FRATony Hurel (FRA)4:16:54
2DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Coloquick - Cultzt
3DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Virtuzt
4CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Authorzt
5DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Coloquick - Cultzt
6DENAlexander Kamp Egested (DEN)Virtu0:04
7DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Ceramicspeed0:11
8FRAEmmanuel Morin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:19
9FRAThibault Ferasse (FRA)UC Nantes - Atlantique0:19
10NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKH0:19
11ITALeonardo Bonifazio (ITA)0:19
12DENTroels Rønning Vinther (DEN)Riwal Ceramicspeed0:19
13GBRAlexander Colman (GBR)Lotto - Soudal Espoirs0:19
14DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Virtu0:19
15ESTAksel Nõmmela (EST)Beat Cycling Club0:19
16FRANicolas Debeaumarche (FRA)0:19
17NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogen0:19
18FRANicolas Prodhomme (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:19
19NEDTom Vermeer (NED)Differdange - Lösch0:19
20FRAFabien Schmidt (FRA)0:19
21AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:19
22SWELucas Eriksson (SWE)0:19
23DENJulius Johansen (DEN)Coloquick - Cult0:19
24SWEGustav Höög (SWE)Coop0:19
25FRAVadim Deslandes (FRA)0:19
26BELSander De Pestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:19
27NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen0:19
28FRAAlexandre Jamet (FRA)0:19
29CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Author0:19
30FRASimon Verger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:19
31GBRAlistair Slater (GBR)Jlt - Condor0:19
32FRAMaxime Urruty (FRA)0:19
33MDAMaxim Rusnac (MDA)Differdange - Lösch0:19
34NEDStef Krul (NED)Metec - TKH0:19
35CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author0:19
36DENDaniel Bligaard Lyhne (DEN)Coloquick - Cult0:19
37NEDThijs De Lange (NED)Metec - TKH0:19
38BELAlfdan De Decker (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:19
39FRAYvan Schmitz (FRA)0:19
40GBRThomas Moses (GBR)Jlt - Condor0:48
41FRALouis Lapierre (FRA)0:57
42SWEJacob Eriksson (SWE)Destil - Parkhotel Valkenburg0:57
43FRALéo Bouvier (FRA)1:00
44FRAJoris Vincent (FRA)UC Nantes - Atlantique1:00
45AUSJason Lea (AUS)Bennelong - Swisswellness1:00
46FRAMaxime Renault (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:00
47FRARudy Fiefvez (FRA)1:00
48DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Ceramicspeed1:05
49FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale1:28
50CZEJirí Polnický (CZE)Elkov - Author0:19
51GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleang2:01
52FRAYoän Verardo (FRA)2:10
53SUIReto Müller (SUI)Chambéry Cyclisme Formation2:15
54FRAEnzo Boisset (FRA)UC Nantes - Atlantique2:17
55FRANicolas Durand (FRA)2:32
56GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleang2:32
57AUSScott Bowden (AUS)Bennelong - Swisswellness2:32
58CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author2:32
59SWEVincent Andersson (SWE)2:32
60FRADamien Poisson (FRA)2:32
61GBROwen James (GBR)2:32
62DENChris Anker Sørensen (DEN)Riwal Ceramicspeed2:32
63DENSebastian Lander (DEN)Riwal Ceramicspeed2:32
64NORTrond Trondsen (NOR)Coop2:32
65FRAFabio Do Rego Pereira (FRA)2:32
66FRAMathieu Pellegrin (FRA)2:32
67FRAMathieu Rigolot (FRA)2:40
68NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Hydrogen2:46
69NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Coop2:46
70FRAAdrien Leboucher (FRA)UC Nantes - Atlantique2:57
71FRAArthur Troy (FRA)2:57
72FRAJason Tesson (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon3:15
73JAPYudai Arashiro (JAP)Kinan3:15
74ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)3:15
75DENCasper Von Folsach (DEN)Coloquick - Cult3:15
76NORSyver Waersted (NOR)Uno-X Hydrogen3:15
77ESTSimm Kiskonen (EST)3:15
78AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang3:15
79FRAPierre Terrasson (FRA)3:15
80FRAHugo Brun (FRA)3:15
81FRAKevin Perret (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon3:15
82FRADylan Guinet (FRA)3:15
83NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH3:15
84NORJon-Anders Bekken (NOR)Coop3:39
85LUXTom Thill (LUX)Differdange - Lösch3:39
86BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:41
87ESTKarl Patrick Lauk (EST)4:30
88DENMartin Mortensen (DEN)Riwal Ceramicspeed4:30
89FRAFreddie Guilloux (FRA)UC Nantes - Atlantique5:06
90FRAJérémy Bescond (FRA)5:06
91ESTPeeter Pung (EST)5:06
92BELKevin Verwaest (BEL)Differdange - Lösch5:06
93FRATristan Selivert (FRA)5:06
94JAPItsuki Tsukamoto (JAP)5:06
95JAPTatsuki Amagoi (JAP)Kinan5:06
96ITAClaudio Catania (ITA)Differdange - Lösch5:06
97GBRGermain Burton (GBR)Jlt - Condor5:06
98FRABaptiste Bleier (FRA)5:06
99BELJonas Castrique (BEL)Lotto - Soudal Espoirs5:06
100NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH5:06
101ESTNorman Vahtra (EST)5:06
102NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogen5:06
103NORSondre Kristiansen (NOR)Uno-X Hydrogen5:06
104FRAKevin Boyer (FRA)5:06
105PORMiguel Do Rego (POR)5:06
106FRAQuentin Guicheteau (FRA)5:06
107AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang5:06
108FRAAxel Chatelus (FRA)5:06
109FRAValentin Deverchère (FRA)5:06
110AUTNils Friedl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang5:06
111AUSSean Lake (AUS)Bennelong - Swisswellness5:06
112AUSAyden Toovey (AUS)Bennelong - Swisswellness5:06
113FRAJulien Souton (FRA)5:06
114FRAAnthony Jullien (FRA)Chambéry Cyclisme Formation5:06
115SWEErik Sandersson (SWE)5:06
116NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH5:06
117JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinan5:06
118FRAValentin Bricaud (FRA)UC Nantes - Atlantique5:06
119BELJelle Donders (BEL)Differdange - Lösch5:06
120FRAAurélien Moulin (FRA)5:06
121FRAFrédéric Guillemot (FRA)5:12
122AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - Swisswellness0:19
123FRAMathieu Caramel (FRA)5:48
124CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Author5:55
125GREStylianos Farantakis (GRE)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon6:22
126GBRMatthew Gibson (GBR)Jlt - Condor6:22
127LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation6:47
128FRALucas Papillon (FRA)7:31
129FRAJimmy Raibaud (FRA)7:31
130DENNiklas Larsen (DEN)Virtu7:35
131FRAQuentin Grolleau (FRA)8:10
132SWEIsac Lundgren (SWE)8:50
133DENTorkil Veyhe (DEN)Virtu9:16
134DENJakob Egholm (DEN)Virtu9:16
135GBREdward Clancy (GBR)Jlt - Condor9:16
136DENSteffen Munk Christiansen (DEN)Coloquick - Cult
137AUSRobert-Jon McCarthy (AUS)Jlt - Condor

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Bourré - Bourré - 183 km - 14 April 2018Ontsnapping


1DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Coloquick - Cult4:26:27
2DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Virtuzt
3DENChris Anker Sørensen (DEN)Riwal Ceramicspeed0:01
4CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Author0:01
5NORTrond Trondsen (NOR)Coop1:33
6GBRAlistair Slater (GBR)Jlt - Condor1:35
7NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen1:35
8FRAVadim Deslandes (FRA)1:35
9ESTAksel Nõmmela (EST)Beat Cycling Club1:43
10DENAlexander Kamp Egested (DEN)Virtu1:43
11NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Coop1:43
12FRAAnthony Jullien (FRA)Chambéry Cyclisme Formation1:43
13DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Ceramicspeed1:43
14FRAThibault Ferasse (FRA)UC Nantes - Atlantique1:43
15GBRAlexander Colman (GBR)Lotto - Soudal Espoirs1:43
16LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation1:43
17CZEJirí Polnický (CZE)Elkov - Author1:43
18SWELucas Eriksson (SWE)1:43
19GBRMatthew Gibson (GBR)Jlt - Condor1:43
20FRANicolas Debeaumarche (FRA)1:43
21NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKH1:43
22NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogen1:43
23FRATony Hurel (FRA)1:43
24AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:43
25FRAAdrien Leboucher (FRA)UC Nantes - Atlantique1:43
26DENTroels Rønning Vinther (DEN)Riwal Ceramicspeed1:43
27DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Coloquick - Cult1:43
28ITALeonardo Bonifazio (ITA)1:43
29FRANicolas Prodhomme (FRA)Chambéry Cyclisme Formation1:43
30DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Virtu1:43
31NEDThijs De Lange (NED)Metec - TKH1:57
32NEDTom Vermeer (NED)Differdange - Lösch1:57
33SWEJacob Eriksson (SWE)Destil - Parkhotel Valkenburg1:57
34BELJonas Castrique (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:57
35FRAAlexandre Jamet (FRA)1:57
36NEDStef Krul (NED)Metec - TKH1:57
37FRAEmmanuel Morin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon2:18
38FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale2:18
39FRALucas Papillon (FRA)2:18
40FRAAxel Chatelus (FRA)2:27
41BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirs2:27
42DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Ceramicspeed2:56
43AUSJason Lea (AUS)Bennelong - Swisswellness6:21
44GBROwen James (GBR)6:21
45GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleang10:27
46FRAAurélien Moulin (FRA)10:27
47FRAFrédéric Guillemot (FRA)10:27
48BELSander De Pestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs10:27
49SUIReto Müller (SUI)Chambéry Cyclisme Formation10:27
50FRAYvan Schmitz (FRA)10:27
51FRAMathieu Pellegrin (FRA)10:27
52CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Author12:04
53CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Author12:04
54ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)12:04
55FRAJérémy Bescond (FRA)12:04
56NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH12:04
57CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author12:04
58ESTKarl Patrick Lauk (EST)12:04
59FRALéo Bouvier (FRA)12:04
60ESTNorman Vahtra (EST)12:04
61NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogen12:04
62CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author12:04
63FRASimon Verger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation12:04
64BELJelle Donders (BEL)Differdange - Lösch12:04
65LUXTom Thill (LUX)Differdange - Lösch12:04
66SWEErik Sandersson (SWE)12:04
67FRAArthur Troy (FRA)12:04
68NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH12:04
69NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH12:04
70FRAMathieu Rigolot (FRA)12:04
71BELAlfdan De Decker (BEL)Lotto - Soudal Espoirs12:04
72FRAMathieu Caramel (FRA)12:04
73MDAMaxim Rusnac (MDA)Differdange - Lösch12:04
74DENCasper Von Folsach (DEN)Coloquick - Cult12:04
75NORSondre Kristiansen (NOR)Uno-X Hydrogen12:04
76JAPYudai Arashiro (JAP)Kinan12:04
77FRABaptiste Bleier (FRA)12:04
78FRAFabien Schmidt (FRA)12:04
79FRAMaxime Renault (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon12:04
80DENMartin Mortensen (DEN)Riwal Ceramicspeed12:04
81DENDaniel Bligaard Lyhne (DEN)Coloquick - Cult12:04
82FRAKevin Perret (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon12:04
83FRARudy Fiefvez (FRA)12:04
84FRADylan Guinet (FRA)12:04
85AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - Swisswellness12:04
86AUSAyden Toovey (AUS)Bennelong - Swisswellness12:04
87DENTorkil Veyhe (DEN)Virtu12:04
88DENJulius Johansen (DEN)Coloquick - Cult12:04
89FRALouis Lapierre (FRA)12:04
90JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinan12:04
91DENNiklas Larsen (DEN)Virtu12:04
92DENSebastian Lander (DEN)Riwal Ceramicspeed12:04
93AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang12:04
94AUSScott Bowden (AUS)Bennelong - Swisswellness12:04
95NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Hydrogen12:04
96SWEIsac Lundgren (SWE)12:04
97FRAJimmy Raibaud (FRA)12:04
98FRAMaxime Urruty (FRA)12:04
99FRAPierre Terrasson (FRA)12:04
100FRAJulien Souton (FRA)12:04
101FRAJoris Vincent (FRA)UC Nantes - Atlantique12:04
102FRAFabio Do Rego Pereira (FRA)12:04
103GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleang12:04
104AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang12:04
105GREStylianos Farantakis (GRE)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon12:04
106FRAValentin Bricaud (FRA)UC Nantes - Atlantique12:04
107GBREdward Clancy (GBR)Jlt - Condor12:04
108GBRThomas Moses (GBR)Jlt - Condor12:04
109FRAYoän Verardo (FRA)12:04
110SWEVincent Andersson (SWE)14:59
111NORSyver Waersted (NOR)Uno-X Hydrogen14:59
112FRAEnzo Boisset (FRA)UC Nantes - Atlantique18:39
113ITAClaudio Catania (ITA)Differdange - Lösch19:09
114ESTSimm Kiskonen (EST)19:09
115AUTNils Friedl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang19:09
116FRADamien Poisson (FRA)19:09
117AUSSean Lake (AUS)Bennelong - Swisswellness19:09
118JAPTatsuki Amagoi (JAP)Kinan19:09
119FRATristan Selivert (FRA)19:16
120FRANicolas Durand (FRA)19:23
121BELKevin Verwaest (BEL)Differdange - Lösch20:02
122PORMiguel Do Rego (POR)24:57
123FRAKevin Boyer (FRA)25:08
124FRAQuentin Grolleau (FRA)
125FRAQuentin Guicheteau (FRA)
126FRAFreddie Guilloux (FRA)UC Nantes - Atlantique
127FRAJason Tesson (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon
128FRAValentin Deverchère (FRA)
129DENJakob Egholm (DEN)Virtu
130NORJon-Anders Bekken (NOR)Coop
131SWEGustav Höög (SWE)Coop
132GBRGermain Burton (GBR)Jlt - Condor
133ESTPeeter Pung (EST)
134JAPItsuki Tsukamoto (JAP)
135FRAHugo Brun (FRA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Blois - Blois - 97,5 km - 15 April 2018Sprint


1GBRMatthew Gibson (GBR)Jlt - Condor2:12:38
2DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
3DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Virtuzt
4NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKHzt
5NORTrond Trondsen (NOR)Coopzt
6FRATony Hurel (FRA)zt
7ESTAksel Nõmmela (EST)Beat Cycling Clubzt
8BELAlfdan De Decker (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
9FRALouis Lapierre (FRA)zt
10FRAFrédéric Guillemot (FRA)zt
11GBRAlexander Colman (GBR)Lotto - Soudal Espoirszt
12CZEJirí Polnický (CZE)Elkov - Authorzt
13AUSAyden Toovey (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
14FRADylan Guinet (FRA)zt
15ITALeonardo Bonifazio (ITA)zt
16GBRAlistair Slater (GBR)Jlt - Condorzt
17AUTSebastian Schönberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
18FRAJimmy Raibaud (FRA)zt
19LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formationzt
20NEDTom Vermeer (NED)Differdange - Löschzt
21FRAEmmanuel Morin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
22SWELucas Eriksson (SWE)zt
23FRANicolas Prodhomme (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
24FRAFabien Schmidt (FRA)zt
25FRAAnthony Jullien (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
26FRAMathieu Pellegrin (FRA)zt
27MDAMaxim Rusnac (MDA)Differdange - Löschzt
28DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Coloquick - Cultzt
29CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Authorzt
30DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Coloquick - Cultzt
31NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogenzt
32FRAThibault Ferasse (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
33DENAlexander Kamp Egested (DEN)Virtuzt
34GBROwen James (GBR)zt
35NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKHzt
36SWEIsac Lundgren (SWE)zt
37FRANicolas Debeaumarche (FRA)zt
38FRANicolas Durand (FRA)zt
39NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Hydrogenzt
40NEDThijs De Lange (NED)Metec - TKHzt
41GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
42BELJelle Donders (BEL)Differdange - Löschzt
43FRAAdrien Leboucher (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
44NEDStef Krul (NED)Metec - TKHzt
45NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH0:10
46FRAEnzo Boisset (FRA)UC Nantes - Atlantique0:10
47NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogen0:10
48FRAVadim Deslandes (FRA)0:10
49DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Virtu0:10
50FRAFabio Do Rego Pereira (FRA)0:13
51JAPKenji Nakanishi (JAP)Kinan0:13
52FRARudy Fiefvez (FRA)0:13
53AUSScott Bowden (AUS)Bennelong - Swisswellness0:13
54SWEJacob Eriksson (SWE)Destil - Parkhotel Valkenburg0:13
55AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:16
56FRASimon Verger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:16
57FRAMaxime Urruty (FRA)0:16
58FRABaptiste Bleier (FRA)0:20
59FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale0:20
60FRAYvan Schmitz (FRA)0:20
61BELSander De Pestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:20
62ESTSimm Kiskonen (EST)0:20
63BELJonas Castrique (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:20
64SWEVincent Andersson (SWE)0:20
65CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author0:20
66FRAMathieu Rigolot (FRA)0:20
67FRALéo Bouvier (FRA)0:20
68CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Author0:27
69CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author0:27
70FRAPierre Terrasson (FRA)0:27
71BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:27
72FRAAxel Chatelus (FRA)0:30
73FRAAlexandre Jamet (FRA)0:30
74NORSyver Waersted (NOR)Uno-X Hydrogen0:30
75DENCasper Von Folsach (DEN)Coloquick - Cult0:30
76DENJulius Johansen (DEN)Coloquick - Cult0:30
77ESTNorman Vahtra (EST)0:43
78FRAJulien Souton (FRA)0:45
79ITAClaudio Catania (ITA)Differdange - Lösch0:45
80SUIReto Müller (SUI)Chambéry Cyclisme Formation0:45
81FRAAurélien Moulin (FRA)0:45
82FRALucas Papillon (FRA)0:54
83FRAKevin Perret (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:04
84GREStylianos Farantakis (GRE)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:04
85FRAMaxime Renault (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:04
86NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Coop1:05
87AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:05
88AUSDylan Sunderland (AUS)Bennelong - Swisswellness1:05
89AUSJason Lea (AUS)Bennelong - Swisswellness1:05
90JAPYudai Arashiro (JAP)Kinan1:05
91FRAJoris Vincent (FRA)UC Nantes - Atlantique1:05
92DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Ceramicspeed1:05
93FRAArthur Troy (FRA)1:09
94FRAMathieu Caramel (FRA)1:18
95FRAKevin Boyer (FRA)1:23
96BELKevin Verwaest (BEL)Differdange - Lösch1:23
97CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Author1:27
98DENDaniel Bligaard Lyhne (DEN)Coloquick - Cult1:34
99NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH1:36
100GBRThomas Moses (GBR)Jlt - Condor2:03
101FRATristan Selivert (FRA)2:03
102GBREdward Clancy (GBR)Jlt - Condor2:03
103DENSebastian Lander (DEN)Riwal Ceramicspeed2:06
104DENTroels Rønning Vinther (DEN)Riwal Ceramicspeed2:06
105DENChris Anker Sørensen (DEN)Riwal Ceramicspeed2:53
106LUXTom Thill (LUX)Differdange - Lösch2:53
107FRADamien Poisson (FRA)2:53
108AUTNils Friedl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang2:53
109JAPTatsuki Amagoi (JAP)Kinan3:10
110SWEErik Sandersson (SWE)3:21
111DENNiklas Larsen (DEN)Virtu3:49
112NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogen3:49
113NORSondre Kristiansen (NOR)Uno-X Hydrogen3:49
114ESTKarl Patrick Lauk (EST)4:05
115FRAValentin Bricaud (FRA)UC Nantes - Atlantique5:20
116DENTorkil Veyhe (DEN)Virtu7:15
117DENMartin Mortensen (DEN)Riwal Ceramicspeed7:15
118FRAYoän Verardo (FRA)
119PORMiguel Do Rego (POR)
120AUSSean Lake (AUS)Bennelong - Swisswellness
121FRAJérémy Bescond (FRA)
122GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleang
123ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden