De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2018

4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France 2018

FrankrijkFrankrijk - 8 Mei 2018 - 13 Mei 2018


Algemeen klassement - 13 Mei 2018


1BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis24:52:54
2GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal0:01
3NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:02
4FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:12
5DENCasper Pedersen (DEN)Aqua Blue Sport0:41
6BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:46
7FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj0:50
8BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:52
9FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:53
10FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj0:56
11FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdj0:57
12FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscaro0:58
13LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM1:04
14ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:04
15FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Oscaro1:06
16DENLasse Norman Hansen (DEN)Aqua Blue Sport1:06
17FRAJulien Simon (FRA)Cofidis1:07
18FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 931:07
19BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:14
20RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:15
21FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie1:17
22FRASteven Tronet (FRA)1:17
23BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal1:17
24NZLAaron Gate (NZL)Aqua Blue Sport1:17
25ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)1:17
26FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:19
27ITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTM1:27
28FRAPaul Ourselin (FRA)Direct Energie1:30
29NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdj1:42
30FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 931:43
31BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:14
32NEDHuub Duyn (NED)Verandas Willems - Crelan2:14
33FRADamien Touzé (FRA)Saint-Michel - Auber 932:40
34FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Oscaro2:43
35FRADamien Gaudin (FRA)Direct Energie2:43
36FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis3:20
37FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale3:41
38NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij3:55
39LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale4:25
40FRARomain Cardis (FRA)Direct Energie4:25
41BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise4:28
42BELMaxime Vantomme (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic4:28
43FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis4:28
44FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 934:28
45FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie4:54
46GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal5:48
47NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterij5:59
48RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Gazprom - Rusvelo6:31
49FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj6:54
50ESPHéctor Saez Benito (ESP)Euskadi Basque Country - Murias7:42
51FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Oscaro8:42
52FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale9:18
53FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale9:47
54BELMathias De Witte (BEL)Verandas Willems - Crelan12:05
55GBRAndrew Fenn (GBR)Aqua Blue Sport12:05
56RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo12:05
57BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan12:05
58ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTM12:05
59BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise12:17
60BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise12:53
61NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Nederlandse Loterij13:39
62BELArjen Livyns (BEL)Beat Cycling Club13:51
63FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTM14:21
64FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis14:26
65BELSenne Leysen (BEL)Verandas Willems - Crelan14:29
66FRAJérémy Lecroq (FRA)Vital Concept14:38
67RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo15:36
68BELTom Dernies (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille15:39
69NEDBram Welten (NED)Fortuneo - Oscaro15:59
70BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise16:09
71BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic16:09
72ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini16:19
73BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert16:33
74FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie16:52
75RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo17:42
76BELBert De Backer (BEL)Vital Concept18:13
77BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert20:10
78ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini20:10
79ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert20:52
80NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij21:00
81FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Concept21:04
82DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Fortuneo - Oscaro21:32
83NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert22:11
84BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal22:22
85BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic22:32
86NEDWouter Wippert (NED)Roompot - Nederlandse Loterij22:45
87BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudal23:05
88FRASimon Sellier (FRA)Direct Energie23:07
89FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept23:54
90FRASamuel Leroux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille24:52
91NEDPeter Koning (NED)Aqua Blue Sport25:26
92BELJulien Stassen (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic26:24
93FRAPierre Idjouadiene (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille26:58
94AUSDavid Tanner (AUS)Verandas Willems - Crelan27:32
95BELKenny Dehaes (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic28:37
96ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskadi Basque Country - Murias31:19
97BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille35:13
98FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj37:35
99IRLConor Dunne (IRL)Aqua Blue Sport44:11
100FRAPierre Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille44:51

Etappe 1 - Dunkerque - La Bassée - 163,5 km - 8 Mei 2018Sprint


1FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdj3:56:19
2FRABryan Coquard (FRA)Vital Conceptzt
3FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondialezt
4NEDWouter Wippert (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
5BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
6BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
7FRADamien Touzé (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
8BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
9FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidiszt
10NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
11ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
12ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
13LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
14FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
15BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
16RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
17BELKenny Dehaes (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
18DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Fortuneo - Oscarozt
19BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudalzt
20ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
21FRARomain Feillu (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
22FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energiezt
23LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
24RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
25BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
26POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTMzt
27FRAPaul Ourselin (FRA)Direct Energiezt
28BELTom Dernies (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
29BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
30DENCasper Pedersen (DEN)Aqua Blue Sportzt
31BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
32FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidiszt
33FRAJulien Simon (FRA)Cofidiszt
34FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Oscarozt
35FRAJérémy Lecroq (FRA)Vital Conceptzt
36BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
37NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
38GBRAndrew Fenn (GBR)Aqua Blue Sportzt
39BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
40FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
41FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
42NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
43ITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
44RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
45FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energiezt
46BELDimitri Claeys (BEL)Cofidiszt
47RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
48RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
49FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
50BELBert De Backer (BEL)Vital Conceptzt
51BELMathias De Witte (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
52BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
53NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
54FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
55ESTAlo Jakin (EST)Saint-Michel - Auber 93zt
56FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondialezt
57FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Conceptzt
58FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidiszt
59BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
60FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Conceptzt
61FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
62BELSenne Leysen (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
63NZLAaron Gate (NZL)Aqua Blue Sportzt
64ESPHéctor Saez Benito (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
65FRAJulien Morice (FRA)Vital Conceptzt
66NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
67NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdjzt
68FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondialezt
69BELMaxime Vantomme (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
70ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
71FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
72ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
73FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
74FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
75ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
76ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
77BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidiszt
78BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
79FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Oscarozt
80RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Gazprom - Rusvelozt
81BELJimmy Duquennoy (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
82NEDHuub Duyn (NED)Verandas Willems - Crelanzt
83BELKris Boeckmans (BEL)Vital Conceptzt
84BELJulien Stassen (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
85FRARomain Cardis (FRA)Direct Energiezt
86FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Oscarozt
87NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
88FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
89LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems - Crelanzt
90FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidiszt
91BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
92FRASimon Sellier (FRA)Direct Energiezt
93FRASteven Tronet (FRA)zt
94FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscarozt
95GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudalzt
96FRAChristophe Masson (FRA)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
97ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)zt
98ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
99BELArjen Livyns (BEL)Beat Cycling Clubzt
100AUSDavid Tanner (AUS)Verandas Willems - Crelanzt
101FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
102RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
103DENLasse Norman Hansen (DEN)Aqua Blue Sportzt
104FRAYohann Gène (FRA)Direct Energiezt
105FRADamien Gaudin (FRA)Direct Energiezt
106ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
107NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
108FRASamuel Leroux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
109BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
110JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
111FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
112BELMoreno De Pauw (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
113JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
114BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudalzt
115GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal0:24
116BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:47
117NEDBram Welten (NED)Fortuneo - Oscaro0:47
118NEDMoreno Hofland (NED)Lotto - Soudal1:04
119FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj1:22
120BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:31
121ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias2:08
122FRAPierre Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille2:24
123IRLConor Dunne (IRL)Aqua Blue Sport3:50
124NEDPeter Koning (NED)Aqua Blue Sport3:50
125FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Oscaro3:50
126FRAPierre Idjouadiene (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille5:19
127FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj5:39
128ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Murias5:39
129IRLMatthew Brammeier (IRL)Aqua Blue Sport5:56
130FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj10:44
131BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille10:44
132ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Le Quesnoy - Soissons - 173,3 km - 9 Mei 2018Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal4:18:15
2BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
3FRABryan Coquard (FRA)Vital Conceptzt
4NEDWouter Wippert (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
5FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdjzt
6BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
7FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondialezt
8FRADamien Touzé (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
9LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
10BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
11ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
12ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
13RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
14BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
15NEDBram Welten (NED)Fortuneo - Oscarozt
16FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidiszt
17ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
18BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
19NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
20FRAPierre Idjouadiene (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
21FRAJulien Simon (FRA)Cofidiszt
22FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
23NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdjzt
24BELMaxime Vantomme (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
25NZLAaron Gate (NZL)Aqua Blue Sportzt
26FRARomain Cardis (FRA)Direct Energiezt
27BELMathias De Witte (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
28FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
29BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
30FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidiszt
31FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energiezt
32FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
33FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidiszt
34ESTAlo Jakin (EST)Saint-Michel - Auber 93zt
35BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
36FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Oscarozt
37FRAJérémy Lecroq (FRA)Vital Conceptzt
38ITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
39FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidiszt
40FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
41FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondialezt
42FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
43LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
44FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
45GBRAndrew Fenn (GBR)Aqua Blue Sportzt
46FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Conceptzt
47BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidiszt
48BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
49RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
50NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
51FRAPaul Ourselin (FRA)Direct Energiezt
52ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
53BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
54NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
55BELDimitri Claeys (BEL)Cofidiszt
56BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
57BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
58FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Oscarozt
59FRASteven Tronet (FRA)zt
60FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
61NEDMoreno Hofland (NED)Lotto - Soudalzt
62RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
63FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
64NEDHuub Duyn (NED)Verandas Willems - Crelanzt
65ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
66ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
67DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Fortuneo - Oscarozt
68FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
69FRASimon Sellier (FRA)Direct Energiezt
70FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Oscarozt
71RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Gazprom - Rusvelozt
72BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
73FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energiezt
74DENCasper Pedersen (DEN)Aqua Blue Sportzt
75FRAYohann Gène (FRA)Direct Energiezt
76BELSenne Leysen (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
77JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
78FRAChristophe Masson (FRA)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
79BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
80NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
81FRADamien Gaudin (FRA)Direct Energiezt
82FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscarozt
83ESPHéctor Saez Benito (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
84BELKris Boeckmans (BEL)Vital Conceptzt
85ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
86DENLasse Norman Hansen (DEN)Aqua Blue Sportzt
87ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)zt
88FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
89GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudalzt
90BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:24
91FRAJulien Morice (FRA)Vital Concept0:32
92BELBert De Backer (BEL)Vital Concept0:35
93FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj0:38
94BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:48
95ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert1:06
96BELArjen Livyns (BEL)Beat Cycling Club1:46
97BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal1:48
98NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert2:07
99RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo2:07
100FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale2:07
101RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:43
102NEDPeter Koning (NED)Aqua Blue Sport2:43
103ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:43
104FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale2:43
105LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems - Crelan2:43
106POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTM2:43
107FRASamuel Leroux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille2:43
108FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saint-Michel - Auber 932:43
109BELJimmy Duquennoy (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic2:43
110BELJulien Stassen (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic2:43
111BELKenny Dehaes (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic2:43
112FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Oscaro2:43
113AUSDavid Tanner (AUS)Verandas Willems - Crelan2:43
114BELTom Dernies (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille2:43
115IRLMatthew Brammeier (IRL)Aqua Blue Sport3:52
116IRLConor Dunne (IRL)Aqua Blue Sport3:52
117JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini3:52
118NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij3:52
119FRARomain Feillu (FRA)Saint-Michel - Auber 933:52
120BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudal5:23
121BELMoreno De Pauw (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise5:23
122BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic5:23
123BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille5:23
124FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Concept5:23
125ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias5:23
126RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo5:23
127FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj8:17
128FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj8:17
129FRAPierre Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille10:01
130NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij
131ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Murias

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Fort Mahon Plage - Ecques - 171,5 km - 10 Mei 2018Ontsnapping


1FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis4:10:38
2BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
3NEDWouter Wippert (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
4ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
5BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
6LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
7ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
8FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondialezt
9NEDBram Welten (NED)Fortuneo - Oscarozt
10BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
11BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
12FRAPierre Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
13FRADamien Touzé (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
14FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdjzt
15FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
16RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
17BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
18FRABryan Coquard (FRA)Vital Conceptzt
19NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdjzt
20FRARomain Cardis (FRA)Direct Energiezt
21BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
22BELJulien Stassen (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
23NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
24BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
25RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
26FRAJérémy Lecroq (FRA)Vital Conceptzt
27FRARomain Feillu (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
28BELMathias De Witte (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
29BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
30BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
31NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
32FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
33LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
34GBRAndrew Fenn (GBR)Aqua Blue Sportzt
35FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscarozt
36FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
37BELMaxime Vantomme (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
38FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
39FRAJulien Simon (FRA)Cofidiszt
40FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidiszt
41FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
42FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
43GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudalzt
44FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidiszt
45BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
46FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Conceptzt
47FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidiszt
48FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
49ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
50FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energiezt
51LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems - Crelanzt
52BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
53ITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
54FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energiezt
55ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
56BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
57BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidiszt
58BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
59NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
60GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudalzt
61FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Conceptzt
62BELDimitri Claeys (BEL)Cofidiszt
63FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Oscarozt
64DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Fortuneo - Oscarozt
65RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
66FRAPierre Idjouadiene (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
67FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Oscarozt
68BELSenne Leysen (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
69FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondialezt
70FRAPaul Ourselin (FRA)Direct Energiezt
71BELArjen Livyns (BEL)Beat Cycling Clubzt
72BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
73FRASteven Tronet (FRA)zt
74NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
75DENCasper Pedersen (DEN)Aqua Blue Sportzt
76RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Gazprom - Rusvelozt
77FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
78FRAChristophe Masson (FRA)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
79NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
80NEDHuub Duyn (NED)Verandas Willems - Crelanzt
81FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
82ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
83NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
84DENLasse Norman Hansen (DEN)Aqua Blue Sportzt
85FRASimon Sellier (FRA)Direct Energiezt
86ESTAlo Jakin (EST)Saint-Michel - Auber 93zt
87BELKris Boeckmans (BEL)Vital Conceptzt
88ESPHéctor Saez Benito (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
89FRADamien Gaudin (FRA)Direct Energiezt
90ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
91ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)zt
92BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
93FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
94FRAYohann Gène (FRA)Direct Energiezt
95ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
96JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
97ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
98FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
99FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondialezt
100RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
101FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
102FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Oscarozt
103JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
104FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Oscarozt
105BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:19
106FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj0:21
107BELKenny Dehaes (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:21
108ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:28
109AUSDavid Tanner (AUS)Verandas Willems - Crelan0:51
110NEDPeter Koning (NED)Aqua Blue Sport0:51
111RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:51
112BELTom Dernies (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:51
113FRASamuel Leroux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:51
114NEDMoreno Hofland (NED)Lotto - Soudal1:14
115FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj1:16
116NZLAaron Gate (NZL)Aqua Blue Sport1:16
117IRLConor Dunne (IRL)Aqua Blue Sport1:46
118BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal1:48
119IRLMatthew Brammeier (IRL)Aqua Blue Sport2:06
120BELBert De Backer (BEL)Vital Concept2:06
121BELMoreno De Pauw (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:06
122POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTM2:06
123BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudal2:06
124BELJimmy Duquennoy (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic2:06
125BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille2:06
126RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:25
127FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj5:53
128FRAJulien Morice (FRA)Vital Concept17:36
129ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Dainville - Mont Saint-Eloi - 172,5 km - 11 Mei 2018Sprint


1FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept4:08:46
2BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
3NEDWouter Wippert (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
4FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
5BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
6FRAJérémy Lecroq (FRA)Vital Conceptzt
7ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
8FRAJulien Simon (FRA)Cofidiszt
9FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdjzt
10FRARomain Cardis (FRA)Direct Energiezt
11BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
12FRASteven Tronet (FRA)zt
13BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
14ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
15FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondialezt
16NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
17BELMaxime Vantomme (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
18FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondialezt
19BELDimitri Claeys (BEL)Cofidiszt
20BELTom Dernies (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
21FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Oscarozt
22FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
23NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
24LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
25FRAPaul Ourselin (FRA)Direct Energiezt
26FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
27BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
28FRADamien Touzé (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
29FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Oscarozt
30FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
31DENCasper Pedersen (DEN)Aqua Blue Sportzt
32FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
33NEDHuub Duyn (NED)Verandas Willems - Crelanzt
34ITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
35LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
36RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
37BELMathias De Witte (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
38BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
39ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)zt
40NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
41BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
42DENLasse Norman Hansen (DEN)Aqua Blue Sportzt
43BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
44FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
45FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
46ESTAlo Jakin (EST)Saint-Michel - Auber 93zt
47NZLAaron Gate (NZL)Aqua Blue Sportzt
48FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
49FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscarozt
50FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Oscarozt
51FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidiszt
52BELSenne Leysen (BEL)Verandas Willems - Crelanzt
53FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidiszt
54RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Gazprom - Rusvelozt
55FRADamien Gaudin (FRA)Direct Energiezt
56NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdjzt
57FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
58BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
59FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
60ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
61BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
62FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
63FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidiszt
64FRAPierre Idjouadiene (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
65FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energiezt
66ESPHéctor Saez Benito (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
67RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
68FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidiszt
69BELArjen Livyns (BEL)Beat Cycling Clubzt
70GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudalzt
71FRAChristophe Masson (FRA)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
72GBRAndrew Fenn (GBR)Aqua Blue Sportzt
73FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Oscaro0:24
74FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie0:26
75FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj0:31
76JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:34
77ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:34
78NEDBram Welten (NED)Fortuneo - Oscaro0:34
79DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Fortuneo - Oscaro0:39
80BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:41
81RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:41
82BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:48
83FRASamuel Leroux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:48
84ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:48
85BELJimmy Duquennoy (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:51
86BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:58
87AUSDavid Tanner (AUS)Verandas Willems - Crelan1:03
88FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Concept1:03
89BELBert De Backer (BEL)Vital Concept1:03
90FRARomain Feillu (FRA)Saint-Michel - Auber 931:03
91NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:03
92BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:03
93FRAPierre Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille1:07
94RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo1:07
95RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo1:07
96FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept1:17
97FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale1:17
98ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:17
99GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal1:24
100NEDMoreno Hofland (NED)Lotto - Soudal1:24
101BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal1:24
102FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie1:50
103FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj1:50
104ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:50
105FRASimon Sellier (FRA)Direct Energie1:50
106BELJulien Stassen (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:50
107BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudal1:50
108BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis1:55
109FRAJulien Morice (FRA)Vital Concept1:57
110LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems - Crelan2:10
111BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille2:22
112NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij2:30
113BELKenny Dehaes (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic4:00
114POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTM4:03
115NEDPeter Koning (NED)Aqua Blue Sport5:02
116BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:17
117IRLMatthew Brammeier (IRL)Aqua Blue Sport5:17
118NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert5:17
119BELMoreno De Pauw (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise5:17
120ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert5:17
121RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo5:17
122IRLConor Dunne (IRL)Aqua Blue Sport7:45
123FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj7:45
124JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini7:46
125BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise7:55
126BELKris Boeckmans (BEL)Vital Concept8:34
127ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskadi Basque Country - Murias12:54
128FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Wormhout - Cassel - 178,7 km - 12 Mei 2018Ontsnapping


1GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal4:27:55
2BELDimitri Claeys (BEL)Cofidiszt
3NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterijzt
4FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj0:19
5FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:19
6ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:04
7BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:04
8BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:04
9DENCasper Pedersen (DEN)Aqua Blue Sport1:04
10LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM1:04
11FRAJulien Simon (FRA)Cofidis1:07
12FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 931:07
13FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscaro1:07
14FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille1:07
15FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdj1:07
16DENLasse Norman Hansen (DEN)Aqua Blue Sport1:15
17RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:15
18NZLAaron Gate (NZL)Aqua Blue Sport1:17
19FRASteven Tronet (FRA)1:17
20ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)1:17
21FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Oscaro1:17
22FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj1:17
23FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie1:17
24BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal1:17
25BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:25
26FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:25
27ITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTM1:38
28NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdj1:42
29FRAPaul Ourselin (FRA)Direct Energie1:43
30FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 931:43
31BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:14
32NEDHuub Duyn (NED)Verandas Willems - Crelan2:14
33NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij2:14
34FRADamien Gaudin (FRA)Direct Energie2:43
35FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Oscaro2:43
36FRADamien Touzé (FRA)Saint-Michel - Auber 932:43
37FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj2:43
38ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:43
39NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterij3:15
40FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis3:20
41FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale3:49
42FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis4:17
43FRARomain Cardis (FRA)Direct Energie4:25
44GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal4:25
45LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale4:25
46ESTAlo Jakin (EST)Saint-Michel - Auber 934:28
47BELMaxime Vantomme (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic4:28
48FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Oscaro4:28
49BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise4:28
50BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal4:28
51FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis4:28
52FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 934:28
53BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise4:28
54FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie4:28
55FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale5:57
56RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Gazprom - Rusvelo6:31
57ESPHéctor Saez Benito (ESP)Euskadi Basque Country - Murias7:55
58NEDPeter Koning (NED)Aqua Blue Sport9:12
59FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Oscaro9:47
60FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale9:47
61NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Nederlandse Loterij12:05
62BELMathias De Witte (BEL)Verandas Willems - Crelan12:05
63FRASamuel Leroux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille12:05
64BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan12:05
65BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise12:05
66BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise12:05
67RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo12:05
68FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saint-Michel - Auber 9312:05
69BELArjen Livyns (BEL)Beat Cycling Club12:05
70BELTom Dernies (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille12:05
71BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudal12:05
72GBRAndrew Fenn (GBR)Aqua Blue Sport12:05
73ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTM12:05
74FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTM12:05
75BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis12:31
76FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept12:37
77FRAPierre Idjouadiene (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille13:17
78BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert14:29
79ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini14:29
80RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo14:29
81RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo14:29
82BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal14:29
83ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini14:29
84ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert14:29
85BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic14:29
86BELSenne Leysen (BEL)Verandas Willems - Crelan14:29
87AUSDavid Tanner (AUS)Verandas Willems - Crelan14:29
88FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTM14:29
89FRARomain Feillu (FRA)Saint-Michel - Auber 9314:29
90BELBert De Backer (BEL)Vital Concept14:29
91BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert14:29
92NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert14:29
93FRAJérémy Lecroq (FRA)Vital Concept14:29
94IRLMatthew Brammeier (IRL)Aqua Blue Sport14:38
95NEDBram Welten (NED)Fortuneo - Oscaro14:38
96BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille14:38
97NEDMoreno Hofland (NED)Lotto - Soudal14:38
98NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij14:38
99FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie14:38
100FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj14:38
101FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis14:38
102BELKris Boeckmans (BEL)Vital Concept14:38
103FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Concept14:38
104BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic14:38
105IRLConor Dunne (IRL)Aqua Blue Sport20:50
106DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Fortuneo - Oscaro20:53
107FRAJulien Morice (FRA)Vital Concept21:17
108FRASimon Sellier (FRA)Direct Energie21:17
109BELJulien Stassen (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic21:33
110BELKenny Dehaes (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic21:33
111JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini21:33
112FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept22:37
113ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskadi Basque Country - Murias22:53
114ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias22:53
115POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTM22:53
116NEDWouter Wippert (NED)Roompot - Nederlandse Loterij22:53
117FRAPierre Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille22:53
118BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise
119BELJimmy Duquennoy (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic
120BELMoreno De Pauw (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise
121LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems - Crelan
122RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo
123RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo
124ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskadi Basque Country - Murias
125JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
126FRAChristophe Masson (FRA)WB Aqua Protect - Veranclassic
127FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Coulogne - Dunkerque - 169,8 km - 13 Mei 2018Ontsnapping


1FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj3:50:50
2DENCasper Pedersen (DEN)Aqua Blue Sportzt
3BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
4BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
5FRAPaul Ourselin (FRA)Direct Energiezt
6ITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
7ESPHéctor Saez Benito (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
8FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
9FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Oscarozt
10RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
11FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:04
12FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdj0:11
13GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal0:11
14BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:11
15RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:11
16BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:11
17BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:11
18ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:11
19LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM0:11
20FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis0:11
21FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:11
22FRARomain Cardis (FRA)Direct Energie0:11
23FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale0:11
24BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:11
25DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Fortuneo - Oscaro0:11
26LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:11
27NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:11
28NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:11
29ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:11
30BELSenne Leysen (BEL)Verandas Willems - Crelan0:11
31FRADamien Touzé (FRA)Saint-Michel - Auber 930:11
32NEDBram Welten (NED)Fortuneo - Oscaro0:11
33FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale0:11
34BELMathias De Witte (BEL)Verandas Willems - Crelan0:11
35FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 930:11
36FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj0:11
37FRAJulien Simon (FRA)Cofidis0:11
38GBRAndrew Fenn (GBR)Aqua Blue Sport0:11
39FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:11
40BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis0:11
41BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:11
42FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscaro0:11
43FRASteven Tronet (FRA)0:11
44BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan0:11
45BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:11
46NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdj0:11
47BELKenny Dehaes (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:11
48FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis0:11
49RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:11
50FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis0:11
51BELBert De Backer (BEL)Vital Concept0:11
52FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 930:11
53BELMaxime Vantomme (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:11
54ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)0:11
55FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale0:11
56RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:11
57RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Gazprom - Rusvelo0:11
58BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal0:11
59FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept0:11
60BELTom Dernies (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:11
61FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Oscaro0:11
62FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Oscaro0:11
63FRASimon Sellier (FRA)Direct Energie0:11
64DENLasse Norman Hansen (DEN)Aqua Blue Sport0:11
65ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTM0:11
66ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:11
67FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:11
68NZLAaron Gate (NZL)Aqua Blue Sport0:11
69BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:11
70FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj0:11
71NEDHuub Duyn (NED)Verandas Willems - Crelan0:11
72GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:11
73FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 930:11
74BELArjen Livyns (BEL)Beat Cycling Club0:11
75FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj0:11
76FRADamien Gaudin (FRA)Direct Energie0:11
77NEDWouter Wippert (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:11
78FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Concept0:11
79BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:11
80FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie0:11
81FRAJérémy Lecroq (FRA)Vital Concept0:29
82BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:29
83NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert0:29
84BELJulien Stassen (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic0:29
85FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie0:35
86ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:43
87BELLudwig De Winter (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassic1:51
88NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:52
89NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:52
90BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudal1:52
91NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:52
92BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:25
93BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal3:04
94NEDPeter Koning (NED)Aqua Blue Sport4:02
95IRLConor Dunne (IRL)Aqua Blue Sport6:27
96FRASamuel Leroux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille8:37
97FRAPierre Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille8:37
98FRAPierre Idjouadiene (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille8:37
99ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskadi Basque Country - Murias8:37
100AUSDavid Tanner (AUS)Verandas Willems - Crelan8:37
101NEDMoreno Hofland (NED)Lotto - Soudal
102ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
103FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saint-Michel - Auber 93
104ESTAlo Jakin (EST)Saint-Michel - Auber 93
105FRARomain Feillu (FRA)Saint-Michel - Auber 93
106FRAJulien Morice (FRA)Vital Concept
107JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
108FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Oscaro
109IRLMatthew Brammeier (IRL)Aqua Blue Sport
110ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias
111FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTM
112POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTM
113BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis
114FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis
115BELKris Boeckmans (BEL)Vital Concept
116BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal
117FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden