De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of Mersin - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of Mersin - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Uitslagen 2017

Tour of Mersin 2017

TurkijeTurkije - 20 April 2017 - 23 April 2017


Algemeen klassement - 23 April 2017


1BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club12:36:57
2RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:40
3KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City1:18
4UKRAnatoliy Budyak (UKR)1:23
5KAZMatvey Nikitin (KAZ)Astana City1:24
6BULStanimir Cholakov (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 18963:01
7UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi5:58
8PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Unieuro Trevigiani - Hemus 189610:05
9TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor13:03
10TURAbdulkadir Kelleci (TUR)15:20
11TURYunus Emre Yilmaz (TUR)16:44
12TURSerkan Balkan (TUR)Torku Seker Spor17:08
13BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club20:29
14KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City29:57
15KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana City30:01
16TURKemal Kücükbay (TUR)30:02
17BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club30:02
18UKROleksandr Golovash (UKR)Minsk Cycling Club30:04
19UKRAnton Moruga (UKR)31:33
20UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Jorbi31:37
21ITAMattia Viel (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 189632:21
22UKRMykyta Zubenko (UKR)32:25
23BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club33:17
24GEOGiorgi Nareklishvili (GEO)33:27
25TURBurak Abay (TUR)33:47
26UKRYurii Shumilov (UKR)ISD - Jorbi34:36
27TUROguzhan Tiryaki (TUR)37:03
28BELMehdi Tigrine (BEL)37:03
29TURMustafa Köklü (TUR)38:25
30TURFethi Acar (TUR)38:25
31UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi38:25
32TUROnur Turgut (TUR)39:02
33BULMihail Mihailov (BUL)39:02
34TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor39:02
35BLRAleh Ahiyevich (BLR)Minsk Cycling Club39:16
36KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)Astana City39:56
37TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor41:47
38AZEMahammad Alakbarov (AZE)42:37
39TURRahmi Balci (TUR)42:37
40IRIMohammad Pouresmaeil (IRI)42:38
41UKRRoman Seliversov (UKR)44:00
42ESPJosé Daniel Viejo Redondo (ESP)Unieuro Trevigiani - Hemus 189644:25
43TUREmin Koçan (TUR)44:25
44BULYordan Andreev (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 189647:35
45TURTayyip Uz (TUR)48:41
46TURHalil Ibrahim Dilek (TUR)Torku Seker Spor49:18
47IRISirous Hashemzadeh (IRI)50:08
48TURDuran Akbas (TUR)53:19
49TURErmis Oguzhan (TUR)57:01
50TUREyüp Durgun (TUR)1:00:17
51ARMEdgar Stepanyan (ARM)1:04:07
52TURHakan Yenis (TUR)1:06:17
53GEOGiorgi Suvadoglu (GEO)1:11:10
54TURSinan Kartal (TUR)1:11:41
55TURIsmail Çavusoglu (TUR)1:14:02
56TURFurkan Eryigit (TUR)1:16:28
57TURAlihan Demirbag (TUR)1:17:15
58TURAdil Deniz Karacagil (TUR)1:23:47
59TURNiyazi Talha Özdemir (TUR)1:27:28
60TURErcüment Boran (TUR)1:30:45

Etappe 1 - 20 April 2017Berg


1BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club3:26:26
2KAZMatvey Nikitin (KAZ)Astana City0:23
3BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club1:12
4KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City1:12
5UKRAnatoliy Budyak (UKR)1:13
6RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club1:23
7BULStanimir Cholakov (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 18961:23
8UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi4:31
9KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City10:36
10KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana City10:40
11TURKemal Kücükbay (TUR)10:41
12BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club10:41
13UKROleksandr Golovash (UKR)Minsk Cycling Club10:43
14PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Unieuro Trevigiani - Hemus 189610:43
15UKRAnton Moruga (UKR)12:12
16BLRAleh Ahiyevich (BLR)Minsk Cycling Club12:12
17TURSeker Cebrail (TUR)12:12
18UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Jorbi12:16
19TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor12:53
20ITAMattia Viel (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 189612:53
21UKRMykyta Zubenko (UKR)12:53
22TUROguzhan Tiryaki (TUR)12:53
23GEOGiorgi Nareklishvili (GEO)12:53
24BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club12:53
25TURMustafa Köklü (TUR)12:53
26TURFethi Acar (TUR)12:53
27TURAbdulkadir Kelleci (TUR)12:53
28KAZIlya Gorbushin (KAZ)Astana City12:53
29BELMehdi Tigrine (BEL)12:53
30UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi12:53
31TURBurak Abay (TUR)12:53
32TURSerkan Balkan (TUR)Torku Seker Spor15:15
33UKRYurii Shumilov (UKR)ISD - Jorbi15:15
34TURYunus Emre Yilmaz (TUR)15:37
35KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)Astana City15:37
36ESPJosé Daniel Viejo Redondo (ESP)Unieuro Trevigiani - Hemus 189615:37
37TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor17:28
38TURHakan Yenis (TUR)17:28
39AZEMahammad Alakbarov (AZE)17:28
40TURCengiz Güner (TUR)17:28
41TUREmin Koçan (TUR)17:28
42TURRahmi Balci (TUR)17:28
43BULMihail Mihailov (BUL)17:28
44TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor17:28
45UKRRoman Seliversov (UKR)17:28
46TUROnur Turgut (TUR)17:28
47IRIMohammad Pouresmaeil (IRI)17:28
48TURIsmail Geçim (TUR)23:26
49GEOGiorgi Suvadoglu (GEO)24:38
50BULYordan Andreev (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 189624:38
51TURAlihan Demirbag (TUR)24:44
52TURSinan Kartal (TUR)25:05
53TURFurkan Eryigit (TUR)25:43
54TURTayyip Uz (TUR)25:43
55TURCemal Alkan (TUR)25:43
56TURIsmail Çavusoglu (TUR)25:43
57IRISirous Hashemzadeh (IRI)25:43
58AZEJamshid Qasymov (AZE)25:43
59GEOSulkhan Akhmaevi (GEO)28:05
60TURErmis Oguzhan (TUR)28:05
61TURHalil Ibrahim Dilek (TUR)Torku Seker Spor28:05
62TURAdil Deniz Karacagil (TUR)32:35
63TURDuran Akbas (TUR)33:58
64ARMEdgar Stepanyan (ARM)35:37
65GEOBeka Nareklishvili (GEO)35:37
66TURNiyazi Talha Özdemir (TUR)36:46
67TUREyüp Durgun (TUR)36:46
68TURRasim Reis (TUR)Torku Seker Spor36:46
69TURMuhammet Sentürk (TUR)38:34
70TURErcüment Boran (TUR)38:35
71BLRAnton Muzychkin (BLR)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - 21 April 2017Sprint


1BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club4:31:27
2ESPJosé Daniel Viejo Redondo (ESP)Unieuro Trevigiani - Hemus 1896zt
3ITAMattia Viel (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 1896zt
4TURYunus Emre Yilmaz (TUR)zt
5KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)Astana Cityzt
6BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
7UKRMykyta Zubenko (UKR)zt
8UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbizt
9TURBurak Abay (TUR)zt
10RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
11TURKemal Kücükbay (TUR)zt
12KAZMatvey Nikitin (KAZ)Astana Cityzt
13TUROguzhan Tiryaki (TUR)zt
14TURHalil Ibrahim Dilek (TUR)Torku Seker Sporzt
15GEOBeka Nareklishvili (GEO)zt
16BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
17KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana Cityzt
18KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana Cityzt
19PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Unieuro Trevigiani - Hemus 1896zt
20TUROnur Turgut (TUR)zt
21KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana Cityzt
22TURMustafa Köklü (TUR)zt
23UKRYurii Shumilov (UKR)ISD - Jorbizt
24BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
25UKRAnton Moruga (UKR)zt
26IRIMohammad Pouresmaeil (IRI)zt
27ARMEdgar Stepanyan (ARM)zt
28TURSerkan Balkan (TUR)Torku Seker Sporzt
29TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Sporzt
30IRISirous Hashemzadeh (IRI)zt
31BULYordan Andreev (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 1896zt
32TURDuran Akbas (TUR)zt
33BELMehdi Tigrine (BEL)zt
34TURFethi Acar (TUR)zt
35TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Sporzt
36TURRahmi Balci (TUR)zt
37AZEMahammad Alakbarov (AZE)zt
38BULMihail Mihailov (BUL)zt
39GEOGiorgi Nareklishvili (GEO)zt
40TUREyüp Durgun (TUR)zt
41TURAbdulkadir Kelleci (TUR)zt
42TUREmin Koçan (TUR)zt
43UKROleksandr Golovash (UKR)Minsk Cycling Clubzt
44UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbizt
45BULStanimir Cholakov (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 1896zt
46TURSeker Cebrail (TUR)zt
47TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Sporzt
48TURTayyip Uz (TUR)zt
49BLRAleh Ahiyevich (BLR)Minsk Cycling Clubzt
50UKRAnatoliy Budyak (UKR)zt
51UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Jorbizt
52TURErmis Oguzhan (TUR)zt
53UKRRoman Seliversov (UKR)zt
54TURCengiz Güner (TUR)zt
55TURIsmail Geçim (TUR)23:28
56TURRasim Reis (TUR)Torku Seker Spor6:45
57GEOGiorgi Suvadoglu (GEO)23:35
58TURErcüment Boran (TUR)23:38
59TURNiyazi Talha Özdemir (TUR)23:38
60TURSinan Kartal (TUR)23:39
61TURHakan Yenis (TUR)23:39
62TURAlihan Demirbag (TUR)23:39
63TURFurkan Eryigit (TUR)23:41
64TURIsmail Çavusoglu (TUR)23:41
65TURAdil Deniz Karacagil (TUR)22:48
66TURCemal Alkan (TUR)
67AZEJamshid Qasymov (AZE)
68GEOSulkhan Akhmaevi (GEO)
69TURMuhammet Sentürk (TUR)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - 22 April 2017Medium berg


1PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Unieuro Trevigiani - Hemus 18964:38:27
2RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
3KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City0:47
4BULStanimir Cholakov (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:47
5TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor0:47
6BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:47
7UKRAnatoliy Budyak (UKR)0:47
8TURYunus Emre Yilmaz (TUR)1:44
9KAZMatvey Nikitin (KAZ)Astana City1:44
10UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi1:44
11TURAbdulkadir Kelleci (TUR)1:51
12TURSerkan Balkan (TUR)Torku Seker Spor2:30
13TURHalil Ibrahim Dilek (TUR)Torku Seker Spor19:58
14ITAMattia Viel (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 189619:58
15TUROnur Turgut (TUR)19:58
16GEOGiorgi Nareklishvili (GEO)19:58
17TURBurak Abay (TUR)19:58
18TURKemal Kücükbay (TUR)19:58
19KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City19:58
20UKRAnton Moruga (UKR)19:58
21BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club19:58
22TURDuran Akbas (TUR)19:58
23UKRMykyta Zubenko (UKR)19:58
24BULMihail Mihailov (BUL)19:58
25UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Jorbi19:58
26BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club19:58
27UKRYurii Shumilov (UKR)ISD - Jorbi19:58
28KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana City19:58
29BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club19:58
30UKROleksandr Golovash (UKR)Minsk Cycling Club19:58
31TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor19:58
32TUROguzhan Tiryaki (TUR)23:34
33TUREyüp Durgun (TUR)23:34
34TURHakan Yenis (TUR)23:34
35GEOGiorgi Suvadoglu (GEO)23:34
36IRIMohammad Pouresmaeil (IRI)23:34
37AZEMahammad Alakbarov (AZE)23:34
38TURTayyip Uz (TUR)23:34
39TURSinan Kartal (TUR)23:34
40TURRahmi Balci (TUR)23:34
41BELMehdi Tigrine (BEL)23:34
42IRISirous Hashemzadeh (IRI)23:34
43TURIsmail Çavusoglu (TUR)23:34
44BULYordan Andreev (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 189623:34
45TURFethi Acar (TUR)24:56
46KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)Astana City24:56
47UKRRoman Seliversov (UKR)24:56
48UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi24:56
49TURMustafa Köklü (TUR)24:56
50TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor24:56
51TUREmin Koçan (TUR)25:22
52BLRAleh Ahiyevich (BLR)Minsk Cycling Club27:41
53TURFurkan Eryigit (TUR)27:41
54ESPJosé Daniel Viejo Redondo (ESP)Unieuro Trevigiani - Hemus 189627:41
55TURErmis Oguzhan (TUR)27:41
56TURNiyazi Talha Özdemir (TUR)27:41
57TURAdil Deniz Karacagil (TUR)29:01
58ARMEdgar Stepanyan (ARM)29:07
59TURErcüment Boran (TUR)29:09
60TURAlihan Demirbag (TUR)29:28
61GEOBeka Nareklishvili (GEO)
62TURSeker Cebrail (TUR)
63TURCengiz Güner (TUR)
64TURIsmail Geçim (TUR)
65TURRasim Reis (TUR)Torku Seker Spor

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - 23 April 2017Sprint

Deze etappe werd geannuleerd.

Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden