De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix Minsk - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix Minsk - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Wit-Rusland

Uitslagen 2018

Grand Prix Minsk 2018

Wit-RuslandWit-Rusland - 19 Augustus 2018


Grand Prix Minsk - 19 Augustus 2018


1BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club3:07:28
2POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Merx 7R0:02
3BLRYauheni Akhramenka (BLR)0:09
4BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:11
5LATEmils Liepins (LAT)One Pro Cycling0:11
6ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)0:11
7TURAhmet Örken (TUR)0:11
8POLMaciej Paterski (POL)Wibatech - Merx 7R0:12
9POLJaroslaw Marycz (POL)Wibatech - Merx 7R0:13
10UKROleksiy Kasyanov (UKR)0:13
11LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang0:20
12AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:37
13ESTNorman Vahtra (EST)4:07
14RUSAndrey Sazanov (RUS)4:07
15BLRAlexei Piashkun (BLR)4:07
16BLRAnton Muzychkin (BLR)Minsk Cycling Club4:07
17BLRAliaksandr Saroka (BLR)4:08
18UKRBogdan Musienko (UKR)4:40
19BLRYauheni Karaliok (BLR)4:41
20LATKristers Ansons (LAT)4:41
21LTURojus Adomaitis (LTU)4:41
22LTUVenentas Lasinis (LTU)Staki - Technorama4:42
23KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motors4:44
24LTUKasparas Punkrys (LTU)5:15
25BLRRaman Ramanau (BLR)5:16
26RUSIvan Savitsky (RUS)Gazprom - Rusvelo5:17
27UKRArtem Tesler (UKR)5:17
28LATMaris Bogdanovics (LAT)Amore e Vita - Prodir5:18
29LTUMantas Januskevicius (LTU)5:34
30KAZDmitriy Lessechko (KAZ)Vino - Astana Motors5:34
31TUROguzhan Tiryaki (TUR)5:34
32LATDmitrijs Sorokins (LAT)5:35
33MDAAndrei Vrabii (MDA)5:35
34FRALucas Daugé (FRA)5:35
35UKRVolodymyr Fredyuk (UKR)5:36
36BLRMikhail Besaha (BLR)5:39
37BLRNikita Baravik (BLR)5:41
38BLRIvan Shakalets (BLR)7:01
39LTUKestutis Vaitaitis (LTU)7:02
40LATEriks Toms Gavars (LAT)7:19
41AUSDeclan Irvine (AUS)7:22
42NEDBob Goedbloed (NED)7:22
43RUSPavel Ovsyannikov (RUS)7:22
44BLRVasili Byaliauski (BLR)7:22
45ESTPeeter Pung (EST)7:23
46LTUTomas Gembeckas (LTU)Staki - Technorama7:23
47ESTKristo Prangel (EST)7:23
48MDAVeaceslav Rusnac (MDA)7:23
49BLRSiarhei Sakhonchyk (BLR)7:23
50UKRValeriy Romanenkov (UKR)7:23
51UKRAndrii Rozhoniuk (UKR)7:23
52AUSSamuel Munday (AUS)7:23
53BLRDzmitry Varona (BLR)7:23
54KAZAspan Zhukenov (KAZ)Vino - Astana Motors7:24
55MDANicolae Bumbu (MDA)7:24
56LTUKazimieras Ramonas (LTU)7:24
57RUSEvgeny Kovalev (RUS)7:24
58RUSAlexey Kurbatov (RUS)7:24
59LTUPovilas Kupstaitis (LTU)7:25
60AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project7:25
61BLRMikita Kharlanau (BLR)7:25
62BLRArtsiom Harbach (BLR)7:25
63LATVolodymyr Guschin (LAT)7:25
64BLRHardzei Tsishchanka (BLR)7:25
65TURMustafa Sayar (TUR)7:27
66BLRVladislau Dubovski (BLR)7:28
67BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club7:28
68BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club7:28
69UKRPavlo Duma (UKR)7:28
70RUSSergey Barushko (RUS)8:44

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden