De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Paris-Troyes - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Paris-Troyes - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2018

Paris-Troyes 2018

FrankrijkFrankrijk - 11 Maart 2018


Paris-Troyes - 11 Maart 2018


1FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie4:29:55
2FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Conceptzt
3FRADamien Touzé (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
4FRAAnthony Maldonado (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
5BELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
6NEDBram Welten (NED)Fortuneo - Oscarozt
7GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cyclingzt
8FRAJordan Levasseur (FRA)zt
9BELOlivier Pardini (BEL)Differdange - Löschzt
10BELMaxime De Poorter (BEL)Efc - L&r - Vulstekezt
11FRARomain Guillot (FRA)zt
12FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
13DENNicklas Overgaard Amdi Pedersen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholmzt
14BELCédric Beullens (BEL)Efc - L&r - Vulstekezt
15GERJannik Steimle (GER)Vorarlberg - Santiczt
16BELBenjamin Declercq (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
17NORKristoffer Skjerping (NOR)Joker - Icopalzt
18BELKevin Deltombe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
19LUXLuc Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
20NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Joker - Icopalzt
21FRAPierre Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
22BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
23GBRScott Auld (GBR)zt
24FRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
25BELThimo Willems (BEL)Efc - L&r - Vulstekezt
26FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Oscarozt
27FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
28SUILukas Rüegg (SUI)Vorarlberg - Santiczt
29BELThomas Deruette (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
30BELJens Reynders (BEL)Leopard Pro Cyclingzt
31FRAPierre Gouault (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
32BELJordy Bouts (BEL)Efc - L&r - Vulstekezt
33BELJacob Relaes (BEL)Efc - L&r - Vulstekezt
34POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cyclingzt
35LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Löschzt
36BELJulian Mertens (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
37DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Fortuneo - Oscarozt
38DENMagnus Bak Klaris (DEN)Bhs - Almeborg Bornholmzt
39FRAJeremy Cornu (FRA)Direct Energiezt
40BELMaxime Vantomme (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
41BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
42SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santiczt
43POLFilip Maciejuk (POL)Leopard Pro Cyclingzt
44BELMathias Van Gompel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
45NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Joker - Icopalzt
46BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect - Veranclassiczt
47BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
48FRAJérôme Mainard (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
49FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
50BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
51NOROle Forfang (NOR)Joker - Icopalzt
52FRAPierre Valette (FRA)zt
53FRAKévin Lalouette (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
54DENChristoffer Lisson (DEN)Bhs - Almeborg Bornholmzt
55NORAksel Fischer Aasheim (NOR)Joker - Icopalzt
56FRAJérémy Patoux (FRA)zt
57FRANicolas Baldo (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
58FRAAdrien Guillonnet (FRA)zt
59NORAndreas Vangstad (NOR)Joker - Icopalzt
60FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Conceptzt
61FRABryan Nauleau (FRA)Direct Energiezt
62FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept0:08
63BELJulien Van Den Brande (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:08
64ESTAlo Jakin (EST)Saint-Michel - Auber 930:10
65FRACamille Thominet (FRA)Saint-Michel - Auber 930:11
66FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saint-Michel - Auber 930:11
67DENRasmus Christian Quaade (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:13
68FRASimon Sellier (FRA)Direct Energie0:16
69FRAPaul Ourselin (FRA)Direct Energie0:42
70FRAElie Gesbert (FRA)Fortuneo - Oscaro0:42
71FRAJustin Mottier (FRA)Vital Concept0:42
72FRATanguy Turgis (FRA)Vital Concept0:42
73FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept0:42
74BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal1:20
75FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille1:25
76FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscaro1:25
77FRABastien Duculty (FRA)3:07
78FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept9:21
79FRAFranck Bonnamour (FRA)Fortuneo - Oscaro9:21
80BELMaxime Vekeman (BEL)12:39
81FRALoïc Guillaume (FRA)12:39
82FRAChristophe Masson (FRA)WB Aqua Protect - Veranclassic12:39
83FRAEugène Richardot (FRA)12:39
84DENMorten Hulgaard (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm12:39
85FRACharles Hancke (FRA)12:39
86MDAMaxim Rusnac (MDA)Differdange - Lösch12:39
87AUSJake Klajnblat (AUS)12:39
88BELAuxence Buntinx (BEL)12:39
89FRAClément Penven (FRA)CC Nogent-Sur-Oise12:39

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden