De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Gooikse Pijl - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Gooikse Pijl - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2018

Gooikse Pijl 2018

BelgiëBelgië - 23 September 2018


Gooikse Pijl - 23 September 2018


1BELJordi Meeus (BEL)Seg Racing Academy04:32:04
2NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Lotto NL - Jumbozt
3DENMartin Mortensen (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
4CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academyzt
5BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
6ITAAlberto Dainese (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior00:00:04
7NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbozt
8NOROlav Hjemsaeter (NOR)Coopzt
9NEDYoeri Havik (NED)Vlasmanzt
10BELRoy Jans (BEL)Cibel - Cebonzt
11BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
12NORTrond Trondsen (NOR)Coopzt
13DENSebastian Lander (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
14BELChristophe Noppe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
15ESTAksel Nõmmela (EST)Beat Cycling Clubzt
16NEDArvid De Kleijn (NED)Metec - TKHzt
17NORAugust Jensen (NOR)Israel Cycling Academyzt
18SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
19BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cyclingzt
20BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
21GERToni Franz (GER)P&s Thüringenzt
22NORKristian Aasvold (NOR)Coopzt
23BELJimmy Duquennoy (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
24BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
25GERJohn Mandrysch (GER)Dauner D&dq - Akkonzt
26GERSven Thurau (GER)Dauner D&dq - Akkonzt
27NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogenzt
28NEDDaan Van Sintmaartensdijk (NED)Alectozt
29GERFabian Schormaier (GER)Lotto - Kern Hauszt
30NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker - Icopalzt
31DENAndreas Nielsen (DEN)zt
32BELArthur Baude (BEL)AGO - Aquaservicezt
33GBRRoss Lamb (GBR)T.palm - Pole Continental Wallonzt
34ESPSérgio Torres Jorro (ESP)Tarteletto - Isorexzt
35NEDMarco Doets (NED)Alectozt
36NEDJason Van Dalen (NED)Delta Rotterdamzt
37GERJohannes Hodapp (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partnerszt
38BELJens Reynders (BEL)Leopard Pro Cyclingzt
39BELVincent De Sy (BEL)T.palm - Pole Continental Wallonzt
40NEDJustin Timmermans (NED)Delta Rotterdamzt
41NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKHzt
42GREGeorgios Stavrakakis (GRE)Seg Racing Academyzt
43NORØivind Lukkedal (NOR)Coopzt
44NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno-X Hydrogenzt
45NEDGijs Meijer (NED)Delta Rotterdamzt
46NEDMarijn Van Den Berg (NED)Delta Rotterdamzt
47NORAksel Fischer Aasheim (NOR)Joker - Icopalzt
48BELPierre Goebeert (BEL)AGO - Aquaservicezt
49NEDAlex Mengoulas (NED)Beat Cycling Clubzt
50NEDBeau Duvigneau (NED)Vlasmanzt
51NEDStef Krul (NED)Metec - TKHzt
52BELLennert Teugels (BEL)Cibel - Cebonzt
53BELNiels De Rooze (BEL)Tarteletto - Isorexzt
54GBRAndrew Leigh (GBR)Tarteletto - Isorexzt
55BELJelle Cant (BEL)Tarteletto - Isorexzt
56SUIMario Spengler (SUI)Leopard Pro Cyclingzt
57NEDAdriaan Janssen (NED)Delta Rotterdamzt
58BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
59BELBrecht Ruyters (BEL)Cibel - Cebonzt
60NEDFolkert Oostra (NED)Alectozt
61NEDJasper Schouten (NED)Alectozt
62GERJon Knolle (GER)zt
63LUXTiago Da Silva (LUX)Differdange - Löschzt
64BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
65DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal Ceramicspeedzt
66NEDVincent Hoppezak (NED)Delta Rotterdamzt
67GERRobert Retschke (GER)Lotto - Kern Hauszt
68NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKHzt
69BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbozt
70GERLouis Leinau (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partnerszt
71GERChristopher Heider (GER)Dauner D&dq - Akkonzt
72NEDCees Bol (NED)Seg Racing Academyzt
73BELMichiel Dieleman (BEL)Cibel - Cebonzt
74GERMarc Dörrie (GER)Lotto - Kern Haus00:00:17
75BELElias Van Breussegem (BEL)Verandas Willems - Crelan00:00:29
76NORJonas Hvideberg (NOR)00:00:42
77NEDMinne Verboom (NED)Seg Racing Academy00:01:08
78BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbo00:01:49
79NEDDaan Olivier (NED)Lotto NL - Jumbozt
80BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
81GERDorian Lübbers (GER)Lotto - Kern Hauszt
82ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academyzt
83BELFelix Dopchie (BEL)AGO - Aquaservice00:02:12
84GERJoann Leinau (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners00:02:32
85BELKevin Verwaest (BEL)Differdange - Lösch00:02:51
86NEDRobbie Van Bakel (NED)Metec - TKH00:02:57
87BELSylvain Moniquet (BEL)AGO - Aquaservicezt
88NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogenzt
89NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKHzt
90GERDominik Bauer (GER)Dauner D&dq - Akkonzt
91NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Hydrogenzt
92NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogenzt
93GBRCharlie Quarterman (GBR)Leopard Pro Cycling00:03:08
94GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbozt
95NORMax Emil Boholm Kørner (NOR)T.palm - Pole Continental Wallonzt
96NOROle Forfang (NOR)Joker - Icopalzt
97GERAlexander Küsters (GER)Dauner D&dq - Akkonzt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden