De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Cycling Tour of Bihor - Bellotto - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Cycling Tour of Bihor - Bellotto - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Uitslagen 2019

Cycling Tour of Bihor - Bellotto 2019

RoemeniëRoemenië - 7 Juni 2019 - 9 Juni 2019


Algemeen klassement - 9 Juni 2019


1COLDaniel Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec12:12:44
2AUTMarkus Freiberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:21
3CZEKarel Hník (CZE)Elkov - Author0:53
4CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:53
5AUSChris Harper (AUS)Bridgelane0:55
6ITAMattia Bais (ITA)Friuli ASD0:55
7AUTBenjamin Brkic (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:56
8CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author0:58
9UKRAnatoliy Budyak (UKR)Wibatech - Merx 7R1:02
10CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec1:08
11CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author1:41
12RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Club1:45
13AUTHans-Jörg Leopold (AUT)Maloja - Pushbikers1:50
14POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Ats1:51
15ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Tools2:37
16ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis2:39
17ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis2:40
18POLMateusz Taciak (POL)Voster - Ats2:41
19SLOAndi Bajc (SLO)Felbermayr - Simplon Wels2:42
20CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author2:46
21ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:10
22SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil4:12
23ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar4:12
24BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club4:13
25AUTFelix Ritzinger (AUT)Maloja - Pushbikers4:43
26AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelane5:05
27GERYannick Achterberg (GER)Maloja - Pushbikers5:29
28UKRVitaliy Buts (UKR)Kyiv Capital Racing5:52
29UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kyiv Capital Racing5:54
30ITAAntonio Di Sante (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis5:59
31CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Author7:06
32CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author7:08
33ITAMassimo Orlandi (ITA)Friuli ASD8:13
34UKROleksandr Prevar (UKR)Novak8:40
35UKRYegor Dementyev (UKR)9:28
36ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec9:43
37ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools9:47
38BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club9:51
39UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)Kyiv Capital Racing10:20
40GERJohannes Schinnagel (GER)Maloja - Pushbikers10:38
41TURBurak Abay (TUR)Brunei Continental10:39
42UKROleksandr Golovash (UKR)11:10
43KAZVladimir Tsoy (KAZ)Apple11:15
44SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil11:19
45NZLHayden McCormick (NZL)Bridgelane12:55
46COLDaniel Arroyave Cañas (COL)Orgullo Paisa13:50
47AUTJodok Salzmann (AUT)Maloja - Pushbikers14:53
48POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats15:03
49ROUAndrei Cosmin Bidilici (ROU)15:19
50CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author15:49
51AUTDaniel Auer (AUT)Maloja - Pushbikers15:56
52AUTLukas Schlemmer (AUT)Maloja - Pushbikers15:58
53AUTJan Koller (AUT)16:02
54ITALeonardo Bonifazio (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis16:07
55GREIoannis Vorrias (GRE)16:08
56AUTLukas Reckendorfer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang16:10
57ARGFranco Orocito (ARG)d'Amico - UM Tools16:12
58POLPawel Franczak (POL)Voster - Ats17:03
59ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASD17:05
60SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil17:19
61AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang17:21
62ITASimone Sterbini (ITA)Giotti Victoria - Palomar17:52
63ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar18:16
64BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club18:21
65ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar18:22
66RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club18:28
67POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Ats18:45
68ITAMarco Cecchini (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis18:52
69ITAGabriele Petrelli (ITA)18:53
70AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang20:06
71ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec20:08
72ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Tools20:23
73COLJaime Alberto Restrepo Diosa (COL)20:23
74ROUDaniel Crista (ROU)Giotti Victoria - Palomar20:24
75ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - UM Tools20:25
76GERLukas Malgay (GER)Ratisbona20:29
77COLWilmar Molina Rico (COL)20:40
78GBRJames Jobber (GBR)20:50
79AUTPaul Bleyer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels21:41
80ESPRubén Caseny Catala (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy21:45
81AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels21:49
82SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil22:47
83RUSAnton Lavrentyev (RUS)Apple22:58
84ROULorant Balazsi (ROU)Novak23:31
85RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Tools24:26
86PARDavid Alexander Maidana Ortiz (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy24:36
87ROUIonut-Andrei Furtuna (ROU)27:40
88ROUCiprian Ioan Jitaru (ROU)Giotti Victoria - Palomar28:27
89BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental31:53
90AZESamir Jabrayilov (AZE)32:04
91ROUValentin Plesea (ROU)35:37
92POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats37:08
93ROURaul-Antonio Sinza (ROU)37:43
94KAZYersayin Sapar (KAZ)Apple45:03

Etappe 1 - Oradea - Oradea - 163 km - 7 Juni 2019Sprint


1SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil3:54:39
2ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
3ITALeonardo Bonifazio (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
4SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
5ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
6ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
7POLPawel Franczak (POL)Voster - Atszt
8CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Authorzt
9ITAAntonio Di Sante (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
10COLWilmar Molina Rico (COL)zt
11AUTDaniel Auer (AUT)Maloja - Pushbikerszt
12ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - UM Toolszt
13UKRVitaliy Buts (UKR)Kyiv Capital Racingzt
14ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Toolszt
15ITAFederico Zurlo (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
16POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Atszt
17ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
18SLOAndi Bajc (SLO)Felbermayr - Simplon Welszt
19AUSNicholas White (AUS)Bridgelanezt
20AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
21ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Toolszt
22AUTJan Koller (AUT)zt
23AUSChris Harper (AUS)Bridgelanezt
24CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Authorzt
25BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
26GERYannick Achterberg (GER)Maloja - Pushbikerszt
27ITAFilippo Ferronato (ITA)Friuli ASDzt
28AUTMarkus Freiberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
29ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
30ROUDaniel Crista (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
31COLJaime Alberto Restrepo Diosa (COL)zt
32AUSJason Lea (AUS)Bridgelanezt
33AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelanezt
34ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
35COLDaniel Arroyave Cañas (COL)Orgullo Paisazt
36AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelanezt
37COLDaniel Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
38AUTBenjamin Brkic (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
39GERJohannes Schinnagel (GER)Maloja - Pushbikerszt
40CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Authorzt
41CZEKarel Hník (CZE)Elkov - Authorzt
42AUTJodok Salzmann (AUT)Maloja - Pushbikerszt
43CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
44SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobilzt
45POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
46KAZVladimir Tsoy (KAZ)Applezt
47ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
48CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Authorzt
49POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Atszt
50RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Clubzt
51ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Toolszt
52AUSLionel Mawditt (AUS)Bridgelanezt
53BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
54POLMateusz Taciak (POL)Voster - Atszt
55UKROleksandr Prevar (UKR)Novakzt
56BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
57ITAMarco Cecchini (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
58AUTHans-Jörg Leopold (AUT)Maloja - Pushbikerszt
59ITAMassimo Orlandi (ITA)Friuli ASDzt
60UKRAnatoliy Budyak (UKR)Wibatech - Merx 7Rzt
61AUTLukas Reckendorfer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
62SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobilzt
63CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Authorzt
64ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
65RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Toolszt
66RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
67ROUAndrei Cosmin Bidilici (ROU)zt
68ITAMattia Bais (ITA)Friuli ASDzt
69ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASDzt
70UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)Kyiv Capital Racingzt
71AUTLukas Schlemmer (AUT)Maloja - Pushbikerszt
72CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Authorzt
73AUTPaul Bleyer (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
74CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
75SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
76GREIoannis Vorrias (GRE)zt
77AUTFelix Ritzinger (AUT)Maloja - Pushbikerszt
78PARDavid Alexander Maidana Ortiz (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresyzt
79SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
80UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kyiv Capital Racingzt
81RUSAnton Lavrentyev (RUS)Applezt
82ROULorant Balazsi (ROU)Novakzt
83UKROleksandr Golovash (UKR)zt
84GBRJames Jobber (GBR)zt
85ESPRubén Caseny Catala (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresyzt
86ITAGabriele Petrelli (ITA)zt
87AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:18
88ROUJozsef-Attila Malnasi (ROU)0:24
89KAZHurgali Turebekov (KAZ)Apple0:24
90ITASimone Sterbini (ITA)Giotti Victoria - Palomar1:16
91BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental2:34
92AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang3:46
93ROUBogdan Adrian Coman (ROU)4:18
94GERLukas Malgay (GER)Ratisbona4:22
95ARGFranco Orocito (ARG)d'Amico - UM Tools4:22
96KAZYersayin Sapar (KAZ)Apple4:22
97UKRYegor Dementyev (UKR)4:22
98ROURaul-Antonio Sinza (ROU)4:22
99PARBernardo Flor Velazquez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy4:22
100ROUCiprian Ioan Jitaru (ROU)Giotti Victoria - Palomar4:22
101ROUValentin Plesea (ROU)4:22
102AZESamir Jabrayilov (AZE)4:22
103NZLHayden McCormick (NZL)Bridgelane4:22
104KAZArtyom Silchenko (KAZ)Apple4:22
105TURBurak Abay (TUR)Brunei Continental5:42
106ESPOskar Malasetxeberria Ibaibarriaga (ESP)Kuwait5:42
107ROUMarius-Cristian Petrache (ROU)5:42
108ROUIonut-Andrei Furtuna (ROU)5:42
109ROUCarol Eduard Novak (ROU)Novak5:42
110BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Club5:56
111POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats8:02
112KAZAspan Zhukenov (KAZ)Apple9:28
113PARGustavo Adolfo Miño Baez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy14:55
114ESPJorge Ferrer Bueno (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy
115GRECharalampos Kastrantas (GRE)Brunei Continental
116ESPLucas Casas Gutiérrez (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy
117AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2a - Oradea - Oradea - 2 km - 8 Juni 2019Individuele Tijdrit


1SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil2:10
2SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil0:02
3POLPawel Franczak (POL)Voster - Ats0:02
4ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:03
5AUTJodok Salzmann (AUT)Maloja - Pushbikers0:04
6CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author0:04
7CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author0:04
8ROUDaniel Crista (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:05
9SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:05
10AUTFelix Ritzinger (AUT)Maloja - Pushbikers0:05
11AUSNicholas White (AUS)Bridgelane0:06
12CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Author0:06
13NZLHayden McCormick (NZL)Bridgelane0:06
14AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:06
15ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:06
16POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Ats0:07
17AUTDaniel Auer (AUT)Maloja - Pushbikers0:07
18BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:07
19AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane0:07
20SLODavid Per (SLO)Adria Mobil0:07
21RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Club0:08
22ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:08
23CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:08
24ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Tools0:08
25UKRVitaliy Buts (UKR)Kyiv Capital Racing0:08
26GERJohannes Schinnagel (GER)Maloja - Pushbikers0:08
27ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:08
28AUTLukas Schlemmer (AUT)Maloja - Pushbikers0:08
29POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats0:08
30ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:09
31CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author0:09
32ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:09
33AUSChris Harper (AUS)Bridgelane0:09
34CZEKarel Hník (CZE)Elkov - Author0:09
35CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author0:09
36ITAMattia Bais (ITA)Friuli ASD0:09
37SLOAndi Bajc (SLO)Felbermayr - Simplon Wels0:10
38AUTMarkus Freiberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:10
39SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:10
40AUTBenjamin Brkic (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:10
41CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author0:10
42COLDaniel Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:11
43UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kyiv Capital Racing0:11
44ITAFederico Zurlo (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:11
45GERYannick Achterberg (GER)Maloja - Pushbikers0:11
46ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:11
47BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:11
48AUSJason Lea (AUS)Bridgelane0:11
49BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Club0:11
50SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil0:12
51ITAMassimo Orlandi (ITA)Friuli ASD0:12
52ROUMarius-Cristian Petrache (ROU)0:12
53AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelane0:12
54AUTJan Koller (AUT)0:12
55ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Tools0:12
56COLJaime Alberto Restrepo Diosa (COL)0:12
57AUTHans-Jörg Leopold (AUT)Maloja - Pushbikers0:12
58COLDaniel Arroyave Cañas (COL)Orgullo Paisa0:13
59ITAFilippo Ferronato (ITA)Friuli ASD0:13
60ROURaul-Antonio Sinza (ROU)0:13
61ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:13
62POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Ats0:13
63UKRAnatoliy Budyak (UKR)Wibatech - Merx 7R0:13
64ITAMarco Cecchini (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:14
65UKROleksandr Prevar (UKR)Novak0:14
66RUSAnton Lavrentyev (RUS)Apple0:14
67RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:14
68ITASimone Sterbini (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:14
69ITAGabriele Petrelli (ITA)0:14
70AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:14
71ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASD0:15
72ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - UM Tools0:15
73BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:15
74AZESamir Jabrayilov (AZE)0:15
75ITAAntonio Di Sante (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:15
76ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools0:16
77ROUIonut-Andrei Furtuna (ROU)0:16
78UKROleksandr Golovash (UKR)0:16
79KAZVladimir Tsoy (KAZ)Apple0:17
80ARGFranco Orocito (ARG)d'Amico - UM Tools0:17
81ITALeonardo Bonifazio (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:17
82ROUJozsef-Attila Malnasi (ROU)0:17
83GBRJames Jobber (GBR)0:18
84GERLukas Malgay (GER)Ratisbona0:18
85UKRYegor Dementyev (UKR)0:18
86POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats0:18
87ROUValentin Plesea (ROU)0:18
88CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec0:19
89TURBurak Abay (TUR)Brunei Continental0:20
90AUTLukas Reckendorfer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:21
91RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Tools0:21
92ROUAndrei Cosmin Bidilici (ROU)0:21
93UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)Kyiv Capital Racing0:21
94ROULorant Balazsi (ROU)Novak0:21
95GREIoannis Vorrias (GRE)0:22
96ROUBogdan Adrian Coman (ROU)0:22
97AUSLionel Mawditt (AUS)Bridgelane0:22
98KAZHurgali Turebekov (KAZ)Apple0:23
99KAZAspan Zhukenov (KAZ)Apple0:23
100KAZYersayin Sapar (KAZ)Apple0:23
101KAZArtyom Silchenko (KAZ)Apple0:23
102ESPOskar Malasetxeberria Ibaibarriaga (ESP)Kuwait0:24
103PARBernardo Flor Velazquez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy0:24
104ROUCiprian Ioan Jitaru (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:24
105AUTPaul Bleyer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:25
106PARDavid Alexander Maidana Ortiz (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy0:26
107PARGustavo Adolfo Miño Baez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy0:27
108ESPRubén Caseny Catala (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy0:29
109COLWilmar Molina Rico (COL)0:29
110AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:30
111BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental0:32
112ROUCarol Eduard Novak (ROU)Novak0:40
113POLMateusz Taciak (POL)Voster - Ats37:45

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2b - Oradea - Padis - 156 km - 8 Juni 2019Berg


1COLDaniel Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec3:54:16
2AUTMarkus Freiberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:19
3CZEKarel Hník (CZE)Elkov - Author0:50
4ITAMattia Bais (ITA)Friuli ASD0:50
5CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:50
6AUTBenjamin Brkic (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:50
7AUSChris Harper (AUS)Bridgelane0:50
8UKRAnatoliy Budyak (UKR)Wibatech - Merx 7R0:53
9CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec0:53
10CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author0:53
11RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Club1:42
12AUTHans-Jörg Leopold (AUT)Maloja - Pushbikers1:42
13POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Ats1:42
14CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author1:42
15ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis2:30
16ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Tools2:34
17ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis2:36
18SLOAndi Bajc (SLO)Felbermayr - Simplon Wels2:36
19POLMateusz Taciak (POL)Voster - Ats2:36
20CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author2:40
21ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar4:06
22BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club4:06
23ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:06
24SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil4:06
25AUTFelix Ritzinger (AUT)Maloja - Pushbikers4:42
26TURBurak Abay (TUR)Brunei Continental4:42
27UKRYegor Dementyev (UKR)4:53
28AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelane4:57
29GERYannick Achterberg (GER)Maloja - Pushbikers5:23
30UKRVitaliy Buts (UKR)Kyiv Capital Racing5:48
31UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kyiv Capital Racing5:48
32ITAAntonio Di Sante (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis5:48
33UKROleksandr Golovash (UKR)5:53
34CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Author7:04
35CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author7:04
36ITASimone Sterbini (ITA)Giotti Victoria - Palomar7:49
37ITAMassimo Orlandi (ITA)Friuli ASD8:06
38NZLHayden McCormick (NZL)Bridgelane8:31
39UKROleksandr Prevar (UKR)Novak8:31
40UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)Kyiv Capital Racing9:34
41ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools9:36
42BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club9:40
43ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec9:40
44GERJohannes Schinnagel (GER)Maloja - Pushbikers10:13
45KAZVladimir Tsoy (KAZ)Apple11:03
46POLPawel Franczak (POL)Voster - Ats11:38
47ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASD11:38
48ARGFranco Orocito (ARG)d'Amico - UM Tools11:38
49SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil11:38
50COLDaniel Arroyave Cañas (COL)Orgullo Paisa13:42
51AUTJodok Salzmann (AUT)Maloja - Pushbikers14:33
52POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats14:59
53ROUAndrei Cosmin Bidilici (ROU)15:02
54GBRJames Jobber (GBR)15:10
55GREIoannis Vorrias (GRE)15:51
56AUTDaniel Auer (AUT)Maloja - Pushbikers15:54
57AUTPaul Bleyer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels15:54
58AUTLukas Schlemmer (AUT)Maloja - Pushbikers15:54
59ESPRubén Caseny Catala (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy15:54
60GERLukas Malgay (GER)Ratisbona15:54
61AUTJan Koller (AUT)15:54
62AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang15:54
63AUTLukas Reckendorfer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang15:54
64AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels15:54
65ITALeonardo Bonifazio (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis15:59
66CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author15:59
67SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil17:19
68AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang17:19
69ROULorant Balazsi (ROU)Novak17:47
70ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar18:18
71ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar18:18
72BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club18:18
73BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Club18:18
74ROUCiprian Ioan Jitaru (ROU)Giotti Victoria - Palomar18:18
75RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club18:18
76ITAFederico Zurlo (ITA)Giotti Victoria - Palomar18:18
77SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil18:41
78SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil18:41
79ITAMarco Cecchini (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis18:43
80POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Ats18:43
81RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Tools18:43
82ITAGabriele Petrelli (ITA)18:43
83ROUDaniel Crista (ROU)Giotti Victoria - Palomar19:50
84ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - UM Tools20:15
85ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Tools20:15
86COLWilmar Molina Rico (COL)20:15
87PARDavid Alexander Maidana Ortiz (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy20:15
88COLJaime Alberto Restrepo Diosa (COL)20:15
89POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats20:15
90BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental20:15
91ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec20:15
92ITAFilippo Ferronato (ITA)Friuli ASD20:15
93ROUIonut-Andrei Furtuna (ROU)21:46
94AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane21:57
95AUSLionel Mawditt (AUS)Bridgelane21:57
96AUSJason Lea (AUS)Bridgelane21:59
97RUSAnton Lavrentyev (RUS)Apple21:59
98AUSNicholas White (AUS)Bridgelane21:59
99AZESamir Jabrayilov (AZE)25:17
100KAZAspan Zhukenov (KAZ)Apple25:17
101ROUValentin Plesea (ROU)25:34
102ROURaul-Antonio Sinza (ROU)33:12
103KAZYersayin Sapar (KAZ)Apple34:55
103ROUJozsef-Attila Malnasi (ROU)44:28
103ROUBogdan Adrian Coman (ROU)47:29
106PARBernardo Flor Velazquez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy
107PARGustavo Adolfo Miño Baez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy
108ROUCarol Eduard Novak (ROU)Novak
109KAZArtyom Silchenko (KAZ)Apple
110ROUMarius-Cristian Petrache (ROU)
111KAZHurgali Turebekov (KAZ)Apple
112ESPOskar Malasetxeberria Ibaibarriaga (ESP)Kuwait
113SLODavid Per (SLO)Adria Mobil

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Oradea - Oradea - 183 km - 9 Juni 2019Sprint


1CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author4:21:35
2SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobilzt
3ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
4AUTDaniel Auer (AUT)Maloja - Pushbikerszt
5ITALeonardo Bonifazio (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
6COLJaime Alberto Restrepo Diosa (COL)zt
7AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:01
8BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:01
9ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:01
10ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Tools0:01
11COLWilmar Molina Rico (COL)0:01
12SLOAndi Bajc (SLO)Felbermayr - Simplon Wels0:01
13ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Tools0:01
14GERYannick Achterberg (GER)Maloja - Pushbikers0:01
15ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - UM Tools0:01
16KAZVladimir Tsoy (KAZ)Apple0:01
17POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats0:01
18ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:02
19CZEKarel Hník (CZE)Elkov - Author0:02
20AUTBenjamin Brkic (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:02
21AUTJan Koller (AUT)0:02
22TURBurak Abay (TUR)Brunei Continental0:02
23POLMateusz Taciak (POL)Voster - Ats0:02
24ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:02
25UKRYegor Dementyev (UKR)0:02
26ITAAntonio Di Sante (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:02
27ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:02
28AUTMarkus Freiberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:02
29UKRVitaliy Buts (UKR)Kyiv Capital Racing0:02
30RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Club0:02
31ROURaul-Antonio Sinza (ROU)0:03
32NZLHayden McCormick (NZL)Bridgelane0:03
33CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:03
34BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:03
35AUTHans-Jörg Leopold (AUT)Maloja - Pushbikers0:03
36AUTLukas Schlemmer (AUT)Maloja - Pushbikers0:03
37AUSDylan Sunderland (AUS)Bridgelane0:03
38UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kyiv Capital Racing0:04
39CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author0:04
40UKRAnatoliy Budyak (UKR)Wibatech - Merx 7R0:04
41AUSChris Harper (AUS)Bridgelane0:04
42AUTFelix Ritzinger (AUT)Maloja - Pushbikers0:04
43POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Ats0:04
44ROUAndrei Cosmin Bidilici (ROU)0:04
45CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author0:05
46CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author0:05
47POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Ats0:05
48ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:05
49CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec0:06
50CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author0:06
51ROUIonut-Andrei Furtuna (ROU)0:06
52CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Author0:06
53AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:06
54ITAMattia Bais (ITA)Friuli ASD0:06
55COLDaniel Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:06
56COLDaniel Arroyave Cañas (COL)Orgullo Paisa0:06
57ITAMassimo Orlandi (ITA)Friuli ASD0:06
58ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools0:07
59UKROleksandr Prevar (UKR)Novak0:07
60ARGFranco Orocito (ARG)d'Amico - UM Tools0:07
61AUTLukas Reckendorfer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:07
62SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:07
63GREIoannis Vorrias (GRE)0:07
64RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:07
65ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:08
66GERLukas Malgay (GER)Ratisbona0:09
67ITAMarco Cecchini (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:09
68BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:09
69ITAGabriele Petrelli (ITA)0:10
70ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:13
71SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:13
72GERJohannes Schinnagel (GER)Maloja - Pushbikers0:21
73AUTJodok Salzmann (AUT)Maloja - Pushbikers0:22
74UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)Kyiv Capital Racing0:29
75ROUDaniel Crista (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:34
76RUSAnton Lavrentyev (RUS)Apple0:50
77AZESamir Jabrayilov (AZE)2:14
78PARDavid Alexander Maidana Ortiz (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy3:59
79SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil4:00
80UKROleksandr Golovash (UKR)5:05
81ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASD5:17
82RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Tools5:27
83KAZYersayin Sapar (KAZ)Apple5:27
84GBRJames Jobber (GBR)5:27
85ROULorant Balazsi (ROU)Novak5:27
86AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels5:27
87ROUValentin Plesea (ROU)5:27
88AUTPaul Bleyer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels5:27
89ESPRubén Caseny Catala (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy5:28
90ROUCiprian Ioan Jitaru (ROU)Giotti Victoria - Palomar5:28
91POLPawel Franczak (POL)Voster - Ats5:29
92POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats8:37
93ITASimone Sterbini (ITA)Giotti Victoria - Palomar8:37
94BELMehdi Tigrine (BEL)Brunei Continental8:38
95KAZAspan Zhukenov (KAZ)Apple
96ITAFilippo Ferronato (ITA)Friuli ASD
97AUSNicholas White (AUS)Bridgelane
98BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Club
99ITAFederico Zurlo (ITA)Giotti Victoria - Palomar
100AUSJason Lea (AUS)Bridgelane
101SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil
102AUSAyden Toovey (AUS)Bridgelane
103AUSLionel Mawditt (AUS)Bridgelane

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden