De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP Adria Mobil - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP Adria Mobil - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Uitslagen 2017

GP Adria Mobil 2017

SloveniëSlovenië - 2 April 2017


GP Adria Mobil - 2 April 2017


1ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)GM Europa Ovini4:16:01
2ITANicola Gaffurini (ITA)Sangemini - Mg.kvis0:00
3BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
4ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)0:00
5ITADavide Pacchiardo (ITA)GM Europa Ovini0:00
6AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
7COLJuan Sebastian Tamayo Martinez (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman0:00
8ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMP1:14
9ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Mg.kvis1:14
10ITADavide Orrico (ITA)Sangemini - Mg.kvis1:29
11ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore & Vita - Selle SMP1:29
12ITAMichele Gazzarra (ITA)Sangemini - Mg.kvis1:34
13SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil1:34
14ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Coldeportes - Bicicletas Strongman1:34
15ITADavide Mucelli (ITA)Meridiana - Kamen1:34
16AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol2:18
17ITAFilippo Fortin (ITA)Tirol2:18
18CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet2:18
19ITAAlessandro Pessot (ITA)2:18
20DENChristoffer Lisson (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm2:18
21CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project2:18
22ITAFabio Tommassini (ITA)d'Amico - Utensilnord2:18
23ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Unieuro Trevigiani - Hemus 18962:18
24CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil2:18
25GBRFelix Barker (GBR)2:18
26SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil2:18
27CROBruno Maltar (CRO)Meridiana - Kamen2:18
28AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife2:18
29AUTDennis Paulus (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang2:18
30AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Greenlife2:18
31BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club2:18
32ITANicolas Samparisi (ITA)d'Amico - Utensilnord2:18
33SLOTadej Pogacar (SLO)Rog - Ljubljana2:18
34ITAAdriano Brogi (ITA)GM Europa Ovini2:18
35SLOMatej Drinovec (SLO)2:18
36SLOMarko Pavlic (SLO)2:18
37COLJonathan Millan Ayala (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman2:18
38AUTMaximilian Kuen (AUT)Tirol2:18
39HUNViktor Filutás (HUN)2:18
40COLOscar Eduardo Sanchez Guarin (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman2:18
41SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Dare Viator Partizan2:18
42SLOJaka Primozic (SLO)2:18
43SLOUros Repse (SLO)Meridiana - Kamen2:18
44ESPMikel Elorza Pagaldai (ESP)Amore & Vita - Selle SMP2:18
45COLSteven Calderón Porras (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman2:18
46ALBRedi Halilaj (ALB)Amore & Vita - Selle SMP2:18
47ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen2:18
48ITAFederico Canuti (ITA)2:18
49ITAMarco Bernardinetti (ITA)Amore & Vita - Selle SMP2:18
50ITALuca Chirico (ITA)Torku Seker Spor2:18
51VENCarlos Andres Becerra Alarcon (VEN)Coldeportes - Bicicletas Strongman2:18
52CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Author2:18
53ALBBesmir Banushi (ALB)Amore & Vita - Selle SMP2:56
54COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman3:02
55DENSimon Bigum (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm3:08
56DENMathias Brenghoj (DEN)3:08
57ITAEnrico Salvador (ITA)Tirol3:14
58DENSteffen Munk Christiansen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm3:14

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden