De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP Adria Mobil - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP Adria Mobil - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Uitslagen 2019

GP Adria Mobil 2019

SloveniëSlovenië - 7 April 2019


GP Adria Mobil - 7 April 2019


1SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil4:43:55
2CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Authorzt
3AUTDaniel Auer (AUT)Maloja - Pushbikerszt
4SLODavid Per (SLO)Adria Mobil0:01
5SLOJaka Primozic (SLO)0:01
6SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:01
7CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author0:01
8ITASimone Ravanelli (ITA)Biesse Carrera0:01
9HUNMárton Dina (HUN)Pannon0:01
10ITANicolas Dalla Valle (ITA)Tirol0:01
11CZEKarel Tyrpekl (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:01
12AUTJodok Salzmann (AUT)Maloja - Pushbikers0:01
13ITAEmanuele Amadio (ITA)Friuli ASD0:01
14CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Author0:01
15AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum0:01
16AUTLukas Schlemmer (AUT)Maloja - Pushbikers0:01
17HUNDaniel Dina (HUN)Pannon0:01
18SLOUros Repse (SLO)0:01
19SLOKristijan Hocevar (SLO)0:09
20CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author0:10
21SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:14
22CZEMatej Stibingr (CZE)Elkov - Author0:28
23SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil1:07
24CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil1:06
25BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club4:06
26CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejov4:05
27SLONik Cemazar (SLO)4:05
28ITAEnrico Salvador (ITA)4:05
29HUNAndras Szatmary (HUN)Pannon4:05
30HUNErik Fetter (HUN)Pannon4:05
31AUTLuka Lakota (AUT)4:05
32SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica4:05
33SLOMatic Veber (SLO)4:05
34SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum4:05
35SLORok Korosec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum4:05
36BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club4:05
37GERFelix Engelhardt (GER)Tirol4:05
38SLOLuka Pajek (SLO)4:05
39SLOAljaz Prah (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum4:05
40SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil4:05
41CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author4:05
42ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen4:05
43SLOAljaz Omrzel (SLO)Adria Mobil4:05
44ITAGiovanni Pedretti (ITA)Biesse Carrera4:13
45GERJohannes Schinnagel (GER)Maloja - Pushbikers4:18
46SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum4:19
47SLOGregor Matija Cerne (SLO)5:08

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden