De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - International Tour of Rhodes - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - International Tour of Rhodes - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Griekenland

Uitslagen 2017

International Tour of Rhodes 2017

GriekenlandGriekenland - 10 Maart 2017 - 12 Maart 2017


Algemeen klassement - 12 Maart 2017


1SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Akros12:07:36
2NORÅsmund Romstad Løvik (NOR)Fixit.no0:30
3SUICyrille Thièry (SUI)1:20
4POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling1:23
5NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Uno-X Hydrogen1:25
6NORKen-Levi Eikeland (NOR)Fixit.no1:35
7SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Postnord1:37
8GERRaphael Freienstein (GER)Lotto - Kern Haus1:39
9SUIRoland Thalmann (SUI)Roth - Akros1:39
10ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling1:40
11GERChristian Mager (GER)1:41
12SWEKim Magnusson (SWE)Tre Berg - Postnord1:41
13RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club1:41
14LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling1:41
15NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogen1:41
16GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling1:41
17GERLuca Henn (GER)Lotto - Kern Haus1:41
18DENAnthon Charmig (DEN)Veloconcept1:41
19GERMoritz Backofen (GER)Dauner D&dq - Akkon1:41
20GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling1:41
21AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:46
22SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg1:51
23SUIMatthias Reutimann (SUI)Roth - Akros1:56
24AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:56
25FINSasu Halme (FIN)5:17
26DENNicolaj Steen (DEN)Veloconcept5:17
27SUILukas Rüegg (SUI)5:26
28BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club6:10
29SUIValentin Baillifard (SUI)Roth - Akros8:30
30CZEMatej Zahálka (CZE)Skc Tufo - Prostejov10:34
31NORSondre Kristiansen (NOR)Uno-X Hydrogen10:34
32DENMark Sehested Pedersen (DEN)Veloconcept11:09
33DENMichael Reihs (DEN)Veloconcept11:22
34NEDReinier Honig (NED)Vorarlberg12:20
35SUIThéry Schir (SUI)Vorarlberg13:07
36TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor13:25
37GBRJames Knox (GBR)Wiggins13:34
38AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang13:40
39NORTorjus Sleen (NOR)Uno-X Hydrogen14:10
40IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins16:47
41BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club16:47
42GBRBradley Stokes (GBR)16:56
43ITACarmelo Foti (ITA)Leopard Pro Cycling16:59
44SWEPontus Kastemyr (SWE)Tre Berg - Postnord17:07
45GERVictor Brück (GER)22:04
46GREPolychronis Tzortzakis (GRE)22:07
47AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg22:08
48SUIPirmin Lang (SUI)Roth - Akros22:09
49NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Hydrogen22:09
50NORJon Sæverås Breivold (NOR)Fixit.no22:10
51GERChristopher Hatz (GER)Lotto - Kern Haus22:31
52GERJustin Wolf (GER)Dauner D&dq - Akkon22:46
53GBRMichael Thompson (GBR)Wiggins22:52
54GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus24:55
55NORSindre Eid Hermansen (NOR)Fixit.no28:00
56POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice30:17
57GRECharalampos Kastrantas (GRE)33:39
58SUIDimitri Bussard (SUI)33:39
59NORSedrik Ullebø (NOR)Uno-X Hydrogen33:39
60SUIFrank Pasche (SUI)33:39
61GREGeorgios Stavrakakis (GRE)34:23
62POLSzymon Sajnok (POL)Attaque - Gusto35:04
63SWEErik Sandersson (SWE)Tre Berg - Postnord35:22
64ITAMattia De Marchi (ITA)Hrinkow Advarics Cycleang36:50
65GERGabriel Ossyra (GER)39:44
66DENAlexander Kamp Egested (DEN)Veloconcept40:29
67CZEMatej Stibingr (CZE)Skc Tufo - Prostejov41:29
68AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTM42:07
69GERJonas Tenbruck (GER)Racing Students42:07
70GBRNathan Draper (GBR)Wiggins42:07
71DENAndreas Jeppesen (DEN)Veloconcept42:55
72CZEPetr Hampl (CZE)Skc Tufo - Prostejov43:41
73CZEMarek Sipos (CZE)Skc Tufo - Prostejov44:12
74GERLuca Felix Happke (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners46:57
75GERDaniel Westmattelmann (GER)Lotto - Kern Haus46:57
76SWELudwig Bengtsson (SWE)46:57
77GERChristoph Schweizer (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners47:58
78GERPhilipp Mamos (GER)Dauner D&dq - Akkon48:34
79NORNikolai Tefre Lunder (NOR)Cyclesport.se - Memil48:34
80GREPanagiotis Christopoulos (GRE)49:18
81GREIoannis Kiriakidis (GRE)50:26
82UKROleksandr Golovash (UKR)Minsk Cycling Club50:30
83GREGeorgios Bouglas (GRE)52:48
84GREKiriakos Papastamatakis (GRE)54:25
85GREIoannis Iliadis (GRE)54:25
86GREPeriklis Ilias (GRE)55:07
87AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Feldbinder Owayo KTM57:02
88TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor57:18
89GBRJoseph Harris (GBR)1:01:02
90TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor1:01:02
91AUTDennis Paulus (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:01:50
92BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club1:02:50
93GERTim Becker (GER)1:02:58
94GERMarcel Peschges (GER)1:06:53
95GERBenjamin Stauder (GER)Embrace The World1:07:09
96GERAndreas Leppert (GER)1:07:09
97AUTLukas Reckendorfer (AUT)Feldbinder Owayo KTM1:07:22
98TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor1:12:51
99GBRPeter Murdock (GBR)1:13:13
100GERViktor Müller (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners1:13:13
101GERKevin Andreas Vogel (GER)1:13:27
102GERLeon Echtermann (GER)1:20:16
103GBRKieran Wynne-Cattanach (GBR)1:21:53

Etappe 1 - Rodos - Rodos - 156 km - 10 Maart 2017Ontsnapping


1SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Akros3:52:37
2NORÅsmund Romstad Løvik (NOR)Fixit.no0:25
3SUICyrille Thièry (SUI)1:12
4NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Uno-X Hydrogen1:12
5NORKen-Levi Eikeland (NOR)Fixit.no1:28
6ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling1:28
7SUIFabian Lienhard (SUI)Vorarlberg1:28
8SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Postnord1:28
9GREPolychronis Tzortzakis (GRE)1:28
10AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:28
11GERThomas Koep (GER)Embrace The World1:28
12SUIRoland Thalmann (SUI)Roth - Akros1:28
13GERRaphael Freienstein (GER)Lotto - Kern Haus1:28
14DENMark Sehested Pedersen (DEN)Veloconcept1:28
15POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling1:28
16SUILukas Rüegg (SUI)1:28
17BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club1:28
18SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg1:28
19SWEKim Magnusson (SWE)Tre Berg - Postnord1:28
20SUIJonathan Fumeaux (SUI)Roth - Akros1:28
21TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor1:28
22GERChristian Mager (GER)1:28
23DENMichael Reihs (DEN)Veloconcept1:28
24SUIPirmin Lang (SUI)Roth - Akros1:28
25FINSasu Halme (FIN)1:28
26GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling1:28
27NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Hydrogen1:28
28DENNicolaj Steen (DEN)Veloconcept1:28
29DENAnthon Charmig (DEN)Veloconcept1:28
30SUIMatthias Reutimann (SUI)Roth - Akros1:28
31RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club1:28
32DENAndreas Jeppesen (DEN)Veloconcept1:28
33NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogen1:28
34CZEMatej Zahálka (CZE)Skc Tufo - Prostejov1:28
35SUIValentin Baillifard (SUI)Roth - Akros1:28
36GERMoritz Backofen (GER)Dauner D&dq - Akkon1:28
37NORSindre Eid Hermansen (NOR)Fixit.no1:28
38GERLuca Henn (GER)Lotto - Kern Haus1:28
39NORSondre Kristiansen (NOR)Uno-X Hydrogen1:28
40GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling1:28
41AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:28
42LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling1:28
43NEDReinier Honig (NED)Vorarlberg2:17
44GBRJames McLaughlin (GBR)Hrinkow Advarics Cycleang3:45
45GBRBen Hetherington (GBR)Cyclesport.se - Memil10:27
46GREIoannis Kiriakidis (GRE)10:36
47GREKiriakos Papastamatakis (GRE)12:58
48GREGeorgios Bouglas (GRE)12:58
49GREDimitrios Antoniadis (GRE)12:58
50ITACarmelo Foti (ITA)Leopard Pro Cycling12:58
51GERDaniel Westmattelmann (GER)Lotto - Kern Haus12:58
52NORTorjus Sleen (NOR)Uno-X Hydrogen12:58
53AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang12:58
54GERLuca Felix Happke (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners12:58
55GRECharalampos Kastrantas (GRE)12:58
56SWEErik Sandersson (SWE)Tre Berg - Postnord12:58
57GREIoannis Iliadis (GRE)12:58
58SUIDimitri Bussard (SUI)12:58
59BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club12:58
60NORMikkel Tefre Lunder (NOR)Cyclesport.se - Memil12:58
61NORSedrik Ullebø (NOR)Uno-X Hydrogen12:58
62GBRBradley Stokes (GBR)12:58
63IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins12:58
64GBRJames Knox (GBR)Wiggins12:58
65GBRMichael Thompson (GBR)Wiggins12:58
66GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus12:58
67GREMichail Mavrikakis (GRE)12:58
68NORNikolai Tefre Lunder (NOR)Cyclesport.se - Memil12:58
69GERJustin Wolf (GER)Dauner D&dq - Akkon12:58
70SUIFrank Pasche (SUI)12:58
71POLSzymon Sajnok (POL)Attaque - Gusto12:58
72SWELudwig Bengtsson (SWE)12:58
73SUIThéry Schir (SUI)Vorarlberg12:58
74GERGabriel Ossyra (GER)12:58
75AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg12:58
76GERPhilipp Mamos (GER)Dauner D&dq - Akkon12:58
77SWEPontus Kastemyr (SWE)Tre Berg - Postnord12:58
78NORJon Sæverås Breivold (NOR)Fixit.no12:58
79GERVictor Brück (GER)12:58
80ITAMattia De Marchi (ITA)Hrinkow Advarics Cycleang12:58
81BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club21:26
82GERJonas Tenbruck (GER)Racing Students21:26
83GERChristoph Schweizer (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners21:26
84GERTim Becker (GER)21:26
85AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTM21:26
86POLWojciech Pszczolarski (POL)Skc Tufo - Prostejov21:26
87GERChristopher Hatz (GER)Lotto - Kern Haus21:26
88AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Feldbinder Owayo KTM21:26
89GBRNathan Draper (GBR)Wiggins21:26
90NEDYannick Janssen (NED)Cyclesport.se - Memil21:26
91CZEPetr Hampl (CZE)Skc Tufo - Prostejov21:26
92POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice21:26
93FINMatti Manninen (FIN)Fixit.no21:26
94CZEMarek Sipos (CZE)Skc Tufo - Prostejov21:26
95TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor21:42
96FINJesse Uusiperhe (FIN)23:56
97GBRJoseph Harris (GBR)25:26
98GREGeorgios Stavrakakis (GRE)25:26
99GERAaron Grosser (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners25:26
100GERMarcel Peschges (GER)25:26
101GERJan Van Puyvelde (GER)Dauner D&dq - Akkon25:26
102GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners25:26
103TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor25:26
104GERLukas Löer (GER)Dauner D&dq - Akkon25:42
105GERBenjamin Stauder (GER)Embrace The World25:42
106GERAndreas Leppert (GER)25:42
107GBRMathew Lythgoe (GBR)25:56
108CZEMatej Stibingr (CZE)Skc Tufo - Prostejov25:56
109GREPanagiotis Christopoulos (GRE)25:56
110ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg25:56
111FINLauri Seppä (FIN)25:56
112FINMarco-Tapio Niemi (FIN)31:46
113GBRDavid Clarke (GBR)31:46
114SUITristan Marguet (SUI)31:46
115AUTLukas Reckendorfer (AUT)Feldbinder Owayo KTM31:46
116SUILoic Perizzolo (SUI)31:46
117GREAnastasios Kourmpetis (GRE)31:46
118GBRPeter Murdock (GBR)31:46
119GERViktor Müller (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners31:46
120ISRShadi Halabi (ISR)31:53
121ISRIdan Rajuan (ISR)31:53
122GERKevin Andreas Vogel (GER)32:00
123GERMarco Muller-Sciacca (GER)32:27
124GREPeriklis Ilias (GRE)32:29
125ISRGil Kashi (ISR)33:00
126FINPetter Mattsson (FIN)36:32
127TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor37:15
128GREGeorgios Stefanakis (GRE)39:59
129GBRKieran Wynne-Cattanach (GBR)40:26
130GERKonstantin Hanebeck (GER)40:26
131GERLeon Echtermann (GER)40:26
132AUTDennis Paulus (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang40:26
133UKROleksandr Golovash (UKR)Minsk Cycling Club40:26
134BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club40:26
135GBRDominic Schils (GBR)40:26
136DENAlexander Kamp Egested (DEN)Veloconcept40:26
137GREGiannis Pozidis (GRE)
138FINHiski Kanerva (FIN)Cyclesport.se - Memil
139GERLeonhardt Berger (GER)
140GERMoritz Horn (GER)
141GBRScott Davies (GBR)Wiggins
142GBRBenjamin Trippier (GBR)
143GBRJack Williams (GBR)
144GBRGeorge Boardman (GBR)
145GREZisis Soulios (GRE)
146POLDaniel Staniszewski (POL)Verva - Active Jet
147POLDawid Szubak (POL)Voster - Uniwheels
148POLBartosz Rudyk (POL)
149GBRMark Yale (GBR)
150GBRWilson Renwick (GBR)
151AUTJulian Steindler (AUT)Feldbinder Owayo KTM
152GREVasilios Tsopouroglou (GRE)
153GREAnastasios Koumpetsos (GRE)
154GREAlexandros Papaderos (GRE)
155POLAdrian Teklinski (POL)Skc Tufo - Prostejov
156ISRShlomi Lev (ISR)
157ISRNoam Strashnov (ISR)
158ISRPaschur Or (ISR)
159NORElias Angell Spikseth (NOR)Fixit.no
160AUTMatthias Wieneroither (AUT)Feldbinder Owayo KTM
161AUTAlexander Holzinger (AUT)Feldbinder Owayo KTM

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Rodos - Rodos - 172 km - 11 Maart 2017Ontsnapping


1POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling4:11:18
2NORKen-Levi Eikeland (NOR)Fixit.no0:08
3SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Postnord0:08
4SUIFabian Lienhard (SUI)Vorarlberg0:08
5ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling0:08
6AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:08
7GERRaphael Freienstein (GER)Lotto - Kern Haus0:08
8SWEKim Magnusson (SWE)Tre Berg - Postnord0:08
9GERChristian Mager (GER)0:08
10LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling0:08
11RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:08
12DENAlexander Kamp Egested (DEN)Veloconcept0:08
13TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor0:08
14GERChristopher Hatz (GER)Lotto - Kern Haus0:08
15SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:08
16SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Akros0:08
17GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling0:08
18NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogen0:08
19SUIRoland Thalmann (SUI)Roth - Akros0:08
20NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Uno-X Hydrogen0:08
21SUICyrille Thièry (SUI)0:08
22GBRJames Knox (GBR)Wiggins0:08
23SUIMatthias Reutimann (SUI)Roth - Akros0:08
24GERMoritz Backofen (GER)Dauner D&dq - Akkon0:08
25SUIThéry Schir (SUI)Vorarlberg0:08
26GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus0:08
27NORÅsmund Romstad Løvik (NOR)Fixit.no0:08
28DENAnthon Charmig (DEN)Veloconcept0:08
29GERLuca Henn (GER)Lotto - Kern Haus0:08
30GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:08
31AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:08
32AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:37
33NORTorjus Sleen (NOR)Uno-X Hydrogen0:58
34GBRBradley Stokes (GBR)3:44
35SWEPontus Kastemyr (SWE)Tre Berg - Postnord3:44
36BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club3:44
37ITACarmelo Foti (ITA)Leopard Pro Cycling3:44
38BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club3:44
39FINSasu Halme (FIN)3:44
40AUTDennis Paulus (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang3:44
41IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins3:44
42DENNicolaj Steen (DEN)Veloconcept3:44
43CZEMatej Stibingr (CZE)Skc Tufo - Prostejov3:44
44SUILukas Rüegg (SUI)3:44
45SUIValentin Baillifard (SUI)Roth - Akros6:48
46SUIJonathan Fumeaux (SUI)Roth - Akros6:48
47GERChristoph Schweizer (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners8:52
48GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners8:52
49GREGeorgios Stavrakakis (GRE)8:52
50GREPolychronis Tzortzakis (GRE)8:52
51SUIDimitri Bussard (SUI)8:52
52GRECharalampos Kastrantas (GRE)8:52
53CZEMatej Zahálka (CZE)Skc Tufo - Prostejov8:52
54UKROleksandr Golovash (UKR)Minsk Cycling Club8:52
55GERGabriel Ossyra (GER)8:52
56GERVictor Brück (GER)8:52
57AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTM8:52
58BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club8:52
59NORJon Sæverås Breivold (NOR)Fixit.no8:52
60SUIPirmin Lang (SUI)Roth - Akros8:52
61GERThomas Koep (GER)Embrace The World8:52
62GERJustin Wolf (GER)Dauner D&dq - Akkon8:52
63NORSindre Eid Hermansen (NOR)Fixit.no8:52
64NEDReinier Honig (NED)Vorarlberg8:52
65GERJonas Tenbruck (GER)Racing Students8:52
66GBRNathan Draper (GBR)Wiggins8:52
67POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice8:52
68NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Hydrogen8:52
69GBRMichael Thompson (GBR)Wiggins8:52
70NORSedrik Ullebø (NOR)Uno-X Hydrogen8:52
71NORSondre Kristiansen (NOR)Uno-X Hydrogen8:52
72DENMichael Reihs (DEN)Veloconcept8:52
73DENMark Sehested Pedersen (DEN)Veloconcept8:52
74AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg8:52
75SUIFrank Pasche (SUI)8:52
76ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg21:47
77GERLuca Felix Happke (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners22:10
78GERLeon Echtermann (GER)22:10
79GERDaniel Westmattelmann (GER)Lotto - Kern Haus22:10
80GREPanagiotis Christopoulos (GRE)22:10
81SWELudwig Bengtsson (SWE)22:10
82SWEErik Sandersson (SWE)Tre Berg - Postnord22:10
83GREIoannis Kiriakidis (GRE)22:10
84GBRBen Hetherington (GBR)Cyclesport.se - Memil22:10
85BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club22:10
86GREGeorgios Bouglas (GRE)22:10
87CZEPetr Hampl (CZE)Skc Tufo - Prostejov22:10
88GREPeriklis Ilias (GRE)22:10
89POLSzymon Sajnok (POL)Attaque - Gusto22:10
90CZEMarek Sipos (CZE)Skc Tufo - Prostejov22:10
91GREKiriakos Papastamatakis (GRE)23:47
92GERMarco Muller-Sciacca (GER)23:47
93FINJesse Uusiperhe (FIN)23:47
94GBRKieran Wynne-Cattanach (GBR)23:47
95AUTLukas Reckendorfer (AUT)Feldbinder Owayo KTM23:47
96GREIoannis Iliadis (GRE)23:47
97GERKevin Andreas Vogel (GER)23:47
98GERBenjamin Stauder (GER)Embrace The World23:47
99GERTim Becker (GER)23:47
100GERAndreas Leppert (GER)23:47
101ISRIdan Rajuan (ISR)23:47
102GERAaron Grosser (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners23:47
103GERMarcel Peschges (GER)23:47
104TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor23:47
105GERLukas Löer (GER)Dauner D&dq - Akkon23:47
106NORNikolai Tefre Lunder (NOR)Cyclesport.se - Memil23:47
107DENAndreas Jeppesen (DEN)Veloconcept23:47
108TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor23:47
109GBRJoseph Harris (GBR)23:47
110ITAMattia De Marchi (ITA)Hrinkow Advarics Cycleang23:47
111GERViktor Müller (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners23:47
112GERPhilipp Mamos (GER)Dauner D&dq - Akkon23:47
113TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor23:47
114AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Feldbinder Owayo KTM23:47
115GBRPeter Murdock (GBR)23:47
116ISRShadi Halabi (ISR)26:35
117SUITristan Marguet (SUI)
118GBRMathew Lythgoe (GBR)
119GREDimitrios Antoniadis (GRE)
120GREMichail Mavrikakis (GRE)
121GREAnastasios Kourmpetis (GRE)
122GERJan Van Puyvelde (GER)Dauner D&dq - Akkon
123POLWojciech Pszczolarski (POL)Skc Tufo - Prostejov
124SUILoic Perizzolo (SUI)
125NORMikkel Tefre Lunder (NOR)Cyclesport.se - Memil
126GBRDominic Schils (GBR)
127GREGeorgios Stefanakis (GRE)
128ISRGil Kashi (ISR)
129FINMatti Manninen (FIN)Fixit.no
130FINLauri Seppä (FIN)
131FINMarco-Tapio Niemi (FIN)
132FINPetter Mattsson (FIN)
133GBRDavid Clarke (GBR)
134GERKonstantin Hanebeck (GER)
135NEDYannick Janssen (NED)Cyclesport.se - Memil
136GBRJames McLaughlin (GBR)Hrinkow Advarics Cycleang

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Rodos - Rodos - 175 km - 12 Maart 2017Sprint


1DENAlexander Kamp Egested (DEN)Veloconcept4:03:46
2POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
3SUIThéry Schir (SUI)Vorarlberg0:00
4GERRaphael Freienstein (GER)Lotto - Kern Haus0:00
5SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Postnord0:00
6POLSzymon Sajnok (POL)Attaque - Gusto0:00
7ITAMattia De Marchi (ITA)Hrinkow Advarics Cycleang0:00
8AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:00
9LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling0:00
10NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogen0:00
11GERLuca Henn (GER)Lotto - Kern Haus0:00
12RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:00
13NORKen-Levi Eikeland (NOR)Fixit.no0:00
14FINSasu Halme (FIN)0:00
15GREGeorgios Stavrakakis (GRE)0:00
16ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling0:00
17GERChristian Mager (GER)0:00
18SUIRoland Thalmann (SUI)Roth - Akros0:00
19IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins0:00
20GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling0:00
21SWEKim Magnusson (SWE)Tre Berg - Postnord0:00
22CZEPetr Hampl (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:00
23SUICyrille Thièry (SUI)0:00
24SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Akros0:00
25DENAnthon Charmig (DEN)Veloconcept0:00
26GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:00
27NORÅsmund Romstad Løvik (NOR)Fixit.no0:00
28POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling0:00
29DENNicolaj Steen (DEN)Veloconcept0:00
30NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Uno-X Hydrogen0:00
31GERMoritz Backofen (GER)Dauner D&dq - Akkon0:00
32BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
33BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:09
34AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:09
35SWEErik Sandersson (SWE)Tre Berg - Postnord0:09
36NORTorjus Sleen (NOR)Uno-X Hydrogen0:09
37NORSondre Kristiansen (NOR)Uno-X Hydrogen0:09
38SUIValentin Baillifard (SUI)Roth - Akros0:09
39GBRBradley Stokes (GBR)0:09
40GERVictor Brück (GER)0:09
41CZEMatej Zahálka (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:09
42SUILukas Rüegg (SUI)0:09
43SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:13
44AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg0:13
45AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:15
46SUIMatthias Reutimann (SUI)Roth - Akros0:15
47NORJon Sæverås Breivold (NOR)Fixit.no0:15
48ITACarmelo Foti (ITA)Leopard Pro Cycling0:15
49SWEPontus Kastemyr (SWE)Tre Berg - Postnord0:20
50GREPeriklis Ilias (GRE)0:23
51GBRJames Knox (GBR)Wiggins0:23
52CZEMarek Sipos (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:31
53DENMark Sehested Pedersen (DEN)Veloconcept0:44
54GERJustin Wolf (GER)Dauner D&dq - Akkon0:52
55GERChristopher Hatz (GER)Lotto - Kern Haus0:52
56BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:55
57GBRMichael Thompson (GBR)Wiggins0:57
58DENMichael Reihs (DEN)Veloconcept0:57
59NEDReinier Honig (NED)Vorarlberg1:07
60GREPanagiotis Christopoulos (GRE)1:07
61UKROleksandr Golovash (UKR)Minsk Cycling Club1:07
62GERLuca Felix Happke (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners11:44
63GRECharalampos Kastrantas (GRE)11:44
64GREPolychronis Tzortzakis (GRE)11:44
65GERPhilipp Mamos (GER)Dauner D&dq - Akkon11:44
66GERDaniel Westmattelmann (GER)Lotto - Kern Haus11:44
67TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor11:44
68GBRNathan Draper (GBR)Wiggins11:44
69GBRJoseph Harris (GBR)11:44
70AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Feldbinder Owayo KTM11:44
71AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTM11:44
72AUTLukas Reckendorfer (AUT)Feldbinder Owayo KTM11:44
73TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor11:44
74GERJonas Tenbruck (GER)Racing Students11:44
75GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus11:44
76CZEMatej Stibingr (CZE)Skc Tufo - Prostejov11:44
77NORNikolai Tefre Lunder (NOR)Cyclesport.se - Memil11:44
78SWELudwig Bengtsson (SWE)11:44
79TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor11:44
80SUIPirmin Lang (SUI)Roth - Akros11:44
81TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor11:44
82SUIDimitri Bussard (SUI)11:44
83NORSedrik Ullebø (NOR)Uno-X Hydrogen11:44
84SUIFrank Pasche (SUI)11:44
85NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Hydrogen11:44
86GERLeon Echtermann (GER)17:35
87GBRKieran Wynne-Cattanach (GBR)17:35
88GREKiriakos Papastamatakis (GRE)17:35
89GREGeorgios Bouglas (GRE)17:35
90GERChristoph Schweizer (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners17:35
91DENAndreas Jeppesen (DEN)Veloconcept17:35
92GERMarcel Peschges (GER)17:35
93GREIoannis Iliadis (GRE)17:35
94GREIoannis Kiriakidis (GRE)17:35
95GERKevin Andreas Vogel (GER)17:35
96GBRPeter Murdock (GBR)17:35
97GERBenjamin Stauder (GER)Embrace The World17:35
98GERAndreas Leppert (GER)17:35
99GERViktor Müller (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners17:35
100AUTDennis Paulus (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang17:35
101NORSindre Eid Hermansen (NOR)Fixit.no17:35
102GERTim Becker (GER)17:40
103GERGabriel Ossyra (GER)17:49
104ISRShadi Halabi (ISR)
105GERLukas Löer (GER)Dauner D&dq - Akkon
106GERMarco Muller-Sciacca (GER)
107GERAaron Grosser (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners
108SUIJonathan Fumeaux (SUI)Roth - Akros
109BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club
110SUIFabian Lienhard (SUI)Vorarlberg
111GERThomas Koep (GER)Embrace The World
112FINJesse Uusiperhe (FIN)
113ISRIdan Rajuan (ISR)
114GBRBen Hetherington (GBR)Cyclesport.se - Memil
115ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg
116GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden