De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Oberösterreichrundfahrt - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Oberösterreichrundfahrt - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Uitslagen 2017

Oberösterreichrundfahrt 2017

OostenrijkOostenrijk - 8 Juni 2017 - 11 Juni 2017


Algemeen klassement - 11 Juni 2017


1AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels11:45:00
2AUTRiccardo Zoidl (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:17
3AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:22
4GERJonas Rapp (GER)Heizomat0:26
5AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol0:30
6NEDIke Groen (NED)Delta Rotterdam0:45
7GERSébastian Baldauf (GER)Vorarlberg0:52
8GERChristian Mager (GER)0:54
9GBRScott Auld (GBR)0:54
10GBRJames Davey (GBR)0:54
11AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol0:54
12AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol0:58
13AUTMatthias Krizek (AUT)Tirol1:00
14GERGeorg Loef (GER)Heizomat1:02
15CZEDominik Neumann (CZE)1:17
16NEDJens Van Den Dool (NED)Delta Rotterdam1:17
17GERFlorian Nowak (GER)Herrmann1:17
18NEDDaan Meijers (NED)Delta Rotterdam1:42
19GERJohannes Adamietz (GER)Heizomat1:42
20CZEVaclav Sirucek (CZE)1:50
21AUTDennis Paulus (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:59
22NORKrister Hagen (NOR)Coop2:04
23NORAugust Jensen (NOR)Coop2:13
24CZEAdam Sekanina (CZE)2:13
25AUTMoran Vermeulen (AUT)2:21
26ITAEnrico Salvador (ITA)Tirol2:39
27AUTMario Kienzl (AUT)2:47
28AUTMaximilian Hammerle (AUT)Vorarlberg2:50
29NEDSjoerd Bax (NED)3:02
30GERFlorian Obersteiner (GER)Herrmann3:10
31NEDJason Van Dalen (NED)Delta Rotterdam3:22
32AUTThomas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC3:30
33AUTGerd Fidler (AUT)Amplatz - BMC3:37
34AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang4:09
35SLOTadej Logar (SLO)4:11
36NORØivind Lukkedal (NOR)Coop4:12
37NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)4:19
38NEDTim Kerkhof (NED)Destil - Jo Piels4:43
39NEDDion Beukeboom (NED)Destil - Jo Piels4:47
40NEDBas Van Der Kooij (NED)Destil - Jo Piels5:23
41CZEJirí Petrus (CZE)5:34
42AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTM5:39
43GERRobert Muller (GER)5:43
44CROMatija Kvasina (CRO)Felbermayr - Simplon Wels5:48
45GERMarc Clauss (GER)Herrmann7:20
46AUTMichael Sprenger (AUT)7:32
47CZETomas Kalojiros (CZE)7:34
48SWEGustav Höög (SWE)Coop7:43
49AUTMichael Konczer (AUT)7:56
50GERFlorian Gindhart (GER)Herrmann8:42
51AUTMichael Gaubitzer (AUT)9:59
52NEDJordi Van Loon (NED)Destil - Jo Piels10:40
53GBROwen Dudley (GBR)11:19
54CZELukas Kunt (CZE)11:25
55BIHNedzad Mahmic (BIH)11:53
56SLOMatej Drinovec (SLO)12:02
57AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels12:35
58CZERoman Lehky (CZE)12:39
59AUTDaniel Reiter (AUT)12:47
60GBRPaul Double (GBR)13:01
61AUTPatrick Hametner (AUT)Feldbinder Owayo KTM13:33
62HUNGergely Kiss (HUN)14:31
63GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg15:10
64SLOLuka Cotar (SLO)15:22
65AUTFlorian Gaugl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang15:25
66NEDGerco Pastoor (NED)15:26
67AUTMartin Steiner (AUT)15:57
68AUTChristian Haas (AUT)16:28
69AUTJulian Steindler (AUT)Feldbinder Owayo KTM18:31
70AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC18:34
71AUTAndreas Wolfmayr (AUT)Feldbinder Owayo KTM20:16
72GERMartin Meiler (GER)Vorarlberg23:40
73AUTPeter Ochsenhofer (AUT)24:44
74AUTLukas Reckendorfer (AUT)Feldbinder Owayo KTM24:57
75AUTLukas Stoiber (AUT)27:19

Etappe 1 - Linz - Linz - 8 Juni 2017Medium berg


1AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels24:46
2AUTRiccardo Zoidl (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:16
3AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:16
4GERJonas Rapp (GER)Heizomat0:20
5AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol0:24
6GBRScott Auld (GBR)0:48
7AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol0:48
8GERChristian Mager (GER)0:48
9NEDIke Groen (NED)Delta Rotterdam0:48
10GERSébastian Baldauf (GER)Vorarlberg0:48
11GBRJames Davey (GBR)0:48
12GERGeorg Loef (GER)Heizomat0:48
13AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol0:52
14GERJohannes Adamietz (GER)Heizomat0:52
15AUTMatthias Krizek (AUT)Tirol0:54
16GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg1:02
17NEDDion Beukeboom (NED)Destil - Jo Piels1:02
18NEDSjoerd Bax (NED)1:02
19GERFlorian Nowak (GER)Herrmann1:11
20CZEDominik Neumann (CZE)1:11
21NEDJens Van Den Dool (NED)Delta Rotterdam1:11
22NEDTim Kerkhof (NED)Destil - Jo Piels1:14
23AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:14
24CZEAdam Sekanina (CZE)1:17
25AUTMoran Vermeulen (AUT)1:17
26CROMatija Kvasina (CRO)Felbermayr - Simplon Wels1:20
27NEDDaan Meijers (NED)Delta Rotterdam1:36
28SLOTadej Logar (SLO)1:36
29AUTPatrick Hametner (AUT)Feldbinder Owayo KTM1:36
30NORKrister Hagen (NOR)Coop1:36
31CZEVaclav Sirucek (CZE)1:36
32SWEPhilip Lindau (SWE)Coop1:40
33AUTMario Kienzl (AUT)1:43
34CZEFilip Endler (CZE)1:46
35AUTMaximilian Hammerle (AUT)Vorarlberg1:46
36AUTAndreas Wolfmayr (AUT)Feldbinder Owayo KTM1:46
37AUTDennis Paulus (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:46
38NEDLars Olde Meierink (NED)Destil - Jo Piels1:49
39NEDJason Van Dalen (NED)Delta Rotterdam2:15
40CZETomas Kalojiros (CZE)2:15
41GBRPaul Double (GBR)2:15
42AUTGerd Fidler (AUT)Amplatz - BMC2:15
43CZELukas Kunt (CZE)2:19
44AUTThomas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC2:21
45AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels2:21
46AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC2:21
47AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels2:21
48CZEAdam Cihlar (CZE)2:21
49GERMarc Clauss (GER)Herrmann2:21
50GERFlorian Obersteiner (GER)Herrmann2:21
51AUTChristian Haas (AUT)2:28
52NORØivind Lukkedal (NOR)Coop2:31
53CROFilip Kvasina (CRO)2:33
54SWEGustav Höög (SWE)Coop2:33
55GERFlorian Gindhart (GER)Herrmann2:33
56NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)2:33
57AUTMichael Sprenger (AUT)2:33
58GERAlexander Meier (GER)Herrmann2:33
59AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg2:33
60AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang2:33
61AUTFlorian Gaugl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang2:33
62AUTAlexander Holzinger (AUT)Feldbinder Owayo KTM2:33
63CZERoman Lehky (CZE)2:33
64GERRobert Muller (GER)2:33
65AUTMichael Konczer (AUT)2:33
66NORAugust Jensen (NOR)Coop2:33
67ITAEnrico Salvador (ITA)Tirol2:33
68AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTM2:33
69GBRBen Hardy (GBR)2:39
70CZEJirí Petrus (CZE)2:42
71NEDJordi Van Loon (NED)Destil - Jo Piels2:42
72AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang3:03
73BIHNedzad Mahmic (BIH)3:12
74GBROwen Dudley (GBR)3:14
75AUTMichael Gaubitzer (AUT)3:19
76AUTDaniel Knapp (AUT)3:21
77CZEJan Urbasek (CZE)3:21
78HUNAndrás Kriván (HUN)3:42
79AUTJulian Gruber (AUT)Amplatz - BMC3:44
80SLOMatej Drinovec (SLO)4:17
81SLOLuka Cotar (SLO)4:25
82AUTLukas Stoiber (AUT)4:25
83NEDBas Van Der Kooij (NED)Destil - Jo Piels4:31
84AUTJulian Steindler (AUT)Feldbinder Owayo KTM4:31
85AUTLukas Reckendorfer (AUT)Feldbinder Owayo KTM4:31
86GERMartin Meiler (GER)Vorarlberg4:34
87CZEThomas Zechmeister (CZE)4:34
88HUNGergely Kiss (HUN)4:34
89AUTPeter Ochsenhofer (AUT)4:34
90AUTStefan Mastaller (AUT)4:34
91AUTLukas Winter (AUT)5:07
92AUTPhilipp Wurm (AUT)5:11
93AUTDaniel Reiter (AUT)5:11
94CZEPetr Trachtulec (CZE)5:11
95AUTMartin Steiner (AUT)5:11
96CROFran Majoli (CRO)5:59
97AUTSamuel Appeltauer (AUT)6:34
98HUNNorbert Abrok (HUN)6:50
99CZEPetr Lechner (CZE)6:50
100GERNathan Müller (GER)Heizomat6:50
101AUTPatrick Dolleschal (AUT)6:50
102AUTTobias Edelbauer (AUT)Amplatz - BMC6:52
103ITAFilippo Fortin (ITA)Tirol8:38
104AUTMax Moser (AUT)9:57
105HUNMarton Solymosi (HUN)9:59
106NEDGerco Pastoor (NED)12:19

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Wels - Obernberg am Inn - 192,1 km - 9 Juni 2017Sprint


1ITAFilippo Fortin (ITA)Tirol4:37:54
2NORAugust Jensen (NOR)Coop0:00
3SLOLuka Cotar (SLO)0:00
4CZEDominik Neumann (CZE)0:00
5NEDDaan Meijers (NED)Delta Rotterdam0:00
6NEDTim Kerkhof (NED)Destil - Jo Piels0:00
7GERFlorian Obersteiner (GER)Herrmann0:00
8GBRJames Davey (GBR)0:00
9ITAEnrico Salvador (ITA)Tirol0:00
10GERChristian Mager (GER)0:00
11AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol0:00
12GBRScott Auld (GBR)0:00
13NEDGerco Pastoor (NED)0:00
14AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
15AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
16AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
17NEDIke Groen (NED)Delta Rotterdam0:00
18CZEVaclav Sirucek (CZE)0:00
19AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC0:00
20GERGeorg Loef (GER)Heizomat0:00
21AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:00
22GERJonas Rapp (GER)Heizomat0:00
23NEDJens Van Den Dool (NED)Delta Rotterdam0:00
24AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTM0:00
25AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol0:00
26AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol0:00
27AUTMatthias Krizek (AUT)Tirol0:00
28GERFlorian Nowak (GER)Herrmann0:00
29AUTGerd Fidler (AUT)Amplatz - BMC0:00
30AUTRiccardo Zoidl (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
31CZERoman Lehky (CZE)0:00
32AUTDennis Paulus (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:07
33CZEAdam Sekanina (CZE)0:07
34AUTMichael Sprenger (AUT)0:07
35GERJohannes Adamietz (GER)Heizomat0:07
36CROFilip Kvasina (CRO)0:07
37AUTPatrick Hametner (AUT)Feldbinder Owayo KTM0:07
38GERSébastian Baldauf (GER)Vorarlberg0:00
39CZETomas Kalojiros (CZE)0:07
40CZEJirí Petrus (CZE)0:07
41GERMarc Clauss (GER)Herrmann0:07
42SLOTadej Logar (SLO)0:07
43BIHNedzad Mahmic (BIH)0:07
44CZELukas Kunt (CZE)0:07
45NEDBas Van Der Kooij (NED)Destil - Jo Piels0:07
46AUTThomas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC0:07
47AUTMario Kienzl (AUT)0:15
48AUTMaximilian Hammerle (AUT)Vorarlberg0:15
49AUTMoran Vermeulen (AUT)0:15
50SWEPhilip Lindau (SWE)Coop0:24
51NORKrister Hagen (NOR)Coop0:24
52CROMatija Kvasina (CRO)Felbermayr - Simplon Wels0:24
53NEDJason Van Dalen (NED)Delta Rotterdam0:24
54AUTDaniel Reiter (AUT)0:24
55CZEPetr Lechner (CZE)0:24
56AUTMichael Gaubitzer (AUT)0:29
57AUTAlexander Holzinger (AUT)Feldbinder Owayo KTM0:31
58AUTMichael Konczer (AUT)0:31
59GBRPaul Double (GBR)0:32
60NORØivind Lukkedal (NOR)Coop0:32
61AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:32
62NEDDion Beukeboom (NED)Destil - Jo Piels0:32
63AUTMartin Steiner (AUT)0:32
64NEDLars Olde Meierink (NED)Destil - Jo Piels0:32
65AUTJulian Steindler (AUT)Feldbinder Owayo KTM0:38
66HUNGergely Kiss (HUN)0:38
67GERRobert Muller (GER)0:38
68NEDSjoerd Bax (NED)0:38
69SLOMatej Drinovec (SLO)0:43
70CZEJan Urbasek (CZE)0:43
71HUNMarton Solymosi (HUN)0:51
72AUTAndreas Wolfmayr (AUT)Feldbinder Owayo KTM0:54
73AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:03
74GERFlorian Gindhart (GER)Herrmann1:03
75NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)1:03
76SWEGustav Höög (SWE)Coop1:14
77AUTLukas Winter (AUT)2:11
78AUTPeter Ochsenhofer (AUT)2:11
79CROFran Majoli (CRO)2:44
80AUTDaniel Knapp (AUT)2:50
81GERMartin Meiler (GER)Vorarlberg2:50
82CZEThomas Zechmeister (CZE)2:50
83AUTLukas Reckendorfer (AUT)Feldbinder Owayo KTM2:50
84NEDJordi Van Loon (NED)Destil - Jo Piels2:55
85GBROwen Dudley (GBR)3:41
86AUTChristian Haas (AUT)3:46
87AUTFlorian Gaugl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang3:57
88AUTPatrick Dolleschal (AUT)6:33
89HUNAndrás Kriván (HUN)6:38
90AUTSamuel Appeltauer (AUT)6:38
91AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels6:38
92CZEAdam Cihlar (CZE)6:38
93AUTTobias Edelbauer (AUT)Amplatz - BMC6:38
94AUTPhilipp Wurm (AUT)6:38
95AUTLukas Stoiber (AUT)6:38
96GBRBen Hardy (GBR)6:59
97AUTMax Moser (AUT)7:22
98AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg8:28
99GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg8:28
100AUTJulian Gruber (AUT)Amplatz - BMC8:48
101GERAlexander Meier (GER)Herrmann
102CZEPetr Trachtulec (CZE)
103HUNNorbert Abrok (HUN)
104AUTStefan Mastaller (AUT)
105GERNathan Müller (GER)Heizomat
106CZEFilip Endler (CZE)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Eferding - Aigen-Schlägl - 132,4 km - 10 Juni 2017Ontsnapping


1NORAugust Jensen (NOR)Coop3:23:23
2AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
3AUTRiccardo Zoidl (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
4GERSébastian Baldauf (GER)Vorarlberg0:00
5AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
6GERChristian Mager (GER)0:00
7ITAEnrico Salvador (ITA)Tirol0:00
8AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol0:00
9AUTMatthias Krizek (AUT)Tirol0:00
10NEDIke Groen (NED)Delta Rotterdam0:00
11GERJonas Rapp (GER)Heizomat0:00
12NEDDaan Meijers (NED)Delta Rotterdam0:00
13GBRScott Auld (GBR)0:00
14AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol0:00
15NEDJens Van Den Dool (NED)Delta Rotterdam0:00
16GBRJames Davey (GBR)0:00
17CZEDominik Neumann (CZE)0:00
18AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol0:00
19AUTDennis Paulus (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:00
20NORKrister Hagen (NOR)Coop0:00
21GERFlorian Nowak (GER)Herrmann0:00
22CZEVaclav Sirucek (CZE)0:08
23GERGeorg Loef (GER)Heizomat0:08
24NEDTim Kerkhof (NED)Destil - Jo Piels0:21
25NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)0:37
26GERJohannes Adamietz (GER)Heizomat0:37
27AUTMario Kienzl (AUT)0:43
28AUTMoran Vermeulen (AUT)0:43
29GERFlorian Obersteiner (GER)Herrmann0:43
30NEDJason Van Dalen (NED)Delta Rotterdam0:43
31AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:43
32NORØivind Lukkedal (NOR)Coop0:43
33CZEAdam Sekanina (CZE)0:43
34NEDBas Van Der Kooij (NED)Destil - Jo Piels0:43
35AUTMaximilian Hammerle (AUT)Vorarlberg0:43
36SWEGustav Höög (SWE)Coop0:48
37AUTThomas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC0:56
38GERRobert Muller (GER)0:56
39CROMatija Kvasina (CRO)Felbermayr - Simplon Wels0:56
40GBROwen Dudley (GBR)1:16
41AUTGerd Fidler (AUT)Amplatz - BMC1:16
42SLOTadej Logar (SLO)1:19
43NEDLars Olde Meierink (NED)Destil - Jo Piels1:19
44CZEJirí Petrus (CZE)1:19
45NEDSjoerd Bax (NED)1:19
46AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTM1:26
47GERMarc Clauss (GER)Herrmann1:44
48AUTMichael Konczer (AUT)1:44
49AUTMichael Sprenger (AUT)1:44
50CZETomas Kalojiros (CZE)1:52
51NEDJordi Van Loon (NED)Destil - Jo Piels1:55
52GERFlorian Gindhart (GER)Herrmann1:58
53CZELukas Kunt (CZE)2:43
54NEDGerco Pastoor (NED)3:01
55AUTMichael Gaubitzer (AUT)3:03
56NEDDion Beukeboom (NED)Destil - Jo Piels3:14
57SWEPhilip Lindau (SWE)Coop3:24
58BIHNedzad Mahmic (BIH)5:26
59AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang5:34
60AUTPatrick Hametner (AUT)Feldbinder Owayo KTM5:34
61AUTFlorian Gaugl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang5:34
62GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg5:34
63GBRPaul Double (GBR)7:06
64AUTChristian Haas (AUT)7:06
65AUTAlexander Holzinger (AUT)Feldbinder Owayo KTM7:06
66AUTDaniel Knapp (AUT)7:06
67AUTDaniel Reiter (AUT)7:06
68AUTJulian Steindler (AUT)Feldbinder Owayo KTM7:06
69AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels7:06
70CROFilip Kvasina (CRO)7:06
71AUTLukas Reckendorfer (AUT)Feldbinder Owayo KTM7:06
72AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels7:06
73AUTAndreas Wolfmayr (AUT)Feldbinder Owayo KTM7:06
74SLOMatej Drinovec (SLO)7:06
75CZEAdam Cihlar (CZE)7:06
76CZEPetr Lechner (CZE)7:06
77AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang7:06
78AUTMartin Steiner (AUT)7:06
79AUTPeter Ochsenhofer (AUT)7:06
80HUNGergely Kiss (HUN)7:06
81SLOLuka Cotar (SLO)7:39
82AUTLukas Stoiber (AUT)10:00
83AUTPhilipp Wurm (AUT)10:00
84HUNAndrás Kriván (HUN)10:00
85AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC10:00
86AUTLukas Winter (AUT)10:00
87CZERoman Lehky (CZE)10:00
88GERMartin Meiler (GER)Vorarlberg10:00
89CROFran Majoli (CRO)11:49
90HUNMarton Solymosi (HUN)11:56
91GBRBen Hardy (GBR)12:17
92AUTTobias Edelbauer (AUT)Amplatz - BMC12:20
93CZEThomas Zechmeister (CZE)12:24
94AUTPatrick Dolleschal (AUT)12:24
95AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg12:30
96CZEJan Urbasek (CZE)12:30
97ITAFilippo Fortin (ITA)Tirol
98AUTJulian Gruber (AUT)Amplatz - BMC
99AUTMax Moser (AUT)
99AUTSamuel Appeltauer (AUT)zt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Traun - Ternberg - 136,9 km - 11 Juni 2017Sprint


1NORAugust Jensen (NOR)Coop3:19:03
2NEDJason Van Dalen (NED)Delta Rotterdam0:00
3NEDBas Van Der Kooij (NED)Destil - Jo Piels0:00
4GBRScott Auld (GBR)0:00
5AUTMatthias Krizek (AUT)Tirol0:00
6GERChristian Mager (GER)0:00
7CZEDominik Neumann (CZE)0:00
8AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
9NEDDaan Meijers (NED)Delta Rotterdam0:00
10GBRJames Davey (GBR)0:00
11AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
12NEDDion Beukeboom (NED)Destil - Jo Piels0:00
13NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)0:00
14NORØivind Lukkedal (NOR)Coop0:00
15GERFlorian Obersteiner (GER)Herrmann0:00
16SLOMatej Drinovec (SLO)0:00
17GERSébastian Baldauf (GER)Vorarlberg0:00
18NEDIke Groen (NED)Delta Rotterdam0:00
19GERFlorian Nowak (GER)Herrmann0:00
20GERJonas Rapp (GER)Heizomat0:00
21AUTDennis Paulus (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:00
22NEDJens Van Den Dool (NED)Delta Rotterdam0:00
23AUTGerd Fidler (AUT)Amplatz - BMC0:00
24AUTRiccardo Zoidl (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
25GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg0:00
26AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol0:00
27CZEVaclav Sirucek (CZE)0:00
28AUTDaniel Reiter (AUT)0:00
29GERGeorg Loef (GER)Heizomat0:00
30NEDSjoerd Bax (NED)0:00
31AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol0:00
32NEDGerco Pastoor (NED)0:00
33NORKrister Hagen (NOR)Coop0:00
34AUTMario Kienzl (AUT)0:00
35AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol0:00
36AUTMoran Vermeulen (AUT)0:00
37AUTThomas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC0:00
38GERJohannes Adamietz (GER)Heizomat0:00
39AUTMaximilian Hammerle (AUT)Vorarlberg0:00
40CZEAdam Sekanina (CZE)0:00
41ITAEnrico Salvador (ITA)Tirol0:00
42CZERoman Lehky (CZE)0:00
43SLOTadej Logar (SLO)1:03
44CZEJirí Petrus (CZE)1:20
45AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTM1:34
46AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:34
47GERRobert Muller (GER)1:34
48HUNGergely Kiss (HUN)2:07
49AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels3:02
50SWEGustav Höög (SWE)Coop3:02
51GERFlorian Gindhart (GER)Herrmann3:02
52NEDTim Kerkhof (NED)Destil - Jo Piels3:02
53BIHNedzad Mahmic (BIH)3:02
54AUTMichael Konczer (AUT)3:02
55AUTMichael Sprenger (AUT)3:02
56AUTMichael Gaubitzer (AUT)3:02
57AUTMartin Steiner (AUT)3:02
58GERMarc Clauss (GER)Herrmann3:02
59AUTChristian Haas (AUT)3:02
60GBRPaul Double (GBR)3:02
61GBROwen Dudley (GBR)3:02
62CROMatija Kvasina (CRO)Felbermayr - Simplon Wels3:02
63NEDJordi Van Loon (NED)Destil - Jo Piels3:02
64CZETomas Kalojiros (CZE)3:14
65AUTFlorian Gaugl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang3:16
66SLOLuka Cotar (SLO)3:16
67AUTLukas Stoiber (AUT)6:10
68AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC6:10
69AUTJulian Steindler (AUT)Feldbinder Owayo KTM6:10
70CZELukas Kunt (CZE)6:10
71AUTPatrick Hametner (AUT)Feldbinder Owayo KTM6:10
72GERMartin Meiler (GER)Vorarlberg6:10
73AUTAndreas Wolfmayr (AUT)Feldbinder Owayo KTM10:24
74AUTLukas Reckendorfer (AUT)Feldbinder Owayo KTM10:24
75AUTPeter Ochsenhofer (AUT)10:47
76AUTDaniel Knapp (AUT)
77HUNAndrás Kriván (HUN)
78HUNMarton Solymosi (HUN)
79AUTPatrick Dolleschal (AUT)
80CZEAdam Cihlar (CZE)
81CZEThomas Zechmeister (CZE)
82CZEJan Urbasek (CZE)
83CROFilip Kvasina (CRO)
84CROFran Majoli (CRO)
85AUTPhilipp Wurm (AUT)
86AUTLukas Winter (AUT)
87CZEPetr Lechner (CZE)
88AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels
89AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang
90AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang
91AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg
92AUTTobias Edelbauer (AUT)Amplatz - BMC
93SWEPhilip Lindau (SWE)Coop
94NEDLars Olde Meierink (NED)Destil - Jo Piels
95AUTAlexander Holzinger (AUT)Feldbinder Owayo KTM
96GBRBen Hardy (GBR)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden