De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Trofeo Edil C - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Trofeo Edil C - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2017

Trofeo Edil C 2017

ItaliëItalië - 8 April 2017


Trofeo Edil C - 8 April 2017


1ITAMarco Negrente (ITA)3:42:20
2AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott0:00
3BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)0:09
4ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:09
5FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:09
6ITANicola Conci (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior0:09
7AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott0:09
8ITALuca Raggio (ITA)0:09
9ITAMassimo Rosa (ITA)Hoppla - Petroli Firenze - Tinkoff0:09
10ITAYuri Colonna (ITA)0:09
11ITAMirco Padovan (ITA)0:09
12ITACristian Scaroni (ITA)0:09
13ITAGiulio Branchini (ITA)0:09
14DENNicklas Bøje Pedersen (DEN)Giant - Castelli0:09
15FRALéo Danès (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:09
16ITASamuele Bianchi (ITA)0:09
17SLOZiga Rucigaj (SLO)Rog - Ljubljana0:09
18SLOTadej Pogacar (SLO)Rog - Ljubljana0:09
19ITAFederico Sartor (ITA)0:09
20AUSJai Hindley (AUS)0:09
21RUSNikolay Cherkasov (RUS)0:09
22ITAMarco Molteni (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:09
23ITANicola Breda (ITA)0:09
24ITAEnrico Logica (ITA)0:09
25ITADavide Botta (ITA)0:09
26ITAZakaria Hmouddan (ITA)0:09
27FRAAurélien Doléatto (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:09
28MARAbderrahim Zahiri (MAR)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:09
29ITAGiacomo Garavaglia (ITA)0:09
30ITAGiacomo Giuliani (ITA)0:09
31NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Hydrogen0:09
32AUSMichael Storer (AUS)0:09
33ITAFilippo Rocchetti (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior0:09
34ITAMichel Piccot (ITA)0:09
35ITADavide Debenedetti (ITA)0:09
36SLOTilen Finkst (SLO)Rog - Ljubljana0:09
37ITAMattia Cristofaletti (ITA)0:09
38RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:09
39ITANicolo Barbato (ITA)0:09
40GBRJames Davey (GBR)0:09
41ITADavide Colnaghi (ITA)0:09
42AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife0:09
43RUSEvgeny Kobernyak (RUS)0:09
44SUIJoab Schneiter (SUI)Exploit - Goomah Bikes0:09
45RUSDmitrii Markov (RUS)0:09
46GERAndrej Petrovski (GER)0:09
47RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:09
48AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Greenlife0:09
49KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City0:09
50ITAAndrea Micheletti (ITA)0:09
51ITAFilippo Bedeschi (ITA)0:09
52FRAYvan Schmitz (FRA)0:09
53KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Astana City0:09
54RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka0:09
55SUIAlexandre Ballet (SUI)Exploit - Goomah Bikes0:09
56AUSHarry Sweeny (AUS)0:09
57SLOAljaz Prah (SLO)Rog - Ljubljana0:09
58ITAMarco Borgo (ITA)0:09
59RUSMaksim Piskunov (RUS)0:09
60ESPSergio Vega Merodio (ESP)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:09
61RUSNikita Razumov (RUS)0:09
62SUILorenzo Delco (SUI)0:09
63NORTorjus Sleen (NOR)Uno-X Hydrogen0:09
64ITAAndrea Previtera (ITA)0:09
65POLGracjan Szelag (POL)0:09
66JAPMasahiro Ishigami (JAP)0:09
67NEDBenjamin Veninga (NED)0:09
68ITANicholas Rinaldi (ITA)0:09
69ITAFilippo Bertone (ITA)0:09
70SUILuca Cairoli (SUI)0:09
71ITAAlessandro Covi (ITA)Team Colpack0:09
72ITAOttavio Dotti (ITA)Hoppla - Petroli Firenze - Tinkoff0:09
73ITAMartino Tronconi (ITA)Hoppla - Petroli Firenze - Tinkoff0:09
74GBRAlex Braybrooke (GBR)0:09
75ITARaul Colombo (ITA)0:09
76ITAManuele Tarozzi (ITA)0:09
77ITANicolò Brescianini (ITA)0:09
78ITAGiacomo Tomio (ITA)0:09
79ITAMattia Baldo (ITA)0:09
80ITAGiuseppe La Terra Pirrè (ITA)0:09
81ITADario Puccioni (ITA)0:09
82ITANicolò Corbetta (ITA)0:09
83ITAFilippo Zaccanti (ITA)0:09
84ITARiccardo Lucca (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior0:09

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden