De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen 2017

Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk 2017

NederlandNederland - 14 Juni 2017 - 18 Juni 2017


Algemeen klassement - 18 Juni 2017


1PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin18:17:59
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbo0:11
3BELLaurens De Plus (BEL)Quick Step Floors0:13
4GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floors0:20
5DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:24
6BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions0:30
7BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:37
8BELMaxime Vantomme (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:40
9LUXAlex Kirsch (LUX)WB Veranclassic - Aqua Protect0:43
10NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKH0:45
11NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:45
12FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis0:48
13FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:56
14BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:57
15DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudal0:59
16NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij1:05
17BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:09
18NEDRick Ottema (NED)1:22
19RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin1:24
20NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo1:29
21GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal1:51
22FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors1:53
23BELGregory Habeaux (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect2:21
24NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Sunweb2:37
25BELEliot Lietaer (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise3:07
26GERLennard Kämna (GER)Sunweb3:17
27BELAntoine Warnier (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect4:08
28BELSébastien Delfosse (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect4:11
29BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems - Crelan4:18
30NEDPeter Schulting (NED)Destil - Jo Piels4:22
31BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:23
32NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town4:28
33NEDMoreno Hofland (NED)Lotto - Soudal4:38
34BELKevyn Ista (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect4:58
35DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin5:11
36ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert5:35
37BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal6:48
38NEDLaurens Ten Dam (NED)Sunweb7:05
39RUSMaxim Belkov (RUS)Katusha - Alpecin8:17
40NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert8:51
41NEDPim Ligthart (NED)Roompot - Nederlandse Loterij9:00
42BELQuinten Hermans (BEL)Telenet - Fidea Lions9:03
43GERMarcel Kittel (GER)Quick Step Floors11:59
44FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis12:07
45BELTim Merlier (BEL)Verandas Willems - Crelan12:31
46BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbo12:32
47BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise12:33
48BELZico Waeytens (BEL)Sunweb12:38
49NEDDion Beukeboom (NED)Destil - Jo Piels12:45
50NEDLars Van Der Haar (NED)Telenet - Fidea Lions12:46
51NEDRené Hooghiemster (NED)Baby Dump12:48
52NEDBerden De Vries (NED)Roompot - Nederlandse Loterij12:49
53BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet - Fidea Lions12:50
54ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floors12:50
55GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal12:56
56NEDJoris Blokker (NED)Monkey Town12:56
57NEDRaymond Kreder (NED)Roompot - Nederlandse Loterij12:58
58NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea Lions13:00
59BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise13:00
60NEDJim Lindenburg (NED)Metec - TKH13:04
61NEDRobbert de Greef (NED)Baby Dump13:04
62BELDaan Soete (BEL)Telenet - Fidea Lions13:08
63NEDMarco Doets (NED)Baby Dump13:17
64NEDTim Kerkhof (NED)Destil - Jo Piels13:19
65BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis13:21
66GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb13:21
67BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors13:25
68NEDTwan Van Den Brand (NED)Destil - Jo Piels13:37
69FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis13:42
70BELThijs Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions14:11
71GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert14:29
72BELStijn Steels (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise14:29
73BELBert De Backer (BEL)Sunweb14:31
74BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin16:14
75BELJim Aernouts (BEL)Telenet - Fidea Lions16:27
76NEDFolkert Oostra (NED)Baby Dump16:59
77NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo17:05
78GERMax Walscheid (GER)Sunweb17:10
79BELMichael Goolaerts (BEL)Verandas Willems - Crelan17:11
80BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo17:16
81FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis17:18
82NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo17:19
83NEDTwan Brusselman (NED)Destil - Jo Piels17:30
84NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij17:31
85NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterij17:33
86BELBert Van Lerberghe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise17:37
87BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise17:40
88SUILukas Spengler (SUI)WB Veranclassic - Aqua Protect17:41
89NEDAndré Looij (NED)Roompot - Nederlandse Loterij17:46
90FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis17:46
91NEDGert-Jan Bosman (NED)Destil - Jo Piels17:59
92NEDArvid De Kleijn (NED)Baby Dump17:59
93BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert18:07
94NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)Metec - TKH18:38
95NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH18:39
96NEDJustin Timmermans (NED)Baby Dump18:42
97GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo18:44
98NEDJoey Van Rhee (NED)Destil - Jo Piels19:15
99BELJulien Stassen (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect19:47
100NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH20:06
101BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan20:20
102BELGaëtan Bille (BEL)Verandas Willems - Crelan20:31
103ITAMarco Zanotti (ITA)Monkey Town20:49
104NEDRick Van Breda (NED)Monkey Town24:09
105BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal24:22
106NEDPatrick Van Der Duin (NED)Baby Dump24:29
107NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH25:20
108NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH25:35
109NEDStephan Bakker (NED)Monkey Town26:18
110NEDStan Godrie (NED)Verandas Willems - Crelan26:50
111NEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKH28:50
112NEDRens Te Stroet (NED)Destil - Jo Piels29:37

Etappe 1 - Westkapelle - Westkapelle - 7,5 km - 14 Juni 2017Individuele Tijdrit


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbo08:04
2GERMarcel Kittel (GER)Quick Step Floors0:03
3GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floors0:03
4DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:07
5NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo0:08
6GERLennard Kämna (GER)Sunweb0:11
7BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions0:13
8NEDMoreno Hofland (NED)Lotto - Soudal0:17
9GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal0:18
10GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:18
11FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors0:19
12BELLaurens De Plus (BEL)Quick Step Floors0:20
13BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:20
14GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo0:20
15BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo0:20
16GERMax Walscheid (GER)Sunweb0:20
17GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin0:20
18PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin0:20
19NEDTwan Castelijns (NED)Lotto NL - Jumbo0:21
20FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis0:22
21DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin0:23
22NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo0:23
23BELTim Merlier (BEL)Verandas Willems - Crelan0:24
24BELMaxime Vantomme (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:25
25BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbo0:25
26NEDDion Beukeboom (NED)Destil - Jo Piels0:25
27BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:26
28NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:26
29BELDaan Soete (BEL)Telenet - Fidea Lions0:26
30RUSMaxim Belkov (RUS)Katusha - Alpecin0:26
31NEDLars Van Der Haar (NED)Telenet - Fidea Lions0:26
32LUXAlex Kirsch (LUX)WB Veranclassic - Aqua Protect0:26
33BELEliot Lietaer (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:27
34BELGaëtan Bille (BEL)Verandas Willems - Crelan0:27
35NEDJoey Van Rhee (NED)Destil - Jo Piels0:28
36NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:28
37BELQuinten Hermans (BEL)Telenet - Fidea Lions0:29
38NEDBerden De Vries (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:29
39BELMichael Goolaerts (BEL)Verandas Willems - Crelan0:30
40BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet - Fidea Lions0:30
41NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKH0:30
42FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis0:31
43BELZico Waeytens (BEL)Sunweb0:31
44NEDPim Ligthart (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:31
45BELThijs Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions0:32
46BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin0:32
47SUILukas Spengler (SUI)WB Veranclassic - Aqua Protect0:33
48NEDRick Ottema (NED)0:33
49NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH0:33
50BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:34
51NEDPeter Schulting (NED)Destil - Jo Piels0:34
52BELAntoine Warnier (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:35
53NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:35
54NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo0:35
55BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal0:35
56BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors0:36
57BELSébastien Delfosse (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:36
58NEDTim Kerkhof (NED)Destil - Jo Piels0:37
59BELKevyn Ista (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:38
60NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Sunweb0:38
61NEDRens Te Stroet (NED)Destil - Jo Piels0:39
62NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH0:39
63FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:39
64NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea Lions0:40
65NEDLaurens Ten Dam (NED)Sunweb0:40
66BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems - Crelan0:40
67BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:40
68BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:40
69NEDRené Hooghiemster (NED)Baby Dump0:41
70BELBert Van Lerberghe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:41
71AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal0:42
72NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH0:42
73FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis0:43
74NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert0:43
75BELJulien Stassen (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:43
76ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floors0:43
77BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems - Crelan0:43
78BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:44
79NEDStan Godrie (NED)Verandas Willems - Crelan0:44
80BELJim Aernouts (BEL)Telenet - Fidea Lions0:45
81BELStijn Steels (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:45
82NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors0:45
83BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan0:46
84NEDRobbert de Greef (NED)Baby Dump0:46
85NEDStephan Bakker (NED)Monkey Town0:47
86BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis0:47
87NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH0:47
88BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:48
89GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:48
90RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin0:48
91ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:48
92DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudal0:48
93NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:48
94NEDTwan Brusselman (NED)Destil - Jo Piels0:49
95NEDJoris Blokker (NED)Monkey Town0:49
96NEDAndré Looij (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:50
97NEDRick Van Breda (NED)Monkey Town0:50
98NEDGert-Jan Bosman (NED)Destil - Jo Piels0:50
99FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:50
100NEDRaymond Kreder (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:51
101BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal0:52
102BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:52
103GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb0:52
104NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town0:53
105ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:53
106NEDFolkert Oostra (NED)Baby Dump0:55
107NEDTwan Van Den Brand (NED)Destil - Jo Piels0:55
108BELBert De Backer (BEL)Sunweb0:56
109NEDJim Lindenburg (NED)Metec - TKH0:57
110NEDMarco Doets (NED)Baby Dump0:57
111NEDPatrick Van Der Duin (NED)Baby Dump0:58
112NEDJustin Timmermans (NED)Baby Dump0:58
113FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis0:59
114NEDArvid De Kleijn (NED)Baby Dump1:03
115NEDGijs Meijer (NED)Monkey Town1:04
116BELGregory Habeaux (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect1:04
117NEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKH1:08
118BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:11
119NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)Metec - TKH1:13
120BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis1:14
121ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Town1:35
122ITAMarco Zanotti (ITA)Monkey Town1:39
123NEDYannick Detant (NED)Monkey Town1:57

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Tholen - Hoogerheide - 186,8 km - 15 Juni 2017Sprint


1NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo4:17:36
2GERMax Walscheid (GER)Sunweb0:00
3NEDMoreno Hofland (NED)Lotto - Soudal0:00
4NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
5BELBert Van Lerberghe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
6BELTim Merlier (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
7NEDArvid De Kleijn (NED)Baby Dump0:00
8DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin0:00
9NEDRaymond Kreder (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
10NEDAndré Looij (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
11FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:00
12BELKevyn Ista (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
13BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions0:00
14BELMichael Goolaerts (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
15NEDLars Van Der Haar (NED)Telenet - Fidea Lions0:00
16NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea Lions0:00
17NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKH0:00
18BELThijs Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions0:00
19PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin0:00
20BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
21NEDTwan Brusselman (NED)Destil - Jo Piels0:00
22GERMarcel Kittel (GER)Quick Step Floors0:00
23NEDYannick Detant (NED)Monkey Town0:00
24NEDPim Ligthart (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
25BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:00
26BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
27BELBert De Backer (BEL)Sunweb0:00
28GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:00
29NEDJoris Blokker (NED)Monkey Town0:00
30BELMaxime Vantomme (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
31FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis0:00
32BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
33ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floors0:00
34BELSébastien Delfosse (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
35FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis0:00
36BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
37BELEliot Lietaer (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
38GERLennard Kämna (GER)Sunweb0:00
39NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
40BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin0:00
41SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbo0:00
42DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:00
43FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors0:00
44BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
45NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert0:00
46BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
47FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:00
48NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
49BELLaurens De Plus (BEL)Quick Step Floors0:00
50BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
51NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town0:00
52BELAntoine Warnier (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
53GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin0:00
54BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
55GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo0:00
56GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floors0:00
57NEDJim Lindenburg (NED)Metec - TKH0:00
58BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
59ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
60BELZico Waeytens (BEL)Sunweb0:00
61BELJim Aernouts (BEL)Telenet - Fidea Lions0:00
62BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo0:00
63BELJulien Stassen (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
64NEDBerden De Vries (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
65NEDRick Ottema (NED)0:00
66NEDPeter Schulting (NED)Destil - Jo Piels0:00
67LUXAlex Kirsch (LUX)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
68SUILukas Spengler (SUI)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
69BELQuinten Hermans (BEL)Telenet - Fidea Lions0:00
70NEDRené Hooghiemster (NED)Baby Dump0:00
71NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
72NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH0:00
73NEDTwan Van Den Brand (NED)Destil - Jo Piels0:00
74NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
75DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudal0:00
76NEDJoey Van Rhee (NED)Destil - Jo Piels0:00
77NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)Metec - TKH0:00
78BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet - Fidea Lions0:00
79NEDJustin Timmermans (NED)Baby Dump0:00
80BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis0:00
81NEDMarco Doets (NED)Baby Dump0:00
82RUSMaxim Belkov (RUS)Katusha - Alpecin0:00
83BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbo0:00
84NEDGert-Jan Bosman (NED)Destil - Jo Piels0:00
85NEDDion Beukeboom (NED)Destil - Jo Piels0:00
86NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Sunweb0:00
87BELGregory Habeaux (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
88NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
89NEDLaurens Ten Dam (NED)Sunweb0:00
90BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
91NEDRobbert de Greef (NED)Baby Dump0:00
92BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal0:20
93NEDFolkert Oostra (NED)Baby Dump0:22
94BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan0:22
95NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH0:22
96GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal0:22
97NEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKH0:22
98GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:22
99GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb0:22
100FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis0:22
101NEDTim Kerkhof (NED)Destil - Jo Piels0:22
102BELDaan Soete (BEL)Telenet - Fidea Lions0:22
103NEDPatrick Van Der Duin (NED)Baby Dump0:22
104NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH0:22
105NEDStan Godrie (NED)Verandas Willems - Crelan0:22
106BELStijn Steels (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:22
107ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:32
108BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal0:34
109FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis0:39
110BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors0:42
111BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis0:47
112RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin0:00
113NEDStephan Bakker (NED)Monkey Town2:14
114ITAMarco Zanotti (ITA)Monkey Town2:14
115NEDGijs Meijer (NED)Monkey Town4:22
116BELGaëtan Bille (BEL)Verandas Willems - Crelan4:22
117NEDRick Van Breda (NED)Monkey Town4:22
118NEDRens Te Stroet (NED)Destil - Jo Piels5:03
119NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH5:03
120NEDTwan Castelijns (NED)Lotto NL - Jumbo
121NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors
122ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Town
123AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Buchten - Buchten - 210,1 km - 16 Juni 2017Sprint


1NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo5:12:30
2GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal0:00
3NEDMoreno Hofland (NED)Lotto - Soudal0:00
4BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
5BELKevyn Ista (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
6FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis0:00
7NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
8NEDAndré Looij (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
9DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin0:00
10GERMax Walscheid (GER)Sunweb0:00
11GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo0:00
12NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea Lions0:00
13BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
14BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
15DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:00
16NEDArvid De Kleijn (NED)Baby Dump0:00
17LUXAlex Kirsch (LUX)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
18NEDPim Ligthart (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
19BELBert Van Lerberghe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
20RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin0:00
21BELLaurens De Plus (BEL)Quick Step Floors0:00
22BELMaxime Vantomme (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
23NEDLars Van Der Haar (NED)Telenet - Fidea Lions0:00
24PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin0:00
25BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
26BELTim Merlier (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
27BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis0:00
28BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions0:00
29NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
30BELSébastien Delfosse (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
31NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
32NEDTwan Brusselman (NED)Destil - Jo Piels0:00
33BELJim Aernouts (BEL)Telenet - Fidea Lions0:00
34DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudal0:00
35NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
36BELGregory Habeaux (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
37ITAMarco Zanotti (ITA)Monkey Town0:00
38NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
39NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKH0:00
40GERMarcel Kittel (GER)Quick Step Floors0:00
41NEDJim Lindenburg (NED)Metec - TKH0:00
42BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:00
43GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:00
44BELJulien Stassen (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
45NEDRick Ottema (NED)0:00
46BELQuinten Hermans (BEL)Telenet - Fidea Lions0:00
47GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb0:00
48FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:00
49ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floors0:00
50BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbo0:00
51BELMichael Goolaerts (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
52BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal0:00
53FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis0:00
54BELZico Waeytens (BEL)Sunweb0:00
55NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert0:00
56FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:00
57BELAntoine Warnier (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
58BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet - Fidea Lions0:00
59FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors0:00
60GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin0:00
61GERLennard Kämna (GER)Sunweb0:00
62NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town0:00
63NEDTim Kerkhof (NED)Destil - Jo Piels0:00
64NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
65ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
66BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
67NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)Metec - TKH0:00
68NEDRaymond Kreder (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
69BELBert De Backer (BEL)Sunweb0:00
70NEDGert-Jan Bosman (NED)Destil - Jo Piels0:00
71ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
72NEDMarco Doets (NED)Baby Dump0:00
73NEDJustin Timmermans (NED)Baby Dump0:00
74FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis0:00
75BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
76NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Sunweb0:00
77NEDJoris Blokker (NED)Monkey Town0:00
78NEDRick Van Breda (NED)Monkey Town0:00
79BELThijs Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions0:00
80SUILukas Spengler (SUI)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
81NEDPatrick Van Der Duin (NED)Baby Dump0:00
82NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH0:00
83NEDFolkert Oostra (NED)Baby Dump0:00
84NEDTwan Van Den Brand (NED)Destil - Jo Piels0:00
85NEDRené Hooghiemster (NED)Baby Dump0:00
86NEDRobbert de Greef (NED)Baby Dump0:00
87RUSMaxim Belkov (RUS)Katusha - Alpecin0:00
88BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
89SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbo0:00
90BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo0:00
91BELGaëtan Bille (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
92BELStijn Steels (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
93BELDaan Soete (BEL)Telenet - Fidea Lions0:00
94BELEliot Lietaer (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
95NEDBerden De Vries (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
96NEDYannick Detant (NED)Monkey Town0:00
97BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors0:00
98GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floors0:00
99GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:00
100BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
101BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal0:00
102NEDLaurens Ten Dam (NED)Sunweb0:00
103NEDDion Beukeboom (NED)Destil - Jo Piels0:00
104NEDJoey Van Rhee (NED)Destil - Jo Piels0:00
105NEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKH5:37
106NEDStephan Bakker (NED)Monkey Town5:37
107NEDGijs Meijer (NED)Monkey Town5:37
108BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan5:37
109FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis5:37
110NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH5:37
111NEDRens Te Stroet (NED)Destil - Jo Piels5:37
112NEDStan Godrie (NED)Verandas Willems - Crelan5:37
113NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH5:37
114NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH5:37
115BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
116BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin0:00
117NEDPeter Schulting (NED)Destil - Jo Piels0:00
118BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
119BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Hotel Verviers - La Gileppe (Jalhay) - 186 km - 17 Juni 2017Medium berg


1PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin4:39:47
2BELLaurens De Plus (BEL)Quick Step Floors0:06
3SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbo0:22
4BELMaxime Vantomme (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:22
5DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:24
6BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:24
7LUXAlex Kirsch (LUX)WB Veranclassic - Aqua Protect0:24
8BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions0:24
9FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis0:24
10NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKH0:24
11BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:24
12BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:24
13NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:24
14GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floors0:24
15FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:24
16NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:24
17DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudal0:34
18RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin0:43
19NEDRick Ottema (NED)0:52
20BELGregory Habeaux (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect1:11
21FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors1:28
22NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo1:28
23GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal1:28
24NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Sunweb1:53
25BELEliot Lietaer (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:34
26GERLennard Kämna (GER)Sunweb3:00
27BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems - Crelan3:42
28NEDMoreno Hofland (NED)Lotto - Soudal3:42
29BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:42
30NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town3:42
31BELAntoine Warnier (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect3:42
32NEDPeter Schulting (NED)Destil - Jo Piels3:42
33BELSébastien Delfosse (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect3:42
34FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis3:46
35BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal3:47
36DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin4:07
37RUSMaxim Belkov (RUS)Katusha - Alpecin4:26
38BELKevyn Ista (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect4:29
39ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert4:54
40NEDLaurens Ten Dam (NED)Sunweb5:00
41NEDPim Ligthart (NED)Roompot - Nederlandse Loterij8:15
42NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert8:15
43BELQuinten Hermans (BEL)Telenet - Fidea Lions8:29
44NEDLars Van Der Haar (NED)Telenet - Fidea Lions12:14
45NEDJim Lindenburg (NED)Metec - TKH12:14
46NEDJoris Blokker (NED)Monkey Town12:14
47FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis12:14
48GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal12:14
49NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH12:14
50NEDRené Hooghiemster (NED)Baby Dump12:14
51NEDMarco Doets (NED)Baby Dump12:14
52BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise12:14
53BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors12:14
54GERMarcel Kittel (GER)Quick Step Floors12:14
55GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb12:14
56BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet - Fidea Lions12:14
57BELBert De Backer (BEL)Sunweb12:14
58ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floors12:14
59NEDTim Kerkhof (NED)Destil - Jo Piels12:14
60NEDBerden De Vries (NED)Roompot - Nederlandse Loterij12:14
61GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert12:14
62NEDRobbert de Greef (NED)Baby Dump12:14
63BELGaëtan Bille (BEL)Verandas Willems - Crelan12:14
64NEDFolkert Oostra (NED)Baby Dump12:14
65NEDDion Beukeboom (NED)Destil - Jo Piels12:14
66BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbo12:14
67NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea Lions12:14
68BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis12:14
69NEDTwan Van Den Brand (NED)Destil - Jo Piels12:14
70BELJim Aernouts (BEL)Telenet - Fidea Lions12:14
71BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan12:14
72BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin12:14
73NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH12:14
74BELZico Waeytens (BEL)Sunweb12:14
75BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise12:14
76BELThijs Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions12:14
77NEDRaymond Kreder (NED)Roompot - Nederlandse Loterij12:14
78BELTim Merlier (BEL)Verandas Willems - Crelan12:14
79BELStijn Steels (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise12:14
80BELDaan Soete (BEL)Telenet - Fidea Lions12:14
81NEDTwan Brusselman (NED)Destil - Jo Piels16:48
82BELMichael Goolaerts (BEL)Verandas Willems - Crelan16:48
83NEDGert-Jan Bosman (NED)Destil - Jo Piels17:03
84NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij17:03
85NEDStephan Bakker (NED)Monkey Town17:03
86NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterij17:03
87GERMax Walscheid (GER)Sunweb17:03
88NEDRens Te Stroet (NED)Destil - Jo Piels17:03
89NEDRick Van Breda (NED)Monkey Town17:03
90NEDAndré Looij (NED)Roompot - Nederlandse Loterij17:03
91ITAMarco Zanotti (ITA)Monkey Town17:03
92NEDArvid De Kleijn (NED)Baby Dump17:03
93NEDJustin Timmermans (NED)Baby Dump17:03
94NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH17:03
95NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo17:03
96NEDJoey Van Rhee (NED)Destil - Jo Piels17:03
97SUILukas Spengler (SUI)WB Veranclassic - Aqua Protect17:03
98BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo17:03
99NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)Metec - TKH17:03
100NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH17:03
101GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo17:03
102BELJulien Stassen (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect17:03
103NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo17:03
104FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis17:03
105FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis17:03
106BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise17:03
107BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert17:03
108BELBert Van Lerberghe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise17:03
109BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal19:42
110NEDPatrick Van Der Duin (NED)Baby Dump19:42
111NEDStan Godrie (NED)Verandas Willems - Crelan19:42
112NEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKH19:49
113GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin51:04
114BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert
115NEDYannick Detant (NED)Monkey Town
116NEDGijs Meijer (NED)Monkey Town
117ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert
118BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems - Crelan

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Oss - Oss - 180,9 km - 18 Juni 2017Sprint


1GERMarcel Kittel (GER)Quick Step Floors3:59:55
2NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
3GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal0:00
4BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
5GERMax Walscheid (GER)Sunweb0:00
6NEDRaymond Kreder (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
7BELBert Van Lerberghe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
8NEDCoen Vermeltfoort (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
9FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis0:00
10BELKevyn Ista (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
11BELIljo Keisse (BEL)Quick Step Floors0:00
12BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
13PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin0:00
14BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
15NEDArvid De Kleijn (NED)Baby Dump0:00
16NEDTwan Brusselman (NED)Destil - Jo Piels0:00
17BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
18LUXAlex Kirsch (LUX)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
19NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
20BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis0:00
21BELZico Waeytens (BEL)Sunweb0:00
22BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:00
23GERMaximilian Schachmann (GER)Quick Step Floors0:00
24NEDAndré Looij (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
25BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
26NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
27NEDJasper De Laat (NED)Metec - TKH0:00
28BELLaurens De Plus (BEL)Quick Step Floors0:00
29NEDRené Hooghiemster (NED)Baby Dump0:00
30ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
31FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:00
32NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town0:00
33ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floors0:00
34RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin0:00
35NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
36FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis0:00
37BELSébastien Delfosse (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
38DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:00
39BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbo0:00
40DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudal0:00
41NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
42BELTim Merlier (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
43BELMaxime Vantomme (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
44BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo0:00
45ITAMarco Zanotti (ITA)Monkey Town0:00
46FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:00
47BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions0:00
48SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbo0:00
49NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert0:00
50NEDJoris Blokker (NED)Monkey Town0:00
51BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
52NEDJim Lindenburg (NED)Metec - TKH0:00
53BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
54GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb0:00
55BELAntoine Warnier (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
56BELMichael Goolaerts (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
57NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:11
58NEDRick Ottema (NED)0:13
59NEDStan Godrie (NED)Verandas Willems - Crelan0:13
60FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis0:13
61NEDTim Kerkhof (NED)Destil - Jo Piels0:13
62FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors0:13
63NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH0:13
64NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Sunweb0:13
65BELEliot Lietaer (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:13
66GERLennard Kämna (GER)Sunweb0:13
67BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet - Fidea Lions0:13
68NEDRobbert de Greef (NED)Baby Dump0:13
69NEDDion Beukeboom (NED)Destil - Jo Piels0:13
70NEDPeter Schulting (NED)Destil - Jo Piels0:13
71NEDLars Van Der Haar (NED)Telenet - Fidea Lions0:13
72NEDBerden De Vries (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:13
73NEDGert-Jan Bosman (NED)Destil - Jo Piels0:13
74NEDMarco Doets (NED)Baby Dump0:13
75NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea Lions0:13
76BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:13
77BELGregory Habeaux (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:13
78SUILukas Spengler (SUI)WB Veranclassic - Aqua Protect0:13
79BELDaan Soete (BEL)Telenet - Fidea Lions0:13
80BELQuinten Hermans (BEL)Telenet - Fidea Lions0:13
81NEDPim Ligthart (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:21
82NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)Metec - TKH0:29
83GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:31
84NEDTwan Van Den Brand (NED)Destil - Jo Piels0:37
85NEDStephan Bakker (NED)Monkey Town0:44
86DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin0:48
87NEDJustin Timmermans (NED)Baby Dump0:48
88NEDMoreno Hofland (NED)Lotto - Soudal0:57
89BELStijn Steels (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:15
90GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert1:16
91NEDRens Te Stroet (NED)Destil - Jo Piels1:22
92GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo1:28
93BELBert De Backer (BEL)Sunweb1:28
94BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan1:28
95FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis1:30
96NEDLaurens Ten Dam (NED)Sunweb1:32
97BELThijs Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions1:32
98BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal1:59
99NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH2:01
100NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH2:01
101NEDJoey Van Rhee (NED)Destil - Jo Piels2:01
102NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH2:01
103NEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKH2:01
104NEDRick Van Breda (NED)Monkey Town2:01
105BELJulien Stassen (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect2:08
106BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin3:35
107BELGaëtan Bille (BEL)Verandas Willems - Crelan3:35
108NEDPatrick Van Der Duin (NED)Baby Dump3:35
109BELJim Aernouts (BEL)Telenet - Fidea Lions3:35
110BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal3:35
111RUSMaxim Belkov (RUS)Katusha - Alpecin3:35
112NEDFolkert Oostra (NED)Baby Dump3:35
113GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden