De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Hammer Sportzone Limburg - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Hammer Sportzone Limburg - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen 2017

Hammer Sportzone Limburg 2017

NederlandNederland - 2 Juni 2017 - 4 Juni 2017


Algemeen klassement - 4 Juni 2017


1GBR Team Ineos (Ian Boswell, Jonathan Dibben, Owain Doull, Tao Geoghegan-Hart, Danny Van Poppel, Elia Viviani)
2GER Sunweb (Tom Dumoulin, Lennard Kämna, Max Walscheid, Zico Waeytens, Albert Timmer, Ramon Sinkeldam)
3AUS Orica - Scott (Roger Kluge, Luke Durbridge, Mitchell Docker, Alexander Edmondson, Caleb Ewan, Mathew Hayman, Michael Hepburn)
4BEL Lotto - Soudal (Jelle Wallays, Tim Wellens, Marcel Sieberg, André Greipel, Louis Vervaeke, Jens Debusschere, Moreno Hofland)
5ESP Movistar (Carlos Barbero Cuesta, Nelson Filipe Santos Simoes Oliveira, Alex Dowsett, Carlos Alberto Betancur Gómez, Héctor Carretero Milla, Marc Soler Gimenez, Nuno Miguel Alves Matos Bico)
6NED Lotto NL - Jumbo (Jos Van Emden, Lars Boom, Dylan Groenewegen, Tom Leezer, Juan José Lobato del Valle, Robert Wagner, Victor Campenaerts)
7USA Cannondale - Drapac (Wouter Wippert, Thomas Scully, Ryan Mullen, Tom Van Asbroeck, William Clarke, Sep Vanmarcke, Patrick Bevin)
8ITA Nippo - Vini Fantini (Marino Kobayashi, Marco Canola, Kohei Uchima, Iuri Filosi, Nicolas Marini, Damiano Cunego)
9BEL Quick Step Floors (Philippe Gilbert, Dries Devenyns, Gianluca Brambilla, Maximilian Schachmann, Rémi Cavagna, Fernando Gaviria Rendon, Yves Lampaert)
10USA Trek - Segafredo (Mads Pedersen, Boy Van Poppel, Gregory Daniel, Ruben Guerreiro, Jasper Stuyven, Matthias Brändle, Giacomo Nizzolo)
11USA BMC Racing Team (Manuel Quinziato, Stefan Küng, Samuel Sanchez Gonzalez, Daniel Oss, Tom Bohli, Miles Scotson, Dylan Theuns)
12NED Roompot - Nederlandse Loterij (Elmar Reinders, Jesper Asselman, Coen Vermeltfoort, Brian Van Goethem, Jeroen Meijers, André Looij, Nick Van Der Lijke)
13BRN Bahrain - Merida (Niccolo Bonifazio, David Per, Ivan Garcia Cortina, Manuele Boaro, Jon Ander Insausti Irastorza)
14UAE UAE Team Emirates (Filippo Ganna, Marko Kump, Andrea Guardini, Yousif Mirza Bani Hammad, Oliviero Troia)
15ESP Caja Rural - Seguros RGA (Miguel Ángel Benito Diez, Nichola Schultz, Jonathan Lastra Martinez, Jon Irisarri Rincon, Alex Aranburu Deba, Josu Zabala)
16ISR Israel Cycling Academy (Mihkel Räim, Zakkari Dempster, Hamish Schreurs, Dennis Van Winden, Guy Sagiv, Benjamin Perry, Tyler Williams)

Etappe 1 - Vaals - Vaals - 77 km - 2 Juni 2017Ploegentijdrit


1ESP Movistar (Carlos Alberto Betancur Gómez, Carlos Barbero Cuesta, Héctor Carretero Milla, Nelson Filipe Santos Simoes Oliveira, Marc Soler Gimenez)144.79
2GER Sunweb (Tom Dumoulin, Albert Timmer, Max Walscheid, Lennard Kämna, Zico Waeytens)98.86
3GBR Team Ineos (Ian Boswell, Jonathan Dibben, Tao Geoghegan-Hart, Elia Viviani, Danny Van Poppel)84.74
4AUS Orica - Scott (Mitchell Docker, Luke Durbridge, Alexander Edmondson, Caleb Ewan, Mathew Hayman)83.34
5USA BMC Racing Team (Stefan Küng, Daniel Oss, Samuel Sanchez Gonzalez, Miles Scotson, Dylan Theuns)75.22
6ITA Nippo - Vini Fantini (Marco Canola, Damiano Cunego, Iuri Filosi, Marino Kobayashi, Kohei Uchima)53.64
7BEL Quick Step Floors (Gianluca Brambilla, Rémi Cavagna, Philippe Gilbert, Maximilian Schachmann, Yves Lampaert)52.95
8NED Lotto NL - Jumbo (Lars Boom, Victor Campenaerts, Dylan Groenewegen, Juan José Lobato del Valle, Robert Wagner)27.65
9BEL Lotto - Soudal (Jens Debusschere, Moreno Hofland, Louis Vervaeke, Jelle Wallays, Tim Wellens)23.74
10USA Cannondale - Drapac (Patrick Bevin, William Clarke, Thomas Scully, Tom Van Asbroeck, Sep Vanmarcke)2.28
11ISR Israel Cycling Academy (Zakkari Dempster, Benjamin Perry, Guy Sagiv, Dennis Van Winden, Tyler Williams)0
12NED Roompot - Nederlandse Loterij (Jesper Asselman, Jeroen Meijers, Elmar Reinders, Nick Van Der Lijke, Brian Van Goethem)0
13BRN Bahrain - Merida (Niccolo Bonifazio, Ivan Garcia Cortina, Manuele Boaro, David Per, Jon Ander Insausti Irastorza)0
14USA Trek - Segafredo (Ruben Guerreiro, Giacomo Nizzolo, Mads Pedersen, Jasper Stuyven, Boy Van Poppel)0
15UAE UAE Team Emirates (Filippo Ganna, Andrea Guardini, Marko Kump, Yousif Mirza Bani Hammad)0
16ESP Caja Rural - Seguros RGA (Alex Aranburu Deba, Miguel Ángel Benito Diez, Jon Irisarri Rincon, Jonathan Lastra Martinez, Josu Zabala)0

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Sittard-Geleen - Sittard-Geleen - 99,2 km - 3 Juni 2017Ploegentijdrit


1USA Trek - Segafredo (Matthias Brändle, Giacomo Nizzolo, Jasper Stuyven, Boy Van Poppel)70.7
2BEL Lotto - Soudal (Jens Debusschere, Moreno Hofland, Marcel Sieberg, Jelle Wallays)61.8
3USA Cannondale - Drapac (Thomas Scully, Tom Van Asbroeck, Sep Vanmarcke, Wouter Wippert)59.6
4GBR Team Ineos (Jonathan Dibben, Danny Van Poppel, Elia Viviani)50.9
5ITA Nippo - Vini Fantini (Marco Canola, Nicolas Marini)40.4
6NED Lotto NL - Jumbo (Lars Boom, Dylan Groenewegen, Tom Leezer, Juan José Lobato del Valle)35.4
7GER Sunweb (Albert Timmer, Max Walscheid)30
8BRN Bahrain - Merida (Niccolo Bonifazio, Ivan Garcia Cortina)26.5
9BEL Quick Step Floors (Yves Lampaert)24.3
10AUS Orica - Scott (Roger Kluge)23.1
11UAE UAE Team Emirates (Marko Kump, Yousif Mirza Bani Hammad, Oliviero Troia)19.9
12ESP Movistar (Carlos Barbero Cuesta, Alex Dowsett)16.7
13NED Roompot - Nederlandse Loterij (André Looij, Coen Vermeltfoort)10
14ESP Caja Rural - Seguros RGA (Jonathan Lastra Martinez)6.6
15ISR Israel Cycling Academy (Mihkel Räim)5.6
16USA BMC Racing Team (Manuel Quinziato)5.3

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Sittard-Geleen - Sittard-Geleen - 44,2 km - 4 Juni 2017Ploegentijdrit


1GER Sunweb (Albert Timmer, Lennard Kämna, Ramon Sinkeldam, Max Walscheid, Zico Waeytens)51:28
2GBR Team Ineos (Tao Geoghegan-Hart, Jonathan Dibben, Owain Doull, Elia Viviani, Danny Van Poppel)51:59
3BEL Quick Step Floors (Gianluca Brambilla, Rémi Cavagna, Dries Devenyns, Yves Lampaert, Maximilian Schachmann)51:59
4USA Trek - Segafredo (Matthias Brändle, Gregory Daniel, Boy Van Poppel, Jasper Stuyven, Ruben Guerreiro)52:42
5NED Roompot - Nederlandse Loterij (Jesper Asselman, André Looij, Brian Van Goethem, Nick Van Der Lijke, Elmar Reinders)53:16
6USA BMC Racing Team (Miles Scotson, Manuel Quinziato, Daniel Oss, Tom Bohli, Stefan Küng)53:21
7UAE UAE Team Emirates (Yousif Mirza Bani Hammad, Oliviero Troia, Filippo Ganna, Marko Kump, Andrea Guardini)53:45
8BRN Bahrain - Merida (Jon Ander Insausti Irastorza, Manuele Boaro, Ivan Garcia Cortina, Niccolo Bonifazio, David Per)54:08
9ESP Caja Rural - Seguros RGA (Alex Aranburu Deba, Miguel Ángel Benito Diez, Jon Irisarri Rincon, Josu Zabala, Jonathan Lastra Martinez)54:41
10ISR Israel Cycling Academy (Tyler Williams, Dennis Van Winden, Guy Sagiv, Mihkel Räim, Zakkari Dempster)55:00
11NED Lotto NL - Jumbo (Lars Boom, Robert Wagner, Jos Van Emden, Tom Leezer, Victor Campenaerts)55:22
12AUS Orica - Scott (Alexander Edmondson, Luke Durbridge, Mathew Hayman, Michael Hepburn, Roger Kluge)55:33
13USA Cannondale - Drapac (Thomas Scully, Patrick Bevin, William Clarke, Ryan Mullen, Sep Vanmarcke)55:51
14ESP Movistar (Carlos Alberto Betancur Gómez, Héctor Carretero Milla, Nelson Filipe Santos Simoes Oliveira, Alex Dowsett, Marc Soler Gimenez)56:07
15BEL Lotto - Soudal (Jens Debusschere, Marcel Sieberg, Louis Vervaeke, Jelle Wallays, Tim Wellens)56:23
16ITA Nippo - Vini Fantini (Iuri Filosi, Kohei Uchima, Marino Kobayashi, Marco Canola, Damiano Cunego)56:44

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden