De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of Ukraine - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of Ukraine - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oekraïne

Uitslagen 2017

Tour of Ukraine 2017

OekraïneOekraïne - 17 Mei 2017 - 21 Mei 2017


Algemeen klassement - 21 Mei 2017


1UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc12:02:23
2UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:11
3UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolls - Bdc0:14
4UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc0:16
5UKROleksandr Golovash (UKR)Minsk Cycling Club0:17
6BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:18
7UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdc0:22
8UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdc0:22
9PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:23
10KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors0:24
11KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Vino - Astana Motors0:24
12LATEmils Liepins (LAT)Rietumu Banka - Riga0:28
13BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:28
14ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:29
15KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino - Astana Motors0:29
16KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motors0:32
17ITASimone Ravanelli (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:40
18ITAMattia Viel (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:40
19ESPSergio Vega Merodio (ESP)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:42
20BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:49
21LATMaris Bogdanovics (LAT)Rietumu Banka - Riga0:51
22LATViesturs Luksevics (LAT)0:52
23AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:55
24AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:01
25UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi1:05
26AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:17
27UKRMykyta Zubenko (UKR)1:18
28UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi1:18
29AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Greenlife1:25
30GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife1:28
31UKRArtem Tesler (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape1:29
32UKRAnatoliy Budyak (UKR)1:34
33CZEPetr Hampl (CZE)Skc Tufo - Prostejov1:42
34CZEMatej Zahálka (CZE)Skc Tufo - Prostejov1:43
35KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors1:45
36UKRMaksym Vasilyev (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape1:46
37UKROleksiy Kasyanov (UKR)1:56
38AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project2:01
39UKRVitaliy Popkov (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape2:05
40USATimothy Rugg (USA)Bike Aid2:06
41BLRVasili Strokov (BLR)2:12
42UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape2:15
43ITAMarco Molteni (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18962:16
44AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife2:18
45NEDAdne Van Engelen (NED)2:22
46GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid2:46
47BLRKanstantsin Budkevich (BLR)2:59
48GERJoschka Beck (GER)Bike Aid2:59
49BLRArseni Ikanovich (BLR)3:13
50UKRAnton Moruga (UKR)3:13
51KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino - Astana Motors3:18
52CZELudek Lichnovský (CZE)Skc Tufo - Prostejov3:22
53LATDeins Kanepejs (LAT)Rietumu Banka - Riga3:26
54LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu Banka - Riga3:35
55BLRAlexei Shnyrko (BLR)3:40
56UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Jorbi3:59
57UKRBogdan Musienko (UKR)4:00
58GERTino Thömel (GER)Bike Aid4:01
59AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project4:03
60UKRSergej Gretchyn (UKR)4:04
61BLRPavel Pashuk (BLR)4:04
62AUTMatthias Grick (AUT)WSA - Greenlife4:04
63BULAlexander Alexiev (BUL)4:07
64GBRSam Brand (GBR)4:09
65UKRYurii Burchenia (UKR)4:39
66UKROleksii Tarkovskyi (UKR)4:46
67POLWojciech Pszczolarski (POL)Skc Tufo - Prostejov5:01
68BULNikolai Genov (BUL)5:02
69UKRSergiy Kozachenko (UKR)5:08
70BULIvan Azhi (BUL)5:18
71UKRDmytro Kovalov (UKR)5:27
72ARGEmanuel Mini (ARG)5:28
73UZBUlugbek Saidov (UZB)5:29
74UZBDmitriy Ponkratov (UZB)5:46
75BULIvan Muhtarov (BUL)5:53
76AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project6:00
77ISROfek Hason (ISR)6:00
78AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife6:07
79LATArmands Becis (LAT)Rietumu Banka - Riga6:17
80UKRVitalii Kuhar (UKR)6:31
81BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club7:51
82GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid8:21
83UKRRoman Deshko (UKR)8:28
84ESPBrais Dacal (ESP)9:08
85MDAAndrei Vrabii (MDA)12:06
86UKRArtur Tsvetkov (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape13:17
87USAJustin McQuerry (USA)14:37
88UKRKostyantyn Rybaruk (UKR)16:21

Proloog - Kiev - Kiev - 4 km - 17 Mei 2017Individuele Tijdrit


1KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors04:20
2LATEmils Liepins (LAT)Rietumu Banka - Riga0:03
3KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Vino - Astana Motors0:03
4UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi0:03
5PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:03
6UKROleksandr Golovash (UKR)Minsk Cycling Club0:04
7GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife0:05
8ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:05
9BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:05
10KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino - Astana Motors0:05
11LATDeins Kanepejs (LAT)Rietumu Banka - Riga0:06
12UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:06
13AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Greenlife0:06
14USATimothy Rugg (USA)Bike Aid0:06
15AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:07
16UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolls - Bdc0:07
17UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Jorbi0:08
18BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:08
19LATMaris Bogdanovics (LAT)Rietumu Banka - Riga0:08
20BULNikolai Genov (BUL)0:09
21LATArmands Becis (LAT)Rietumu Banka - Riga0:09
22KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino - Astana Motors0:09
23UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc0:09
24UKRArtem Tesler (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape0:10
25KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motors0:10
26ITAMattia Viel (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:10
27UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc0:10
28ITASimone Ravanelli (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:10
29AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:12
30AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:12
31UKRVitaliy Popkov (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape0:12
32ESPSergio Vega Merodio (ESP)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:12
33AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife0:13
34GBRSam Brand (GBR)0:13
35BULAlexander Alexiev (BUL)0:13
36BLRAlexei Shnyrko (BLR)0:14
37UKRVladislav Zubar (UKR)0:14
38UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdc0:15
39UKRMaksym Vasilyev (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape0:15
40LATViesturs Luksevics (LAT)0:15
41UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdc0:15
42LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu Banka - Riga0:15
43BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:15
44UKRBogdan Musienko (UKR)0:16
45GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid0:16
46UKRMykyta Zubenko (UKR)0:16
47UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi0:16
48BLRVasili Strokov (BLR)0:16
49CZEPetr Hampl (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:16
50UKRVictor Shevtsov (UKR)0:17
51ARGEmanuel Mini (ARG)0:17
52CZEMatej Zahálka (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:17
53UKRAnton Moruga (UKR)0:18
54BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club0:18
55GERJoschka Beck (GER)Bike Aid0:18
56POLWojciech Pszczolarski (POL)Skc Tufo - Prostejov0:18
57UKRSergej Gretchyn (UKR)0:18
58GERTino Thömel (GER)Bike Aid0:18
59UKROleksiy Kasyanov (UKR)0:19
60CZEJakub Otruba (CZE)0:19
61CZELudek Lichnovský (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:20
62ITAMarco Molteni (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:20
63AUTMatthias Grick (AUT)WSA - Greenlife0:22
64AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:22
65UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape0:22
66UKRDmytro Ponomarenko (UKR)0:22
67UKRYurii Burchenia (UKR)0:22
68NEDAdne Van Engelen (NED)0:23
69USAJustin McQuerry (USA)0:23
70UKRArtur Tsvetkov (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape0:24
71UKRYuri Metlushenko (UKR)Hainan - Jilun0:24
72BLRArseni Ikanovich (BLR)0:25
73BLRPavel Pashuk (BLR)0:26
74AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife0:26
75UKRAnatoliy Budyak (UKR)0:26
76BLRKanstantsin Budkevich (BLR)0:27
77BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:27
78UZBDmitriy Ponkratov (UZB)0:27
79UKRDanil Osadchoy (UKR)0:28
80UKRDmytro Kovalov (UKR)0:29
81ESPBrais Dacal (ESP)0:30
82UKROleksii Tarkovskyi (UKR)0:30
83UKRVitalii Kuhar (UKR)0:30
84UKRKostyantyn Rybaruk (UKR)0:30
85AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:31
86AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:31
87CZEMatej Stibingr (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:31
88GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid0:32
89BULIvan Azhi (BUL)0:32
90BULPetar Chavdrov (BUL)0:35
91BULIvan Muhtarov (BUL)0:35
92UKRMyroslav Garnovdi (UKR)0:35
93UKRSergiy Kozachenko (UKR)0:37
94UKRRoman Deshko (UKR)0:38
95UKRPavlo Duma (UKR)0:39
96MDAAndrei Vrabii (MDA)0:41
97UZBUlugbek Saidov (UZB)0:43
98ISROr Greenstein (ISR)0:43
99MDAAndrei Covalciuc (MDA)0:45
100ISROfek Hason (ISR)0:45
101KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors0:51
102MDAAndrei Grigoriev (MDA)0:54
103MDAVladislav Prudcoi (MDA)1:00
104MDAVadim Puica (MDA)1:01

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Bila Tsirkva - Bila Tsirkva - 179 km - 18 Mei 2017Sprint


1UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc4:05:22
2UKRArtem Tesler (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
3LATEmils Liepins (LAT)Rietumu Banka - Riga0:00
4AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
5BLRAlexei Shnyrko (BLR)0:00
6GERTino Thömel (GER)Bike Aid0:00
7GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife0:00
8ITAMattia Viel (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
9UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi0:00
10AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife0:00
11CZELudek Lichnovský (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:00
12BULNikolai Genov (BUL)0:00
13UKRSergej Gretchyn (UKR)0:00
14LATMaris Bogdanovics (LAT)Rietumu Banka - Riga0:00
15BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
16USATimothy Rugg (USA)Bike Aid0:00
17AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
18UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
19ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
20UKRSergiy Kozachenko (UKR)0:00
21UZBDmitriy Ponkratov (UZB)0:00
22ESPBrais Dacal (ESP)0:00
23AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
24BULAlexander Alexiev (BUL)0:00
25ARGEmanuel Mini (ARG)0:00
26ISROr Greenstein (ISR)0:00
27PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
28BLRPavel Pashuk (BLR)0:00
29ITAMarco Molteni (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
30UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdc0:00
31BLRVasili Strokov (BLR)0:00
32UKRDmytro Kovalov (UKR)0:00
33CZEMatej Zahálka (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:00
34AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Greenlife0:00
35USAJustin McQuerry (USA)0:00
36UKRYurii Burchenia (UKR)0:00
37LATViesturs Luksevics (LAT)0:00
38ITASimone Ravanelli (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
39UKRBogdan Musienko (UKR)0:00
40UKROleksandr Golovash (UKR)Minsk Cycling Club0:00
41UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdc0:00
42UKRVitaliy Popkov (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
43UKRMykyta Zubenko (UKR)0:00
44LATDeins Kanepejs (LAT)Rietumu Banka - Riga0:00
45UKROleksiy Kasyanov (UKR)0:00
46BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club0:00
47BLRArseni Ikanovich (BLR)0:00
48UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc0:00
49UKRAnatoliy Budyak (UKR)0:00
50ESPSergio Vega Merodio (ESP)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
51AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife0:00
52BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
53UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Jorbi0:00
54AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
55BULIvan Azhi (BUL)0:00
56POLWojciech Pszczolarski (POL)Skc Tufo - Prostejov0:00
57NEDAdne Van Engelen (NED)0:00
58AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
59KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors0:00
60UKRAnton Moruga (UKR)0:00
61UZBUlugbek Saidov (UZB)0:00
62KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino - Astana Motors0:00
63LATArmands Becis (LAT)Rietumu Banka - Riga0:00
64BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:00
65UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi0:00
66CZEJakub Otruba (CZE)0:00
67UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolls - Bdc0:00
68BULIvan Muhtarov (BUL)0:00
69UKRVitalii Kuhar (UKR)0:00
70GBRSam Brand (GBR)0:00
71CZEPetr Hampl (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:00
72ISROfek Hason (ISR)0:00
73AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
74UKRVictor Shevtsov (UKR)0:38
75AUTMatthias Grick (AUT)WSA - Greenlife0:41
76BLRKanstantsin Budkevich (BLR)0:00
77UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc1:08
78CZEMatej Stibingr (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:00
79UKRRoman Deshko (UKR)1:49
80KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino - Astana Motors0:00
81LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu Banka - Riga0:00
82KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motors0:00
83UKROleksii Tarkovskyi (UKR)0:00
84GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid0:00
85GERJoschka Beck (GER)Bike Aid0:00
86GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid0:00
87MDAAndrei Vrabii (MDA)0:00
88KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Vino - Astana Motors0:00
89KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors0:00
90UKRYuri Metlushenko (UKR)Hainan - Jilun0:00
91BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:00
92UKRMaksym Vasilyev (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
93UKRPavlo Duma (UKR)6:26
94UKRArtur Tsvetkov (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape10:52
95UKRKostyantyn Rybaruk (UKR)10:52
96MDAVadim Puica (MDA)
97MDAAndrei Grigoriev (MDA)
98BULPetar Chavdrov (BUL)
99UKRMyroslav Garnovdi (UKR)
100UKRDmytro Ponomarenko (UKR)
101UKRVladislav Zubar (UKR)
102UKRDanil Osadchoy (UKR)
103MDAVladislav Prudcoi (MDA)
104MDAAndrei Covalciuc (MDA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Sukholuscha - Sukholuscha - 3 km - 19 Mei 2017Ploegentijdrit


1UKR Kolss31:59
2BLR Minsk Cycling Club32:05
3KAZ Vino - Astana Motors32:16
4BUL Unieuro Trevigiani - Hemus 189632:22
5LAT Rietumu Banka - Riga32:29
6AZE Synergy Baku Cycling Project32:35
7UKR ISD - Jorbi32:54
8AUT WSA - Greenlife33:17
9CZE SKC Tufo - Prostejov33:18
10CHN Yunnan - Lvshan Landscape33:23
11GER Bike Aid33:52
12BLR Nationaal team van Wit-Rusland33:54
13UKR Kyiv Regional Team35:14
14USA Novo Nordisk Development35:20
15UKR Tsop - Mykolayv35:38
16BUL Nessebar - Shockblaze - Plovdiv35:46
17UKR Dynamo Racing Team36:23

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Bucha - Bucha - 196 km - 20 Mei 2017Sprint


1GERTino Thömel (GER)Bike Aid4:16:48
2ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
3UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc0:00
4UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi0:00
5LATMaris Bogdanovics (LAT)Rietumu Banka - Riga0:00
6UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi0:00
7BULAlexander Alexiev (BUL)0:00
8GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife0:00
9KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Vino - Astana Motors0:00
10ITAMattia Viel (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
11UKRSergiy Kozachenko (UKR)0:00
12UKRArtem Tesler (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
13CZELudek Lichnovský (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:00
14BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
15UKRSergej Gretchyn (UKR)0:00
16MDAAndrei Vrabii (MDA)0:00
17BLRAlexei Shnyrko (BLR)0:00
18UKROleksii Tarkovskyi (UKR)0:00
19UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:00
20UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
21KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino - Astana Motors0:00
22ESPBrais Dacal (ESP)0:00
23UKRMaksym Vasilyev (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
24ARGEmanuel Mini (ARG)0:00
25AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
26ISROfek Hason (ISR)0:00
27AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Greenlife0:00
28USAJustin McQuerry (USA)0:00
29UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdc0:00
30AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
31UKROleksandr Golovash (UKR)Minsk Cycling Club0:00
32KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motors0:00
33UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolls - Bdc0:00
34UKRKostyantyn Rybaruk (UKR)0:00
35AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife0:00
36UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc0:00
37UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdc0:00
38UKRVictor Shevtsov (UKR)0:00
39KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors0:00
40PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
41LATViesturs Luksevics (LAT)0:00
42ITASimone Ravanelli (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
43BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:00
44ESPSergio Vega Merodio (ESP)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
45AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
46GBRSam Brand (GBR)0:00
47KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino - Astana Motors0:00
48BULIvan Azhi (BUL)0:00
49UKRMykyta Zubenko (UKR)0:00
50UKRVitalii Kuhar (UKR)0:00
51LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu Banka - Riga0:00
52BULIvan Muhtarov (BUL)0:00
53UKRAnton Moruga (UKR)0:00
54BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
55UKRYurii Burchenia (UKR)0:00
56AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife0:00
57CZEMatej Zahálka (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:00
58AUTMatthias Grick (AUT)WSA - Greenlife0:00
59UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Jorbi0:00
60NEDAdne Van Engelen (NED)0:00
61BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club0:00
62BLRVasili Strokov (BLR)0:00
63AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
64LATDeins Kanepejs (LAT)Rietumu Banka - Riga0:00
65KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors0:00
66GERJoschka Beck (GER)Bike Aid0:00
67BLRKanstantsin Budkevich (BLR)0:00
68UKRBogdan Musienko (UKR)0:00
69UKRVitaliy Popkov (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
70POLWojciech Pszczolarski (POL)Skc Tufo - Prostejov0:00
71UKRAnatoliy Budyak (UKR)0:00
72AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
73ITAMarco Molteni (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
74UKROleksiy Kasyanov (UKR)0:00
75BLRPavel Pashuk (BLR)0:00
76CZEPetr Hampl (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:00
77UZBUlugbek Saidov (UZB)0:00
78BLRArseni Ikanovich (BLR)0:00
79CZEJakub Otruba (CZE)0:00
80UKRRoman Deshko (UKR)0:00
81BULNikolai Genov (BUL)0:25
82GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid0:43
83UKRDmytro Kovalov (UKR)1:01
84UZBDmitriy Ponkratov (UZB)1:02
85CZEMatej Stibingr (CZE)Skc Tufo - Prostejov1:02
86LATArmands Becis (LAT)Rietumu Banka - Riga1:09
87LATEmils Liepins (LAT)Rietumu Banka - Riga0:00
88UKRArtur Tsvetkov (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape1:53
89AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project3:15
90USATimothy Rugg (USA)Bike Aid12:29
91GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid12:31
92BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club
93ISROr Greenstein (ISR)
94UKRPavlo Duma (UKR)
95UKRYuri Metlushenko (UKR)Hainan - Jilun

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Chabany - Chabany - 131 km - 21 Mei 2017Sprint


1PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Unieuro Trevigiani - Hemus 18963:04:01
2UKRArtem Tesler (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
3LATEmils Liepins (LAT)Rietumu Banka - Riga0:00
4ITAMarco Molteni (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
5BLRVasili Strokov (BLR)0:00
6UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdc0:00
7BULAlexander Alexiev (BUL)0:00
8ITAMattia Viel (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
9UKRSergej Gretchyn (UKR)0:00
10GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife0:00
11UKRMaksym Vasilyev (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape0:00
12ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
13UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:00
14KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Vino - Astana Motors0:00
15BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
16CZEPetr Hampl (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:00
17UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi0:00
18KAZNikita Sokolov (KAZ)Vino - Astana Motors0:00
19ESPSergio Vega Merodio (ESP)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
20LATViesturs Luksevics (LAT)0:00
21KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors0:00
22CZEMatej Zahálka (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:00
23UKRMykyta Zubenko (UKR)0:00
24USATimothy Rugg (USA)Bike Aid0:00
25ITASimone Ravanelli (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
26UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc0:00
27AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Greenlife0:00
28NEDAdne Van Engelen (NED)0:00
29UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc0:00
30BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
31UKROleksandr Golovash (UKR)Minsk Cycling Club0:00
32UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi0:00
33UKRSergiy Kozachenko (UKR)0:00
34UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolls - Bdc0:00
35UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdc0:00
36KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino - Astana Motors0:00
37BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:00
38AZEKirill Pozdnyakov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:06
39LATMaris Bogdanovics (LAT)Rietumu Banka - Riga0:06
40AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:06
41UKROleksiy Kasyanov (UKR)0:06
42UKRAnatoliy Budyak (UKR)0:06
43UKRVitaliy Popkov (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape0:22
44UKRBogdan Musienko (UKR)0:22
45UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape0:22
46AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:22
47AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife0:27
48GBRSam Brand (GBR)0:28
49UKRKostyantyn Rybaruk (UKR)0:28
50KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino - Astana Motors0:28
51KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors0:30
52UKROleksii Tarkovskyi (UKR)0:30
53GERJoschka Beck (GER)Bike Aid0:30
54BLRKanstantsin Budkevich (BLR)0:30
55GERTino Thömel (GER)Bike Aid0:30
56UKRArtur Tsvetkov (UKR)Yunnan - Lvshan Landscape0:30
57GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid0:30
58AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:44
59ISROfek Hason (ISR)0:44
60BLRArseni Ikanovich (BLR)0:44
61ESPBrais Dacal (ESP)0:52
62BULIvan Azhi (BUL)0:52
63UKRYurii Burchenia (UKR)0:55
64BULNikolai Genov (BUL)0:59
65GERTimo Schäfer (GER)Bike Aid1:15
66UZBUlugbek Saidov (UZB)1:18
67AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:18
68BLRAlexei Shnyrko (BLR)1:24
69BULIvan Muhtarov (BUL)1:24
70CZELudek Lichnovský (CZE)Skc Tufo - Prostejov1:36
71UKRDmytro Kovalov (UKR)1:36
72BLRPavel Pashuk (BLR)1:36
73AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife1:36
74AUTMatthias Grick (AUT)WSA - Greenlife1:36
75ARGEmanuel Mini (ARG)1:43
76POLWojciech Pszczolarski (POL)Skc Tufo - Prostejov1:51
77UZBDmitriy Ponkratov (UZB)1:51
78BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club1:51
79USAJustin McQuerry (USA)1:51
80UKRAnton Moruga (UKR)1:51
81UKRRoman Deshko (UKR)2:39
82UKRVitalii Kuhar (UKR)2:39
83LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu Banka - Riga2:43
84LATDeins Kanepejs (LAT)Rietumu Banka - Riga2:43
85MDAAndrei Vrabii (MDA)2:43
86LATArmands Becis (LAT)Rietumu Banka - Riga2:43
87UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Jorbi2:49
88AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project2:49
89UKRVictor Shevtsov (UKR)
90CZEMatej Stibingr (CZE)Skc Tufo - Prostejov
91CZEJakub Otruba (CZE)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden