De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Coppa Sabatini - Gran Premio città di Peccioli - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Coppa Sabatini - Gran Premio città di Peccioli - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2019

Coppa Sabatini - Gran Premio città di Peccioli 2019

ItaliëItalië - 19 September 2019


Coppa Sabatini - Gran Premio città di Peccioli - 19 September 2019


1KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana4:22:57
2ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida1:03
3ITASimone Velasco (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)1:04
4ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy1:04
5ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos1:59
6ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academy2:16
7SUIFabian Lienhard (SUI)Iam - Excelsior2:16
8ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:16
9ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:16
10SUIMichael Albasini (SUI)Mitchelton - Scott2:16
11ITAGiovanni Visconti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)2:16
12ITADavide Gabburo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)2:16
13FRAJulien Simon (FRA)Cofidis2:16
14ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates2:16
15ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert2:16
16ITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTM2:20
17RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:20
18FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert2:20
19ITAMattia Bais (ITA)Friuli ASD2:23
20FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:23
21ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana2:23
22ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineos2:23
23ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore e Vita - Prodir2:23
24COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rga2:23
25ITADiego Rosa (ITA)Team Ineos2:27
26ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:27
27ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:30
28ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:30
29RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:39
30ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:43
31FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis2:50
32ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirates2:50
33ITAUmberto Marengo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)2:50
34ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:52
35GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Merida2:59
36ITASimone Ravanelli (ITA)Biesse Carrera3:06
37ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates3:15
38ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè3:15
39ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:36
40ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis7:36
41COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec7:36
42KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana7:36
43SUIDamian Lüscher (SUI)Swiss Racing Academy7:36
44ITAMarco Landi (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior7:36
45ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools7:36
46KAZVadim Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motors7:36
47ITAMichele Gazzoli (ITA)Kometa Cycling Team7:36
48ITASamuele Zoccarato (ITA)Iam - Excelsior7:36
49RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo7:36
50ITANicolas Dalla Valle (ITA)Tirol7:40
51FRABrice Feillu (FRA)Arkéa - Samsic7:40
52FRAMaxime Jarnet (FRA)EC Saint-Etienne Loire7:40
53ITAAttilio Viviani (ITA)7:41
54KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana7:41
55KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana7:44
56RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo7:47
57ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos7:53
58ITAAlberto Dainese (ITA)Seg Racing Academy7:53

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden