De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix Alanya - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix Alanya - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Uitslagen 2019

Grand Prix Alanya 2019

TurkijeTurkije - 10 Februari 2019


Grand Prix Alanya - 10 Februari 2019


1GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid3:00:19
2BLRYauheni Karaliok (BLR)zt
3POLPatryk Stosz (POL)CCC Developmentzt
4KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana Cityzt
5TURAhmet Örken (TUR)Salcano Sakaryazt
6GERAaron Grosser (GER)Bike Aidzt
7TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakaryazt
8BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
9ESTSimm Kiskonen (EST)zt
10TURSüleyman Urcu (TUR)zt
11ESTNorman Vahtra (EST)zt
12KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
13TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
14HUNViktor Filutás (HUN)Pannonzt
15UKRAndriy Kulyk (UKR)Shenzhen Xideshengzt
16POLKamil Malecki (POL)CCC Developmentzt
17RUSMaksim Piskunov (RUS)Marathon Tulazt
18KAZMaxim Gridchin (KAZ)Astana Cityzt
19TURKemal Kücükbay (TUR)Brisaspor - Kulübü Dernegizt
20HUNDaniel Dina (HUN)Pannonzt
21KAZDaniil Marukhin (KAZ)Astana Cityzt
22KAZGabiden Azen (KAZ)zt
23AZEElchin Asadov (AZE)Lvivzt
24KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana Cityzt
25SUIYves Lütolf (SUI)Swiss Racing Academyzt
26KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana Cityzt
27KAZShakir Adilov (KAZ)zt
28TURYunus Emre Yilmaz (TUR)Brisaspor - Kulübü Dernegizt
29TURAdil Deniz Karacagil (TUR)zt
30KAZRamis Dinmukhametov (KAZ)Astana Cityzt
31KAZTemirlan Mukhamediyanov (KAZ)zt
32BLRYauheni Akhramenka (BLR)Fereizt
33TURMuhammed Ali Uguz (TUR)zt
34UKRMykyta Zubenko (UKR)Lvivzt
35UKROleksandr Prevar (UKR)Novakzt
36TURAhmet Örencik (TUR)Torku Seker Sporzt
37SUIBenoît Guinchard (SUI)Swiss Racing Academyzt
38SUIMatthias Reutimann (SUI)Swiss Racing Academyzt
39UKRTimur Maleiev (UKR)Lvivzt
40ESTKristjan Johanson (EST)zt
41HUNGergely Orosz (HUN)Pannonzt
42ESTRait Ärm (EST)zt
43UKRYegor Dementyev (UKR)zt
44UZBAleksey Fomovskiy (UZB)zt
45TUREmin Koçan (TUR)Brisaspor - Kulübü Dernegizt
46ESTOskar Nisu (EST)zt
47TURAhmet Akdilek (TUR)Salcano Sakaryazt
48KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
49UZBSergey Medvedev (UZB)zt
50KAZRoman Vassilenkov (KAZ)zt
51KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
52KAZVadim Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
53TURCanday Üzgün (TUR)zt
54BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
55UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Shenzhen Xideshengzt
56SVKMiklos Szabo (SVK)Pannonzt
57BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
58POLMichal Paluta (POL)CCC Developmentzt
59KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
60UKROleksandr Shchypak (UKR)Kyiv Capital Racingzt
61KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
62BLRMikhail Shemetau (BLR)zt
63KAZAssylkhan Turar (KAZ)zt
64UZBAkramjon Sunnatov (UZB)zt
65GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aidzt
66UKRBogdan Musienko (UKR)Lvivzt
67SUIDamian Lüscher (SUI)Swiss Racing Academyzt
68HUNAttila Valter (HUN)CCC Developmentzt
69UKRVladyslav Shcherban (UKR)zt
70UKRRoman Gladysh (UKR)zt
71RUSEvgeny Kovalev (RUS)Marathon Tulazt
72UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kyiv Capital Racingzt
73GERMatthias Schnapka (GER)Bike Aidzt
74BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
75KAZRobert Gaineyev (KAZ)zt
76TURHalil Ibrahim Dilek (TUR)Torku Seker Sporzt
77UKROleksandr Golovash (UKR)zt
78UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)zt
79UKRAnatoliy Budyak (UKR)Wibatech - Merx 7Rzt
80GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
81HUNAndras Szatmary (HUN)Pannonzt
82ESTJoosep Sankmann (EST)zt
83TUREmre Genc (TUR)zt
84AZEMahmud Mammadov (AZE)Lvivzt
85KAZIlya Korovko (KAZ)zt
86UZBDostonbek Ollamov (UZB)zt
87BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
88UZBDilmurdjon Siddikov (UZB)zt
89TURFethi Acar (TUR)Torku Seker Sporzt
90UKROleksandr Polivoda (UKR)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
91SUIRaphael Krähemann (SUI)Swiss Racing Academyzt
92TURMustafa Sayar (TUR)Salcano Sakaryazt
93TURMuhammed Selcuk (TUR)Torku Seker Sporzt
94KAZMaxim Dzolba (KAZ)zt
95TURMuhammet Atalay (TUR)Salcano Sakaryazt
96BLRKanstantsin Bialiauski (BLR)zt
97BLRHardzei Tsishchanka (BLR)zt
98BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Clubzt
99BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
100POLSzymon Tracz (POL)CCC Developmentzt
101NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
102KAZIgor Yussifov (KAZ)zt
103KAZAlisher Zhumakan (KAZ)zt
104RUSArtur Ershov (RUS)Marathon Tulazt
105SUIFabian Paumann (SUI)Swiss Racing Academyzt
106TURSefa Toros (TUR)zt
107TURIsmail Çavusoglu (TUR)zt
108HUNMárton Dina (HUN)Pannon0:15
109UKRVitaliy Gryniv (UKR)0:15
110RUSAleksandr Komin (RUS)Marathon Tula0:39
111POLPiotr Brozyna (POL)CCC Development0:44
112TURIzzet Sahin Icen (TUR)0:49
113TURFeritcan Samli (TUR)Salcano Sakarya1:00
114RUSVladimir Ilchenko (RUS)Marathon Tula1:05
115RUSMaxim Sukhov (RUS)Marathon Tula2:11

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden