De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van het Münsterland - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van het Münsterland - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2017

Ronde van het Münsterland 2017

DuitslandDuitsland - Münster - 3 Oktober 2017


Ronde van het Münsterland - 3 Oktober 2017


1IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe4:35:26
2GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb0:00
3GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal0:00
4GERMarcel Kittel (GER)Quick Step Floors0:00
5NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
6ITAMatteo Pelucchi (ITA)Bora - Hansgrohe0:00
7NORAlexander Kristoff (NOR)Katusha - Alpecin0:00
8BELRoy Jans (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
9NEDAndré Looij (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
10ITANicola Toffali (ITA)0:00
11BELChristophe Noppe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
12GERJonas Koch (GER)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
13RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:00
14BELJimmy Duquennoy (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
15GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg0:00
16GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose0:00
17GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin0:00
18BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
19GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus0:00
20GERManuel Porzner (GER)Heizomat0:00
21GERMax Walscheid (GER)Sunweb0:00
22GERKonrad Geßner (GER)Radnet - Rose0:00
23BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal0:00
24BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal0:00
25BELYves Lampaert (BEL)Quick Step Floors0:00
26GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:00
27GERSven Thurau (GER)0:00
28GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data0:00
29BELSenne Leysen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
30BELJarl Salomein (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
31AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data0:00
32GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:00
33NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
34NZLJack Bauer (NZL)Quick Step Floors0:00
35NEDRoy Curvers (NED)Sunweb0:00
36FRAChristophe Masson (FRA)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
37NEDTim Ariesen (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
38ENGScott Thwaites (ENG)Dimension Data0:00
39NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo0:08
40GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin0:11
41AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:11
42GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo0:13
43GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo0:13
44FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:13
45BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin0:13
46GERSilvio Herklotz (GER)Bora - Hansgrohe0:13
47DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudal0:13
48RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data0:13
49NZLShane Archbold (NZL)Bora - Hansgrohe0:24
50BELJulien Vermote (BEL)Quick Step Floors0:24
51GERAaron Grosser (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:38
52GERNathan Müller (GER)Heizomat0:38
53USAThomas Gibbons (USA)0:38
54GERFlorian Obersteiner (GER)Herrmann0:38
55ERIAwet Habtom (ERI)0:38
56GERLorenz Fiege (GER)Dauner D&dq - Akkon0:38
57RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:38
58GERArnold Fiek (GER)0711/cycling0:38
59GERRobert Retschke (GER)Lotto - Kern Haus0:38
60RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:38
61GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe0:38
62GERMarc Dörrie (GER)0:38
63GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb0:38
64NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert0:38
65BELStijn Steels (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:38
66NEDBerden De Vries (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:38
67BELJulien Stassen (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:38
68NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordisk0:43
69RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data0:43
70BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:43
71BELBrecht Dhaene (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice0:43
72GERJoschka Beck (GER)Bike Aid0:43
73GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners0:43
74CZEFrantisek Sisr (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice0:43
75POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:43
76BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbo0:43
77BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto NL - Jumbo0:43
78NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:43
79ITADavide Martinelli (ITA)Quick Step Floors0:43
80NEDPieter Weening (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:43
81GERNiklas Arndt (GER)Sunweb0:46
82BELPieter Serry (BEL)Quick Step Floors0:59
83RUSStepan Kurianov (RUS)0:59
84BELKevin Deltombe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:04
85POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:04
86GERJan Hugger (GER)Gesundshop24.com1:04
87GERPhilipp Mamos (GER)Dauner D&dq - Akkon1:04
88GERDominik Bauer (GER)Dauner D&dq - Akkon1:04
89RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data - Qhubeka1:04
90GERRichard Weinzheimer (GER)Lotto - Kern Haus1:04
91GERMaximilian Wörner (GER)0711/cycling1:04
92GERTobias Nolde (GER)Radnet - Rose1:04
93GERFrederik Einhaus (GER)Lotto - Kern Haus1:04
94POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:04
95GERJoann Leinau (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners1:04
96ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk1:04
97GERLennard Kämna (GER)Sunweb1:04
98BELLudovic Robeet (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect1:20
99BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:20
100GERHenrik Hamm (GER)0711/cycling1:32
101GERPatrick Lechner (GER)Bike Aid1:36
102GERRoberto Vukovic (GER)1:46
103BELBaptiste Planckaert (BEL)Katusha - Alpecin1:50
104GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Hansgrohe1:55
105RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data1:55
106GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid1:55
107GERYannick Mayer (GER)0711/cycling1:55
108GERViktor Müller (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners1:55
109BELThomas Deruette (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect1:55
110SUIAlexandre Ballet (SUI)Exploit - Goomah Bikes1:55
111POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:55
112POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:55
113GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg1:55
114GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg1:55
115NEDRamon Sinkeldam (NED)Sunweb1:55
116RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:55
117GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe1:55
118GERJonas Härtig (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners1:55
119BELJens Wallays (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:55
120GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg1:55
121GERTony Martin (GER)Katusha - Alpecin1:55
122GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin1:55
123NEDAdne Van Engelen (NED)1:55
124BELMathias Van Gompel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:55
125POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:55
126GERKersten Thiele (GER)Radnet - Rose1:55
127GERJohannes Adamietz (GER)Heizomat1:55
128GERLouis Leinau (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners1:55
129NEDPiotr Havik (NED)2:06
130GERLukas Löer (GER)Dauner D&dq - Akkon2:49
131NEDBert-Jan Lindeman (NED)Lotto NL - Jumbo2:59
132BELTom Dernies (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect3:07
133GERDorian Lübbers (GER)Heizomat3:07
134GERPascal Treubel (GER)Heizomat6:05
135GERLuca Henn (GER)Lotto - Kern Haus6:05

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden