De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2019

Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol 2019

SpanjeSpanje - 20 Februari 2019 - 24 Februari 2019


Algemeen klassement - 24 Februari 2019


1DENJakob Fuglsang (DEN)Astana17:42:00
2ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana0:07
3NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:11
4ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana0:21
5GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:57
6AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott1:08
7COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Equipo Euskadi1:12
8RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:43
9BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal2:53
10BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida3:41
11ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana4:02
12ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar4:05
13ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias4:09
14ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar4:29
15NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma4:32
16ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar4:44
17FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert5:07
18ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias5:16
19ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:40
20ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:49
21SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida7:25
22ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:35
23ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga7:47
24BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise7:52
25NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charles7:56
26ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8:40
27ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè8:52
28ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias11:27
29RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo12:12
30RUSAleksey Rybalkin (RUS)Gazprom - Rusvelo12:20
31PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Burgos - BH13:23
32RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo13:42
33ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH13:52
34USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma13:56
35USAGavin Mannion (USA)Rally - Uhc14:16
36ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott14:26
37KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana14:30
38NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Charles14:41
39ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec15:48
40ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec15:56
41GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott16:13
42ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar17:47
43BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal18:20
44ESPIván García (ESP)18:22
45ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar18:33
46ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè19:17
47COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott19:20
48ITADario Cataldo (ITA)Astana19:21
49ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida19:54
50BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise20:11
51ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè20:13
52ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox20:17
53ESPDavid González Arribas (ESP)20:35
54ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert21:20
55BELJürgen Roelandts (BEL)Movistar21:28
56ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Equipo Euskadi21:36
57RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo21:38
58NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles21:45
59ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox21:45
60BELMathias De Witte (BEL)Roompot - Charles21:55
61FRACyril Barthe (FRA)Euskadi Basque Country - Murias22:00
62SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida22:07
63ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Equipo Euskadi22:10
64ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar22:19
65POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal22:27
66ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH22:35
67BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept - B&b Hotels23:08
68BELJordi Warlop (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise23:11
69BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal23:17
70ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè23:32
71BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise23:41
72BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise23:48
73USAColin Joyce (USA)Rally - Uhc23:49
74ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox23:55
75ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott24:13
76COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rga25:01
77NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma25:24
78ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox26:04
79ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec26:04
80ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Equipo Euskadi26:08
81SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida26:25
82JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè26:57
83ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott26:59
84USARobin Carpenter (USA)Rally - Uhc27:58
85CANSvein Tuft (CAN)Rally - Uhc29:13
86ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Murias29:13
87NEDDaan Olivier (NED)Jumbo - Visma29:25
88PORJosé Fernandes (POR)Burgos - BH30:27
89NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert30:39
90NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Charles30:47
91BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert31:26
92ESPXavier Cañellas Sanchez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga31:31
93NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH31:51
94FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotels32:54
95CANRyan Anderson (CAN)Rally - Uhc33:38
96ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Equipo Euskadi33:39
97USAKyle Murphy (USA)Rally - Uhc33:43
98NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept - B&b Hotels34:07
99RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo34:12
100ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Equipo Euskadi34:50
101ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox36:01
102BELMichaël Van Staeyen (BEL)Roompot - Charles36:59
103BELLaurens De Vreese (BEL)Astana37:31
104ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias39:11
105ITAMoreno Moser (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè39:15
106ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias40:06
107BELThimo Willems (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise42:10
108ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga42:49
109DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma43:41
110BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal44:40
111BELLudwig De Winter (BEL)Wanty - Groupe Gobert47:29
112BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal48:07
113ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox54:40
114BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal55:08

Etappe 1 - Sanlúcar de Barramed - Icalá de los Gazules - 170,5 km - 20 Februari 2019Medium berg


1BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal4:24:12
2DENJakob Fuglsang (DEN)Astana0:05
3ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana0:05
4AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott0:05
5NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:09
6ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana0:09
7ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:09
8RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:09
9NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma0:09
10FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:13
11SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida0:14
12COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Equipo Euskadi0:16
13ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar0:16
14ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:19
15ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar0:21
16ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:22
17ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:22
18GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:22
19ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar0:22
20ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:25
21ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:31
22ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:31
23ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Equipo Euskadi0:31
24ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar0:33
25BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:33
26ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:33
27ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:33
28BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:33
29BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida0:36
30USAColin Joyce (USA)Rally - Uhc0:37
31ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:37
32ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:42
33NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charles0:42
34BELMathias De Witte (BEL)Roompot - Charles0:44
35RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo0:46
36PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Burgos - BH0:47
37NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles0:49
38FRACyril Barthe (FRA)Euskadi Basque Country - Murias0:52
39ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Equipo Euskadi0:54
40USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma0:55
41ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:59
42ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:59
43BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept - B&b Hotels0:59
44ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH0:59
45ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:59
46ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:59
47NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert1:01
48BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:01
49ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:01
50ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH1:01
51RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:01
52BELJordi Warlop (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:05
53ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott1:05
54ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:15
55ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar1:15
56ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida1:18
57ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:24
58BELJürgen Roelandts (BEL)Movistar1:27
59NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Charles1:30
60KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana1:30
61NEDDaan Olivier (NED)Jumbo - Visma1:40
62BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:40
63ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:40
64ESPDavid González Arribas (ESP)1:51
65NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Charles1:59
66BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal2:10
67ESPIván García (ESP)2:10
68SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida2:10
69JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:13
70POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal2:13
71NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert2:15
72ESPXavier Cañellas Sanchez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:17
73COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott2:20
74ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:21
75ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:21
76NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma2:28
77FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Concept - B&b Hotels2:34
78RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:51
79ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:53
80BELSean De Bie (BEL)Roompot - Charles2:56
81ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott3:05
82COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rga3:10
83USARobin Carpenter (USA)Rally - Uhc3:13
84CANSvein Tuft (CAN)Rally - Uhc3:18
85USAGavin Mannion (USA)Rally - Uhc3:18
86ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott3:25
87NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept - B&b Hotels3:27
88NEDDanny Van Poppel (NED)Jumbo - Visma3:42
89ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:56
90RUSAleksey Rybalkin (RUS)Gazprom - Rusvelo4:56
91ITADario Cataldo (ITA)Astana6:22
92BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise6:25
93ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:30
94BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:38
95SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida6:41
96BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal6:59
97ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Murias7:14
98ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias7:18
99ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Equipo Euskadi7:20
100ITAMoreno Moser (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè7:20
101GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott8:56
102BELLaurens De Vreese (BEL)Astana9:26
103BELLudwig De Winter (BEL)Wanty - Groupe Gobert9:36
104CANRyan Anderson (CAN)Rally - Uhc9:36
105BELMichaël Van Staeyen (BEL)Roompot - Charles9:46
106BELThimo Willems (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise9:46
107BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert9:46
108RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)Gazprom - Rusvelo9:48
109NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH9:51
110FRAJérémy Lecroq (FRA)Vital Concept - B&b Hotels10:10
111ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:10
112ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Equipo Euskadi10:10
113BLRDzmitry Zhyhunou (BLR)Equipo Euskadi10:12
114DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma10:15
115ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH10:15
116FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotels10:22
117FRAMarc Fournier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels10:22
118USAEmerson Oronte (USA)Rally - Uhc10:22
119BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal10:26
120ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Equipo Euskadi10:26
121RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo10:31
122USAKyle Murphy (USA)Rally - Uhc10:33
123BELBert De Backer (BEL)Vital Concept - B&b Hotels10:48
124PORJosé Fernandes (POR)Burgos - BH12:04
125POLAlan Banaszek (POL)Caja Rural - Seguros Rga12:45
126ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias13:42
127ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox13:44
128ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga14:12
129BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal14:31
130ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BH

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Sevilla - Torredonjimeno - 21 Februari 2019Sprint


1ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott5:55:28
2NEDDanny Van Poppel (NED)Jumbo - Vismazt
3ESPIván García (ESP)zt
4ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
5ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
6ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
7BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept - B&b Hotelszt
8BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
9BELMichaël Van Staeyen (BEL)Roompot - Charleszt
10ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
11ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
12USAColin Joyce (USA)Rally - Uhczt
13BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
14ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
15ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
16ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Equipo Euskadizt
17FRACyril Barthe (FRA)Euskadi Basque Country - Muriaszt
18BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
19DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
20NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
21BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Meridazt
22AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scottzt
23COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Equipo Euskadizt
24ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
25BELJordi Warlop (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
26FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
27ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
28RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
29ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
30ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
31ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astanazt
32ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
33ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
34PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Burgos - BHzt
35ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
36BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
37ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
38ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
39RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
40SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Meridazt
41ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
42KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
43ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
44ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistarzt
45ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
46COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scottzt
47ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Equipo Euskadizt
48BELMathias De Witte (BEL)Roompot - Charleszt
49NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
50ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
51BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
52ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
53NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
54RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelozt
55ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistarzt
56NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charleszt
57ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Equipo Euskadizt
58BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
59ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
60BELJürgen Roelandts (BEL)Movistarzt
61ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Meridazt
62RUSAleksey Rybalkin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
63ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:12
64BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:14
65COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rga0:14
66ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:14
67ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:14
68ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:19
69ITADario Cataldo (ITA)Astana0:21
70ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:26
71ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:26
72GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:28
73POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal0:29
74JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:32
75ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Equipo Euskadi0:35
76ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:35
77ESPDavid González Arribas (ESP)0:46
78NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Charles0:48
79NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles0:48
80NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Charles0:48
81NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma0:59
82BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
83ESPXavier Cañellas Sanchez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:11
84NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert1:28
85NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert1:28
86USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma1:28
87SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida1:28
88CANRyan Anderson (CAN)Rally - Uhc1:28
89FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotels1:28
90RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:45
91PORJosé Fernandes (POR)Burgos - BH1:45
92BELThimo Willems (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:45
93USARobin Carpenter (USA)Rally - Uhc2:11
94SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida2:13
95ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH2:13
96ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Equipo Euskadi2:13
97ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:19
98ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias2:19
99USAGavin Mannion (USA)Rally - Uhc2:24
100FRAMarc Fournier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels2:34
101NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept - B&b Hotels2:44
102ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BHzt
103FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Concept - B&b Hotels2:44
104CANSvein Tuft (CAN)Rally - Uhc2:52
105USAKyle Murphy (USA)Rally - Uhc2:52
106ITAMoreno Moser (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:57
107ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott3:00
108BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:00
109RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo3:00
110USAEmerson Oronte (USA)Rally - Uhc3:37
111ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias4:07
112POLAlan Banaszek (POL)Caja Rural - Seguros Rga4:39
113FRAJérémy Lecroq (FRA)Vital Concept - B&b Hotels5:11
114BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal5:14
115GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott5:30
116ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott5:30
117BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:30
118NEDDaan Olivier (NED)Jumbo - Visma5:30
119BELSean De Bie (BEL)Roompot - Charles5:30
120BELLudwig De Winter (BEL)Wanty - Groupe Gobert9:54
121ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:56
122ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:56
123ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec17:17
124BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal17:17
125BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal17:17
126BLRDzmitry Zhyhunou (BLR)Equipo Euskadi17:17
127RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)Gazprom - Rusvelo17:17
128DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma17:17
129BELBert De Backer (BEL)Vital Concept - B&b Hotels

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Mancha Real - La Guardia de Jaén - 16,2 km - 22 Februari 2019Individuele Tijdrit


1BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal22:25
2DENJakob Fuglsang (DEN)Astana0:02
3ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana0:09
4NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:09
5GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:14
6AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott0:16
7ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana0:19
8GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:21
9SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida0:25
10RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:47
11BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida0:47
12RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:50
13ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:54
14ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar0:59
15COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Equipo Euskadi1:03
16ESPIván García (ESP)1:03
17ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana1:11
18COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott1:13
19ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:13
20USAGavin Mannion (USA)Rally - Uhc1:14
21ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar1:14
22ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar1:14
23ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:17
24NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma1:18
25ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar1:18
26ITADario Cataldo (ITA)Astana1:19
27BELJürgen Roelandts (BEL)Movistar1:22
28ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott1:25
29NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charles1:37
30ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:37
31PORJosé Fernandes (POR)Burgos - BH1:39
32ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Equipo Euskadi1:41
33ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott1:41
34ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:41
35NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles1:41
36KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana1:41
37RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:41
38FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Concept - B&b Hotels1:42
39RUSAleksey Rybalkin (RUS)Gazprom - Rusvelo1:44
40ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:45
41SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida1:45
42ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:49
43ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:49
44NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert1:54
45PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Burgos - BH1:55
46BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:58
47ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:00
48FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert2:01
49ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:01
50RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo2:03
51BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal2:03
52USARobin Carpenter (USA)Rally - Uhc2:08
53ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias2:09
54ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH2:12
55ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:14
56FRACyril Barthe (FRA)Euskadi Basque Country - Murias2:16
57ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:18
58ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar2:18
59NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Charles2:21
60FRAJérémy Lecroq (FRA)Vital Concept - B&b Hotels2:26
61SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida2:29
62ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Equipo Euskadi2:29
63BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:30
64ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Equipo Euskadi2:31
65ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH2:32
66RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:32
67ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert2:34
68ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:35
69BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:37
70ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar2:37
71FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotels2:37
72FRAMarc Fournier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels2:37
73ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:37
74NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept - B&b Hotels2:38
75BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:39
76BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal2:40
77COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rga2:41
78BELLudwig De Winter (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:41
79ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott2:41
80NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Charles2:42
81BELLaurens De Vreese (BEL)Astana2:43
82BELMathias De Witte (BEL)Roompot - Charles2:44
83ESPXavier Cañellas Sanchez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:45
84ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:47
85BELJordi Warlop (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:48
86ESPDavid González Arribas (ESP)2:49
87ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:50
88BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:55
89ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida2:55
90USAKyle Murphy (USA)Rally - Uhc2:56
91BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:56
92CANRyan Anderson (CAN)Rally - Uhc2:57
93ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè2:57
94BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept - B&b Hotels2:58
95USAEmerson Oronte (USA)Rally - Uhc2:59
96NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH3:04
97USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma3:09
98NEDDaan Olivier (NED)Jumbo - Visma3:10
99ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:10
100NEDDanny Van Poppel (NED)Jumbo - Visma3:10
101NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma3:10
102NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert3:10
103ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Equipo Euskadi3:11
104CANSvein Tuft (CAN)Rally - Uhc3:13
105ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:20
106BELSean De Bie (BEL)Roompot - Charles3:22
107BELMichaël Van Staeyen (BEL)Roompot - Charles3:27
108ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH3:28
109ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:32
110ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Equipo Euskadi3:33
111ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:34
112POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal3:39
113ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:40
114ITAMoreno Moser (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè3:40
115BELThimo Willems (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise3:43
116BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal3:51
117BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal3:56
118ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias4:03
119BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal4:04
120BLRDzmitry Zhyhunou (BLR)Equipo Euskadi4:07
121ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:10
122ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:18
123DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma4:21
124ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:26
125JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè4:43
126USAColin Joyce (USA)Rally - Uhc4:45
127RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)Gazprom - Rusvelo4:45
127POLAlan Banaszek (POL)Caja Rural - Seguros Rgazt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Armilla - Granada - 23 Februari 2019Berg


1GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott3:01:03
2COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Equipo Euskadi0:26
3NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma0:26
4GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:26
5ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana0:26
6ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana0:26
7DENJakob Fuglsang (DEN)Astana0:26
8RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:20
9AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott1:20
10ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar2:51
11BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida2:51
12ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana2:51
13ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:26
14ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:26
15ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:26
16ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar3:26
17ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar3:26
18NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma3:26
19BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal3:26
20ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:26
21FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert3:26
22BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise5:54
23NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charles5:54
24RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo5:54
25ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:54
26ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè5:54
27ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:54
28USAGavin Mannion (USA)Rally - Uhc5:54
29ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:54
30RUSAleksey Rybalkin (RUS)Gazprom - Rusvelo5:57
31ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott5:59
32SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida7:19
33ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias8:19
34USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma8:19
35PORJosé Fernandes (POR)Burgos - BH8:41
36NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Charles10:23
37ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH10:58
38ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida10:58
39KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana10:58
40PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Burgos - BH10:58
41BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise10:58
42USAKyle Murphy (USA)Rally - Uhc10:58
43ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:58
44RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo10:58
45ITADario Cataldo (ITA)Astana10:58
46DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma10:58
47ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec13:46
48ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox15:42
49ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec15:42
50ESPIván García (ESP)15:42
51SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida15:42
52SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida15:42
53ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar15:42
54POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal15:42
55ESPDavid González Arribas (ESP)15:42
56ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar15:42
57ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè15:42
58COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott15:42
59ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Equipo Euskadi15:42
60ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga15:42
61ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias15:42
62BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal15:42
63BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal15:42
64ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox17:27
65ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Equipo Euskadi18:23
66ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox19:00
67ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox19:00
68BELMichaël Van Staeyen (BEL)Roompot - Charles19:00
69RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo19:00
70BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept - B&b Hotels19:00
71BELJordi Warlop (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise19:00
72BELJürgen Roelandts (BEL)Movistar19:00
73FRACyril Barthe (FRA)Euskadi Basque Country - Murias19:00
74BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise19:00
75NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH19:00
76ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè19:00
77BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal19:00
78BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise19:00
79BELLudwig De Winter (BEL)Wanty - Groupe Gobert19:00
80BELMathias De Witte (BEL)Roompot - Charles19:00
81ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH19:00
82ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Equipo Euskadi19:00
83ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox19:00
84ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott19:00
85ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Equipo Euskadi19:00
86ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Equipo Euskadi19:00
87ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar19:00
88ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè19:00
89ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert19:00
90RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo19:00
91COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rga19:00
92ESPXavier Cañellas Sanchez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga19:00
93ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott19:00
94BELLaurens De Vreese (BEL)Astana19:00
95NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles19:00
96FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotels19:00
97NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert19:00
98BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert19:00
99NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma19:00
100NEDDanny Van Poppel (NED)Jumbo - Visma19:00
101BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal19:00
102BELSean De Bie (BEL)Roompot - Charles19:00
103NEDDaan Olivier (NED)Jumbo - Visma19:00
104ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox19:00
105CANRyan Anderson (CAN)Rally - Uhc19:00
106CANSvein Tuft (CAN)Rally - Uhc19:00
107USAColin Joyce (USA)Rally - Uhc19:00
108USAEmerson Oronte (USA)Rally - Uhc19:00
109USARobin Carpenter (USA)Rally - Uhc19:00
110NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Charles19:00
111ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Murias19:00
112ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias19:00
113ITAMoreno Moser (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè19:00
114NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept - B&b Hotels19:00
115JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè19:00
116BELThimo Willems (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise20:43
117BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal22:18
117BLRDzmitry Zhyhunou (BLR)Equipo Euskadi24:17
117FRAMarc Fournier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels24:34
120ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec
121FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Concept - B&b Hotels
122BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert
123NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert
124ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH
125ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec
126FRAJérémy Lecroq (FRA)Vital Concept - B&b Hotels
127RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)Gazprom - Rusvelo

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Otura - Alhaurín de la Torre - 24 Februari 2019Sprint


1ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott3:58:19
2ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
3ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
4BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
5USAColin Joyce (USA)Rally - Uhczt
6SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Meridazt
7ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
8NEDLars Boom (NED)Roompot - Charleszt
9ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistarzt
10NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
11FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
12ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
13ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
14ESPIván García (ESP)zt
15ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
16ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
17DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
18ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
19ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
20AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scottzt
21ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanèzt
22RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
23BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
24BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
25ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
26BELMathias De Witte (BEL)Roompot - Charleszt
27COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Equipo Euskadizt
28BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Meridazt
29ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astanazt
30ESPDavid González Arribas (ESP)zt
31ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
32FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
33GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
34NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma0:12
35ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:12
36BELJürgen Roelandts (BEL)Movistar0:12
37NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Charles0:12
38ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar0:15
39NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charles0:16
40ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH0:16
41ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar0:16
42PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Burgos - BH0:16
43RUSAleksey Rybalkin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:16
44ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:16
45ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Equipo Euskadi0:20
46NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma0:20
47RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo0:22
48ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:25
49FRACyril Barthe (FRA)Euskadi Basque Country - Murias0:25
50ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:28
51ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:29
52COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rga0:29
53NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH0:29
54ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:29
55ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:29
56ITANicola Bagioli (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:32
57ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:33
58ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:33
59ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Equipo Euskadi0:33
60BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:35
61ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH0:35
62RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:35
63NEDDaan Olivier (NED)Jumbo - Visma0:38
64USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma0:38
65BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:38
66COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott0:38
67SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida0:38
68ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott0:42
69BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept - B&b Hotels0:44
70ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:44
71ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Equipo Euskadi0:44
72ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott0:44
73BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:44
74SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida0:50
75BELJordi Warlop (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:51
76BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:51
77ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Equipo Euskadi0:54
78KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana0:54
79ITADario Cataldo (ITA)Astana0:54
80ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:57
81RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:57
82POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal0:57
83BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal0:57
84JAPSho Hatsuyama (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:02
85ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar1:04
86CANRyan Anderson (CAN)Rally - Uhc1:10
87BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:11
88BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal1:11
89CANSvein Tuft (CAN)Rally - Uhc1:23
90DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma1:23
91ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:45
92ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:52
93ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Equipo Euskadi1:58
94USAGavin Mannion (USA)Rally - Uhc1:59
95USARobin Carpenter (USA)Rally - Uhc1:59
96GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott1:59
97RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
98ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias5:16
99ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida5:16
100ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias5:16
101BELMichaël Van Staeyen (BEL)Roompot - Charles5:19
102NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert5:19
103BELThimo Willems (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise6:46
104BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal6:51
105NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Charles6:51
106PORJosé Fernandes (POR)Burgos - BH6:51
107BELLudwig De Winter (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:51
108ITAMoreno Moser (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè6:51
109ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga6:51
110ESPXavier Cañellas Sanchez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga6:51
111NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept - B&b Hotels6:51
112BELLaurens De Vreese (BEL)Astana6:55
113USAKyle Murphy (USA)Rally - Uhc6:57
114ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:23

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden