De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Paris-Troyes - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Paris-Troyes - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2019

Paris-Troyes 2019

FrankrijkFrankrijk - 17 Maart 2019


Paris-Troyes - 17 Maart 2019


1FRAJérémy Cabot (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.com4:32:47
2FRATony Hurel (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
3BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
4BELJulien Mortier (BEL)WB Aqua Protectzt
5NEDFloris Gerts (NED)Tarteletto - Isorexzt
6BELJulian Mertens (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
7FRAPierre Barbier (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
8FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energiezt
9BELKenny Molly (BEL)WB Aqua Protectzt
10FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsiczt
11FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
12BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protectzt
13FRAFranck Bonnamour (FRA)Arkéa - Samsiczt
14BELBrent van Moer (BEL)zt
15FRAYannick Martinez (FRA)zt
16LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj Continentalzt
17FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total Direct Energiezt
18FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsiczt
19LUXTom Wirtgen (LUX)WB Aqua Protectzt
20BELJordi Van Dingenen (BEL)Tarteletto - Isorexzt
21FRASamuel Leroux (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
22AUSHarry Sweeny (AUS)zt
23FRAAlexys Brunel (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
24BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:10
25FRAJulien Antomarchi (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole0:20
26FRAPierre Idjouadiene (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole1:02
27BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorex1:22
28DENNicklas Overgaard Amdi Pedersen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm1:24
29DENChristoffer Lisson (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm1:24
30BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorex1:24
31NOROle Forfang (NOR)Joker - Bmi1:24
32NEDJan Maas (NED)Leopard Pro Cycling1:24
33BELViktor Verschaeve (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:24
34IRLDaire Feeley (IRL)Evopro Racing1:24
35BELSander De Pestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:24
36SUIJohan Jacobs (SUI)1:24
37ESTAlo Jakin (EST)Saint-Michel - Auber 932:52
38FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic2:52
39NORØivind Lukkedal (NOR)Joker - Bmi2:52
40BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:52
41SUIMartin Schäppi (SUI)Iam - Excelsior2:52
42ITACristian Scaroni (ITA)Groupama - Fdj Continental2:52
43BELEmiel Vermeulen (BEL)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole2:52
44FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect2:52
45FRAPaul Sauvage (FRA)2:52
46GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling2:52
47BELAbram Stockman (BEL)Tarteletto - Isorex2:55
48BELArne Marit (BEL)Lotto - Soudal Espoirs2:55
49CANJack Burke (CAN)Leopard Pro Cycling2:55
50BELMathijs Paasschens (BEL)WB Aqua Protect2:55
51DENMads Rahbek (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm2:55
52BELEmiel Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:55
53NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing2:55
54DENEmil Toudal (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm3:59
55FRAVincent Pastot (FRA)CC Nogent-Sur-Oise8:00
56DENMagnus Bak Klaris (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm8:00
57GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdj Continental9:22
58NZLAaron Gate (NZL)Evopro Racing9:22
59BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise9:22
60BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorex9:22
61FRACamille Thominet (FRA)Saint-Michel - Auber 939:22
62FRAPierre Terrasson (FRA)9:22
63FRABaptiste Huyet (FRA)CC Villeneuve Saint-Germain9:22
64BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect9:22
65BELJeroen Pattyn (BEL)Differdange - Geba9:22
66FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj Continental9:22
67FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic9:22
68FRASimon Sellier (FRA)Total Direct Energie9:22
69FRAPerrig Quemeneur (FRA)Total Direct Energie9:22
70FRAMaxime Daniel (FRA)Arkéa - Samsic9:22
71FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsic9:22
72ITAMarco Tizza (ITA)Amore e Vita - Prodir9:22
73LATViesturs Luksevics (LAT)Amore e Vita - Prodir9:22
74FRAAdrien Quinio (FRA)CC Nogent-Sur-Oise9:22
75NORHerman Dahl (NOR)Joker - Bmi9:22
76POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling9:22
77NORHenrik Evensen (NOR)Joker - Bmi9:22
78NORAksel Fischer Aasheim (NOR)Joker - Bmi9:22
79FRASébastien Piry (FRA)9:22
80FRAAntoine Bravard (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.com9:22
81SUIAntoine Debons (SUI)Iam - Excelsior9:22
82SUIMauro Schmid (SUI)Swiss Racing Academy10:53
83FRAMaxence Moncassin (FRA)Amore e Vita - Prodir10:53

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden