De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Cycling Tour Of Szeklerland - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Cycling Tour Of Szeklerland - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Uitslagen 2017

Cycling Tour Of Szeklerland 2017

RoemeniëRoemenië - 9 Augustus 2017 - 12 Augustus 2017


Algemeen klassement - 12 Augustus 2017


1AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang11:37:43
2GERChristian Mager (GER)0:07
3MDANicolae Tanovitchii (MDA)0:13
4MDACristian Raileanu (MDA)Wilier - Selle Italia0:13
5MDAMaxim Rusnac (MDA)Differdange - Lösch0:29
6AUTMoran Vermeulen (AUT)0:33
7ROUDaniel Crista (ROU)Copenhagen0:44
8AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:56
9HUNAttila Valter (HUN)1:06
10AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife1:13
11SRBStefan Stefanovic (SRB)1:26
12AUTDennis Paulus (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:48
13UKRSergej Gretchyn (UKR)1:59
14UKRAnatoliy Budyak (UKR)1:59
15SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Dare Viator Partizan2:10
16SRBDusan Kalaba (SRB)Dare Viator Partizan3:56
17HUNGergely Kiss (HUN)4:11
18HUNDaniel Dina (HUN)4:26
19ROUAndrei Cosmin Bidilici (ROU)7:07
20AUTFlorian Gaugl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang7:39
21HUNSzilárd Buruczki (HUN)8:04
22GERTimon Loderer (GER)9:12
23ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)Tusnad10:51
24ARGFacundo Gabriel Lezica (ARG)11:18
25HUNFerenc Szöllösi (HUN)11:56
26AUTEric Polansek (AUT)12:15
27SRBMarko Danilovic (SRB)12:16
28AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife12:23
29UKRSergii Movchan (UKR)14:34
30UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)ISD - Jorbi15:40
31HUNCsaba Pályi (HUN)15:56
32AUTMatthias Grick (AUT)WSA - Greenlife16:06
33CRORobert Sangulin (CRO)16:43
34HUNPéter Simon (HUN)16:45
35HUNDaniel Moricz (HUN)17:00
36AUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang17:00
37ROUValentin Plesea (ROU)17:02
38AUTPeter Ochsenhofer (AUT)17:04
39HUNBenedek Borsos (HUN)17:15
40UKRMykyta Zubenko (UKR)17:20
41HUNMarton Solymosi (HUN)17:29
42AUTPaul Hopfgartner (AUT)17:56
43SRBStevan Klisuric (SRB)18:12
44UKRValerii Taradai (UKR)18:34
45ITASimone Bonassi (ITA)18:36
46MDAAndrei Vrabii (MDA)20:26
47HUNKevin Gyöngyösi (HUN)22:00
48HUNAndrás Kriván (HUN)22:23
49HUNDavid Puskas (HUN)23:27
50HUNRoland Minkó (HUN)25:00
51AUTPatrick Dolleschal (AUT)26:44
52HUNBence Loki (HUN)27:30
53ROUPeter Laszlo (ROU)Tusnad31:41
54ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad32:09
55SRBOgnjen Ilic (SRB)Dare Viator Partizan34:06
56ROULeonard Barbu (ROU)38:27
57HUNBence Beregszászi (HUN)53:22

Proloog - 9 Augustus 2017Individuele Tijdrit


1MDANicolae Tanovitchii (MDA)07:04
2ROUDaniel Crista (ROU)Copenhagen0:02
3GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife0:05
4AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife0:08
5AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:08
6GERChristian Mager (GER)0:09
7AUTMoran Vermeulen (AUT)0:10
8AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:10
9MDACristian Raileanu (MDA)Wilier - Selle Italia0:13
10ARGFacundo Olaf Crisafulli (ARG)0:13
11MDAMaxim Rusnac (MDA)Differdange - Lösch0:16
12ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)Tusnad0:16
13GERTimon Loderer (GER)0:18
14HUNFerenc Szöllösi (HUN)0:20
15UKRSergej Gretchyn (UKR)0:21
16SRBMarko Danilovic (SRB)0:22
17AUTMatthias Grick (AUT)WSA - Greenlife0:23
18AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife0:23
19ARGFacundo Gabriel Lezica (ARG)0:23
20UKRAnatoliy Budyak (UKR)0:23
21SRBStevan Klisuric (SRB)0:24
22SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Dare Viator Partizan0:24
23HUNAttila Valter (HUN)0:24
24AUTFlorian Gaugl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:25
25SRBStefan Stefanovic (SRB)0:26
26HUNDaniel Dina (HUN)0:27
27SRBDusan Kalaba (SRB)Dare Viator Partizan0:28
28AUTDennis Paulus (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:28
29ROUValentin Plesea (ROU)0:30
30ROUCristian-Andrei Bidilici (ROU)0:30
31HUNCsaba Pályi (HUN)0:31
32AUTEric Polansek (AUT)0:31
33UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi0:31
34AUTPatrick Dolleschal (AUT)0:31
35UKRMykyta Zubenko (UKR)0:32
36HUNJózsef Hartmann (HUN)0:33
37HUNViktor Filutás (HUN)0:35
38HUNBalázs Károly Bertalan (HUN)0:37
39HUNPéter Simon (HUN)0:37
40HUNGergely Kiss (HUN)0:37
41HUNDaniel Moricz (HUN)0:37
42AUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:38
43UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Jorbi0:39
44HUNSzilárd Buruczki (HUN)0:39
45HUNBenedek Borsos (HUN)0:39
46ITAChristian Zanetta (ITA)0:40
47UKRRoman Seliversov (UKR)0:40
48CRORobert Sangulin (CRO)0:40
49AUTPeter Ochsenhofer (AUT)0:41
50SUIRoberto Pasi-Puttini (SUI)0:42
51ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad0:42
52HUNZsolt Istlstekker (HUN)0:42
53ITASimone Bonassi (ITA)0:43
54AUTSamuel Appeltauer (AUT)0:44
55UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)ISD - Jorbi0:45
56HUNAndrás Kriván (HUN)0:46
57HUNKevin Gyöngyösi (HUN)0:46
58HUNGergely Szarka (HUN)0:46
59HUNBendegúz Bence Bernárd (HUN)0:46
60HUNBence Beregszászi (HUN)0:46
61HUNÁdám Pápai (HUN)0:46
62ITADavide Tronconi (ITA)0:47
63MDAAndrei Vrabii (MDA)0:47
64HUNAttila László (HUN)0:48
65ROUDan-Mihai Babaita (ROU)0:48
66AUTPaul Hopfgartner (AUT)0:49
67ITALeonardo Marzatico (ITA)0:50
68HUNDavid Puskas (HUN)0:51
69HUNBence Loki (HUN)0:51
70SRBOgnjen Ilic (SRB)Dare Viator Partizan0:51
71ROULeonard Barbu (ROU)0:51
72UKRSergii Movchan (UKR)0:52
73HUNBaranyi Dániel (HUN)0:54
74UKRValerii Taradai (UKR)0:55
75ROUPeter Laszlo (ROU)Tusnad0:55
76HUNIstván Gábor Molnar (HUN)0:56
77HUNMarton Solymosi (HUN)0:57
78HUNRoland Minkó (HUN)1:00
79UKRViktor Strogush (UKR)1:06
80UKRDmytro Kozhushko (UKR)1:13
81ROURoland Horvat (ROU)1:17
82MDAAndrei Reabuha (MDA)1:35

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - 10 Augustus 2017Ontsnapping


1GERChristian Mager (GER)3:39:22
2MDANicolae Tanovitchii (MDA)0:00
3HUNAttila Valter (HUN)0:00
4AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife0:00
5MDAMaxim Rusnac (MDA)Differdange - Lösch0:00
6UKRSergej Gretchyn (UKR)0:00
7ROUDaniel Crista (ROU)Copenhagen0:00
8MDACristian Raileanu (MDA)Wilier - Selle Italia0:00
9AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:00
10HUNGergely Kiss (HUN)0:00
11AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife0:00
12AUTEric Polansek (AUT)0:00
13AUTMoran Vermeulen (AUT)0:00
14SRBStefan Stefanovic (SRB)0:00
15AUTDennis Paulus (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:00
16AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:00
17SRBDusan Kalaba (SRB)Dare Viator Partizan1:01
18HUNFerenc Szöllösi (HUN)1:01
19UKRAnatoliy Budyak (UKR)1:01
20HUNMarton Solymosi (HUN)1:01
21ARGFacundo Gabriel Lezica (ARG)1:01
22UKRSergii Movchan (UKR)1:01
23SRBMarko Danilovic (SRB)1:01
24HUNDaniel Dina (HUN)1:01
25ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)Tusnad1:01
26SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Dare Viator Partizan0:00
27CRORobert Sangulin (CRO)3:54
28ROUAndrei Cosmin Bidilici (ROU)4:20
29MDAAndrei Vrabii (MDA)4:20
30UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)ISD - Jorbi4:22
31AUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang4:22
32HUNBendegúz Bence Bernárd (HUN)5:14
33AUTPaul Hopfgartner (AUT)5:14
34ROUValentin Plesea (ROU)5:14
35HUNBenedek Borsos (HUN)5:14
36ITASimone Bonassi (ITA)5:14
37SRBStevan Klisuric (SRB)5:14
38UKRMykyta Zubenko (UKR)5:14
39AUTSamuel Appeltauer (AUT)5:14
40AUTMatthias Grick (AUT)WSA - Greenlife5:14
41HUNSzilárd Buruczki (HUN)5:14
42HUNPéter Simon (HUN)5:14
43HUNDaniel Moricz (HUN)5:14
44UKRValerii Taradai (UKR)5:14
45UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi5:14
46HUNCsaba Pályi (HUN)5:14
47AUTPeter Ochsenhofer (AUT)5:14
48AUTFlorian Gaugl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang5:14
49GERTimon Loderer (GER)7:22
50HUNDavid Puskas (HUN)7:23
51HUNRoland Minkó (HUN)9:07
52ITADavide Tronconi (ITA)9:07
53HUNKevin Gyöngyösi (HUN)9:07
54HUNAndrás Kriván (HUN)10:36
55ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad10:36
56ROUPeter Laszlo (ROU)Tusnad10:36
57AUTPatrick Dolleschal (AUT)10:36
58HUNBence Loki (HUN)10:36
59HUNIstván Gábor Molnar (HUN)10:58
60HUNJózsef Hartmann (HUN)13:53
61SRBOgnjen Ilic (SRB)Dare Viator Partizan13:53
62UKRRoman Seliversov (UKR)13:55
63ROURoland Horvat (ROU)14:17
64SUIRoberto Pasi-Puttini (SUI)14:17
65HUNBence Beregszászi (HUN)14:17
66ROULeonard Barbu (ROU)14:17
67ROUDan-Mihai Babaita (ROU)14:17
68ITALeonardo Marzatico (ITA)14:17
69ITAChristian Zanetta (ITA)14:17
70HUNAttila László (HUN)14:17
71UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Jorbi14:17
72HUNBaranyi Dániel (HUN)18:27
73UKRDmytro Kozhushko (UKR)18:27
74HUNBalázs Károly Bertalan (HUN)18:30
75HUNGergely Szarka (HUN)18:30
76MDAAndrei Reabuha (MDA)21:20
77ARGFacundo Olaf Crisafulli (ARG)
78GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife
79HUNViktor Filutás (HUN)
80UKRViktor Strogush (UKR)
80HUNÁdám Pápai (HUN)zt
80HUNZsolt Istlstekker (HUN)zt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - 11 Augustus 2017Ontsnapping


1AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang4:31:29
2GERChristian Mager (GER)0:00
3MDANicolae Tanovitchii (MDA)0:00
4MDAMaxim Rusnac (MDA)Differdange - Lösch0:00
5ROUDaniel Crista (ROU)Copenhagen0:00
6MDACristian Raileanu (MDA)Wilier - Selle Italia0:00
7GERTimon Loderer (GER)0:00
8SRBDusan Kalaba (SRB)Dare Viator Partizan0:00
9HUNAttila Valter (HUN)0:02
10UKRSergej Gretchyn (UKR)0:02
11HUNGergely Kiss (HUN)0:02
12AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife0:02
13SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Dare Viator Partizan0:02
14UKRAnatoliy Budyak (UKR)0:02
15AUTDennis Paulus (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:02
16AUTMoran Vermeulen (AUT)0:02
17SRBStefan Stefanovic (SRB)0:06
18ROUAndrei Cosmin Bidilici (ROU)0:06
19HUNSzilárd Buruczki (HUN)0:08
20AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:08
21AUTFlorian Gaugl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:29
22HUNDaniel Dina (HUN)1:22
23HUNKevin Gyöngyösi (HUN)7:21
24AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife8:34
25AUTMatthias Grick (AUT)WSA - Greenlife8:34
26CRORobert Sangulin (CRO)8:34
27HUNDaniel Moricz (HUN)8:34
28ROUValentin Plesea (ROU)8:34
29ARGFacundo Gabriel Lezica (ARG)8:34
30HUNFerenc Szöllösi (HUN)8:34
31AUTEric Polansek (AUT)8:34
32AUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang8:34
33AUTPaul Hopfgartner (AUT)8:34
34HUNPéter Simon (HUN)8:34
35HUNCsaba Pályi (HUN)8:34
36UKRMykyta Zubenko (UKR)8:34
37HUNBenedek Borsos (HUN)8:34
38HUNAndrás Kriván (HUN)8:34
39UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)ISD - Jorbi8:34
40AUTPeter Ochsenhofer (AUT)8:34
41ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)Tusnad8:34
42ITASimone Bonassi (ITA)8:34
43HUNBendegúz Bence Bernárd (HUN)8:34
44UKRValerii Taradai (UKR)8:34
45UKRSergii Movchan (UKR)8:34
46SRBMarko Danilovic (SRB)9:13
47SRBStevan Klisuric (SRB)11:25
48HUNRoland Minkó (HUN)11:26
49UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Jorbi11:26
50MDAAndrei Vrabii (MDA)11:26
51HUNBence Loki (HUN)11:26
52AUTPatrick Dolleschal (AUT)11:26
53HUNMarton Solymosi (HUN)11:26
54ITAChristian Zanetta (ITA)11:26
55HUNDavid Puskas (HUN)11:31
56HUNBence Beregszászi (HUN)16:36
57ROULeonard Barbu (ROU)16:36
58ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad16:36
59ROUPeter Laszlo (ROU)Tusnad16:36
60SRBOgnjen Ilic (SRB)Dare Viator Partizan16:36
61ROURoland Horvat (ROU)19:23
62HUNBalázs Károly Bertalan (HUN)19:23
63UKRRoman Seliversov (UKR)19:23
64UKRDmytro Kozhushko (UKR)24:33
65ROUDan-Mihai Babaita (ROU)
66AUTSamuel Appeltauer (AUT)
67SUIRoberto Pasi-Puttini (SUI)
68ITADavide Tronconi (ITA)
69ITALeonardo Marzatico (ITA)
70HUNIstván Gábor Molnar (HUN)
71HUNBaranyi Dániel (HUN)
72HUNJózsef Hartmann (HUN)
73HUNGergely Szarka (HUN)
74HUNAttila László (HUN)
75UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi
76MDAAndrei Reabuha (MDA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3a - 12 Augustus 2017Individuele Tijdrit


1MDACristian Raileanu (MDA)Wilier - Selle Italia14:47
2AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:03
3MDAMaxim Rusnac (MDA)Differdange - Lösch0:13
4GERChristian Mager (GER)0:22
5AUTMoran Vermeulen (AUT)0:23
6MDANicolae Tanovitchii (MDA)0:25
7UKRAnatoliy Budyak (UKR)0:34
8AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:37
9ROUDaniel Crista (ROU)Copenhagen0:41
10SRBStefan Stefanovic (SRB)0:43
11HUNAttila Valter (HUN)0:43
12AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife0:49
13ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)Tusnad0:59
14AUTDennis Paulus (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:05
15ARGFacundo Gabriel Lezica (ARG)1:19
16AUTFlorian Gaugl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:22
17SRBMarko Danilovic (SRB)1:25
18GERTimon Loderer (GER)1:32
19HUNDaniel Dina (HUN)1:35
20UKRSergej Gretchyn (UKR)1:37
21ITAChristian Zanetta (ITA)1:46
22SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Dare Viator Partizan1:47
23UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)ISD - Jorbi1:48
24SRBStevan Klisuric (SRB)1:50
25AUTMatthias Grick (AUT)WSA - Greenlife1:54
26ROUAndrei Cosmin Bidilici (ROU)1:56
27HUNFerenc Szöllösi (HUN)2:00
28HUNSzilárd Buruczki (HUN)2:02
29HUNBendegúz Bence Bernárd (HUN)2:06
30HUNAndrás Kriván (HUN)2:12
31AUTPeter Ochsenhofer (AUT)2:12
32HUNCsaba Pályi (HUN)2:13
33ITASimone Bonassi (ITA)2:17
34ROUPeter Laszlo (ROU)Tusnad2:18
35HUNPéter Simon (HUN)2:19
36SRBOgnjen Ilic (SRB)Dare Viator Partizan2:23
37ROUValentin Plesea (ROU)2:24
38ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad2:27
39SRBDusan Kalaba (SRB)Dare Viator Partizan2:30
40HUNBalázs Károly Bertalan (HUN)2:31
41HUNBenedek Borsos (HUN)2:33
42HUNDaniel Moricz (HUN)2:34
43HUNBence Loki (HUN)2:49
44AUTEric Polansek (AUT)2:55
45AUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang2:58
46UKRMykyta Zubenko (UKR)2:59
47UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Jorbi2:59
48AUTPaul Hopfgartner (AUT)3:08
49UKRDmytro Kozhushko (UKR)3:14
50CRORobert Sangulin (CRO)3:15
51HUNDavid Puskas (HUN)3:15
52HUNRoland Minkó (HUN)3:16
53HUNGergely Kiss (HUN)3:33
54MDAAndrei Vrabii (MDA)3:33
55UKRValerii Taradai (UKR)3:34
56UKRSergii Movchan (UKR)3:45
57ROURoland Horvat (ROU)3:48
58AUTPatrick Dolleschal (AUT)3:56
59UKRRoman Seliversov (UKR)3:57
60HUNMarton Solymosi (HUN)4:04
61HUNBence Beregszászi (HUN)4:18
62AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife4:42
63HUNKevin Gyöngyösi (HUN)4:45
64ROULeonard Barbu (ROU)4:55

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3b - 12 Augustus 2017Ontsnapping


1AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife3:04:06
2SRBStevan Klisuric (SRB)0:21
3HUNCsaba Pályi (HUN)0:21
4SRBDusan Kalaba (SRB)Dare Viator Partizan0:56
5GERTimon Loderer (GER)0:56
6UKRSergej Gretchyn (UKR)0:56
7MDANicolae Tanovitchii (MDA)0:56
8HUNDaniel Moricz (HUN)0:56
9ARGFacundo Gabriel Lezica (ARG)0:56
10MDAMaxim Rusnac (MDA)Differdange - Lösch0:56
11AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:56
12GERChristian Mager (GER)0:56
13AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:56
14HUNMarton Solymosi (HUN)0:56
15ROUDaniel Crista (ROU)Copenhagen0:56
16HUNFerenc Szöllösi (HUN)0:56
17MDACristian Raileanu (MDA)Wilier - Selle Italia0:56
18HUNAttila Valter (HUN)0:56
19UKRMykyta Zubenko (UKR)0:56
20HUNSzilárd Buruczki (HUN)0:56
21ARGRubén Gabriel Ramos (ARG)Tusnad0:56
22HUNKevin Gyöngyösi (HUN)0:56
23HUNGergely Kiss (HUN)0:56
24AUTMoran Vermeulen (AUT)0:56
25AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife0:56
26HUNDaniel Dina (HUN)0:56
27AUTMatthias Grick (AUT)WSA - Greenlife0:56
28UKRAnatoliy Budyak (UKR)0:56
29SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Dare Viator Partizan0:56
30HUNPéter Simon (HUN)0:56
31HUNRoland Minkó (HUN)1:06
32AUTPaul Hopfgartner (AUT)1:06
33SRBStefan Stefanovic (SRB)1:06
34UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)ISD - Jorbi1:06
35ROUAndrei Cosmin Bidilici (ROU)1:10
36HUNAndrás Kriván (HUN)1:10
37AUTEric Polansek (AUT)1:10
38HUNBenedek Borsos (HUN)1:10
39SRBMarko Danilovic (SRB)1:10
40AUTDennis Paulus (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:10
41AUTFlorian Gaugl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:10
42AUTPatrick Dolleschal (AUT)1:10
43UKRValerii Taradai (UKR)1:12
44ROUValentin Plesea (ROU)1:15
45CRORobert Sangulin (CRO)1:15
46MDAAndrei Vrabii (MDA)1:15
47SRBOgnjen Ilic (SRB)Dare Viator Partizan1:18
48AUTPeter Ochsenhofer (AUT)1:18
49UKRSergii Movchan (UKR)1:20
50HUNDavid Puskas (HUN)1:22
51AUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:23
52ROUPeter Laszlo (ROU)Tusnad2:11
53ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad2:43
54ITASimone Bonassi (ITA)2:43
55HUNBence Loki (HUN)2:43
56ROULeonard Barbu (ROU)2:43
57HUNBence Beregszászi (HUN)18:20
58UKRRoman Seliversov (UKR)
59UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Jorbi
60HUNBendegúz Bence Bernárd (HUN)
61HUNBalázs Károly Bertalan (HUN)
62ITAChristian Zanetta (ITA)
63ROURoland Horvat (ROU)
64UKRDmytro Kozhushko (UKR)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden