De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Entre Brenne et Montmorillonnais - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Entre Brenne et Montmorillonnais - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2019

Entre Brenne et Montmorillonnais 2019

FrankrijkFrankrijk - 5 Mei 2019


Entre Brenne et Montmorillonnais - 5 Mei 2019


1ITAAlberto Dainese (ITA)Seg Racing Academy4:08:38
2SLOZiga Jerman (SLO)Groupama - Fdj Continentalzt
3GBRMatthew Walls (GBR)zt
4FRALouis Lapierre (FRA)Océane Top 16zt
5FRAVincent Louiche (FRA)CC Villeneuve Saint-Germainzt
6FRAMaxence Moncassin (FRA)Amore e Vita - Prodirzt
7BELJacob Relaes (BEL)Cibelzt
8KAZSergey Shatovkin (KAZ)zt
9BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)CC Villeneuve Saint-Germainzt
10FRAMaxime Jolly (FRA)VC Pays de Loudéaczt
11BELMaxime Farazijn (BEL)CC Villeneuve Saint-Germainzt
12FRAAnthony Maldonado (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
13FRARomain Feillu (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
14IRLDarragh O'Mahony (IRL)CC Nogent-Sur-Oisezt
15KAZDaniil Marukhin (KAZ)Astana Cityzt
16RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)Gazprom - Rusvelozt
17FRAFlorent Pereira (FRA)Pro Immo Nicolas Rouxzt
18FRALéo Bouvier (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.comzt
19FRAMaxime Urruty (FRA)Pro Immo Nicolas Rouxzt
20BELTuur Deprez (BEL)Cibelzt
21SUIJohan Jacobs (SUI)zt
22IRLDillon Corkery (IRL)zt
23ESTSimm Kiskonen (EST)zt
24BELStan Van Tricht (BEL)GM Recyclingzt
25ESTKarl Patrick Lauk (EST)Groupama - Fdj Continentalzt
26FRAJimmy Raibaud (FRA)Cr4c Roannezt
27KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Astana Cityzt
28SUIStefan Bissegger (SUI)Swiss Racing Academyzt
29GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Hauszt
30LUXTiago Da Silva (LUX)Differdange - Gebazt
31NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Coopzt
32FRAThéo Nonnez (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
33NORAndreas Leknessund (NOR)Uno-Xzt
34FINJaakko Hänninen (FIN)EC Saint-Etienne Loirezt
35KAZBolat Niyazov (KAZ)Astana Cityzt
36ITAGregorio Ferri (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fiorzt
37FRAFlorian Dufour (FRA)Cr4c Roannezt
38SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
39FRAJulien Lamy (FRA)zt
40FRARonan Racault (FRA)Pro Immo Nicolas Rouxzt
41IRLDaire Feeley (IRL)Evopro Racingzt
42LUXGilles Kirsch (LUX)zt
43RSAMorne Van Niekerk (RSA)Saint-Michel - Auber 93zt
44IRLAaron Kearney (IRL)Evopro Racingzt
45SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobilzt
46BELViktor Verschaeve (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
47FRAQuentin Rossini (FRA)Océane Top 16zt
48GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Hauszt
49BELMaxime De Poorter (BEL)EC Saint-Etienne Loirezt
50NEDMarten Kooistra (NED)Seg Racing Academyzt
51FRALouis Louvet (FRA)Cr4c Roannezt
52BELIlan Van Wilder (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
53FRAMathieu Pellegrin (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.comzt
54NORIdar Andersen (NOR)Uno-Xzt
55LUXCédric Pries (LUX)zt
56SUIRobin Froidevaux (SUI)Akros - Thömuszt
57GBROwen James (GBR)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideauzt
58IRLConn McDunphy (IRL)CC Nogent-Sur-Oisezt
59ERIHenok Mulubrhan (ERI)zt
60FRANicolas Thomas (FRA)zt
61BELJens Reynders (BEL)Wallonie-Bruxelles Developmentzt
62SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
63FRASandy Dujardin (FRA)EC Saint-Etienne Loirezt
64PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Hagens Berman - Axeonzt
65DENJeppe Aaskov Pallesen (DEN)Coloquickzt
66GERJuri Hollmann (GER)Heizomat - Rad-Net.dezt
67GERPirmin Benz (GER)Heizomat - Rad-Net.dezt
68FRANicolas Debeaumarche (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.comzt
69AUSCyrus Monk (AUS)Evopro Racingzt
70GBRStuart Balfour (GBR)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideauzt
71ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa Cycling Teamzt
72BELLennert Teugels (BEL)Cibelzt
73FRAYan Gras (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.comzt
74BELMichiel Dieleman (BEL)Cibelzt
75FRADimitri Chauvin (FRA)zt
76FRAThéo Delacroix (FRA)CC Etupes Le Doubszt
77ESTKristo Prangel (EST)zt
78FRALuc Dury (FRA)EC Saint-Etienne Loirezt
79BULRadoslav Valentinov Konstantinov (BUL)zt
80FRAFabien Rondeau (FRA)Cr4c Roannezt
81RUSAnton Vtiurin (RUS)zt
82FRADamien Poisson (FRA)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideauzt
83DENMathias Larsen (DEN)Waoozt
84GBREthan Vernon (GBR)zt
85FRAJulien Guay (FRA)VC Pays de Loudéaczt
86FRANicolas Baldo (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
87FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéaczt
88NEDBas Van Belle (NED)Leopard Pro Cyclingzt
89AUSHarry Sweeny (AUS)zt
90SUIJoel Suter (SUI)Akros - Thömuszt
91DENJohan Price-Pejtersen (DEN)Coloquickzt
92FRAMickaël Guichard (FRA)Pro Immo Nicolas Roux0:26
93FRAValentin Ferron (FRA)Vendée U0:29
94FRANicolas Malle (FRA)VC Pays de Loudéac0:29
95GBRAlfred Wright (GBR)1:15
96AZEMusa Mikayilzade (AZE)1:55
97FRAGeoffrey Thévenez (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.com2:46
98RUSNikita Martynov (RUS)2:46
99RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:47
100BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideau2:47
101NEDIde Schelling (NED)Seg Racing Academy2:47
102SUIMauro Schmid (SUI)Swiss Racing Academy2:47
103FRAThomas Chassagne (FRA)Pro Immo Nicolas Roux2:47
104NORLars Saugstad (NOR)Uno-X2:47
105PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)W52 - FC Porto5:35
106PORFábio Costa (POR)5:35
107GBRRhys Britton (GBR)5:35
108GBRMatthew Bostock (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes5:35
109IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins - Le Col5:35
110FRAAdrien Guillonnet (FRA)Interpro9:02
111KAZOlzhas Bayembayev (KAZ)Astana City9:02
112PORGonçalo Henrique Matos Carvalho (POR)UC Monaco9:02
113FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro9:02
114FRAClément Lalba (FRA)Creuse Oxygène Guéret9:02
115FRAClément Bazin (FRA)9:02
116ITAAlexander Konychev (ITA)Dimension Data - Qhubeka9:02
117CZEPetr Kelemen (CZE)11:44

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden