De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - A Travers Les Hauts De France-Trophée Paris-Arras Tour - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - A Travers Les Hauts De France-Trophée Paris-Arras Tour - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2017

A Travers Les Hauts De France-Trophée Paris-Arras Tour 2017

FrankrijkFrankrijk - 19 Mei 2017 - 21 Mei 2017


Algemeen klassement - 21 Mei 2017


1FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre11:10:01
2BELJoeri Stallaert (BEL)Cibel - Cebon0:02
3FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:02
4DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Giant - Castelli0:04
5GBRJacob Hennessy (GBR)0:04
6AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott0:08
7BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:10
8DENSimon Bigum (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:10
9BELJoeri Calleeuw (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:10
10GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:11
11LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling0:12
12ITAMarco Zanotti (ITA)Monkey Town0:13
13BELJordi Warlop (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:14
14AUTDaniel Auer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:14
15BELRobbe Ghys (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:14
16FRAFlorian Maitre (FRA)Vendée U0:14
17GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction0:14
18ESPPello Olaberria Arruabarrena (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:14
19DENNicklas Bøje Pedersen (DEN)Giant - Castelli0:14
20FRARomain Le Roux (FRA)Armée de Terre0:14
21AUSHarry Sweeny (AUS)0:14
22FRASimon Sellier (FRA)Vendée U0:14
23BELCédric Beullens (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:14
24DENMorten Ollegaard (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:14
25FRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:14
26CANSean Mackinnon (CAN)AN Post - Chainreaction0:22
27BELCedric Defreyne (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:24
28GBREthan Hayter (GBR)0:24
29BELJens Reynders (BEL)Leopard Pro Cycling0:24
30DENChristoffer Lisson (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:24
31ESPEneko Lizarralde Delgado (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:24
32AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg0:24
33BELLander Seynaeve (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:24
34DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Giant - Castelli0:24
35BELBrecht Ruyters (BEL)Cibel - Cebon0:35
36FRAJulien Van Haverbeke (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:38
37CANWillem Boersma (CAN)Raceclean0:38
38BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:47
39ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:53
40DENRasmus Christian Quaade (DEN)Giant - Castelli1:07
41FRAThéo Sagnier (FRA)CC Nogent-Sur-Oise1:09
42CANEdward Walsh (CAN)Raceclean1:29
43FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre1:50
44CANDerek Gee (CAN)Raceclean2:08
45DENMathias Brenghoj (DEN)2:42
46DENSteffen Munk Christiansen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm2:48
47BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cycling5:02
48ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg8:06
49AUSNicholas Yallouris (AUS)8:41
50AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg11:27
51BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirs11:27
52ERIMetkel Eyob (ERI)Dimension Data - Qhubeka11:27
53DENCasper Von Folsach (DEN)Giant - Castelli11:36
54FRASamuel Leroux (FRA)CC Nogent-Sur-Oise11:37
55RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data - Qhubeka11:48
56BELSeppe Verschuere (BEL)Cibel - Cebon11:51
57BELLoïc Segaert (BEL)Efc - L&r - Vulsteke12:04
58NEDStephan Bakker (NED)Monkey Town12:06
59FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-Sur-Oise12:06
60BELRuben Apers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs12:06
61RSAKent Main (RSA)12:22
62IRLConor Hennebry (IRL)AN Post - Chainreaction12:22
63CANAdam Jamieson (CAN)AN Post - Chainreaction12:22
64FRABastien Duculty (FRA)Armée de Terre12:54
65NEDJoris Blokker (NED)Monkey Town12:58
66FRALoïc Bouchereau (FRA)Vendée U13:01
67BELAlfdan De Decker (BEL)Lotto - Soudal Espoirs13:30
68GERJohn Mandrysch (GER)Leopard Pro Cycling13:43
69BELJohannes De Paepe (BEL)Cibel - Cebon13:59
70NEDGijs Meijer (NED)Monkey Town15:08
71HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg15:08
72CANThierry Kirouac-Marcassa (CAN)Raceclean15:18
73BELStijn De Bock (BEL)Cibel - Cebon15:41
74GBRJoe Holt (GBR)16:23
75GERJannik Steimle (GER)Felbermayr - Simplon Wels18:23
76AUTMarcel Neuhauser (AUT)Felbermayr - Simplon Wels18:23
77RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka19:29
78GBRMatthew Walls (GBR)23:42

Etappe 1 - Marquion - Gouy Sous Bellonne - 114,7 km - 19 Mei 2017Ontsnapping


1GBRJacob Hennessy (GBR)2:28:34
2AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott0:00
3FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre0:00
4BELJoeri Stallaert (BEL)Cibel - Cebon0:00
5BELJordi Warlop (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:00
6BELAlfdan De Decker (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
7GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:00
8BELRobbe Ghys (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
9DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Giant - Castelli0:00
10AUTDaniel Auer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
11DENCasper Von Folsach (DEN)Giant - Castelli0:00
12FRAClément Orceau (FRA)Vendée U0:03
13GBRJoe Holt (GBR)0:03
14FRAFlorian Maitre (FRA)Vendée U0:03
15DENNicklas Bøje Pedersen (DEN)Giant - Castelli0:03
16BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:03
17FRAJulien Van Haverbeke (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:03
18FRABastien Duculty (FRA)Armée de Terre0:03
19GBREthan Hayter (GBR)0:03
20AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg0:03
21CANWillem Boersma (CAN)Raceclean0:03
22BELCedric Defreyne (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:03
23NEDGijs Meijer (NED)Monkey Town0:03
24GERJohn Mandrysch (GER)Leopard Pro Cycling0:03
25GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction0:03
26FRARomain Le Roux (FRA)Armée de Terre0:03
27BELBram Vanrentherghem (BEL)Prorace0:03
28FRASamuel Leroux (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:03
29DENChristoffer Lisson (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:03
30RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:03
31ESPPello Olaberria Arruabarrena (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:03
32BELJan Reynaerts (BEL)Cibel - Cebon0:03
33NEDStephan Bakker (NED)Monkey Town0:03
34HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg0:03
35FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:03
36ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:03
37ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:03
38RSALouis Visser (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:03
39DENSteffen Munk Christiansen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:03
40GERJannik Steimle (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:03
41LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling0:03
42FRAThéo Sagnier (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:03
43BELStijn De Bock (BEL)Cibel - Cebon0:03
44BELJens Reynders (BEL)Leopard Pro Cycling0:03
45NEDJoris Blokker (NED)Monkey Town0:03
46DENRasmus Christian Quaade (DEN)Giant - Castelli0:03
47RSAKent Main (RSA)0:03
48AUSHarry Sweeny (AUS)0:03
49DENSimon Bigum (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:03
50FRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:03
51AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg0:03
52FRAEnzo Bernard (FRA)Vendée U0:03
53ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data - Qhubeka0:03
54BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:03
55BELRuben Apers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:03
56BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:03
57ESPEneko Lizarralde Delgado (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:03
58FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:03
59AUSKelland O'Brien (AUS)0:03
60ERIMetkel Eyob (ERI)Dimension Data - Qhubeka0:03
61BELLander Seynaeve (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:03
62CANSean Mackinnon (CAN)AN Post - Chainreaction0:03
63FRASimon Sellier (FRA)Vendée U0:03
64GBRReece Wood (GBR)0:03
65DENMathias Brenghoj (DEN)0:03
66CANWilliam Elliott (CAN)Raceclean0:03
67NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town0:03
68BELMassimo Vanderaerden (BEL)AN Post - Chainreaction0:03
69BELBrecht Ruyters (BEL)Cibel - Cebon0:03
70SUIManuel Bösch (SUI)Vorarlberg0:03
71BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cycling0:03
72BELSeppe Verschuere (BEL)Cibel - Cebon0:03
73FRALoïc Bouchereau (FRA)Vendée U0:03
74BELJohannes De Paepe (BEL)Cibel - Cebon0:03
75AUTMarcel Neuhauser (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:03
76BELLoïc Segaert (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:03
77CANEdward Walsh (CAN)Raceclean0:03
78IRLConor Hennebry (IRL)AN Post - Chainreaction0:03
79CANThierry Kirouac-Marcassa (CAN)Raceclean0:03
80AUSRohan Wight (AUS)0:03
81DENMorten Ollegaard (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:03
82GERMatthias Mangertseder (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:03
83FRAGeoffroy Becret (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:03
84BELMaxime De Poorter (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:03
85CANAdam Jamieson (CAN)AN Post - Chainreaction0:03
86CANDerek Gee (CAN)Raceclean0:39
87NEDYannick Detant (NED)Monkey Town0:39
88GBRMatthew Walls (GBR)1:15
89GBRMatthew Bostock (GBR)1:15
90FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre1:17
91CANJay Lamoureux (CAN)Raceclean1:17
92DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Giant - Castelli1:17
93AUSNicholas Yallouris (AUS)1:33
94DENMads Olander Hjort (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm2:11
95BELLaurent Van Den Bak (BEL)Leopard Pro Cycling2:11
96DENMikkel Bjerg (DEN)Giant - Castelli2:45
97FRAJérémy Lecroq (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille2:45
98BELJoeri Calleeuw (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille2:45
99AUSCameron Scott (AUS)2:45
100BELCédric Beullens (BEL)Efc - L&r - Vulsteke2:45
101BELTom Vandermosten (BEL)Efc - L&r - Vulsteke2:45
102ITAMarco Zanotti (ITA)Monkey Town2:45
103FRATaruia Krainer (FRA)Vendée U5:23
104RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka5:43
105AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels7:33
106ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias
107NEDReinier Honig (NED)Vorarlberg

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Lallaing - Merlimont - 198,4 km - 20 Mei 2017Sprint


1DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Giant - Castelli4:48:42
2BELJoeri Stallaert (BEL)Cibel - Cebon0:00
3DENSimon Bigum (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:00
4BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cycling0:00
5BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
6AUTDaniel Auer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
7FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre0:00
8GBRJacob Hennessy (GBR)0:00
9BELJordi Warlop (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:00
10FRAFlorian Maitre (FRA)Vendée U0:00
11FRAThéo Sagnier (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:00
12ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:00
13ITAMarco Zanotti (ITA)Monkey Town0:00
14BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
15FRAJulien Van Haverbeke (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:00
16BELRobbe Ghys (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
17GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction0:00
18ESPPello Olaberria Arruabarrena (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
19BELJens Reynders (BEL)Leopard Pro Cycling0:00
20BELCedric Defreyne (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:00
21ESPEneko Lizarralde Delgado (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
22BELCédric Beullens (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:00
23CANDerek Gee (CAN)Raceclean0:00
24ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
25GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:00
26CANEdward Walsh (CAN)Raceclean0:00
27BELJoeri Calleeuw (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
28BELLander Seynaeve (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
29FRARomain Le Roux (FRA)Armée de Terre0:00
30CANWillem Boersma (CAN)Raceclean0:00
31DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Giant - Castelli0:00
32GERMatthias Mangertseder (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:00
33AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott0:00
34LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling0:00
35CANSean Mackinnon (CAN)AN Post - Chainreaction0:00
36AUSHarry Sweeny (AUS)0:00
37FRASimon Sellier (FRA)Vendée U0:00
38FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:00
39DENRasmus Christian Quaade (DEN)Giant - Castelli0:00
40AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg0:00
41FRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
42DENNicklas Bøje Pedersen (DEN)Giant - Castelli0:00
43GBREthan Hayter (GBR)0:00
44BELBrecht Ruyters (BEL)Cibel - Cebon0:00
45DENSteffen Munk Christiansen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:00
46DENChristoffer Lisson (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:00
47DENMorten Ollegaard (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:00
48FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre0:19
49AUSNicholas Yallouris (AUS)0:40
50DENMathias Brenghoj (DEN)1:51
51FRAJérémy Lecroq (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille3:24
52FRABastien Duculty (FRA)Armée de Terre11:13
53NEDStephan Bakker (NED)Monkey Town11:13
54FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-Sur-Oise11:13
55AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg11:13
56GERJannik Steimle (GER)Felbermayr - Simplon Wels11:13
57FRASamuel Leroux (FRA)CC Nogent-Sur-Oise11:13
58BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirs11:13
59AUTMarcel Neuhauser (AUT)Felbermayr - Simplon Wels11:13
60NEDJoris Blokker (NED)Monkey Town11:13
61BELLoïc Segaert (BEL)Efc - L&r - Vulsteke11:13
62IRLConor Hennebry (IRL)AN Post - Chainreaction11:13
63RSAKent Main (RSA)11:13
64RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data - Qhubeka11:13
65CANAdam Jamieson (CAN)AN Post - Chainreaction11:13
66RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka11:13
67GERJohn Mandrysch (GER)Leopard Pro Cycling11:13
68BELRuben Apers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs11:13
69ERIMetkel Eyob (ERI)Dimension Data - Qhubeka11:13
70BELSeppe Verschuere (BEL)Cibel - Cebon11:13
71BELJohannes De Paepe (BEL)Cibel - Cebon11:13
72FRALoïc Bouchereau (FRA)Vendée U11:13
73DENCasper Von Folsach (DEN)Giant - Castelli11:13
74DENMikkel Bjerg (DEN)Giant - Castelli11:13
75BELAlfdan De Decker (BEL)Lotto - Soudal Espoirs11:13
76NEDGijs Meijer (NED)Monkey Town14:54
77GBRJoe Holt (GBR)14:54
78CANThierry Kirouac-Marcassa (CAN)Raceclean14:54
79AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels14:54
80HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg14:54
81BELStijn De Bock (BEL)Cibel - Cebon14:54
82GBRMatthew Walls (GBR)20:58
83GBRMatthew Bostock (GBR)
84GBRReece Wood (GBR)
85BELBram Vanrentherghem (BEL)Prorace
86BELMaxime De Poorter (BEL)Efc - L&r - Vulsteke
87BELTom Vandermosten (BEL)Efc - L&r - Vulsteke
88CANJay Lamoureux (CAN)Raceclean
89CANWilliam Elliott (CAN)Raceclean
90FRAEnzo Bernard (FRA)Vendée U
91FRAClément Orceau (FRA)Vendée U
92FRATaruia Krainer (FRA)Vendée U
93AUSRohan Wight (AUS)
94AUSCameron Scott (AUS)
95BELJan Reynaerts (BEL)Cibel - Cebon
96DENMads Olander Hjort (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm
97BELMassimo Vanderaerden (BEL)AN Post - Chainreaction
98ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data - Qhubeka
99RSALouis Visser (RSA)Dimension Data - Qhubeka
100BELLaurent Van Den Bak (BEL)Leopard Pro Cycling
101SUIManuel Bösch (SUI)Vorarlberg
102NEDYannick Detant (NED)Monkey Town
103NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town
104AUSKelland O'Brien (AUS)
105FRAGeoffroy Becret (FRA)CC Nogent-Sur-Oise

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Doullens - Arras - 170,3 km - 21 Mei 2017Sprint


1FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre3:52:59
2BELJoeri Stallaert (BEL)Cibel - Cebon0:00
3BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
4DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Giant - Castelli0:00
5AUSRobert Stannard (AUS)Mitchelton - Scott0:00
6AUTDaniel Auer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
7BELJordi Warlop (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:00
8BELCédric Beullens (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:00
9DENMorten Ollegaard (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:00
10GBRMark Stewart (GBR)AN Post - Chainreaction0:00
11BELRobbe Ghys (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
12FRASimon Sellier (FRA)Vendée U0:00
13GBRJacob Hennessy (GBR)0:00
14AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg0:00
15DENSimon Bigum (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:00
16GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:00
17ITAMarco Zanotti (ITA)Monkey Town0:00
18AUSHarry Sweeny (AUS)0:00
19BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
20BELJoeri Calleeuw (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
21HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg0:00
22FRAFlorian Maitre (FRA)Vendée U0:00
23FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:00
24ESPPello Olaberria Arruabarrena (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
25DENNicklas Bøje Pedersen (DEN)Giant - Castelli0:00
26NEDGijs Meijer (NED)Monkey Town0:00
27LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling0:00
28FRARomain Le Roux (FRA)Armée de Terre0:00
29FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre0:00
30DENCasper Von Folsach (DEN)Giant - Castelli0:09
31DENChristoffer Lisson (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:10
32GBREthan Hayter (GBR)0:10
33AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg0:10
34CANThierry Kirouac-Marcassa (CAN)Raceclean0:10
35BELJens Reynders (BEL)Leopard Pro Cycling0:10
36FRASamuel Leroux (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:10
37BELCedric Defreyne (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:10
38DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Giant - Castelli0:10
39CANSean Mackinnon (CAN)AN Post - Chainreaction0:10
40BELLander Seynaeve (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:10
41ESPEneko Lizarralde Delgado (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:10
42BELBrecht Ruyters (BEL)Cibel - Cebon0:21
43RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:21
44CANWillem Boersma (CAN)Raceclean0:24
45BELSeppe Verschuere (BEL)Cibel - Cebon0:24
46FRAJulien Van Haverbeke (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:24
47BELStijn De Bock (BEL)Cibel - Cebon0:33
48BELLoïc Segaert (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:37
49DENMathias Brenghoj (DEN)0:37
50BELRuben Apers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:39
51BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:39
52NEDStephan Bakker (NED)Monkey Town0:39
53FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:39
54ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:39
55DENRasmus Christian Quaade (DEN)Giant - Castelli0:54
56FRAThéo Sagnier (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:55
57IRLConor Hennebry (IRL)AN Post - Chainreaction0:55
58RSAKent Main (RSA)0:55
59CANAdam Jamieson (CAN)AN Post - Chainreaction0:55
60GBRMatthew Walls (GBR)1:15
61GBRJoe Holt (GBR)0:01
62CANDerek Gee (CAN)Raceclean0:01
63CANEdward Walsh (CAN)Raceclean0:01
64FRABastien Duculty (FRA)Armée de Terre1:27
65FRALoïc Bouchereau (FRA)Vendée U1:34
66NEDJoris Blokker (NED)Monkey Town0:01
67ERIMetkel Eyob (ERI)Dimension Data - Qhubeka0:00
68BELAlfdan De Decker (BEL)Lotto - Soudal Espoirs2:03
69GERJohn Mandrysch (GER)Leopard Pro Cycling2:19
70RWAJoseph Areruya (RWA)Dimension Data - Qhubeka0:02
71FRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
72BELJohannes De Paepe (BEL)Cibel - Cebon2:32
73DENSteffen Munk Christiansen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm2:34
74BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cycling4:49
75AUSNicholas Yallouris (AUS)6:14
76GERJannik Steimle (GER)Felbermayr - Simplon Wels6:56
77AUTMarcel Neuhauser (AUT)Felbermayr - Simplon Wels6:56
78ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg7:52
79AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels
80GERMatthias Mangertseder (GER)Felbermayr - Simplon Wels
81FRAJérémy Lecroq (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille
82DENMikkel Bjerg (DEN)Giant - Castelli

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden