De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta Aragon - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta Aragon - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2018

Vuelta Aragon 2018

SpanjeSpanje - 11 Mei 2018 - 13 Mei 2018


Algemeen klassement - 13 Mei 2018


1ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Delko - Marseille Provence KTM11:50:59
2ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:04
3ESTRein Taaramäe (EST)Direct Energie0:06
5ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:08
6ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:12
7PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira0:18
8ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:39
9COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon0:40
10ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:40
11RUSAlexander Evtushenko (RUS)Lokosphinx0:50
12ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH0:52
13COLGermán Enrique Cháves Torres (COL)Coldeportes - Zenu0:56
14ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH0:59
15NZLDaniel Whitehouse (NZL)Interpro - Stradelli1:02
16ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira1:02
17ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH1:07
18ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo1:16
19PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobon1:16
20ESPMario González Salas (ESP)Sporting - Tavira1:16
21COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Manzana - Postobon1:16
22ESPAlvaro Trueba Diego (ESP)Sporting - Tavira1:29
23ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Fundación Euskadi1:29
24ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Fundación Euskadi1:29
25COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobon1:29
26COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon1:36
27ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:49
28PORJoaquim Silva (POR)Caja Rural - Seguros Rga1:52
29COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Coldeportes - Zenu1:52
30ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:56
31ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM1:57
32LUXMichel Ries (LUX)Polartec - Kometa2:17
33COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Coldeportes - Zenu2:26
34ITADanilo Celano (ITA)Caja Rural - Seguros Rga2:51
35ITARaffaello Bonusi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:58
36FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept3:06
37NEDKevin Ikelaar (NED)Polartec - Kometa3:10
38FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM3:21
39ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy3:29
40USAAlexey Vermeulen (USA)Interpro - Stradelli3:33
41ESPEgoitz Fernández Ayarzaguena (ESP)Fundación Euskadi3:34
42RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx3:38
43ESPJokin Etxabe Leturia (ESP)Interpro - Stradelli3:47
44COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Zenu4:00
45COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Coldeportes - Zenu4:07
46URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga4:11
47ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar4:17
48ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias4:33
49CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec4:53
50ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:54
51COLWilson Estiben Peña Molano (COL)Polartec - Kometa5:05
52ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar5:11
53ESPJosu Zabala (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:16
54ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:22
55FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept5:28
56PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)Liberty Seguros - Carglass5:34
57ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Fundación Euskadi5:50
58ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Polartec - Kometa6:08
59ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo6:14
60FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept6:19
61RUSDmitriy Sokolov (RUS)Lokosphinx6:42
62FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie6:44
63ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH6:48
64ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradelli6:53
65USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academy7:13
66FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro - Stradelli7:32
67FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk8:40
68FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk9:44
69PORPedro José Ramos Lopes (POR)Liberty Seguros - Carglass9:57
70ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH10:13
71FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie10:33
72ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk10:56
73FRAJérôme Cousin (FRA)Direct Energie11:08
74AUSFabio Calabria (AUS)Novo Nordisk11:17
75FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie11:26
76JAPYuma Koishi (JAP)Ukyo11:36
77COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobon11:53
78NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon12:03
79ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Murias12:19
80NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy12:23
81DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Inteja - Mmr12:49
82RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx12:57
83PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)Liberty Seguros - Carglass12:58
84RUSDmitriy Strakhov (RUS)13:17
85ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira13:22
86ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy13:48
87ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Ukyo13:53
88FRAErwan Corbel (FRA)Vital Concept13:53
89RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka13:58
90FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie14:07
91PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Liberty Seguros - Carglass14:19
92PORAndré Filipe Roxo Crispim (POR)Liberty Seguros - Carglass14:28
93COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rga14:41
94PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavira14:43
95AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTM14:50
96ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira15:12
97ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Fundación Euskadi15:23
98ESPMikel Alonso Flores (ESP)Fundación Euskadi15:28
99LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM15:30
100ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar16:10
101ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Inteja - Mmr16:45
102ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH16:49
103ITAMatteo Moschetti (ITA)Polartec - Kometa16:54
104ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Polartec - Kometa17:12
105ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec17:29
106ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec17:41
107ERIAwet Habtom (ERI)Polartec - Kometa17:48
108ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk17:56
109ITADaniele Bennati (ITA)Movistar18:01
110FRAJonathan Hivert (FRA)Direct Energie18:14
111ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Israel Cycling Academy18:48
112ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec19:15
113NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo19:23
114ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias19:43
115NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept19:50
116COLJohan Antonio Colon Buelvas (COL)20:07
117GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk20:39
118PORRafael Neto Lourenco (POR)Liberty Seguros - Carglass20:52
119ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Fundación Euskadi21:29
120ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar25:02
121JAPKohei Yokotsuka (JAP)Ukyo27:49
122FRAAdrien Garel (FRA)Vital Concept35:53
123NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy40:36
124DOMWilliam de Jésus Guzman Rosario (DOM)Inteja - Mmr44:16

Etappe 1 - Teruel - Caspe - 18 km - 11 Mei 2018Sprint


1ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Murias4:06:52
2ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar0:01
3ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:01
4NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:01
5ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:01
6DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Inteja - Mmr0:01
7ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH0:01
8ITAMatteo Moschetti (ITA)Polartec - Kometa0:01
9FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept0:01
10ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:01
11ESPEgoitz Fernández Ayarzaguena (ESP)Fundación Euskadi0:01
12ESPMario González Salas (ESP)Sporting - Tavira0:01
13PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira0:01
14COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Coldeportes - Zenu0:01
15PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobon0:01
16ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:01
18ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH0:01
19RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx0:01
20ESTRein Taaramäe (EST)Direct Energie0:01
21ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:01
22PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Liberty Seguros - Carglass0:01
23ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:01
24ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:01
25ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:01
26COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon0:01
27ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:01
28PORJoaquim Silva (POR)Caja Rural - Seguros Rga0:01
29FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:01
30COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:01
31ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:01
32ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar0:01
33FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept0:01
34ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar0:10
35COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon0:10
36ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira0:10
37ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:10
38ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:10
39ESPAlvaro Trueba Diego (ESP)Sporting - Tavira0:10
40ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH0:10
41NEDKevin Ikelaar (NED)Polartec - Kometa0:10
42RUSDmitriy Sokolov (RUS)Lokosphinx0:14
43PORAndré Filipe Roxo Crispim (POR)Liberty Seguros - Carglass0:14
44ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy0:14
45ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:14
46FRAJonathan Hivert (FRA)Direct Energie0:14
47NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon0:14
48RUSAlexander Evtushenko (RUS)Lokosphinx0:14
49ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:14
50ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BH0:14
51FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:14
52COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Manzana - Postobon0:14
53ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Fundación Euskadi0:14
54ESPJokin Etxabe Leturia (ESP)Interpro - Stradelli0:14
55ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Fundación Euskadi0:14
56COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Coldeportes - Zenu0:14
57COLGermán Enrique Cháves Torres (COL)Coldeportes - Zenu0:14
58ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH0:14
59ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Israel Cycling Academy0:14
60ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:14
61ITADanilo Celano (ITA)Caja Rural - Seguros Rga0:14
62COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Zenu0:21
63NZLDaniel Whitehouse (NZL)Interpro - Stradelli0:21
64RUSDmitriy Strakhov (RUS)0:21
65PORRafael Neto Lourenco (POR)Liberty Seguros - Carglass0:24
66FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk0:24
67USAAlexey Vermeulen (USA)Interpro - Stradelli0:27
68JAPYuma Koishi (JAP)Ukyo0:27
69ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:27
70COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Coldeportes - Zenu0:30
71PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)Liberty Seguros - Carglass0:31
72ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo0:31
73URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga0:31
74ESPJosu Zabala (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:31
75ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:31
76ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Polartec - Kometa0:31
77COLWilson Estiben Peña Molano (COL)Polartec - Kometa0:31
78PORPedro Miguel Lopes (POR)Liberty Seguros - Carglass0:31
79ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradelli0:31
80ITARaffaello Bonusi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:31
81AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTM0:37
82CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec0:38
83RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka0:38
84LUXMichel Ries (LUX)Polartec - Kometa0:38
85COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rga0:38
86FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept0:38
87FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie0:38
88FRAJérôme Cousin (FRA)Direct Energie0:41
89ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Fundación Euskadi0:41
90USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academy0:41
91ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira0:48
92AUSFabio Calabria (AUS)Novo Nordisk0:50
93ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk0:50
94COLJohan Antonio Colon Buelvas (COL)0:50
95FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro - Stradelli0:50
96FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie0:58
97ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Polartec - Kometa1:01
98GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk1:01
99ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH1:03
100ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:06
101NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academy1:08
102ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy1:10
103ITADaniele Bennati (ITA)Movistar1:13
104PORPedro José Ramos Lopes (POR)Liberty Seguros - Carglass1:13
105FRAErwan Corbel (FRA)Vital Concept1:21
106ESPJesús Alberto Rubio Arribas (ESP)Inteja - Mmr1:21
107FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie1:21
108ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Fundación Euskadi1:21
109PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavira1:21
110JAPKyohei Mizuno (JAP)Interpro - Stradelli1:21
111ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira1:21
112FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie1:21
113LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM1:21
114DOMJuan José Cueto Montero (DOM)Inteja - Mmr1:21
115ESPMikel Elorza Pagaldai (ESP)1:36
116JAPKohei Yokotsuka (JAP)Ukyo1:41
117ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:11
118ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH2:15
119ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Fundación Euskadi2:29
120ESPMikel Alonso Flores (ESP)Fundación Euskadi2:32
121COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobon2:32
122ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Ukyo2:32
123DOMWilliam de Jésus Guzman Rosario (DOM)Inteja - Mmr2:32
124NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo2:32
125FRAAdrien Garel (FRA)Vital Concept2:32
126FRAMarc Fournier (FRA)Vital Concept2:37
127NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept2:52
128RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx2:54
129ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Inteja - Mmr3:16
130ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:22
131ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Inteja - Mmr3:30
132NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy3:30
133ERIAwet Habtom (ERI)Polartec - Kometa4:23
134PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)Liberty Seguros - Carglass5:34
135JAPMichimasa Nakai (JAP)Ukyo
135ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar5:55
136MEXFernando Arroyo Rosario (MEX)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Huesca - Zaragoza - 194 km - 12 Mei 2018Ontsnapping


1ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:27:37
2NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academyzt
3ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
4FRAErwan Corbel (FRA)Vital Conceptzt
5AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
6FRAKévin Réza (FRA)Vital Conceptzt
7ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
8FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie0:03
9ESTRein Taaramäe (EST)Direct Energie0:03
11ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:03
12ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:03
13ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira0:03
14ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy0:03
15ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy0:03
16ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar0:03
17ITADaniele Bennati (ITA)Movistar0:11
18ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar0:11
19NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:11
20ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:11
21FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie0:18
22USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academy0:21
23NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo0:21
24COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Manzana - Postobon0:21
25PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Liberty Seguros - Carglass0:21
26FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept0:21
27FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie0:21
28ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH0:21
29RUSDmitriy Sokolov (RUS)Lokosphinx0:21
30COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Coldeportes - Zenu0:21
31ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:21
32ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:21
33FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:21
34AUSFabio Calabria (AUS)Novo Nordisk0:21
35RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx0:21
36ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:21
37ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH0:21
38ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:21
39ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH0:21
40RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx0:21
41COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon0:21
42FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk0:21
43RUSAlexander Evtushenko (RUS)Lokosphinx0:21
44PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobon0:21
45ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:21
46PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira0:21
47COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon0:21
48ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH0:21
49ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira0:21
50NZLDaniel Whitehouse (NZL)Interpro - Stradelli0:21
51ESPAlvaro Trueba Diego (ESP)Sporting - Tavira0:21
52ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:21
53ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:21
54ESPJokin Etxabe Leturia (ESP)Interpro - Stradelli0:21
55ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:21
56ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Fundación Euskadi0:21
57ITAMatteo Moschetti (ITA)Polartec - Kometa0:21
58NEDKevin Ikelaar (NED)Polartec - Kometa0:21
59PORAndré Filipe Roxo Crispim (POR)Liberty Seguros - Carglass0:21
60USAAlexey Vermeulen (USA)Interpro - Stradelli0:21
61PORJoaquim Silva (POR)Caja Rural - Seguros Rga0:21
62URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga0:21
63COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobon0:21
64DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Inteja - Mmr0:21
65ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:21
66ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Polartec - Kometa0:21
67FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:21
68ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH0:21
69ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Fundación Euskadi0:21
70ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:21
71FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept0:21
72ITARaffaello Bonusi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:21
73ESPJosu Zabala (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:21
74ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:21
75COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Coldeportes - Zenu0:21
76PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)Liberty Seguros - Carglass0:21
77FRAJérôme Cousin (FRA)Direct Energie0:21
78ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:21
79ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH0:21
80ESPJesús Alberto Rubio Arribas (ESP)Inteja - Mmr0:21
81COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Zenu0:21
82ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Fundación Euskadi0:21
83COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobon0:21
84ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:21
85JAPYuma Koishi (JAP)Ukyo0:21
86COLGermán Enrique Cháves Torres (COL)Coldeportes - Zenu0:21
87ESPMikel Alonso Flores (ESP)Fundación Euskadi0:21
88FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro - Stradelli0:21
89ESPEgoitz Fernández Ayarzaguena (ESP)Fundación Euskadi0:21
90PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)Liberty Seguros - Carglass0:21
91ESPMario González Salas (ESP)Sporting - Tavira0:21
92ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk0:21
93ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Fundación Euskadi0:21
94ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo0:21
95FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie0:21
96ITADanilo Celano (ITA)Caja Rural - Seguros Rga0:21
97ERIAwet Habtom (ERI)Polartec - Kometa0:21
98LUXMichel Ries (LUX)Polartec - Kometa0:21
99RUSDmitriy Strakhov (RUS)0:21
100CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec0:21
101COLWilson Estiben Peña Molano (COL)Polartec - Kometa0:21
102PORPedro Miguel Lopes (POR)Liberty Seguros - Carglass0:21
103ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Polartec - Kometa0:21
104DOMJuan José Cueto Montero (DOM)Inteja - Mmr0:21
105COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rga0:44
106COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Coldeportes - Zenu1:28
107LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM2:15
108ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradelli2:15
109COLJohan Antonio Colon Buelvas (COL)3:02
110ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk3:02
111JAPKyohei Mizuno (JAP)Interpro - Stradelli3:59
112PORPedro José Ramos Lopes (POR)Liberty Seguros - Carglass3:59
113ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Inteja - Mmr3:59
114ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar4:22
115JAPKohei Yokotsuka (JAP)Ukyo4:28
116GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk4:28
117PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavira4:28
118PORRafael Neto Lourenco (POR)Liberty Seguros - Carglass6:59
119FRAMarc Fournier (FRA)Vital Concept6:59
120ESPMikel Elorza Pagaldai (ESP)6:59
121ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias6:59
122ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Ukyo6:59
123RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka6:59
124ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Inteja - Mmr6:59
125NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept6:59
126NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon6:59
127FRAAdrien Garel (FRA)Vital Concept6:59
128ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira6:59
129FRAJonathan Hivert (FRA)Direct Energie6:59
130DOMWilliam de Jésus Guzman Rosario (DOM)Inteja - Mmr6:59
131NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy6:59
132ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Fundación Euskadi7:52
133ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BH9:07
134ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias
134ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Israel Cycling Academy10:32

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Sabiñánigo - Cerler - 126 km - 13 Mei 2018Berg


1ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:16:15
2ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:15
4ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:15
5ESTRein Taaramäe (EST)Direct Energie0:15
6COLHernán Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon0:19
7ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:24
8RUSAlexander Evtushenko (RUS)Lokosphinx0:29
9PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira0:32
10NZLDaniel Whitehouse (NZL)Interpro - Stradelli0:32
11ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH0:35
12ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:36
13COLGermán Enrique Cháves Torres (COL)Coldeportes - Zenu0:36
14ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:39
15ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH0:43
16ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Fundación Euskadi0:46
17ESPMario González Salas (ESP)Sporting - Tavira1:09
18ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo1:09
19COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Manzana - Postobon1:09
20ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH1:09
21PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Manzana - Postobon1:09
22ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira1:09
23ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Fundación Euskadi1:09
24ESPAlvaro Trueba Diego (ESP)Sporting - Tavira1:09
25COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Manzana - Postobon1:13
26ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:29
27LUXMichel Ries (LUX)Polartec - Kometa1:37
28COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon1:42
29PORJoaquim Silva (POR)Caja Rural - Seguros Rga1:42
30ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:45
31COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Coldeportes - Zenu1:45
32COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Coldeportes - Zenu1:49
33ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM1:49
34ITARaffaello Bonusi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:11
35ITADanilo Celano (ITA)Caja Rural - Seguros Rga2:23
36COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Coldeportes - Zenu2:31
37FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept2:31
38NEDKevin Ikelaar (NED)Polartec - Kometa2:54
39USAAlexey Vermeulen (USA)Interpro - Stradelli3:01
40ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Israel Cycling Academy3:01
41FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM3:13
42ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy3:22
43ESPEgoitz Fernández Ayarzaguena (ESP)Fundación Euskadi3:31
44RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx3:31
45COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Zenu3:40
46URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga3:40
47ESPJokin Etxabe Leturia (ESP)Interpro - Stradelli3:40
48ERITesfom Okubamariam (ERI)Interpro - Stradelli3:40
49CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec3:55
50ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH4:10
51COLWilson Estiben Peña Molano (COL)Polartec - Kometa4:21
52ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar4:34
53ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Ukyo4:36
54ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias4:37
55ESPJosu Zabala (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:37
56ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:45
57FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept4:45
58ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar4:50
59PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)Liberty Seguros - Carglass5:10
60ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Fundación Euskadi5:13
61ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:21
62NEDJetse Bol (NED)Manzana - Postobon5:21
63FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie5:21
64ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Polartec - Kometa5:21
65ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo5:37
66RUSDmitriy Sokolov (RUS)Lokosphinx5:42
67USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academy6:24
68ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Inteja - Mmr6:38
69PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavira6:45
70RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka6:45
71ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk6:45
72FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept6:55
73PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)Liberty Seguros - Carglass6:56
74ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira7:16
75FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro - Stradelli7:18
76FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk7:36
77FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk9:24
78COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)Manzana - Postobon9:24
79PORPedro José Ramos Lopes (POR)Liberty Seguros - Carglass9:25
80RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx9:36
81FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie9:36
82FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie10:29
83ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH10:29
84NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept10:29
85FRAJérôme Cousin (FRA)Direct Energie10:30
86AUSFabio Calabria (AUS)Novo Nordisk10:30
87JAPYuma Koishi (JAP)Ukyo10:30
88FRAJonathan Hivert (FRA)Direct Energie11:20
89ERIAwet Habtom (ERI)Polartec - Kometa11:50
90NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy12:16
91ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy12:52
92ESPMikel Alonso Flores (ESP)Fundación Euskadi12:52
93ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Fundación Euskadi12:52
94LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM12:52
95RUSDmitriy Strakhov (RUS)12:52
96ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira12:52
97DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Inteja - Mmr12:52
98ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias12:52
99ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Euskadi Basque Country - Murias12:52
100COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rga12:52
101FRAErwan Corbel (FRA)Vital Concept12:52
102FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie12:52
103PORRafael Neto Lourenco (POR)Liberty Seguros - Carglass12:52
104PORAndré Filipe Roxo Crispim (POR)Liberty Seguros - Carglass14:21
105PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Liberty Seguros - Carglass14:21
106AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTM14:21
107ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Fundación Euskadi14:49
108GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk14:49
109ESPAlvaro Robredo Crespo (ESP)Burgos - BH15:36
110ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Polartec - Kometa15:42
111ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar16:22
112ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar17:05
113ITADaniele Bennati (ITA)Movistar17:05
114COLJohan Antonio Colon Buelvas (COL)17:05
115ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk17:05
116ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec17:05
117ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec17:05
118ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec17:05
119ITAMatteo Moschetti (ITA)Polartec - Kometa17:05
120NEDRaymond Kreder (NED)Ukyo17:05
121JAPKohei Yokotsuka (JAP)Ukyo17:05
122FRAAdrien Garel (FRA)Vital Concept29:29
123NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy31:15
124ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Inteja - Mmr
124DOMWilliam de Jésus Guzman Rosario (DOM)Inteja - Mmr32:16
125JAPKyohei Mizuno (JAP)Interpro - Stradelli
126ESPMikel Elorza Pagaldai (ESP)
127PORPedro Miguel Lopes (POR)Liberty Seguros - Carglass
128FRAMarc Fournier (FRA)Vital Concept
129DOMJuan José Cueto Montero (DOM)Inteja - Mmr
130ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BH
131ESPJesús Alberto Rubio Arribas (ESP)Inteja - Mmr
132ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk
133NORSondre Holst Enger (NOR)Israel Cycling Academy

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden