De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Coppa Agostoni - Giro delle Brianze - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Coppa Agostoni - Giro delle Brianze - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2019

Coppa Agostoni - Giro delle Brianze 2019

ItaliëItalië - 14 September 2019


Coppa Agostoni - Giro delle Brianze - 14 September 2019


1BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates4:46:18
2KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:00
3RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:31
4ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:20
5ITAGiovanni Visconti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)1:20
6FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic1:20
7ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo1:20
8ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:20
9RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:20
10ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida1:20
11COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academy5:03
12ITAMarco Tizza (ITA)Amore e Vita - Prodir5:37
13ITADavide Gabburo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)5:37
14ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:37
15ITASimone Ravanelli (ITA)Biesse Carrera5:37
16ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias5:37
17RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo5:37
18ITADavide Rebellin (ITA)Sovac Algerie5:37
19NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert5:37
20ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:37
21ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:37
22ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirates5:37
23ITASimone Velasco (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)5:37
24ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:37
25ITAGiovanni Aleotti (ITA)Friuli ASD5:37
26ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates5:37
27FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels5:37
28RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo5:47
29ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)5:47
30ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos5:47
31ITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTM5:47
32ITAFilippo Conca (ITA)Biesse Carrera7:08
33ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Dimension Data - Qhubeka7:08
34ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga7:08
35ITAAntonio Di Sante (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis7:08
36ITAMattia Bais (ITA)Friuli ASD7:08
37FRARomain Le Roux (FRA)Arkéa - Samsic7:08
38ITAEdoardo Zardini (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)7:08
39ITAAndrea Bagioli (ITA)Team Colpack7:08
40ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8:16
41COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rga8:16
42ITALuca Covili (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8:16
43KAZVadim Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motors8:16
44JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè8:16
45FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM8:16
46COLWilson Estiben Peña Molano (COL)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze8:16
47COLJavier Ignacio Montoya Montoya (COL)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze8:16
48ITAMatteo Sobrero (ITA)Dimension Data - Qhubeka8:16
49ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8:16
50ITAStefano Oldani (ITA)Kometa Cycling Team8:16
51ITADavide Baldaccini (ITA)Team Colpack8:16
52ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis8:16
53ITARiccardo Ciuccarelli (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis8:16
54ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen8:16
55ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy8:16
56ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias8:16
57GBRPaul Double (GBR)Team Colpack8:16

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden